Offisiell resultatliste for Torridalsløpet/ SM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torridalsløpet/ SM mellom
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Torridal IL / Vest-Agder
Dato: søndag 23 august 2015

N-åpen

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 scott Drangsholt Torridal IL 26:49
0 Anne Aurebekk Udø Torridal IL 19:45
0 Tuva Aurebekk Udø Torridal IL 19:45
0 Selma White Søgne og Songdalen OK 19:21
0 Sigrid Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 25:58

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Hauge Hisøy OK 28:19
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 31:27 +3:08
3 Maria Stødle Kristiansand OK 37:18 +8:59

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 23:03

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Kregnes Kristiansand OK 21:42
2 Malin Hauge Hisøy OK 22:21 +0:39
3 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 24:21 +2:39

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 24:24
2 Kristin Mestad Torridal IL 26:02 +1:38
3 Inga Stødle Kristiansand OK 47:56 +23:32

D 17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Bøen Kristiansand OK 33:10
2 Linn Carina Daland Kristiansand OK 38:31 +5:21

D 17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mette Heddeland Kristiansand OK 33:32
2 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 34:28 +0:56
3 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 35:40 +2:08
4 Aileen Runde Kristiansand OK 42:37 +9:05
5 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 45:03 +11:31

D 17-20

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Hauge Hisøy OK 32:14
2 Ida Aurebekk Torridal IL 35:17 +3:03
3 Andrea Drangsholt Torridal IL 52:27 +20:13
4 Nora Fagerheim Hisøy OK 58:30 +26:16

D 21-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 31:41
2 Marianne Andersen Konnerud IL 32:18 +0:37
3 Janne Bjorvand Birkenes IL 40:13 +8:32
4 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 55:32 +23:51

D 35-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Hauge Hisøy OK 41:15
2 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 43:58 +2:43
2 Målfrid Konst Kristiansand OK 43:58 +2:43

D 45-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 33:41
2 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 38:57 +5:16
3 Tone Hirsch IF Trauma 43:13 +9:32

D 55-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 32:29
2 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 37:53 +5:24

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 39:51
2 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 43:28 +3:37

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Bøbel IL Imås 46:24

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 25:30
2 Brage Takle Kristiansand OK 28:04 +2:34
3 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 30:53 +5:23

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 20:21
David Runde Kristiansand OK diskvalifisert

H 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sebastian Daland Kristiansand OK 22:50
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 23:43 +0:53
3 Kristian Pytten Kristiansand OK 34:59 +12:09
4 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 35:10 +12:20
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 36:29 +13:39
6 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:02:12 +39:22

H 17-A kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 38:53
2 Pål Runde Kristiansand OK 40:54 +2:01
3 Harald Eik Kristiansand OK 42:09 +3:16

H 17-B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tony Halsall Otra IL 27:36
2 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 32:53 +5:17
3 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:01:07 +33:31

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Svein Langås Oddersjaa SSK 27:44

H 17-20

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 28:35
2 Morten Jørgensen Kristiansand OK 30:36 +2:01
3 Vegard Myhre Kristiansand OK 33:29 +4:54
4 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 34:35 +6:00
5 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 40:35 +12:00
6 John Runde Kristiansand OK 46:07 +17:32
7 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 55:38 +27:03
8 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:04:57 +36:22
9 Sveinung Ulstein Hisøy OK 1:54:27 +1:25:52
Dovydas Freimontas Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 32:12
2 Martin Hubmann Kristiansand OK 33:40 +1:28
3 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 35:02 +2:50
4 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 35:07 +2:55
5 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 37:14 +5:02
6 Holger Hott Kristiansand OK 38:00 +5:48
7 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 38:56 +6:44
8 Christian Bøen Kristiansand OK 40:55 +8:43
9 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 41:00 +8:48
10 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 41:23 +9:11
11 Magnus Johansson Kristiansand OK 42:05 +9:53
12 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 45:12 +13:00

H 35-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Salthaug Kristiansand OK 35:52
2 Kjell Arne Håland OK Sør 36:11 +0:19
3 Leif Stødle Kristiansand OK 48:21 +12:29

H 45-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Urfjell IL Imås 32:26
2 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 34:57 +2:31
3 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 36:21 +3:55
4 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 36:47 +4:21
5 Stein-Erik Scheie OK Sør 36:52 +4:26
6 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 41:11 +8:45
7 Roar Myhre Kristiansand OK 42:35 +10:09
8 Paul Christian Jensen Birkenes IL 46:37 +14:11
9 Inge Hauge Hisøy OK 48:30 +16:04
10 Asle Kregnes Kristiansand OK 57:24 +24:58

H 55-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 31:05
2 Steinar Aas Birkenes IL 32:13 +1:08
3 John Hansen Kristiansand OK 32:26 +1:21

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 27:54
2 Atle Bergseth Kvernbit IL 42:04 +14:10
3 Dag Moe Kristiansand OK 44:25 +16:31

H 65-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Løland Birkenes IL 23:19
2 Øyvin Simonsen IL Imås 28:56 +5:37
3 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 29:08 +5:49

H 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 33:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017