Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 7
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 28 mai 2015

Nybegynnere

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 44:00
0 Elise Borge Ringerike OL 42:44
0 Ole Jørgen Bøen Ringerike OL 29:57
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 58:48 +14:48
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 56:21 +12:21
0 Elias Kjemperud Fossekallen IL 59:18 +15:18
0 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 35:51
0 Mina Kristiansen Ringerike OL 32:18
0 Karianne Kvamme Fossekallen IL 24:56
0 Karen Langum Ringerike OL 36:36
0 William Lie Johansen Fossekallen IL 19:08
0 Alexander B Nyhagen Fossekallen IL 19:08
0 Oda Opseth Ringerike OL 42:37
0 Marte Skrove Ringerike OL 32:15
0 Andrea Urnes Fossekallen IL 24:56

H-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 36:20
2 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 51:32 +15:12
3 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 52:15 +15:55

C Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Inge Kjemperud Fossekallen IL 41:08
2 Brede Gundersen Ringerike OL 54:46 +13:38
3 Thomas Sevaldrud Fossekallen IL 57:20 +16:12
4 Morten Bråthen Fossekallen IL 58:18 +17:10
5 Per Anund Loe Fossekallen IL 1:10:21 +29:13
5 Reidar Urnes Fossekallen IL 1:10:21 +29:13

D Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 42:10
2 Marit Økern Jensen Bærums Verk 47:21 +5:11
Unn Kihle Ringerike OL brutt

H Kort

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Roum Ringerike OL 35:00
2 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 42:06 +7:06
3 Hans J Loe Fossekallen IL 42:13 +7:13
4 Tom Bondehagen Fossekallen IL 44:08 +9:08
5 Åsmund Sæther Fossekallen IL 50:39 +15:39
6 Hans Olav Molden Fossekallen IL 51:57 +16:57
7 Oskar E Fossaas Ringerike OL 1:11:45 +36:45

D Mellom

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torun Økern Jensen Ringerike OL 45:44
2 Sissel Skovly Ringerike OL 54:00 +8:16
3 Line Arnevik Ringerike OL 56:53 +11:09
4 trine Opseth Ringerike OL 59:22 +13:38
5 Tuva Stræte Ringerike OL 1:16:48 +31:04
6 Live Ytrehus Ringerike OL 1:26:50 +41:06
7 Marion Amundsen Ringerike OL 1:31:41 +45:57
7 Mette Heimstad Ringerike OL 1:31:41 +45:57
9 Hege Heiberg Hadeland OL 1:34:07 +48:23
Kjersti Stræte Ringerike OL brutt

H Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stig Melling Ringerike OL 53:00
2 Helge Revhaug Ringerike OL 1:01:10 +8:10
3 Sverre Graffer Ringerike OL 1:10:23 +17:23
4 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:11:27 +18:27
5 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 1:15:06 +22:06
6 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 1:47:20 +54:20

H Lang

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 50:23
2 Juha Viena Ringerike OL 54:01 +3:38
3 Pål Skogedal Asker Skiklubb 55:13 +4:50
4 Lars Enerhaugen Modum OL 59:17 +8:54
5 Jon Arne Skrove NOTEAM 59:47 +9:24
6 Knut Aas Ringerike OL 1:02:24 +12:01
7 Petter Skedsmo Hadeland OL 1:02:43 +12:20
8 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:09:46 +19:23
9 Kristian Kihle Ringerike OL 1:09:50 +19:27
10 Lars Fjeldstad Ringerike OL 1:12:09 +21:46
11 Anders Løset Ringerike OL 1:12:14 +21:51
12 Sander Arnevik Ringerike OL 1:16:13 +25:50
13 Lars Berglund Ringerike OL 1:22:09 +31:46
14 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:33:07 +42:44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor