Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM Sprint 2011 - Finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint 2011 - Finaler
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 28 mai 2011

D17-18 Finale

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Runa Fremstad Larvik OK 13:14
2 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 13:47 +0:33
3 Jorunn Kvakland SPK Freidig 13:55 +0:41
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 14:13 +0:59
5 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 14:16 +1:02
6 Eli Marita Forseth OL Trollelg 14:33 +1:19
7 Guro Vassend Porsgrunn OL 14:40 +1:26
8 Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering 14:57 +1:43
9 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 15:05 +1:51
10 Marte Fallbakken Berge Løten OL 15:06 +1:52
11 Camilla Hengebøl Fossum IF 15:10 +1:56
12 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:26 +2:12
13 Kristine Berglia Eiker OL 15:46 +2:32
14 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 15:47 +2:33
15 Marie Styrvold Porsgrunn OL 15:54 +2:40
16 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 15:56 +2:42
17 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 17:11 +3:57
18 Siri Kollerud Lillomarka OL 17:43 +4:29
19 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 17:57 +4:43
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D19-20 Finale

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 13:12
2 Marte Narum OL Vallset/Stange 13:39 +0:27
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 13:42 +0:30
4 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 13:43 +0:31
5 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 13:56 +0:44
6 Therese Haare Konnerud IL 13:58 +0:46
7 Oda Wennemo Raumar Orientering 14:12 +1:00
8 Anette Baklid Konnerud IL 14:18 +1:06
9 Elena Roos Halden SK 14:31 +1:19
10 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 15:08 +1:56
11 Trine Breen Raumar Orientering 15:10 +1:58
12 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 15:13 +2:01
13 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 15:14 +2:02
14 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 16:02 +2:50
15 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 16:14 +3:02
16 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 16:18 +3:06
17 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 16:55 +3:43
18 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 17:13 +4:01
19 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 17:17 +4:05
Maren Mohagen Hansen Konnerud IL diskvalifisert

D21 Finale

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elise Egseth Wing OK 15:12
2 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:34 +0:22
3 Iliana Shandurkova Halden SK 15:54 +0:42
4 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 15:56 +0:44
5 Britt Ingunn Nydal NTNUI 16:08 +0:56
6 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 16:19 +1:07
7 Ingunn Fristad Halden SK 16:20 +1:08
8 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 16:24 +1:12
9 Mari Fasting NTNUI 16:31 +1:19
10 Gøril Rønning Sund Frol IL 16:36 +1:24
11 Anne Johanne Lind NTNUI 16:52 +1:40
12 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 17:02 +1:50
13 Lone Molstad Gjø-Vard OL 17:03 +1:51
14 Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering 17:07 +1:55
14 Line Hagman NTNUI 17:07 +1:55
16 Mari Jevne Arnesen NTNUI 17:22 +2:10
17 Nicole Ragvin Nydalens SK 17:27 +2:15
17 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 17:27 +2:15
19 Marte Grande Østby Porsgrunn OL 17:28 +2:16
Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK diskvalifisert

H17-18 Finale

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Borger Melsom Fossum IF 15:35
2 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 15:43 +0:08
3 Dag Lofthus Lillehammer OK 15:51 +0:16
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:52 +0:17
5 Anders Vister Indre Østfold OK 15:55 +0:20
6 Fredrik Raastad Skien O-klubb 16:13 +0:38
7 Håvard Haga Raumar Orientering 16:18 +0:43
8 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 16:25 +0:50
9 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 16:37 +1:02
10 Jørgen Madslien Nydalens SK 16:38 +1:03
11 Sindre Sandven Kongsberg OL 16:43 +1:08
12 Ove Baardsgaard OL Trollelg 16:44 +1:09
13 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 16:51 +1:16
14 Thomas Schive OK Moss 16:56 +1:21
15 Sjur Hovi Skien O-klubb 17:04 +1:29
16 Sindre Rønning Tynset IF 17:05 +1:30
17 Martin Rønning SPK Freidig 17:09 +1:34
18 Johannes Svendsen OL Trollelg 17:13 +1:38
19 Anders Bjergaard Nydalens SK 17:19 +1:44
20 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 17:25 +1:50
21 Espen Sundsvik Frol IL 17:35 +2:00
22 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 17:54 +2:19
23 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 18:02 +2:27
24 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 18:05 +2:30
25 Tord Bjørnsen IL Express 18:18 +2:43
26 Adrian Opheim Måren OK 18:50 +3:15
27 Harald Kalager Asker Skiklubb 20:31 +4:56
28 Petter Reistad IL Tyrving 21:36 +6:01
28 Petter Reistad IL Tyrving 21:36 +6:01
Sindre Bæk Løten OL diskvalifisert
Emil Ahlbäck Fossum IF diskvalifisert

H19-20 Finale

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 14:39
2 Jo Forseth Indgaard Frol IL 15:18 +0:39
2 Yngve Skogstad Frol IL 15:18 +0:39
4 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:20 +0:41
5 Martin Vister Indre Østfold OK 15:45 +1:06
6 Simen Olafsen SPK Freidig 15:49 +1:10
7 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:53 +1:14
8 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:56 +1:17
9 Hans Petter Mathisen NTNUI 16:07 +1:28
10 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 16:09 +1:30
11 Per Melander Often Tynset IF 16:15 +1:36
12 Morten Severin Saue IL Tyrving 16:18 +1:39
13 Ivar Lundanes Frol IL 16:19 +1:40
14 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 16:31 +1:52
15 Mats Nordbrøden Halden SK 16:36 +1:57
16 Petter Næss Bjørgul Halden SK 16:38 +1:59
17 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 16:45 +2:06
18 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 16:59 +2:20
19 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 17:13 +2:34
20 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 18:07 +3:28
Andreas Vangstad Kristiansand OK diskvalifisert

H21 Finale

30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 15:21
2 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 15:35 +0:14
3 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 15:46 +0:25
4 Olav Johannes Deelstra NTNUI 15:55 +0:34
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 16:00 +0:39
6 Audun Weltzien IL Tyrving 16:01 +0:40
7 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 16:02 +0:41
8 Jon Pedersen Halden SK 16:13 +0:52
9 Marius Bjugan Halden SK 16:14 +0:53
10 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 16:25 +1:04
11 Andreas Høye Kristiansand OK 16:28 +1:07
12 Mikkel Lund Bækkelagets SK 16:30 +1:09
13 Bjørn Eriksen Halden SK 16:33 +1:12
14 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:36 +1:15
15 Anders Skarholt Asker Skiklubb 16:37 +1:16
16 Anders Nordberg Skien O-klubb 16:44 +1:23
17 Thomas Natvig Årstad NTNUI 16:53 +1:32
18 Audun Bjerkreim Nilsen Kristiansand OK 16:59 +1:38
19 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 17:03 +1:42
20 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 17:06 +1:45
21 Espen Weltzien IL Tyrving 17:14 +1:53
21 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 17:14 +1:53
23 David Gottfridsson Lillomarka OL 17:24 +2:03
24 Eirik Rustad Raumar Orientering 17:31 +2:10
25 Rune Olsen Bækkelagets SK 17:39 +2:18
26 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 17:42 +2:21
27 Ivar Haugen Kristiansand OK 17:43 +2:22
Stig Alvestad Ganddal IL diskvalifisert
Magne Dæhli Halden SK diskvalifisert
Olav Lundanes Halden SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor