Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 3
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 23 april 2015

Nybegynnere

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 51:40
0 Marion Amundsen Ringerike OL 51:32
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 16:11
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 24:01
0 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 19:13
0 Karen Langum Ringerike OL 19:11
0 Alexander B Nyhagen Fossekallen IL 13:53
0 Linnea B Nyhagen Fossekallen IL 18:50
0 Oda Opseth Ringerike OL 23:20

H-12

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stein Aas Stræte Ringerike OL 24:45
2 Mikkel Berglund Ringerike OL 25:09 +0:24
3 Eskild Sæther Fossekallen IL 29:53 +5:08
4 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 34:22 +9:37
5 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 53:52 +29:07
Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL diskvalifisert

C Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wenche Samlanes Ringerike OL 1:10:19

D Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari A Enerhaugen Ringerike OL 26:50
2 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 34:31 +7:41
3 Moinica S Johansen NOTEAM 42:49 +15:59

H Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 20:59
2 Anders Roum Ringerike OL 28:05 +7:06
3 Thorkild Thorkildsen Modum OL 29:03 +8:04
4 Sverre Thune Ringerike OL 38:22 +17:23
5 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 38:59 +18:00
6 Oskar E Fossaas Ringerike OL 56:55 +35:56

D Mellom

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sissel Skovly Ringerike OL 45:43
2 Line Arnevik Ringerike OL 47:53 +2:10
3 trine Opseth Ringerike OL 51:44 +6:01
4 Ragnhild Hultgreen Ringerike OL 52:40 +6:57
5 Mette Heimstad Ringerike OL 53:59 +8:16
6 Kari Strande Ringerike OL 56:34 +10:51
7 Kjersti Stræte Ringerike OL 57:46 +12:03
8 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 59:44 +14:01
9 Tone Kristiansen Ringerike OL 1:09:52 +24:09
10 Silje Opseth Ringerike OL 1:12:04 +26:21
11 Katrine G Skistad Ringerike OL 1:31:03 +45:20
12 Hege Heiberg Hadeland OL 1:38:42 +52:59

H Mellom

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eivind Hoff Tyrving 35:29
2 Oskar Arnevik Ringerike OL 39:36 +4:07
3 Per Erik Opseth Ringerike OL 42:32 +7:03
4 Lars Fjeldstad Ringerike OL 49:00 +13:31
5 Helge Revhaug Ringerike OL 49:44 +14:15
6 Johan Sward Hadeland OL 56:16 +20:47
7 Inge Skavhaug Ringkollen 56:27 +20:58
8 Geir Svingheim Hadeland OL 1:01:23 +25:54
9 Sigurd Vikebø Viking 1:04:01 +28:32
10 Toralf Opperud Ringerike OL 1:09:00 +33:31
11 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 1:22:00 +46:31
12 Brede Gundersen Ringerike OL 1:22:02 +46:33
Sverre Graffer Ringerike OL brutt

D Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 58:34
2 Monica Berglund Ringerike OL 1:09:41 +11:07

H Lang

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 40:19
2 Lars Enerhaugen Modum OL 44:42 +4:23
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 45:39 +5:20
4 Sander Arnevik Ringerike OL 45:47 +5:28
5 Knut Aas Ringerike OL 47:19 +7:00
6 Kristian Kihle Ringerike OL 47:30 +7:11
7 Lars Berglund Ringerike OL 47:50 +7:31
8 Rikard Kammerud Ringerike OL 50:45 +10:26
9 Anders Brattli Ringerike OL 50:46 +10:27
10 Petter Skedsmo Hadeland OL 51:02 +10:43
11 Jakub Hejl Ringerike OL 1:01:08 +20:49
Håvard Bakke Ringerike OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor