Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Natt
Arrangørorganisasjon: Søgne og Songdalen OK
Dato: onsdag 22 april 2015

D 13-14

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 25:40 8:51

D 21-

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Konnerud IL 51:37 11:43
2 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 56:13 +4:36 12:46
3 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 1:05:29 +13:52 14:52

H 13-14

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 27:13 9:23

H 15-16

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Daland Kristiansand OK 35:58 8:59
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 40:28 +4:30 10:07
3 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 47:53 +11:55 11:58
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 49:44 +13:46 12:26
5 Kristian Pytten Kristiansand OK 56:53 +20:55 14:13

H 17-20

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 35:33 8:04
2 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 42:30 +6:57 9:39
3 Vegard Myhre Kristiansand OK 44:18 +8:45 10:04
4 John Runde Kristiansand OK 56:26 +20:53 12:49
5 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 1:06:35 +31:02 15:07
Torkel Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert
Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 21-

6 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mats Dahlén Kristiansand OK 53:18 8:53
2 Christian Bøen Kristiansand OK 56:51 +3:33 9:28
3 Gaute Friestad Kristiansand OK 59:40 +6:22 9:56
4 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 59:55 +6:37 9:59
5 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 1:05:45 +12:27 10:57
6 Ulrik Thisted Kristiansand OK 1:40:55 +47:37 16:49
Magnus Johansson Kristiansand OK diskvalifisert
Ståle Gjelsten Kristiansand OK diskvalifisert

H2

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 54:32 12:23
2 Rune Salthaug Kristiansand OK 57:51 +3:19 13:08
3 Oluf Bøckman Kristiansand OK 58:18 +3:46 13:14

H3

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 56:08 14:02
2 Torkild Eivindson IL Vindbjart 1:06:01 +9:53 16:30
3 Øyvin Simonsen IL Imås 1:09:27 +13:19 17:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor