Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

D17-18

2 990 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 28:20 9:28
2 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 30:47 +2:27 10:17
3 Eli Marita Forseth OL Trollelg 30:57 +2:37 10:21
4 Siri Kollerud Lillomarka OL 31:11 +2:51 10:25
5 Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering 31:35 +3:15 10:33
6 Runa Fremstad Larvik OK 32:13 +3:53 10:46
7 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 32:26 +4:06 10:50
8 Guro Vassend Porsgrunn OL 32:39 +4:19 10:55
9 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 32:45 +4:25 10:57
10 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 33:00 +4:40 11:02
11 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 33:21 +5:01 11:09
12 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 33:31 +5:11 11:12
13 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 34:28 +6:08 11:31
14 Hedvig Åstebøl Oppsal IF Orientering 34:37 +6:17 11:34
15 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 34:43 +6:23 11:36
16 Marte Fallbakken Berge Løten OL 34:46 +6:26 11:37
17 Jorunn Kvakland SPK Freidig 34:51 +6:31 11:39
18 Aina Viena Ringerike OL 35:03 +6:43 11:43
19 Gry Granstedt Halden SK 35:19 +6:59 11:48
20 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 36:16 +7:56 12:07
21 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 36:24 +8:04 12:10
22 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 38:14 +9:54 12:47
23 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 38:38 +10:18 12:55
24 Åsta Wibe Frol IL 39:25 +11:05 13:10
25 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 39:39 +11:19 13:15
26 Ingeborg Gustavsen Halden SK 39:57 +11:37 13:21
27 Elise Rognsvåg Fana IL 40:13 +11:53 13:27
28 Kristine Berglia Eiker OL 41:01 +12:41 13:43
29 Astrid Hult Oppsal IF Orientering 44:27 +16:07 14:51
30 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 44:50 +16:30 14:59
31 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 45:36 +17:16 15:15
32 Camilla Hengebøl Fossum IF 46:53 +18:33 15:40
33 Marie Styrvold Porsgrunn OL 47:31 +19:11 15:53
34 Christine J. Helgerud Kongsberg OL 50:22 +22:02 16:50
35 Therese Åsheim Konnerud IL 53:55 +25:35 18:01
36 Stine Mohagen Hansen Konnerud IL 54:02 +25:42 18:04
37 Aurora Fossøy Lia IL 57:55 +29:35 19:22

D19-20

3 080 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 27:40 8:58
2 Anette Baklid Konnerud IL 27:42 +0:02 8:59
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 29:40 +2:00 9:37
4 Marte Narum OL Vallset/Stange 29:42 +2:02 9:38
5 Guro Elisabeth Kolstad Halden SK 30:08 +2:28 9:47
6 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 30:25 +2:45 9:52
7 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 30:55 +3:15 10:02
8 Oda Wennemo Raumar Orientering 30:57 +3:17 10:02
9 Synne Baklid Konnerud IL 31:39 +3:59 10:16
10 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 31:53 +4:13 10:21
11 Trine Breen Raumar Orientering 32:09 +4:29 10:26
12 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 32:22 +4:42 10:30
13 Elena Roos Halden SK 33:36 +5:56 10:54
14 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 33:54 +6:14 11:00
15 Therese Haare Konnerud IL 34:11 +6:31 11:05
16 Rannveig Jørgensen Frol IL 34:19 +6:39 11:08
17 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 34:39 +6:59 11:15
18 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 34:48 +7:08 11:17
19 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 35:57 +8:17 11:40
20 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 37:03 +9:23 12:01
21 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 37:37 +9:57 12:12
22 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 37:42 +10:02 12:14
23 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 40:47 +13:07 13:14
24 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 40:54 +13:14 13:16
25 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 41:59 +14:19 13:37
26 Katharina Rogstad Kongsberg OL 52:21 +24:41 16:59

D21

4 370 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 34:29 7:53
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 35:07 +0:38 8:02
3 Line Hagman NTNUI 37:12 +2:43 8:30
4 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 37:20 +2:51 8:32
5 Mari Fasting NTNUI 37:55 +3:26 8:40
6 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 38:02 +3:33 8:42
7 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 38:17 +3:48 8:45
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 38:34 +4:05 8:49
9 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 39:21 +4:52 9:00
10 Elise Egseth Wing OK 39:57 +5:28 9:08
11 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 40:22 +5:53 9:14
12 Helen Palmer Wing OK 40:33 +6:04 9:16
13 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 40:51 +6:22 9:20
14 Emma Johansson NTNUI 41:13 +6:44 9:25
15 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 41:18 +6:49 9:27
16 Ingunn Fristad Halden SK 42:34 +8:05 9:44
17 Lone Molstad Gjø-Vard OL 43:35 +9:06 9:58
18 Iliana Shandurkova Halden SK 43:39 +9:10 9:59
19 Nicole Ragvin Nydalens SK 43:44 +9:15 10:00
20 Lone Brochmann Eiker OL 44:35 +10:06 10:12
20 Britt Ingunn Nydal NTNUI 44:35 +10:06 10:12
22 Elen Katrine Skjerve Frol IL 44:58 +10:29 10:17
23 Lene Godager Bækkelagets SK 45:14 +10:45 10:21
24 Pavla Udrzalova Wing OK 45:22 +10:53 10:22
25 Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering 45:29 +11:00 10:24
26 Gøril Rønning Sund Frol IL 45:38 +11:09 10:26
27 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 46:22 +11:53 10:36
28 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 46:23 +11:54 10:36
29 Helene Lund-Johansen Ås-UMB Orientering 46:34 +12:05 10:39
30 Mari Jevne Arnesen NTNUI 46:45 +12:16 10:41
31 Sandy Hott Kristiansand OK 47:29 +13:00 10:51
32 Åsa Franzen IL Tyrving 47:51 +13:22 10:56
33 Gitte Bromander NTNUI 48:04 +13:35 10:59
34 Anne Johanne Lind NTNUI 48:51 +14:22 11:10
35 Marte Reenaas Wing OK 49:35 +15:06 11:20
36 Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett 49:52 +15:23 11:24
37 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 50:23 +15:54 11:31
38 Celine Renard Kongsberg OL 52:09 +17:40 11:56
39 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 52:37 +18:08 12:02
40 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 58:38 +24:09 13:25
41 Silje Kristiansen Kristiansand OK 1:01:52 +27:23 14:09

H17-18

3 550 m, 87 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Vister Indre Østfold OK 26:31 7:28
2 Dag Lofthus Lillehammer OK 28:06 +1:35 7:54
3 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 28:22 +1:51 7:59
4 Martin Rønning SPK Freidig 28:23 +1:52 7:59
5 Bjørn Lundanes Emblem IL 28:49 +2:18 8:07
6 Sindre Rønning Tynset IF 29:36 +3:05 8:20
7 Sjur Hovi Skien O-klubb 29:43 +3:12 8:22
8 Anders Bjergaard Nydalens SK 29:53 +3:22 8:25
9 Mathias Drage Kongsberg OL 30:07 +3:36 8:29
10 Borger Melsom Fossum IF 30:35 +4:04 8:36
11 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 30:54 +4:23 8:42
12 Magne Haga Raumar Orientering 31:08 +4:37 8:46
13 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 31:39 +5:08 8:54
14 Sindre Sandven Kongsberg OL 31:46 +5:15 8:56
15 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 31:59 +5:28 9:00
16 Thomas Schive OK Moss 32:24 +5:53 9:07
17 Brage Sæther SPK Freidig 32:50 +6:19 9:14
17 Ove Baardsgaard OL Trollelg 32:50 +6:19 9:14
19 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 33:05 +6:34 9:19
20 Morten Bujordet Kristiansand OK 33:29 +6:58 9:25
21 Geir Inge Keiserås IL Leik 33:34 +7:03 9:27
22 Gustav Fiskum IL Tyrving 33:53 +7:22 9:32
23 Thorstein Wang Lillomarka OL 34:00 +7:29 9:34
24 Per Øyvind Valen Haugesund IL 34:01 +7:30 9:34
25 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 34:04 +7:33 9:35
26 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 34:05 +7:34 9:36
27 Torjus Raa Varegg Fleridrett 34:14 +7:43 9:38
28 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 34:48 +8:17 9:48
29 Johan Hoel Raumar Orientering 35:10 +8:39 9:54
30 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 35:11 +8:40 9:54
31 Håvard Haga Raumar Orientering 35:19 +8:48 9:56
32 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 35:20 +8:49 9:57
33 Ola Kvisle Asker Skiklubb 35:38 +9:07 10:02
33 Ola Kvisle Asker Skiklubb 35:38 +9:07 10:02
33 Ola Kvisle Asker Skiklubb 35:38 +9:07 10:02
36 Espen Sundsvik Frol IL 36:07 +9:36 10:10
37 Rasmus Rørholt Theisen Mellembygd OL 36:12 +9:41 10:11
38 Lars Skantze IL Tyrving 36:26 +9:55 10:15
39 Johannes Narum Hamar OK 36:33 +10:02 10:17
40 Emil Ahlbäck Fossum IF 36:46 +10:15 10:21
41 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 36:48 +10:17 10:21
42 Hans Herberg Gjø-Vard OL 36:56 +10:25 10:24
43 Paul Sirum Frol IL 36:57 +10:26 10:24
44 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 37:16 +10:45 10:29
45 Asbjørn Olsen Løten OL 37:28 +10:57 10:33
46 Håkon Selmer SPK Freidig 37:38 +11:07 10:36
47 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 37:52 +11:21 10:40
48 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 38:02 +11:31 10:42
49 Petter Reistad IL Tyrving 38:51 +12:20 10:56
49 Petter Reistad IL Tyrving 38:51 +12:20 10:56
49 Petter Reistad IL Tyrving 38:51 +12:20 10:56
52 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 39:35 +13:04 11:09
53 Adrian Opheim Måren OK 39:43 +13:12 11:11
54 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 40:05 +13:34 11:17
55 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 40:12 +13:41 11:19
56 Sigurd Flågan Kongsberg OL 40:16 +13:45 11:20
57 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 40:18 +13:47 11:21
58 Tord Bjørnsen IL Express 40:29 +13:58 11:24
59 Olav Vestøl Vegårshei IL 40:56 +14:25 11:31
60 Ørjan Rykkje Fana IL 40:59 +14:28 11:32
61 Stian Jensen Indre Østfold OK 41:01 +14:30 11:33
62 Øystein Storsveen Løten OL 41:39 +15:08 11:43
63 Sindre Bæk Løten OL 41:48 +15:17 11:46
64 Lars Henrik Thon IF Sturla 42:29 +15:58 11:58
65 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 42:46 +16:15 12:02
66 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 42:54 +16:23 12:05
67 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 43:19 +16:48 12:12
68 Jørgen Madslien Nydalens SK 43:29 +16:58 12:14
69 Håkon Godager Løten OL 43:46 +17:15 12:19
70 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 45:21 +18:50 12:46
71 Hallvard Haugen Fossum IF 45:25 +18:54 12:47
72 Severin Berglia Eiker OL 45:29 +18:58 12:48
73 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 46:12 +19:41 13:00
74 Tobias Solli Skien O-klubb 46:30 +19:59 13:05
75 Sigurd Oxaas Wie Mo OK - Orientering 46:54 +20:23 13:12
76 Erlend Raastad Skien O-klubb 47:14 +20:43 13:18
77 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 48:28 +21:57 13:39
78 Håkon Gimse Heming/Njård OL 49:34 +23:03 13:57
79 Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL 49:37 +23:06 13:58
80 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 51:03 +24:32 14:22
81 Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn 51:09 +24:38 14:24
82 Johannes Svendsen OL Trollelg 53:42 +27:11 15:07
83 Øyvind Strande Ringerike OL 54:24 +27:53 15:19
84 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 55:19 +28:48 15:34
85 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:02:34 +36:03 17:37
86 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 1:09:38 +43:07 19:36
Fredrik Raastad Skien O-klubb diskvalifisert

H19-20

3 850 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister Järla Orientering 25:30 6:37
2 Yngve Skogstad Frol IL 25:51 +0:21 6:42
3 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 25:58 +0:28 6:44
4 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 26:44 +1:14 6:56
5 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 26:52 +1:22 6:58
6 Ivar Lundanes Frol IL 27:22 +1:52 7:06
7 Jo Forseth Indgaard Frol IL 27:38 +2:08 7:10
8 Petter Næss Bjørgul Halden SK 27:39 +2:09 7:10
9 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 27:41 +2:11 7:11
10 Hans Petter Mathisen NTNUI 28:10 +2:40 7:18
11 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 28:12 +2:42 7:19
12 Carl Petter Lyngen Frol IL 28:18 +2:48 7:21
13 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 29:54 +4:24 7:45
14 Per Melander Often Tynset IF 29:55 +4:25 7:46
15 Mats Nordbrøden Järla Orientering 29:59 +4:29 7:47
16 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 30:18 +4:48 7:52
17 Morten Severin Saue IL Tyrving 30:21 +4:51 7:52
18 Andreas Vangstad Kristiansand OK 30:54 +5:24 8:01
19 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 31:20 +5:50 8:08
20 Kristian Stenerud OL Tønsberg og omegn 31:23 +5:53 8:09
21 Daniel Skauge Oliversen Trøsken IL 34:19 +8:49 8:54
22 Erlend Nydal Asker Skiklubb 34:25 +8:55 8:56
23 Simen Olafsen SPK Freidig 34:58 +9:28 9:04
24 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 36:28 +10:58 9:28
25 Sindre Sæther SPK Freidig 36:40 +11:10 9:31
26 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 38:22 +12:52 9:57
27 Fredrik Omdal Ganddal IL 38:26 +12:56 9:58
28 Eivind Myklebust Lindseth Konnerud IL 38:47 +13:17 10:04
29 Martin Bråten Flosta IL 39:21 +13:51 10:13
30 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 39:34 +14:04 10:16
31 Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL 41:02 +15:32 10:39
32 Eskil Hagtvedt Flosta IL 43:10 +17:40 11:12
33 Vemund Rønneberg Konnerud IL 44:40 +19:10 11:36
34 Lars Owren SPK Freidig 49:36 +24:06 12:52
35 Henrik Bergman Konnerud IL 50:18 +24:48 13:03
36 Johannes Hov Høydal Fossum IF 50:35 +25:05 13:08

H21

5 090 m, 85 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 30:55 6:04
2 Olav Lundanes Halden SK 31:24 +0:29 6:10
3 Audun Weltzien IL Tyrving 31:42 +0:47 6:13
4 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 32:14 +1:19 6:19
5 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 32:24 +1:29 6:21
6 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 32:51 +1:56 6:27
7 Jostein Andersen Kristiansand OK 33:24 +2:29 6:33
8 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingös SOK 33:36 +2:41 6:36
9 Bjørn Eriksen Halden SK 33:47 +2:52 6:38
10 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 34:08 +3:13 6:42
11 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 35:05 +4:10 6:53
12 Stig Alvestad Ganddal IL 35:07 +4:12 6:53
13 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 35:11 +4:16 6:54
14 Øyvind Helgerud Halden SK 35:20 +4:25 6:56
15 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 35:44 +4:49 7:01
16 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 35:51 +4:56 7:02
17 Audun Bjerkreim Nilsen Kristiansand OK 35:59 +5:04 7:04
18 Marius Bjugan Halden SK 36:01 +5:06 7:04
19 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 36:09 +5:14 7:06
20 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 36:15 +5:20 7:07
21 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 36:41 +5:46 7:12
22 Andreas Høye Kristiansand OK 36:43 +5:48 7:12
23 Mats Dahlén Kristiansand OK 37:14 +6:19 7:18
24 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 37:27 +6:32 7:21
25 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 37:37 +6:42 7:23
26 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 37:42 +6:47 7:24
27 Jostein Nørbech IL Tyrving 37:55 +7:00 7:26
28 Thomas Natvig Årstad NTNUI 38:07 +7:12 7:29
29 Sigve Vågsnes Nydalens SK 38:09 +7:14 7:29
30 Anders Skarholt IFK Lidingø 38:25 +7:30 7:32
31 David Gottfridsson Lillomarka OL 38:53 +7:58 7:38
32 Magne Dæhli Halden SK 39:09 +8:14 7:41
33 Øystein Pettersen Nydalens SK 39:14 +8:19 7:42
34 Ivar Haugen Kristiansand OK 39:16 +8:21 7:42
35 Øyvind Lund Raumar Orientering 39:19 +8:24 7:43
36 Halvor Eid Nielsen NTNUI 39:39 +8:44 7:47
37 Espen Fiskum NTNUI 39:47 +8:52 7:48
37 Damien Renard Kongsberg OL 39:47 +8:52 7:48
39 Per Øyvind Stene Nydalens SK 39:52 +8:57 7:49
40 Gjermund Glesnes Nydalens SK 40:32 +9:37 7:57
41 Martin Hoset NTNUI 40:59 +10:04 8:03
42 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 41:24 +10:29 8:08
43 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 41:39 +10:44 8:10
44 Eirik Rustad Raumar Orientering 41:47 +10:52 8:12
45 Morten Urdal Bakke Kongsberg OL 41:57 +11:02 8:14
46 Espen Weltzien Järla Orientering 41:58 +11:03 8:14
47 Magnus Svingheim Hadeland OL 42:10 +11:15 8:17
48 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 42:12 +11:17 8:17
49 Simen Rustad Raumar Orientering 42:20 +11:25 8:19
50 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 42:23 +11:28 8:19
51 Dag Steinar Ragvin Skien O-klubb 42:26 +11:31 8:20
52 Rune Olsen Bækkelagets SK 42:47 +11:52 8:24
53 Øystein Haug Frol IL 42:51 +11:56 8:25
54 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 43:16 +12:21 8:30
55 Magnus Johansson Kristiansand OK 43:27 +12:32 8:32
56 Terje Maroni Byåsen IL 43:44 +12:49 8:35
57 Lacho Iliev Halden SK 44:09 +13:14 8:40
58 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 44:16 +13:21 8:41
58 Øyvind Hylleseth Skien O-klubb 44:16 +13:21 8:41
60 Ivo K. Danailov Kristiansand OK 44:21 +13:26 8:42
61 Tomas Udrzal Wing OK 44:33 +13:38 8:45
62 Ståle Gjelsten NTNUI 45:04 +14:09 8:51
63 Rune Rystad Nydalens SK 45:33 +14:38 8:56
64 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 45:50 +14:55 9:00
65 Stian Alexander Grann NTNUI 46:06 +15:11 9:03
65 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 46:06 +15:11 9:03
67 Vegard Danielsen Kristiansand OK 46:13 +15:18 9:04
68 Erik Lima Ganddal IL 46:14 +15:19 9:04
69 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 46:19 +15:24 9:05
69 Ulf Brenna Bækkelagets SK 46:19 +15:24 9:05
71 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 46:21 +15:26 9:06
72 Stig Dalsøren Kristiansand OK 46:25 +15:30 9:07
73 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 46:31 +15:36 9:08
74 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 46:53 +15:58 9:12
75 Niklas Profors Varegg Fleridrett 46:54 +15:59 9:12
76 Anders Daltveit Fana IL 47:17 +16:22 9:17
77 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 47:37 +16:42 9:21
78 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 47:56 +17:01 9:25
79 Mathias Nipen IL Tyrving 48:10 +17:15 9:27
80 Jørgen Frøyd Nydalens SK 48:13 +17:18 9:28
81 Alf Johan Lima Ganddal IL 49:13 +18:18 9:40
82 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 49:32 +18:37 9:43
83 Stig Rune Holberg OK Skøynar 51:55 +21:00 10:11
84 Ørjan Svaland Aas Birkenes IL 52:06 +21:11 10:14
85 Einar Tommelstad Nydalens SK 52:45 +21:50 10:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor