Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SM-Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SM-Lang
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: lørdag 22 august 2015

N-åpen

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma White Søgne og Songdalen OK 24:56 9:58

D12N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linne Ausland Oddersjaa SSK 23:58 9:35
2 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 24:58 +1:00 9:59

D12

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Hauge Hisøy OK 49:50 18:27
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 53:11 +3:21 19:41

D 13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 30:09 10:46
2 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 34:59 +4:50 12:29
3 Silje Kregnes Kristiansand OK 37:18 +7:09 13:19

D 13-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Spikkeland Oddersjaa SSK 42:40 15:48

D 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 52:37 16:26
2 Kristin Mestad Torridal IL 1:15:22 +22:45 23:33
3 Inga Stødle Kristiansand OK 2:12:24 +1:19:47 41:22

D 17-A kort

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ribe Søgne og Songdalen OK 1:03:50 19:56
2 Målfrid Konst Kristiansand OK 1:05:18 +1:28 20:24
3 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:14:18 +10:28 23:13

D 17-C

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Coward OK Sør 1:01:43 22:51

D 17-20

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Nora Fagerheim Hisøy OK diskvalifisert

D 21-

5 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:06:31 12:19
2 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 1:46:27 +39:56 19:42
Guro Harstad West Anglian Orienteering Club diskvalifisert

D 35-

4 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Hauge Hisøy OK 1:21:48 18:35
2 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 1:24:25 +2:37 19:11

D 45-

4 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 58:04 13:11
2 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:01:45 +3:41 14:02
3 Tone Hirsch IF Trauma 1:03:50 +5:46 14:30
4 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 1:14:18 +16:14 16:53
5 Ragnhild Hald Kristiansand OK 1:21:44 +23:40 18:34

D 55-

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Mestad Torridal IL 53:36 16:45
2 Mette Mestad Torridal IL 1:02:29 +8:53 19:31
3 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 1:18:50 +25:14 24:38
4 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 1:45:10 +51:34 32:51
Eli Frafjord Ganddal IL diskvalifisert

D 60-

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 1:16:51 24:00

D 65-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 51:33 18:24
2 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 56:28 +4:55 20:10
3 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:07:54 +16:21 24:15

D 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:06:51 23:52

H12

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Brage Takle Kristiansand OK diskvalifisert

H 13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 23:35 8:25
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 26:11 +2:36 9:21
3 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 30:54 +7:19 11:02
4 Atle Nilsen Vegårshei IL 37:05 +13:30 13:14

H 13-16C

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vemund Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 39:37 14:40
Bas Hoonhout Vegårshei IL diskvalifisert

H 15-16

4 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 42:04 9:33
2 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 44:06 +2:02 10:01
3 Jonas Myhre Kristiansand OK 55:51 +13:47 12:41
4 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:23:24 +41:20 18:57

H 17-C

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Svein Langås Oddersjaa SSK 1:21:56 30:20

H 17-20

5 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 58:56 10:54
2 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 1:03:27 +4:31 11:45
3 John Runde Kristiansand OK 1:17:08 +18:12 14:17
4 Henrik Hirsch IF Trauma 1:23:55 +24:59 15:32
5 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:25:10 +26:14 15:46
6 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 1:25:57 +27:01 15:55
7 Kristian Nyhus Kristiansand OK 1:31:56 +33:00 17:01
Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-

8 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:17:14 9:11
2 Martin Hubmann Kristiansand OK 1:18:52 +1:38 9:23
3 Christian Bøen Kristiansand OK 1:28:05 +10:51 10:29
4 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:31:27 +14:13 10:53
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:37:11 +19:57 11:34
6 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 1:49:19 +32:05 13:00
Jostein Moe Torridal IL diskvalifisert
Sjur Hovi Kristiansand OK diskvalifisert
Magnus Johansson Kristiansand OK diskvalifisert

H 35-

5 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Stødle Kristiansand OK 1:30:59 16:50

H 45-

5 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Urfjell IL Imås 1:00:48 11:15
2 Ola Sløgedal Marnardal IL 1:08:23 +7:35 12:39
3 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 1:15:26 +14:38 13:58
4 Geir Bråten Vegårshei IL 1:15:55 +15:07 14:03
5 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 1:21:50 +21:02 15:09
6 Norman Ugland Øyestad IF allianse 1:22:58 +22:10 15:21
7 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:25:03 +24:15 15:45
8 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:33:02 +32:14 17:13
Idar Tveit Otra IL diskvalifisert

H 55-

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 43:44 9:56
2 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 47:00 +3:16 10:40
3 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 51:26 +7:42 11:41
3 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 51:26 +7:42 11:41
5 Paul Magne Lunde Søgne og Songdalen OK 52:02 +8:18 11:49
6 John Hansen Kristiansand OK 52:40 +8:56 11:58
7 Øyvind Torgersen Kristiansand OK 1:14:59 +31:15 17:02

H 60-

4 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Moe Kristiansand OK 46:42 10:36
2 Stein Coward OK Sør 1:02:02 +15:20 14:05
3 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:03:04 +16:22 14:20
4 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 1:18:07 +31:25 17:45
5 Atle Bergseth Kvernbit IL 1:18:42 +32:00 17:53

H 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvin Simonsen IL Imås 51:14 16:00
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 1:03:03 +11:49 19:42
Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

H 70-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 57:39 18:00
2 Knut Skjæveland Ganddal IL 1:01:37 +3:58 19:15

H 17 B

2 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Coward OK Sør 34:13 12:13
2 Ove Kjetså Otra IL 34:48 +0:35 12:25
3 Jo Vegard Aardal Oddersjaa SSK 40:39 +6:26 14:31
4 Tony Halsall Otra IL 43:52 +9:39 15:40
5 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 48:48 +14:35 17:25
Bjørn A Friestad Kristiansand OK diskvalifisert

D 17 B

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 49:16 17:35
2 Mari Coward OK Sør 56:28 +7:12 20:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018