Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp jaktstart
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 4 mars 2015

Damer - kort løype

2 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Klausen Klepp Kommune BIL 37:18 13:05
2 Solveig Mæland Ålgård Orientering 50:20 +13:02 17:39
3 Randi Bugge Ganddal IL 1:10:31 +33:13 24:44

Damer - mellomlang løype

3 970 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trine Bolstad Ganddal IL 37:52 9:32
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 39:32 +1:40 9:57
3 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 44:19 +6:27 11:09
4 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 50:36 +12:44 12:44
5 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 52:24 +14:32 13:11
6 Ingrid Lamark Ganddal IL 54:45 +16:53 13:47
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 57:31 +19:39 14:29
8 Eli Frafjord Ganddal IL 1:02:11 +24:19 15:39
9 Inger Skretting Opstad Egersund OK 1:09:04 +31:12 17:23
Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Damer - lang løype

5 090 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:10:11 13:47
2 Anne Marie Gausel Ganddal IL 1:10:21 +0:10 13:49
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 1:18:31 +8:20 15:25

Herrer - kort løype

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 33:10 11:38
2 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 43:27 +10:17 15:14

Herrer - mellomlang løype

3 970 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 30:10 7:35
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 31:39 +1:29 7:58
3 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 37:56 +7:46 9:33
4 Bjarne Gimre Ganddal IL 45:23 +15:13 11:25
5 Arne Hetlelid NOTEAM 50:23 +20:13 12:41
6 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 51:33 +21:23 12:59
7 Paul Andreas Paulsen Stavanger kommune BIL 52:20 +22:10 13:10
8 Gunnar Garstad Sandnes IL (Rogaland) 1:16:20 +46:10 19:13
Ole Auklend Skattesport BIL diskvalifisert
Bellamy Stephane NOTEAM diskvalifisert
Trond Lamark Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - lang løype

5 090 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olav Haarr Ganddal IL 43:24 8:31
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 43:32 +0:08 8:33
3 Per Ivar Stokland Ganddal IL 46:00 +2:36 9:02
4 Tim Griffin Ganddal IL 47:01 +3:37 9:14
5 Tallak Langmyr Ganddal IL 47:26 +4:02 9:19
6 Otte Omdal Ganddal IL 47:32 +4:08 9:20
7 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 48:51 +5:27 9:35
8 Vegard Karlsen Ålgård Orientering 50:02 +6:38 9:49
9 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 53:32 +10:08 10:31
10 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 56:04 +12:40 11:00
11 Paul Terje Haarr Ganddal IL 56:07 +12:43 11:01
12 Per Ingar Hadland Ganddal IL 59:45 +16:21 11:44
13 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 1:01:45 +18:21 12:07
14 Rune Hatle Avinor Sola BIL 1:03:35 +20:11 12:29
15 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 1:05:31 +22:07 12:52
16 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:10:37 +27:13 13:52
17 Henrik Kvikne Hansen Stavanger Orienteringsklubb 1:14:03 +30:39 14:32
18 Ove Oaland Ganddal IL 1:17:29 +34:05 15:13

Herrer - XLang

1 820 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 41:32 22:49
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 43:50 +2:18 24:05
3 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 45:54 +4:22 25:13
4 Arild Aasheim Ganddal IL 47:57 +6:25 26:20
5 Fredrik Omdal Ganddal IL 48:59 +7:27 26:54
6 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 49:39 +8:07 27:16
7 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 51:28 +9:56 28:16
8 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 59:22 +17:50 32:37
9 Calum Coombs Ganddal IL 1:05:28 +23:56 35:58
10 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1:08:47 +27:15 37:47
Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Damer- XLang

1 820 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 54:02 29:41
2 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:03:24 +9:22 34:50
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:13:47 +19:45 40:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor