Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 9
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 26 august 2015

Damer 1

1 660 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 19:47 11:55
2 Kamilla Studsrud Hisøy OK 22:19 +2:32 13:26
3 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 22:29 +2:42 13:32
4 Julie Saudland IF Trauma 25:58 +6:11 15:38
5 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 30:42 +10:55 18:29
6 Karoline Studsrud Hisøy OK 35:40 +15:53 21:29
7 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 43:49 +24:02 26:23
8 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 45:09 +25:22 27:11
9 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 45:11 +25:24 27:13
Sofie Nærestad IF Trauma diskvalifisert

Damer 2

2 110 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edith Fahre Hisøy OK 31:38 14:59
2 Hanna Saudland IF Trauma 32:37 +0:59 15:27
3 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 34:56 +3:18 16:33
4 Erling Bakke Hisøy OK 35:08 +3:30 16:39
5 Karin Steen IF Trauma 37:51 +6:13 17:56
6 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 43:56 +12:18 20:49
7 Helle Ruhaven Hisøy OK 48:54 +17:16 23:10
8 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 52:06 +20:28 24:41
9 Andrea Moen IF Trauma 54:04 +22:26 25:37
10 Gunda Bringsverd Lia IL 57:50 +26:12 27:24
11 Whence Uwshus IL Imås 57:54 +26:16 27:26
12 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 58:53 +27:15 27:54
13 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 1:05:19 +33:41 30:57
Rikke Wernersen Øyestad IF allianse diskvalifisert

Damer 3

2 560 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 31:08 12:09
2 Ada Helene Olsen IF Trauma 36:20 +5:12 14:11
3 Fanny Skindlo IF Trauma 37:01 +5:53 14:27
4 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 46:45 +15:37 18:15
5 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 56:46 +25:38 22:10
6 Elisabeth Nærestad IF Trauma 59:07 +27:59 23:05
7 Reidun Studshammen IF Trauma 59:50 +28:42 23:22
8 Astrid Thomassen IF Trauma 59:56 +28:48 23:24
9 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 1:00:32 +29:24 23:38
10 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:01:31 +30:23 24:01
11 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:08:32 +37:24 26:46

Damer 4

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Hauge Hisøy OK 43:01 14:20
2 Åshild Simonsen IL Imås 43:42 +0:41 14:34
3 Susan Bøbel IL Imås 57:06 +14:05 19:02
4 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 1:07:43 +24:42 22:34
Sigrun Erlandsen Hisøy OK diskvalifisert
Anne Hestness Trommestad IF Trauma diskvalifisert

Damer 5

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Hirsch IF Trauma 1:00:50 20:16

Damer 6

3 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 45:27 13:01
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 45:49 +0:22 13:07
3 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 47:20 +1:53 13:33

Herrer 1

1 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theo Trommestad IF Trauma 20:26 12:18
2 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 27:40 +7:14 16:40
3 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 28:57 +8:31 17:26
4 Lars Røilid IF Trauma 29:00 +8:34 17:28
5 Tobias Skindlo Taraldsen Hisøy OK 40:19 +19:53 24:17
6 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 41:14 +20:48 24:50
Amund Fossnes Hisøy OK diskvalifisert

Herrer 2

2 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 26:48 12:42
2 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 30:43 +3:55 14:33
3 Thomas Fossnes Hisøy OK 53:02 +26:14 25:08
4 Johannes Ruhaven Hisøy OK 53:05 +26:17 25:09
5 Henrik Andreas Tømt IL Imås 1:01:34 +34:46 29:10
6 Bo Einersen Kjerland Øyestad IF allianse 1:03:08 +36:20 29:55
7 Peder K Pedersen IK Grane Arendal Orientering 1:12:26 +45:38 34:19
8 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 1:12:30 +45:42 34:21
Sander Øverås IL Imås diskvalifisert

Herrer 3

2 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvard Erlandsen Hisøy OK 35:25 13:50
2 Bjørn Bratland IF Trauma 46:50 +11:25 18:17
3 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:10:24 +34:59 27:30
Ørjan Stensvand IL Express diskvalifisert
Ørnulf Stensvand IL Express diskvalifisert
Harald Øverås IL Imås diskvalifisert

Herrer 4

3 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Fossnes Hisøy OK 43:02 14:20
2 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 49:09 +6:07 16:23
3 Cato Moen IF Trauma 54:06 +11:04 18:02
4 Inge Hauge Hisøy OK 55:04 +12:02 18:21
5 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 57:47 +14:45 19:15
6 Torbjørn Trommestad IF Trauma 58:13 +15:11 19:24
7 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 58:26 +15:24 19:28
8 Dag Pettersen IL Express 1:02:12 +19:10 20:44
9 Erling Lauvrak IL Imås 1:03:11 +20:09 21:03
10 Stein R. Jensen Lia IL 1:10:03 +27:01 23:21
11 Tore Bjørn Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 1:11:17 +28:15 23:45
12 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:19:06 +36:04 26:22
Jan Johnsen Øyestad IF allianse diskvalifisert
Rolf Mikkelsen IL Imås diskvalifisert

Herrer 5

3 490 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Rosland Hope IL 46:57 13:27
2 Are Skindlo IF Trauma 50:17 +3:20 14:24
3 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 50:46 +3:49 14:32
4 Torbjørn Vaaje Austre Moland IL 52:49 +5:52 15:08
5 Kjell Sandåker IL Imås 54:43 +7:46 15:40
6 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 54:49 +7:52 15:42
7 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 56:39 +9:42 16:13
8 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 57:45 +10:48 16:32
9 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 58:05 +11:08 16:38
10 Øyvin Simonsen IL Imås 59:55 +12:58 17:10
11 Øyvind Bratland IF Trauma 59:58 +13:01 17:10
12 Norman Ugland Øyestad IF allianse 1:01:31 +14:34 17:37
13 Sveinung Ulstein Hisøy OK 1:04:22 +17:25 18:26
14 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:09:59 +23:02 20:03
15 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:17:36 +30:39 22:14

Herrer 6

3 490 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 41:26 11:52
2 Erling Fredriksen IF Trauma 42:00 +0:34 12:02
3 Per Olav Nærestad IF Trauma 45:51 +4:25 13:08
Andreas Sælsbråten IF Trauma diskvalifisert
Per Kristian Tømt IL Imås diskvalifisert

Nybegynner 1

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Niclas Bratland IF Trauma fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor