Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 10
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 17 september 2015

Nybegynnere

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Even Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 22:35 11:17
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 37:25 +14:50 18:42
0 Knut Ivar Kolstrøm Ringerike OL 27:47 +5:12 13:53
0 Reidar Kolstrøm Ringerike OL 27:30 +4:55 13:45

H-12

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Aas Stræte Ringerike OL 20:03 9:32
2 Mikkel Berglund Ringerike OL 20:15 +0:12 9:38
3 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 23:21 +3:18 11:07
4 Oskar Fossås Ringerike OL 50:39 +30:36 24:07

C Mellom

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Urnes Fossekallen IL 32:13 10:23
2 Marianne Kvamme Fossekallen IL 32:16 +0:03 10:24
3 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 33:31 +1:18 10:48
4 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 33:33 +1:20 10:49

D Kort

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 29:34 14:04

H Kort

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Thune Ringerike OL 39:50 18:58
Sigurd Amundsen Bjørkeli Ringerike OL diskvalifisert

D Mellom

4 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 38:01 7:55
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 38:22 +0:21 7:59
3 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 39:17 +1:16 8:11
4 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 39:22 +1:21 8:12
5 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 39:23 +1:22 8:12
6 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 49:18 +11:17 10:16
7 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 52:57 +14:56 11:01
8 Kari Strande Ringerike OL 54:56 +16:55 11:26
9 Hege Heiberg Hadeland OL 1:02:53 +24:52 13:06
10 Camilla Kristine Kjemperud Fossekallen IL 1:13:21 +35:20 15:16

H Mellom

4 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Arnevik Ringerike OL 34:01 7:05
2 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 36:00 +1:59 7:30
3 Helge Revhaug Ringerike OL 40:31 +6:30 8:26
4 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 44:01 +10:00 9:10
5 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 46:18 +12:17 9:38
6 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1:09:19 +35:18 14:26

H Lang

6 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 42:49 7:01
2 Lars Enerhaugen Modum OL 47:01 +4:12 7:42
3 Sander Arnevik Ringerike OL 48:25 +5:36 7:56
4 Lars Berglund Ringerike OL 48:38 +5:49 7:58
5 Knut Aas Ringerike OL 48:51 +6:02 8:00
6 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 55:58 +13:09 9:10
Stig Diskmann  Melling Ringerike OL diskvalifisert
Frode Løset Ringerike OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017