Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Erik Balchens Minneløp / KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp / KM Mellom
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: søndag 3 mai 2015

N-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 27:21 16:05
Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 30:53 18:10
Fredrik Pytten Kristiansand OK 16:43 9:50
Anders Røed Otra IL 18:46 11:02
Nils Olav Røed Otra IL 18:34 10:55
Torjus Stefferud Torridal IL 16:46 9:51

D 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Lund Jensen Oddersjaa SSK 34:40 18:14
Lene Hauge Hisøy OK diskvalifisert

D 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 26:13 10:55
2 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 31:21 +5:08 13:03
3 Silje Kregnes Kristiansand OK 33:34 +7:21 13:59
4 Malin Hauge Hisøy OK 38:36 +12:23 16:05

D 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 23:10 12:11

D 15-16

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Mestad Torridal IL 52:15 22:43

D 17-A kort

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Una Glende Janson Kristiansand OK 36:59 16:04
2 Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:11:55 +34:56 31:16

D 17-C

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kari Birkeland Birkenes IL 31:21 16:30
2 Aileen Runde Kristiansand OK 38:15 +6:54 20:07
3 Siri Coward OK Sør 42:34 +11:13 22:24
4 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 48:20 +16:59 25:26

D 17-20

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 29:42 10:14
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 31:50 +2:08 10:58
3 Silje Hauge Hisøy OK 32:52 +3:10 11:20
4 Ida Aurebekk Torridal IL 34:09 +4:27 11:46
5 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:14 +7:32 12:50
6 Karine Vestøl Vegårshei IL 38:22 +8:40 13:13
7 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 42:23 +12:41 14:36
8 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 46:40 +16:58 16:05

D 21-

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Wigemyr Bekkelaget IL 30:21 8:40
2 Synnøve Bråten Vegårshei IL 33:35 +3:14 9:35
3 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 36:44 +6:23 10:29

D 35-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 38:02 13:06
2 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 40:04 +2:02 13:48
3 Ragnhild Hald Kristiansand OK 41:39 +3:37 14:21
4 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 43:10 +5:08 14:53
5 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 47:31 +9:29 16:23
6 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 48:04 +10:02 16:34
7 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 48:16 +10:14 16:38
8 Anita Gjelsten Høvdingen IL 56:13 +18:11 19:23

D 55-

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Mestad Torridal IL 32:53 14:17
2 Bente Mestad Torridal IL 39:05 +6:12 16:59
3 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 52:26 +19:33 22:47
Oddbjørg Moe Kristiansand OK diskvalifisert

D 65-

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:00:53 26:28
2 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:17:49 +16:56 33:50

H 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 26:10 13:46

H 13-14

2 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 22:13 9:15
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 32:06 +9:53 13:22
3 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 34:49 +12:36 14:30
4 Atle Nilsen Vegårshei IL 35:24 +13:11 14:45
5 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 35:34 +13:21 14:49
6 Halvard Erlandsen Hisøy OK 43:27 +21:14 18:06
7 Mardon Rødli Birkenes IL 46:56 +24:43 19:33
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 25:09 8:40
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 25:42 +0:33 8:51
3 Sebastian Daland Kristiansand OK 29:37 +4:28 10:12
4 Kristian Pytten Kristiansand OK 29:54 +4:45 10:18
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 38:48 +13:39 13:22
6 Anund Nyhus Birkenes IL 1:17:38 +52:29 26:46

H 17-A kort

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 29:10 10:03
2 Morten Coward OK Sør 39:50 +10:40 13:44
3 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 41:06 +11:56 14:10
4 Ove Kjetså Otra IL 46:38 +17:28 16:04
5 Guttorm Nyhus Birkenes IL 48:22 +19:12 16:40
6 Tony Halsall Otra IL 1:01:07 +31:57 21:04

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Erlandsen Hisøy OK 28:02 14:45

H 17-20

3 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 28:46 8:13
2 Marius Pytten Kristiansand OK 29:11 +0:25 8:20
3 Ole Kostøl Kristiansand OK 30:07 +1:21 8:36
4 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 30:47 +2:01 8:47
5 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 33:07 +4:21 9:27
6 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 33:19 +4:33 9:31
7 Kristian Nyhus Kristiansand OK 34:52 +6:06 9:57
8 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 35:28 +6:42 10:08
9 Henrik Upsal Kristiansand OK 36:41 +7:55 10:28
10 John Runde Kristiansand OK 37:47 +9:01 10:47
11 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 41:24 +12:38 11:49
12 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 51:31 +22:45 14:43

H 21-

4 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 31:57 7:15
2 Mats Dahlén Kristiansand OK 33:04 +1:07 7:30
3 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 33:50 +1:53 7:41
4 Sjur Hovi Kristiansand OK 34:59 +3:02 7:57
5 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 35:09 +3:12 7:59
6 Christian Bøen Kristiansand OK 36:07 +4:10 8:12
7 Holger Hott Kristiansand OK 36:13 +4:16 8:13
8 Gaute Friestad Kristiansand OK 37:16 +5:19 8:28
9 Jon Nilsen Kristiansand OK 37:17 +5:20 8:28
10 Jostein Moe Torridal IL 39:20 +7:23 8:56
11 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 39:27 +7:30 8:57
12 Magnus Johansson Kristiansand OK 40:21 +8:24 9:10
13 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 43:46 +11:49 9:56
14 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 44:51 +12:54 10:11
15 Terje Urfjell IL Imås 45:23 +13:26 10:18
16 Idar Tveit Otra IL 48:27 +16:30 11:00
17 Håvard Nilsen Vegårshei IL 49:47 +17:50 11:18
18 Stein-Erik Scheie OK Sør 55:28 +23:31 12:36
19 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 1:02:00 +30:03 14:05
Stig Dalsøren Kristiansand OK diskvalifisert

H 35-

3 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 32:40 9:20
2 Arne Bujordet Kristiansand OK 34:57 +2:17 9:59
3 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 36:00 +3:20 10:17
4 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 36:51 +4:11 10:31
5 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 37:24 +4:44 10:41
6 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 38:41 +6:01 11:03
7 Geir Bråten Vegårshei IL 40:38 +7:58 11:36
8 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 40:53 +8:13 11:40
9 Jens Petter Røed Otra IL 41:34 +8:54 11:52
10 Pasi Lehtonen Turun Suunnistajat 41:54 +9:14 11:58
11 Nils Gjelsten Høvdingen IL 42:02 +9:22 12:00
12 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 43:15 +10:35 12:21
13 Ola Sløgedal Marnadal IL 44:24 +11:44 12:41
14 Paul Christian Jensen Birkenes IL 51:00 +18:20 14:34
15 Inge Hauge Hisøy OK 52:13 +19:33 14:55
16 Roar Myhre Kristiansand OK 1:02:33 +29:53 17:52

H 55-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 29:33 10:11
2 Steinar Aas Birkenes IL 30:36 +1:03 10:33
3 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 31:41 +2:08 10:55
4 John Hansen Kristiansand OK 33:39 +4:06 11:36
5 Kristen Langan OK Sør 36:48 +7:15 12:41
6 Bjørn Stormoen Birkenes IL 40:59 +11:26 14:07
7 Per Larsen Kristiansand OK 44:29 +14:56 15:20
8 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 46:07 +16:34 15:54

H 60-

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Moe Kristiansand OK 30:45 10:36
2 Stein Coward OK Sør 32:59 +2:14 11:22
3 Åge Aashamar Flosta IL 1:00:40 +29:55 20:55

H 65-

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 48:08 20:55
2 Tor Svein Langås Oddersjaa SSK 49:19 +1:11 21:26
3 Widar Taxth Løland IL Express 56:43 +8:35 24:39
Øyvin Simonsen IL Imås diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor