Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 5
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 7 mai 2015

Nybegynnere

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 23:08 8:15
2 Linnea B Nyhagen Fossekallen IL 26:53 +3:45 9:36
3 Oda Opseth Ringerike OL 31:48 +8:40 11:21
4 Ida Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 33:25 +10:17 11:56

H-12

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Aas Stræte Ringerike OL 44:45 22:22
2 Oskar E. Fossaas Ringerike OL 50:07 +5:22 25:03
3 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 51:39 +6:54 25:49
4 Eskild Sæther Fossekallen IL 54:19 +9:34 27:09

C Mellom

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tord Moe Laeskogen Ringerike OL 1:02:05 13:47
2 Gard Laeskogen Ringerike OL 1:06:00 +3:55 14:40
3 Dina Laeskogen Ringerike OL 1:19:35 +17:30 17:41

D Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 32:51 16:25
2 Karen Langum Ringerike OL 50:59 +18:08 25:29
3 Sigrid Grindberg Ringerike OL 1:11:06 +38:15 35:33

H Kort

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 37:55 18:57
2 Reidar Kolstrøm Ringerike OL 50:39 +12:44 25:19
3 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 51:11 +13:16 25:35
4 Even Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 51:44 +13:49 25:52
5 Leif Roger Hultgren Ringerike OL 51:57 +14:02 25:58
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 52:34 +14:39 26:17
7 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 53:24 +15:29 26:42
8 Sverre Thune Ringerike OL 1:04:28 +26:33 32:14
Tom Bondehagen Fossekallen IL diskvalifisert
Johan Rundhaug Fossekallen IL diskvalifisert

D Mellom

4 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Skovly Ringerike OL 38:54 9:43
2 Line Arnevik Ringerike OL 39:04 +0:10 9:46
3 Silje Opseth Ringerike OL 39:44 +0:50 9:56
4 Kjersti Stræte Ringerike OL 40:00 +1:06 10:00
5 Torunn Ø. Jensen Ringerike OL 40:49 +1:55 10:12
6 Mette Heimstad Ringerike OL 43:25 +4:31 10:51
7 Trine Opseth Ringerike OL 44:09 +5:15 11:02
8 Eirin Lodgård Raufoss IL Orientering 44:16 +5:22 11:04
9 Rangnhild Hultgren Ringerike OL 46:54 +8:00 11:43
10 Live Ytrehus Ringerike OL 52:30 +13:36 13:07
11 Hege Heiberg Hadeland OL 1:15:00 +36:06 18:45

H Mellom

4 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Arnevik Ringerike OL 33:09 8:17
2 Helge Graffer Ringerike OL 42:02 +8:53 10:30
3 Helge Revhaug Ringerike OL 42:24 +9:15 10:36
4 Sverre Graffer Ringerike OL 45:16 +12:07 11:19
5 Lars Strand Stranden IL 47:07 +13:58 11:46
6 Johan Swärd Hadeland OL 49:25 +16:16 12:21
7 Lars Fjeldstad Ringerike OL 50:10 +17:01 12:32
8 Geir Svingheim Hadeland OL 51:00 +17:51 12:45
9 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 54:00 +20:51 13:30
10 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:03:39 +30:30 15:54
11 Inge Skavhaug Ringerike OL 1:09:23 +36:14 17:20
Toralf Opperud Ringerike OL diskvalifisert

H Lang

6 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 39:01 6:30
2 Petter Skedsmo Hadeland OL 45:04 +6:03 7:30
3 Juha Viena Ringerike OL 45:16 +6:15 7:32
4 Sander Arnevik Ringerike OL 47:57 +8:56 7:59
5 Håvard Bakke Ringerike OL 52:17 +13:16 8:42
6 Knut Aas Ringerike OL 55:37 +16:36 9:16
7 Frode Løset Ringerike OL 57:57 +18:56 9:39
8 Jacob Hejl Ringerike OL 1:02:48 +23:47 10:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor