Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: onsdag 25 mars 2015

N-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Alfred Bjørnerød OK Moss 14:14
Julie Brennås Varteig OL 31:23
Sondre Engebretsen OK Moss 17:17
Tor Erling Gjølsjø OK Moss 20:38

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 38:41

D 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 58:51
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:00:39 +1:48
3 Nora Torgersen Halden SK 1:03:03 +4:12
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:09:18 +10:27
5 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:10:20 +11:29
6 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:13:33 +14:42
Aurora Gjølsjø OK Moss diskvalifisert

D 17-18

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:12:30
2 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:20:40 +8:10

D 19-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:11:46
2 Andrea Roggo Halden SK 1:15:54 +4:08
Matilda Martinsson Halden SK brutt

D 21-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Jurenikova Halden SK 57:58
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL diskvalifisert

D 45-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:12:49

D 55-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Line Indre Østfold OK 1:12:28
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:16:14 +3:46
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 1:18:15 +5:47

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 32:20
Christopher Engebretsen OK Moss brutt

H 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Brendstuen Halden SK 46:57
2 August Asheim Birkeland Halden SK 53:03 +6:06
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 53:30 +6:33
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert

H 17-A kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Ingesen Sarpsborg OL 59:54
2 Bjørn Erik Bergseng Fredrikstad SK 1:14:16 +14:22
3 Thor Moen Fredrikstad SK 1:16:24 +16:30
Espen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert

H 17-18

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Nordbrøden Halden SK 48:40
2 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 50:06 +1:26
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 51:04 +2:24
4 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:02:03 +13:23
5 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 1:10:19 +21:39

H 21-

7 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredric Portin Halden SK 57:16 7:57
2 Jarkko Huovila Halden SK 1:00:20 +3:04 8:22
3 Fredrik Eliasson Halden SK 1:00:35 +3:19 8:24
4 Jonas Nordström Halden SK 1:01:17 +4:01 8:30
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:03:16 +6:00 8:47
6 Tore Sandvik Halden SK 1:03:47 +6:31 8:51
7 Markus Holter Halden SK 1:04:21 +7:05 8:56
8 Øyvind Helgerud Halden SK 1:04:46 +7:30 8:59
9 Espen Fiskum Halden SK 1:08:20 +11:04 9:29
10 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1:09:03 +11:47 9:35
11 Jon Pedersen Halden SK 1:10:17 +13:01 9:45
12 Andreas Johansson Halden SK 1:12:01 +14:45 10:00
13 Kristian Vad Halden SK 1:33:29 +36:13 12:59
Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK diskvalifisert

H 35-

7 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:06:35 9:14
Tage Eidissen Sarpsborg OL diskvalifisert
Thomas Lie Fredrikstad SK brutt

H 45-

7 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 48:00 6:40
2 Kjetil Karlsen OK Moss 1:01:00 +13:00 8:28
3 Tore Bjørnerød OK Moss 1:03:18 +15:18 8:47
4 Jan Granstedt Halden SK 1:04:32 +16:32 8:57
5 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:12:41 +24:41 10:05
6 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:21:03 +33:03 11:15
7 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:47:52 +59:52 14:58

H 55-

7 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Nordbrøden Halden SK 59:01 8:11
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:03:26 +4:25 8:48
3 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:08:28 +9:27 9:30
4 Christopher Schive OK Moss 1:12:47 +13:46 10:06

H 65-

7 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Lindløv OK Moss 1:44:51 14:33
Per Anders Flesjø OK Moss diskvalifisert

H 75-

7 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Wibye OK Moss 1:28:12 12:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor