Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 6
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 21 mai 2015

Nybegynnere

1 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Jørgen Bøhn Ringerike OL 33:37 18:40
0 Eirik Frengstad Ringerike OL 30:15 16:48
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 45:02 +11:25 25:01
0 Karianne Kvamme Fossekallen IL 36:01 +2:24 20:00
0 Vilde Myhre Haugsbygd 45:25 +11:48 25:13
0 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 29:26 16:21
0 Linnea B Nyhagen Fossekallen IL 31:02 17:14
0 Oda Opseth Ringerike OL 41:25 +7:48 23:00
0 Andrea Kvamme Urnes Fossekallen IL 36:09 +2:32 20:05
0 Reidar Kvamme Urnes Fossekallen IL 35:55 +2:18 19:57
Marie Hermansen Fossekallen IL diskvalifisert

H-12

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 53:30 23:15
2 Oskar E. Fossaas Ringerike OL 1:43:22 +49:52 44:56
Eskild Sæther Fossekallen IL diskvalifisert

D Kort

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rangnhild Hultgren Ringerike OL 30:55 13:26
2 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 43:54 +12:59 19:05
3 Kari Arnestad Enerhaugen Ringerike OL 51:22 +20:27 22:20
4 Ingvild Fjeldstad Ringerike OL 54:00 +23:05 23:28
5 Marion Amundsen Ringerike OL 1:01:43 +30:48 26:50
6 Karen Lanlum Ringerike OL 1:28:02 +57:07 38:16

H Kort

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 45:55 19:57
2 Magnar Frengstad Ringerike OL 48:04 +2:09 20:53
3 Åsmund Sæther Fossekallen IL 50:45 +4:50 22:03
4 Tom Bondehagen Fossekallen IL 56:11 +10:16 24:25
5 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 57:57 +12:02 25:11
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 1:05:02 +19:07 28:16
7 Johan Rundhaug Fossekallen IL 1:25:07 +39:12 37:00
8 Reidar Kolstrøm Ringerike OL 1:27:10 +41:15 37:53
Torkild Torkildsen Modum OL diskvalifisert

D Mellom

3 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 45:26 11:38
2 Solveig Gedde-Dahl Haugsbygd 54:05 +8:39 13:52
3 Sissel Skovly Ringerike OL 54:57 +9:31 14:05
4 Line Arnevik Ringerike OL 56:26 +11:00 14:28
5 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 58:03 +12:37 14:53
6 Silje Opseth Ringerike OL 1:00:12 +14:46 15:26
7 Hege Heiberg Hadeland OL 1:24:41 +39:15 21:42
8 Mette Heimstad Ringerike OL 1:30:49 +45:23 23:17
Kari Strande Ringerike OL diskvalifisert
Live Ytrehus Ringerike OL diskvalifisert

H Mellom

3 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Løset Ringerike OL 52:15 13:23
2 Helge Revhaug Ringerike OL 52:38 +0:23 13:29
3 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 58:48 +6:33 15:04
4 Johan Swärd Hadeland OL 1:01:48 +9:33 15:50
5 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 1:04:18 +12:03 16:29
6 Per Amund Loe Fossekallen IL 1:04:38 +12:23 16:34
7 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:09:31 +17:16 17:49
8 Helge Graffer Ringerike OL 1:11:05 +18:50 18:13
9 Sigurd Vikebø Viking 1:12:27 +20:12 18:34
10 Sverre Graffer Ringerike OL 2:07:41 +1:15:26 32:44
Lars Fjeldstad Ringerike OL diskvalifisert
Toralf Opperud Ringerike OL diskvalifisert
Roar Sanna Ringerike OL diskvalifisert
Inge Skavhaug Ringerike OL diskvalifisert
Geir Svingheim Ringerike OL diskvalifisert

D Lang

5 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Kirsti Kringhaug Ringerike OL diskvalifisert

H Lang

5 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Kihle Ringerike OL 50:29 9:42
2 Petter Skedsmo Hadeland OL 54:52 +4:23 10:33
3 Lars Enerhaugen Modum OL 56:56 +6:27 10:56
4 Juha Viena Ringerike OL 57:45 +7:16 11:06
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 58:31 +8:02 11:15
6 Anders Brattlie Ringerike OL 58:54 +8:25 11:19
7 Sander Arnevik Ringerike OL 1:00:36 +10:07 11:39
8 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:02:23 +11:54 11:59
9 Lars Berglund Ringerike OL 1:03:00 +12:31 12:06
Frode Løset Ringerike OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor