Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: lørdag 15 august 2015

N-åpen

2 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø fullført
Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø fullført
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø fullført
Gjermund Klevstad Jakobsen Alta OL fullført
Oliver Stensvik Johnsen Tana OL fullført
Nina Pedersen Kleemann Alta OL fullført
Daria Kondrateva Alta OL fullført
Nikolaj Leijon Pedersen Alta OL fullført
Mia Urset IL BUL-Tromsø fullført
Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL fullført

D -10

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anna Pedersen Kleemann Alta OL 26:05 12:25
Hanna Helsvig Nilsen Alta OL 32:40 15:33
Ingrid Helsvig Nilsen Alta OL 26:49 12:46
Ina-Mari Skoglund Alta OL 21:37 10:17

D 11-12

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erle Frost Alta OL 24:16 8:40
2 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 26:08 +1:52 9:20
3 Marie Pedersen Kleemann Alta OL 33:06 +8:50 11:49
4 Julie Helena Møller Jørgensen Sørreisa OL 45:19 +21:03 16:11
Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering brutt

D 13-14

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 37:37 10:26
2 Ingrid Renna Eilertsen Kirkenes IF 41:55 +4:18 11:38
3 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 43:41 +6:04 12:08
4 Malin Kristina Møller Jørgensen Sørreisa OL 45:38 +8:01 12:40
5 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 47:28 +9:51 13:11
6 Marit Klevstad Jakobsen Alta OL 53:29 +15:52 14:51

D 15-16

4 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Kolstad Mo OK 45:38 10:08
2 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 46:14 +0:36 10:16
3 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 48:31 +2:53 10:46
4 Magni Klevstad Jakobsen Alta OL 50:31 +4:53 11:13
5 Matilde Bjørkli Alta OL 1:00:21 +14:43 13:24
6 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 1:05:40 +20:02 14:35

D 17-A kort

4 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torun Ankjell Nordreisa IL 53:05 11:47
2 Guro Brekkan Alta OL 57:26 +4:21 12:45
3 Hilde Gulbrandsen Sørreisa OL 1:01:30 +8:25 13:40
4 Kristine Jerijærvi Sandnes IL (Finnmark) 1:16:57 +23:52 17:06
5 Sara Dinesen Ellyatt Alta OL 1:22:25 +29:20 18:18
6 Renske Vroom IL BUL-Tromsø 1:31:59 +38:54 20:26

D 17-C

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Birgitte Jensen IL BUL-Tromsø 41:35 14:51

D 17-20

6 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 58:18 9:33
2 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:07:57 +9:39 11:08
3 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:21:31 +23:13 13:21

D 21-

7 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:08:18 8:45
2 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 1:10:04 +1:46 8:58
3 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:17:37 +9:19 9:57
4 Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät 1:19:41 +11:23 10:12
5 Hege Nornes Harstad OL 1:37:41 +29:23 12:31
6 Margrete Gaski Bardu IL 1:43:49 +35:31 13:18

D 40-

6 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 1:04:02 10:29
2 Bente Lill Lukassen Sandnes IL (Finnmark) 1:09:48 +5:46 11:26
3 Bente Røkenes Alta OL 1:14:19 +10:17 12:10
4 Kristin Svendsen Harstad OL 1:15:47 +11:45 12:25
5 Karen Pedersen Alta OL 2:13:04 +1:09:02 21:48

D 50-

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trine Sæternes Sandnes IL (Finnmark) 51:02 11:20
2 Nina Heitmann Alta OL 56:24 +5:22 12:32
3 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 1:00:20 +9:18 13:24
4 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 1:00:50 +9:48 13:31
5 Eva Jerijervi Sandnes IL (Finnmark) 1:12:08 +21:06 16:01
6 Hege H. Pedersen Alta OL 1:49:01 +57:59 24:13
Sigrid Renna Kirkenes IF diskvalifisert

D 60-

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andi Weydahl Alta OL 1:05:47 18:16
2 Ranveig Efraimsen Storsteinnes IL 1:07:30 +1:43 18:45
3 Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag 1:21:10 +15:23 22:32

D 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 59:05 21:06

H -10

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
William Brekkan Alta OL 25:42 12:14
Liam Løvlund Troy Nordreisa IL 26:30 12:37

H 11-12

2 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Frost Alta OL 22:16 7:57
2 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 27:15 +4:59 9:43
3 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 27:45 +5:29 9:54
4 Hans Urset IL BUL-Tromsø 29:46 +7:30 10:37
5 Henning Strand IL BUL-Tromsø 32:27 +10:11 11:35
6 Eirik Witte Alta OL 40:05 +17:49 14:18

H 13-14

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frischknecht Alta OL 30:40 8:31
2 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 44:17 +13:37 12:18
3 Gard Frost Alta OL 45:06 +14:26 12:31
4 Thomas Suhr Alta OL 1:14:49 +44:09 20:46
Tom Einar Flermoen Paulsen Alta OL diskvalifisert

H 15-16

6 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 43:09 7:04
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 48:40 +5:31 7:58
3 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 57:59 +14:50 9:30
4 Jørgen Strøm Alta OL 1:05:03 +21:54 10:39
5 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 1:14:39 +31:30 12:14
6 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:18:02 +34:53 12:47
7 Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø 1:19:26 +36:17 13:01
8 Mathias Witte Alta OL 1:28:44 +45:35 14:32
Johannes Helsvig Nilsen Alta OL diskvalifisert

H 17-A kort

6 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kalle Rosenblad Hiidenkiertäjät 1:14:07 12:09
2 Terje Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:45:06 +30:59 17:13
3 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 1:58:06 +43:59 19:21

H 17-C

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 24:45 8:50
2 Åsmund Stadshaug Nilsen Alta OL 52:54 +28:09 18:53

H 17-20

7 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 1:12:21 9:16
2 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 1:14:56 +2:35 9:36
3 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:23:24 +11:03 10:41
4 Marius Witte Alta OL 1:34:42 +22:21 12:08
Nils Martin Sandelin Rotsundelv IL diskvalifisert
Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering brutt

H 21-

10 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:07:28 6:33
2 Stig Løvlund Nordreisa IL 1:09:58 +2:30 6:47
3 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 1:12:40 +5:12 7:03
4 Håvard Krey Hansen OK Silsand 1:13:40 +6:12 7:09
5 Thomas Johnsen IL BUL-Tromsø 1:17:31 +10:03 7:31
6 Eivind Resser Kongsberg OL 1:18:06 +10:38 7:34
7 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 2:15:28 +1:08:00 13:09

H 40-

7 800 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl-Gunnar Skjønsfjell Nordreisa IL 1:01:08 7:50
2 Børge Harvey IL BUL-Tromsø 1:03:03 +1:55 8:05
3 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 1:05:47 +4:39 8:26
4 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 1:07:32 +6:24 8:39
5 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 1:09:19 +8:11 8:53
6 Fred Inge Eilertsen Kirkenes IF 1:11:21 +10:13 9:08
7 Jonny i Hansen IL BUL-Tromsø 1:11:42 +10:34 9:11
8 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 1:13:34 +12:26 9:25
9 Torstein Svendsen Harstad OL 1:13:38 +12:30 9:26
10 Lars Løseth Harstad OL 1:18:22 +17:14 10:02
11 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 1:23:33 +22:25 10:42
12 Ruben Pedersen Alta OL 1:27:23 +26:15 11:12
13 Arvid Nikolai Leijon Pedersen Alta OL 1:30:10 +29:02 11:33
14 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:33:50 +32:42 12:01
15 Roar Jørgensen Sørreisa OL 1:34:36 +33:28 12:07
16 Rune Glad Alta OL 1:43:49 +42:41 13:18

H 50-

6 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 44:34 7:18
2 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 53:10 +8:36 8:42
3 Tore Kolstad Mo OK 57:54 +13:20 9:29
4 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 1:00:58 +16:24 9:59
5 Bjørn Ellefsæter Alta OL 1:01:19 +16:45 10:03
6 Svein Harald Hansen OK Silsand 1:04:21 +19:47 10:32
7 Jan Helge Strøm Sandnes IL (Finnmark) 1:08:54 +24:20 11:17
8 Leif Gulbrandsen Sørreisa OL 1:13:01 +28:27 11:58
9 Peter Prydz Neverfjord IL 1:19:35 +35:01 13:02
10 Lasse Skalle Harstad OL 1:24:57 +40:23 13:55
Odd Johan Jacobsen Alta OL brutt
Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering brutt

H 60-

4 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Osen Vestre Akers SK 44:39 9:55
2 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 47:45 +3:06 10:36
3 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:34 +23:55 15:14
4 Jan Løvlund Nordreisa IL 1:22:57 +38:18 18:26

H 70-

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Asbjørn Eriksen Sørreisa OL 38:52 10:47
2 Magnus Landstad Freidig 41:21 +2:29 11:29
3 Øistein Åsmul OL Trollelg 41:29 +2:37 11:31
4 Knut Engstad IL BUL-Tromsø 43:26 +4:34 12:03
5 Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag 52:44 +13:52 14:38
6 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 59:23 +20:31 16:29

Direkte A

4 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Andreassen Harstad OL 1:39:12 22:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor