Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 12
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: søndag 20 september 2015

Damer 1

1 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 12:54 8:36
2 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 13:49 +0:55 9:12
3 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 14:53 +1:59 9:55
4 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 15:28 +2:34 10:18
5 Julie Saudland IF Trauma 17:11 +4:17 11:27
6 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 18:49 +5:55 12:32
7 Kamilla Studsrud Hisøy OK 20:25 +7:31 13:36
8 Astrid Helene Vedå IL Express 27:17 +14:23 18:11

Damer 2

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 20:02 9:32
2 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 20:26 +0:24 9:43
3 Karin Steen IF Trauma 20:29 +0:27 9:45
4 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 20:54 +0:52 9:57
5 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 21:29 +1:27 10:13
6 Lene Hauge Hisøy OK 24:50 +4:48 11:49
7 Karoline Studsrud Hisøy OK 24:51 +4:49 11:50
8 Hanna Saudland IF Trauma 31:38 +11:36 15:03
9 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 31:39 +11:37 15:04

Damer 3

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 33:27 12:23
2 Ada Helene Olsen IF Trauma 37:51 +4:24 14:01
3 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 38:30 +5:03 14:15
4 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 42:43 +9:16 15:49
5 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 44:47 +11:20 16:35
6 Fanny Skindlo IF Trauma 44:59 +11:32 16:39
7 Edith Fahre Hisøy OK 54:57 +21:30 20:21
8 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:02:05 +28:38 22:59
9 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:04:07 +30:40 23:44

Damer 4

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 30:42 10:14
2 Susan Bøbel IL Imås 44:09 +13:27 14:43
3 Astrid Saudland IF Trauma 47:42 +17:00 15:54
4 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 53:50 +23:08 17:56
5 Tove Fossnes Hisøy OK 54:37 +23:55 18:12
6 Inger Skjævesland IF Trauma 57:19 +26:37 19:06

Damer 5

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Hirsch IF Trauma 46:20 15:26

Damer 6

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 31:30 9:00
2 Silje Hauge Hisøy OK 41:31 +10:01 11:51

Herrer 1

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amund Fossnes Hisøy OK 14:09 9:26
2 Theo Trommestad IF Trauma 14:43 +0:34 9:48
3 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 22:41 +8:32 15:07

Herrer 2

2 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Øverås IL Imås 22:19 10:37
2 Sander Øverås IL Imås 24:13 +1:54 11:31
3 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 27:19 +5:00 13:00
4 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 27:23 +5:04 13:02
5 Henrik Andreas Tømt IL Imås 28:55 +6:36 13:46
Stein Olav Strøm Hisøy OK diskvalifisert

Herrer 3

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 40:28 14:59
2 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 44:46 +4:18 16:34
3 Harald Øverås IL Imås 52:18 +11:50 19:22
4 Håvard Vedå IL Express 1:03:56 +23:28 23:40
Bjørn Bratland IF Trauma diskvalifisert

Herrer 4

3 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Trommestad IF Trauma 30:03 10:01
2 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 30:53 +0:50 10:17
3 Anders Vestøl Vegårshei IL 31:40 +1:37 10:33
4 Trond Fossnes Hisøy OK 32:18 +2:15 10:46
5 Inge Skjævesland IF Trauma 35:03 +5:00 11:41
6 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 35:53 +5:50 11:57
7 Ove Kjetså Otra IL 36:53 +6:50 12:17
8 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 37:09 +7:06 12:23
9 Helge Christensen Hisøy OK 43:02 +12:59 14:20
10 Erling Lauvrak IL Imås 43:05 +13:02 14:21
11 Karl Jørgen Songedal IL Imås 45:47 +15:44 15:15
12 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 57:29 +27:26 19:09

Herrer 5

3 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 34:08 9:45
2 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 36:59 +2:51 10:34
3 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 37:55 +3:47 10:50
4 Trygve Løland Birkenes IL 39:15 +5:07 11:12
5 Fredrik Studsrud Hisøy OK 39:35 +5:27 11:18
6 Are Skindlo IF Trauma 41:46 +7:38 11:56
7 Finn Pettersen Gjerstad IL 41:58 +7:50 11:59
8 Bjørn Stormoen Birkenes IL 43:19 +9:11 12:22
9 Øyvin Simonsen IL Imås 45:28 +11:20 12:59
10 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 46:11 +12:03 13:11
11 Øyvind Bratland IF Trauma 48:25 +14:17 13:50
12 Dag Magne Vedå IL Express 49:27 +15:19 14:07
13 Sveinung Ulstein Hisøy OK 50:46 +16:38 14:30
14 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 51:48 +17:40 14:48
15 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 54:57 +20:49 15:42
16 Paul Christian Jensen Birkenes IL 56:08 +22:00 16:02
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Tor Olsen IF Trauma diskvalifisert

Herrer 6

3 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aslak Blågestad IK Grane Arendal Orientering 33:03 9:26
2 Christian Jomaas Fossum IF 33:13 +0:10 9:29
3 Terje Urfjell IL Imås 34:04 +1:01 9:44
4 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 37:23 +4:20 10:40
5 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 41:16 +8:13 11:47
6 Per Kristian Tømt IL Imås 52:01 +18:58 14:51

Nybegynner 1

1 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Niclas Bratland IF Trauma 31:17 20:51
0 Tord Flolid NOTEAM 12:35 8:23
0 Lars Røilid IF Trauma 15:25 10:16
0 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 15:37 10:24
0 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 25:23 16:55
0 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 25:20 16:53
0 Sandra Sofie Tømt IL Imås 50:17 +19:00 33:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor