Offisiell resultatliste for Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Merkeløpet
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: lørdag 26 september 2015

D 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Lund Jensen Oddersjaa SSK 32:14 12:53
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 53:43 +21:29 21:29

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma White Søgne og Songdalen OK 21:52 12:51
2 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 30:14 +8:22 17:47

D 13-14

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje  Kregnes Kristiansand OK 26:12 8:44
2 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 30:56 +4:44 10:18

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Stray Kristiansand OK 38:04 15:13

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Mestad Torridal IL 42:12 11:43

D 17-A kort

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hald Kristiansand OK 37:13 10:20
2 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 50:36 +13:23 14:03

D 17-20

4 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida  Aurebekk Torridal IL 45:05 10:59

D 21-

5 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Konnerud IL 38:23 7:06
2 Tone Wigemyr Bekkelaget IL 38:38 +0:15 7:09
3 Christina White Søgne og Songdalen OK 52:50 +14:27 9:47

D 35-

4 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 58:38 14:18

D 55-

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Mestad Torridal IL 40:13 11:10

D 65-

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Luella Smith Kristiansand OK 58:35 19:31

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Pytten Kristiansand OK 7:16 4:16
2 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 22:14 +14:58 13:04

H 13-14

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 19:53 6:37
2 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 28:13 +8:20 9:24
3 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 30:17 +10:24 10:05
4 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 32:21 +12:28 10:47

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 30:15 7:22
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 31:40 +1:25 7:43
3 Kristian Pytten Kristiansand OK 44:50 +14:35 10:56
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 46:52 +16:37 11:25

H 17-A kort

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 59:28 14:30
2 Ove Kjetså Otra IL 1:01:36 +2:08 15:01
Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

H 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Coward OK Sør 29:29 9:49

H 17-20

5 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 39:44 7:21

H 21-

7 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 50:09 7:09
2 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 50:33 +0:24 7:13
3 Holger Hott Kristiansand OK 52:16 +2:07 7:28
4 Jon Bjørgum Kristiansand OK 1:01:15 +11:06 8:45
5 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:04:33 +14:24 9:13
6 Terje Urfjell IL Imås 1:06:23 +16:14 9:29
7 Kjell Arne Håland OK Sør 1:10:39 +20:30 10:05
8 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 1:13:21 +23:12 10:28
9 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:16:55 +26:46 10:59
Karolis Lazdauskas Kristiansand OK diskvalifisert

H 45-

5 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Sløgedal Marnadal IL 53:26 9:53
2 Roar Myhre Kristiansand OK 54:25 +0:59 10:04
3 Harald Eik Kristiansand OK 1:08:31 +15:05 12:41

H 55-

4 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Hansen Kristiansand OK 39:51 9:43
2 Reidar Sæstad Kristiansand OK 51:48 +11:57 12:38
3 Terje Wold OK Sør 55:06 +15:15 13:26
4 Per Larsen Kristiansand OK 57:19 +17:28 13:58

H 60-

4 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 41:03 10:00
2 Stein Coward OK Sør 47:15 +6:12 11:31
3 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 57:15 +16:12 13:57
4 Børge Svensson Forsand IL 58:29 +17:26 14:15
5 Stein Myhre Nydalens SK 1:03:48 +22:45 15:33

H 65-

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvin Simonsen IL Imås 38:21 10:39
2 Jan Tore Jørgensen OK Sør 47:15 +8:54 13:07

H 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Telstø IL Vindbjart 40:04 13:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017