Offisiell resultatliste for KM Stafett Aust-Agder og Vest-Agder

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett Aust-Agder og Vest-Agder
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: søndag 30 august 2015

H 17-

15 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kristiansand OK 2 1:47:20
1. Eirik Martens Svensen 31:27 1 31:27 1
2. Marius Aurebekk 34:48 2 +4:48 1:06:15 1 0 0:00
3. Kristian Nyhus 41:05 3 +9:48 1:47:20 1 0 0:00
2 Kristiansand OK 5 1:56:12 +8:52
1. Vegard Myhre 40:16 6 +8:49 40:16 6 +8:49
2. Stig Dalsøren 44:39 6 +14:39 1:24:55 6 0 +18:40 +9:51
3. Ståle Gjelsten 31:17 1 1:56:12 2 -4 +8:52
3 Kristiansand OK 6 1:57:11 +9:51
1. Torkel Reinhartsen 35:54 2 +4:27 35:54 2 +4:27
2. Vetle Elias Lynnebakken 44:43 7 +14:43 1:20:37 3 +1 +14:22 +9:55
3. Sjur Hovi 36:34 2 +5:17 1:57:11 3 0 +9:51 --4:31
4 Kristiansand OK 4 2:07:13 +19:53
1. Karolis Lazdauskas 38:19 5 +6:52 38:19 5 +6:52
2. Kristian Reiersen Jensen 43:13 4 +13:13 1:21:32 5 0 +15:17 +8:25
3. Åsulv Birkeland Stormoen 45:41 4 +14:24 2:07:13 4 -1 +19:53 +4:36
5 Kristiansand OK 1 2:11:21 +24:01
1. Morten Jørgensen 36:57 4 +5:30 36:57 4 +5:30
2. Vegard Danielsen 30:00 1 1:06:57 2 -2 +0:42
3. Sigurd Svaland Aas 1:04:24 8 +33:07 2:11:21 5 +3 +24:01 +23:19
6 Konnerud IL 2 2:12:40 +25:20
1. Marianne Andersen 40:19 7 +8:52 40:19 7 +8:52
2. Jarle Ausland 40:33 3 +10:33 1:20:52 4 -3 +14:37 +5:45
3. Jon Terje Ekeland 51:48 6 +20:31 2:12:40 6 +2 +25:20 +10:43
7 IF Trauma 1 2:22:28 +35:08
1. Per Olav Nærestad 40:32 8 +9:05 40:32 8 +9:05
2. Bjørn Idar Sætran 47:36 8 +17:36 1:28:08 7 -1 +21:53 +12:48
3. Andreas Sælsbråten 54:20 7 +23:03 2:22:28 7 0 +35:08 +13:15
8 IK Grane Arendal Orientering 1 2:24:58 +37:38
1. Jostein Utstumo 50:22 9 +18:55 50:22 9 +18:55
2. Christine Mikkelsen 44:00 5 +14:00 1:34:22 9 0 +28:07 +9:12
3. Magnus Johnsson 50:36 5 +19:19 2:24:58 8 -1 +37:38 +9:31
9 Oddersjaa SSK 1 3:33:18 +1:45:58
1. Einar Ekeland 36:08 3 +4:41 36:08 3 +4:41
2. Eirik Sundby Håland 53:39 9 +23:39 1:29:47 8 +5 +23:32 +18:51
3. Isak Aasemoen Aardal 2:03:31 10 +1:32:14 3:33:18 9 +1 +1:45:58 +1:22:26
10 Vegårshei IL 2 3:36:27 +1:49:07
1. Jørn Bergan 1:06:26 10 +34:59 1:06:26 10 +34:59
2. Jakob Hagelia 1:03:34 10 +33:34 2:10:00 10 0 +1:03:45 +28:46
3. Tallak Bakken 1:26:27 9 +55:10 3:36:27 10 0 +1:49:07 +45:22
Hisøy OK 1 diskvalifisert
1. Inge Hauge 1:32:26 0 +1:00:59 diskvalifisert
2. Per Magne Hoff diskvalifisert diskvalifisert
3. Hermund Ulstein 1:03:55 0 +32:38 diskvalifisert
Hisøy OK 2 diskvalifisert
1. Preben Gjertsen 56:20 0 +24:53 diskvalifisert
2. Fredrik Studsrud 1:36:51 0 +1:06:51 diskvalifisert
3. Sveinung Ulstein diskvalifisert diskvalifisert
Kristiansand OK 3 diskvalifisert
1. Christian Bøen 31:28 0 +0:01 diskvalifisert
2. Ole Kostøl diskvalifisert diskvalifisert
3. Vetle Reinhartsen 53:52 0 +22:35 diskvalifisert
Kristiansand OK 7 diskvalifisert
1. Sebastian Daland diskvalifisert diskvalifisert
2. Håvar Birkeland Stormoen 45:42 0 +15:42 diskvalifisert
3. John Runde 55:39 0 +24:22 diskvalifisert
Vegårshei IL 1 diskvalifisert
1. Arild Flaten 56:59 0 +25:32 diskvalifisert
2. Geir Bråten 50:29 0 +20:29 diskvalifisert
3. Sten Åge Nygårdseter diskvalifisert diskvalifisert

D 17-

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Vegårshei IL 1 1:50:45
1. Anette Fidje Bergan 37:18 2 +0:10 37:18 2 +0:10
2. Karine Vestøl 41:02 2 +10:26 1:18:20 2 0 +5:48 +5:38
3. Julie Nærestad 32:25 1 1:50:45 1 -1
2 Hisøy OK 1 2:00:37 +9:52
1. Inger Marie Broers Damsgaard 41:56 4 +4:48 41:56 4 +4:48
2. Silje Hauge 30:36 1 1:12:32 1 -3
3. Marianne Hauge 48:05 2 +15:40 2:00:37 2 +1 +9:52 +9:52
3 Kristiansand OK 3 2:18:54 +28:09
1. Åse Reidun Kregnes 37:08 1 37:08 1
2. Una Glende Janson 42:07 3 +11:31 1:19:15 3 +2 +6:43 +6:43
3. Inger Reinhartsen 59:39 3 +27:14 2:18:54 3 0 +28:09 +21:26
4 Kristiansand OK 1 2:36:23 +45:38
1. Kjersti Adéla Westin 42:01 5 +4:53 42:01 5 +4:53
2. Silje Bøen 44:42 4 +14:06 1:26:43 4 -1 +14:11 +9:18
3. Linn Carina Daland 1:09:40 5 +37:15 2:36:23 4 0 +45:38 +31:27
5 Torridal IL 1 2:55:46 +1:05:01
1. Ida Aurebekk 41:50 3 +4:42 41:50 3 +4:42
2. Kristin Mestad 1:04:53 5 +34:17 1:46:43 5 +2 +34:11 +29:29
3. Andrea Drangsholt 1:09:03 4 +36:38 2:55:46 5 0 +1:05:01 +30:50
Kristiansand OK 2 diskvalifisert
1. Leena Kuusipohja 48:51 0 +11:43 diskvalifisert
2. Ingvild Mulen 45:10 0 +14:34 diskvalifisert
3. Andrea Vild Jødal diskvalifisert diskvalifisert

H 13-16

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kristiansand OK 1 55:41 +55:41
1. Jonas Myhre inaktiv 25:02
2. Odd-Anton Hermansen inaktiv 40:49
3. David Runde inaktiv 55:41
2 Birkenes IL 1 1:11:51 +1:11:51
1. Asgeir Reiersen Jensen inaktiv 20:18
2. Martin Reiersen Jensen inaktiv 38:48
3. Anund Nyhus inaktiv 1:11:51
3 Oddersjaa SSK 1 1:38:53 +1:38:53
1. Simon Beckmann Kristiansen inaktiv 29:19
2. Erlend Odd Berge inaktiv 57:01
3. Vemund Aasemoen Aardal inaktiv 1:38:53

D 13-16

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kristiansand OK 1 1:26:48 +1:26:48
1. Silje Kregnes inaktiv 21:59
2. Tuva Hepburn inaktiv 1:01:07
3. Christiane Bøckman inaktiv 1:26:48
2 Oddersjaa SSK 1 1:36:58 +1:36:58
1. Ingrid Meling Spikkeland inaktiv 43:44
2. Kristine Amundsen inaktiv 1:16:58
3. Sigrid Ekeland inaktiv 1:36:58
3 Kristiansand OK 2 1:38:45 +1:38:45
1. Inga Stødle inaktiv 29:19
2. Ingrid Elise Vingerhagen/ Julie Christiansen inaktiv 1:08:16
3. Sanna Aurora Sandell inaktiv 1:38:45
4 IF Trauma 1 1:40:16 +1:40:16
1. Ada Helene Olsen inaktiv 38:48
2. Fanny Skindlo/ Karin Steen inaktiv 1:01:02
3. Mia Hirsch inaktiv 1:40:16

H 150

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kristiansand OK 1 1:39:57
1. John Hansen 33:41 1 33:41 1
2. Jack Bjørnsen 32:44 2 +0:19 1:06:25 1 0 0:00
3. Thorbjørn Værp 33:32 1 1:39:57 1 0
2 Kristiansand OK 2 1:45:10 +5:13
1. Oluf Bøckman 34:02 3 +0:21 34:02 3 +0:21
2. Dag Moe 32:25 1 1:06:27 2 -1 +0:02
3. Roar Myhre 38:43 2 +5:11 1:45:10 2 0 +5:13 +5:11
3 Birkenes IL 1 2:06:39 +26:42
1. Steinar Aas 33:49 2 +0:08 33:49 2 +0:08
2. Trygve Løland 44:01 3 +11:36 1:17:50 3 +1 +11:25 +11:17
3. Asle Åsmul 48:49 3 +15:17 2:06:39 3 0 +26:42 +15:17
4 Birkenes IL 2 2:22:32 +42:35
1. Paul Christian Jensen 46:06 5 +12:25 46:06 5 +12:25
2. Guttorm Nyhus 44:06 4 +11:41 1:30:12 4 -1 +23:47 +11:22
3. Bjørn Stormoen 52:20 4 +18:48 2:22:32 4 0 +42:35 +18:48
5 Oddersjaa SSK 1 2:36:07 +56:10
1. Svein Wigemyr 35:47 4 +2:06 35:47 4 +2:06
2. Jo Vegard Aardal 1:06:39 5 +34:14 1:42:26 5 +1 +36:01 +33:55
3. Trygve Håland 53:41 5 +20:09 2:36:07 5 0 +56:10 +20:09
Oddersjaa SSK 2 diskvalifisert
1. Benedicte Beckmann 48:57 0 +15:16 diskvalifisert
2. Inger Johanne Christiansen 1:01:48 0 +29:23 diskvalifisert
3. Roar Hermansen diskvalifisert diskvalifisert

D 135

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Birkenes IL 1 2:06:42
1. Bente Mestad 37:45 1 37:45 1
2. Gunn Svaland Aas 44:14 1 1:21:59 1 0
3. Mari Reiersen Jensen 44:43 2 +8:16 2:06:42 1 0 0:00
2 IL Imås 1 2:34:12 +27:30
1. Ingeborg Bøbel 1:02:02 2 +24:17 1:02:02 2 +24:17
2. Anne Karin Stigemo 55:43 2 +11:29 1:57:45 2 0 +35:46 +11:29
3. Susan Bøbel 36:27 1 2:34:12 2 0 +27:30
Kristiansand OK 1 diskvalifisert
1. Mette Heddeland 46:29 0 +8:44 diskvalifisert
2. Hanne Hermansen diskvalifisert diskvalifisert
3. Aileen Runde 1:52:46 0 +1:16:19 diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor