Offisiell resultatliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 18 september 2015

D 17-18 E

4 280 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 46:56 10:57
2 Gina Granstedt Halden SK 47:18 +0:22 11:03
3 Ingeborg Eide Byåsen IL 49:44 +2:48 11:37
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 52:43 +5:47 12:19
5 Emma Arnesen Byåsen IL 53:22 +6:26 12:28
6 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 54:53 +7:57 12:49
7 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 55:22 +8:26 12:56
8 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 55:45 +8:49 13:01
9 Ingrid Lundanes Emblem IL 56:14 +9:18 13:08
10 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 58:25 +11:29 13:38
11 Siri Moholth Kongsberg OL 58:46 +11:50 13:43
12 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 58:54 +11:58 13:45
13 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:01:08 +14:12 14:17
14 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:01:22 +14:26 14:20
15 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:01:31 +14:35 14:22
16 Pernille Opheim Freidig 1:02:11 +15:15 14:31
17 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:02:32 +15:36 14:36
18 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:04:09 +17:13 14:59
19 Åshild Kolstad Mo OK 1:04:10 +17:14 14:59
20 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:06:55 +19:59 15:38
21 Line Sølberg OL Trollelg 1:06:58 +20:02 15:38
22 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:07:13 +20:17 15:42
23 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:07:26 +20:30 15:45
24 Malin Sandstad Freidig 1:07:45 +20:49 15:49
25 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:08:23 +21:27 15:58
26 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:09:10 +22:14 16:09
27 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:09:21 +22:25 16:12
28 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:09:48 +22:52 16:18
29 Synne Malene Brække Halden SK 1:10:42 +23:46 16:31
30 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:11:38 +24:42 16:44
31 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:14:09 +27:13 17:19
32 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:14:23 +27:27 17:22
33 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:15:11 +28:15 17:33
34 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:19:09 +32:13 18:29
35 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:20:25 +33:29 18:47
36 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:21:38 +34:42 19:04
37 Silje Hauge Hisøy OK 1:23:10 +36:14 19:25
38 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:23:23 +36:27 19:28
39 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:26:01 +39:05 20:05
40 Ida Aurebekk Torridal IL 1:36:30 +49:34 22:32
41 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:51:29 +1:04:33 26:02
Andrea Drangsholt Torridal IL brutt
Martine Topstad Larvik OK brutt
Tonje Aasheim Nymark Askøy OL brutt

D 19-20 E

5 180 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 53:00 10:13
2 Karen Oline Kolstad Freidig 55:29 +2:29 10:42
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 59:58 +6:58 11:34
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:03:23 +10:23 12:14
5 Frida Sæther Freidig 1:04:25 +11:25 12:26
6 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:05:35 +12:35 12:39
7 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:05:52 +12:52 12:42
8 Tonje Vassend Fossum IF 1:08:57 +15:57 13:18
8 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:08:57 +15:57 13:18
10 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:09:31 +16:31 13:25
11 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:12:38 +19:38 14:01
12 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:17:36 +24:36 14:58
13 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:19:35 +26:35 15:21
14 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:25:51 +32:51 16:34
15 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:26:11 +33:11 16:38
16 Julie Hjortland Larvik OK 1:30:54 +37:54 17:32
17 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:35:16 +42:16 18:23
18 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:39:48 +46:48 19:15
19 Guro Jordheim Hemsedal IL 1:58:05 +1:05:05 22:47
Karen Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert
Ragnhild Løvli Asker Skiklubb brutt
Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb brutt

D 21-E

6 880 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1:08:38 9:58
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:09:19 +0:41 10:04
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:11:12 +2:34 10:20
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:12:06 +3:28 10:28
5 Bodil Helgerud Halden SK 1:12:28 +3:50 10:31
6 Eva Jurenikova Halden SK 1:14:09 +5:31 10:46
7 Marianne Andersen Konnerud IL 1:15:34 +6:56 10:59
8 Malin Jakobsson Nydalens SK 1:19:57 +11:19 11:37
9 Linn Hokholt NTNUI 1:21:18 +12:40 11:49
10 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1:26:18 +17:40 12:32
11 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:27:10 +18:32 12:40
12 Eline Drage Kongsberg OL 1:27:43 +19:05 12:44
13 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:28:33 +19:55 12:52
14 Mari Fasting Halden SK 1:30:10 +21:32 13:06
15 Anna Ulvensøen NTNUI 1:33:19 +24:41 13:33
16 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:36:41 +28:03 14:03
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:40:09 +31:31 14:33
18 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:40:41 +32:03 14:38
19 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:42:55 +34:17 14:57
20 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:43:44 +35:06 15:04
21 Marianne Dæhli Halden SK 1:53:17 +44:39 16:27
22 Camilla Øhman NTNUI 1:57:12 +48:34 17:02
Emma Johansson Fredrikstad SK brutt

H 17-18E

6 700 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 51:28 7:40
2 Audun Heimdal Konnerud IL 54:54 +3:26 8:11
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 57:15 +5:47 8:32
4 Anders Haga Raumar Orientering 1:00:16 +8:48 8:59
5 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:01:36 +10:08 9:11
6 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:01:52 +10:24 9:14
7 Håvard Eidsmo Freidig 1:03:35 +12:07 9:29
8 Peter Nordbrøden Halden SK 1:03:59 +12:31 9:32
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:04:09 +12:41 9:34
10 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:06:24 +14:56 9:54
11 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:06:43 +15:15 9:57
12 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:06:46 +15:18 9:57
13 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:07:16 +15:48 10:02
14 Martin Borge Heir Fossum IF 1:07:18 +15:50 10:02
15 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:08:20 +16:52 10:11
16 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:09:24 +17:56 10:21
17 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:13:12 +21:44 10:55
18 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:13:37 +22:09 10:59
19 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:14:12 +22:44 11:04
20 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:14:32 +23:04 11:07
21 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:17:07 +25:39 11:30
22 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:18:04 +26:36 11:39
23 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:18:11 +26:43 11:40
24 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:18:15 +26:47 11:40
25 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:20:59 +29:31 12:05
26 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:24:55 +33:27 12:40
27 Tarjei Holo Fossum IF 1:27:06 +35:38 13:00
28 Kjetil Mølnvik Freidig 1:29:22 +37:54 13:20
29 Adrian Opheim Freidig 1:29:51 +38:23 13:24
30 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:32:22 +40:54 13:47
31 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:36:21 +44:53 14:22
32 Magnus Wølneberg IL Tyrving 1:38:43 +47:15 14:44
33 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:39:21 +47:53 14:49
34 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:41:57 +50:29 15:12
35 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:45:13 +53:45 15:42
36 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:46:39 +55:11 15:55
37 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:46:43 +55:15 15:55
38 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 1:49:39 +58:11 16:21
39 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:50:31 +59:03 16:29
40 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 2:05:29 +1:14:01 18:43
Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) brutt
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering brutt
Andreas Sedin Raumar Orientering brutt
Ludvig Rødnes Oppsal Orientering brutt
Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering brutt

H 19-20E

7 940 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:06:12 8:20
2 Markus Holter Halden SK 1:06:52 +0:40 8:25
3 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:07:06 +0:54 8:27
4 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:07:15 +1:03 8:28
5 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:07:17 +1:05 8:28
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:07:49 +1:37 8:32
7 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:08:15 +2:03 8:35
8 Magne Jutulstad NTNUI 1:09:08 +2:56 8:42
9 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:12:42 +6:30 9:09
10 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1:15:01 +8:49 9:26
11 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:16:45 +10:33 9:39
12 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:18:22 +12:10 9:52
13 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:18:52 +12:40 9:55
14 Simen Bordal Fossum IF 1:20:55 +14:43 10:11
15 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:24:50 +18:38 10:41
16 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:25:15 +19:03 10:44
17 Stian Sundsvik Frol IL 1:27:17 +21:05 10:59
18 Oskar Størmer Fossum IF 1:28:15 +22:03 11:06
19 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:32:03 +25:51 11:35
20 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:33:08 +26:56 11:43
21 Sigurd Melsom Fossum IF 1:35:33 +29:21 12:02
22 Vegard Ressem Frol IL 1:39:22 +33:10 12:30
23 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:51:49 +45:37 14:04
24 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:53:39 +47:27 14:18
25 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:59:09 +52:57 15:00
Jonas Ressem Frol IL brutt

H 21-E

11 030 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:22:37 7:29
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:28:30 +5:53 8:01
3 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:30:27 +7:50 8:12
4 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:30:41 +8:04 8:13
5 Martin Vister Frol IL 1:33:21 +10:44 8:27
6 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:35:24 +12:47 8:38
7 Magne Dæhli Halden SK 1:36:59 +14:22 8:47
8 Fredrik Eliasson Halden SK 1:37:59 +15:22 8:53
9 Øyvind Helgerud Halden SK 1:38:56 +16:19 8:58
10 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:41:00 +18:23 9:09
11 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:41:19 +18:42 9:11
12 Anders Vister Nydalens SK 1:44:00 +21:23 9:25
13 Matthew Speake Lillomarka OL 1:44:39 +22:02 9:29
14 Bjørn Lundanes NTNUI 1:46:02 +23:25 9:36
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:46:16 +23:39 9:38
16 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:46:59 +24:22 9:41
17 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:47:22 +24:45 9:44
18 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:48:50 +26:13 9:52
19 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:53:17 +30:40 10:16
20 Sindre Sandven Fossum IF 1:56:49 +34:12 10:35
21 Borger Melsom Fossum IF 1:56:53 +34:16 10:35
22 Mathias Drage Kongsberg OL 2:02:15 +39:38 11:05
23 Are Kristiansen IL Tyrving 2:02:42 +40:05 11:07
24 Thor Mella Oppsal Orientering 2:03:00 +40:23 11:09
25 Kjetil Bjørlo Halden SK 2:05:32 +42:55 11:22
26 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:06:40 +44:03 11:29
27 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 2:07:04 +44:27 11:31
28 Christian Holmboe IL Tyrving 2:08:43 +46:06 11:40
29 Magnus Johansson Kristiansand OK 2:09:30 +46:53 11:44
30 Lars Owren Freidig 2:13:05 +50:28 12:03
31 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 2:13:42 +51:05 12:07
32 Trond Kortner Østmarka OK 2:15:42 +53:05 12:18
33 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 2:17:35 +54:58 12:28
34 Stein Blomseth Lillomarka OL 2:28:09 +1:05:32 13:25
35 Håvard Telstø Etnedal IL 2:31:24 +1:08:47 13:43
36 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:49:55 +1:27:18 15:24
37 Tore Nymark Askøy OL 2:57:26 +1:34:49 16:05
38 Arve Opheim Måren OK 3:01:55 +1:39:18 16:29
Thorbjørn Værp Kristiansand OK diskvalifisert
Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving diskvalifisert
Olav Lundanes Halden SK diskvalifisert
Paul Torvund Østmarka OK brutt
Antonio Martínez Pérez Halden SK brutt
Jan Granstedt Halden SK brutt
Marius Wikstrøm Ringsaker OK brutt
Ola Lesteberg Kongsberg OL brutt
Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) brutt
Thore Kornmo Porsgrunn OL brutt
Truls Kvaase Bækkelagets SK brutt
Anders Nordberg Nydalens SK brutt
Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK brutt
Espen Fiskum Halden SK brutt
Bojan Blumenstein Nydalens SK brutt
Harald Kalager NTNUI brutt
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI brutt
Sindre Rønning Fossum IF brutt

D 19-20 Gjest

5 180 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Arianna Taufer Nydalens SK diskvalifisert

D 21 Gjest

6 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Laura Portin Halden SK 1:22:24 11:58

H 21 Gjest

11 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredric Portin Halden SK 1:50:02 9:58
2 Matthieu Puech IFK Göteborg 2:24:31 +34:29 13:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor