Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 8
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 19 august 2015

Damer 1

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Hedda Fjærbu Froland IL 11:06
0 Johanne Fjærbu Froland IL 11:01
0 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 22:49 +11:43
0 Kamilla Helsør Froland IL 13:09 +2:03
0 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 8:40
0 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 14:09 +3:03
0 Sofie Nærestad IF Trauma 17:05 +5:59
0 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 20:19 +9:13
0 Julie Saudland IF Trauma 12:49 +1:43
0 Kamilla Studsrud Hisøy OK 14:48 +3:42
0 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 15:16 +4:10
0 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 15:16 +4:10

Damer 2

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Hauge Hisøy OK 11:47
2 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 12:41 +0:54
3 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 12:42 +0:55
4 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 12:45 +0:58
5 Andrea Moen IF Trauma 13:12 +1:25
6 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 13:50 +2:03
7 Hanna Saudland IF Trauma 13:52 +2:05
8 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 13:57 +2:10
9 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 16:05 +4:18
10 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 16:37 +4:50
11 Karin Steen IF Trauma 17:19 +5:32
12 Karen Helsør Froland IL 17:30 +5:43
13 Wenche Ulvshus IL Imås 21:59 +10:12
14 Gunda Marie Bringsverd Lia IL 22:00 +10:13
15 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 29:35 +17:48
16 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 31:06 +19:19

Damer 3

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ada Helene Olsen IF Trauma 17:19
2 Mia Hirsch IF Trauma 17:38 +0:19
3 Fanny Skindlo IF Trauma 19:31 +2:12
4 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 22:31 +5:12
5 Marit Vågsnes Kolbotn 24:09 +6:50
6 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 25:53 +8:34
7 Inger Morterud Lia IL 26:58 +9:39
8 Reidun Studshammen NOTEAM 28:59 +11:40
9 Astrid Thomassen NOTEAM 29:13 +11:54
10 Elisabeth Nærestad IF Trauma 30:44 +13:25
11 Kirsten Blakstad Cappelen Hisøy OK 34:00 +16:41
12 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 38:38 +21:19
Marianne Bjørkli NOTEAM diskvalifisert
Ingeborg Bøbel IL Imås diskvalifisert
Gerd-Torun Rike Hisøy OK diskvalifisert

Damer 4

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Malin Hauge Hisøy OK 16:12
2 Åshild Simonsen IL Imås 17:49 +1:37
3 Marianne Hauge Hisøy OK 18:36 +2:24
4 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 22:10 +5:58
5 Edith Fahre Hisøy OK 24:04 +7:52
6 Tove Fossnes Hisøy OK 24:18 +8:06
Astrid Saudland IF Trauma diskvalifisert

Damer 5

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 17:25
2 Tone Hirsch IF Trauma 20:04 +2:39

Damer 6

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 17:59
Silje Hauge Hisøy OK diskvalifisert

Herrer 1

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Erling Bakke IF Trauma 17:51
0 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 15:13
0 Niclas Bratland IF Trauma 15:19
0 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 16:39
0 Vemund Bøylestad Froland IL 20:32 +2:41
0 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 16:03
0 Fredrik Egeland IF Trauma 8:49
0 Amund Fossnes Hisøy OK 19:59 +2:08
0 Øyvind Helsør Froland IL 17:01
0 Lars Landa Froland IL 17:49
0 Olav Landa Froland IL 17:43
0 Lars Røilid IF Trauma 10:16
0 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 13:45
0 Theo Trommestad IF Trauma 10:20

Herrer 2

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Luca Vetvik Øyestad IF allianse 12:50
2 Sander Øverås IL Imås 14:16 +1:26
3 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 15:04 +2:14
4 Johannes Kransvik Hisøy OK 15:10 +2:20
5 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 16:23 +3:33
6 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 16:41 +3:51
7 Simen Øverås IL Imås 17:38 +4:48
8 Torjus, Larsen Lægreid IF Trauma 18:10 +5:20
9 Leander Fjellheim Hisøy OK 18:15 +5:25
10 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 18:16 +5:26
11 S Kullerud Øyestad IF allianse 21:38 +8:48
12 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 24:14 +11:24
Åvald Bakken Froland IL diskvalifisert
Helle Ruhaven Hisøy OK diskvalifisert

Herrer 3

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Halvard Erlandsen Hisøy OK 22:03
2 Harald Øverås IL Imås 22:51 +0:48
3 Terje Erlandsen Hisøy OK 23:27 +1:24
4 Bjørn Bratland IF Trauma 25:40 +3:37
5 Bror Erling Heegaard IL Express 26:22 +4:19
6 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 28:05 +6:02
7 Thomas H Fossnes Hisøy OK 29:53 +7:50
8 Johannes Ruhaven Hisøy OK 29:54 +7:51
9 Tore Arvid Eskilt Hisøy OK 34:42 +12:39
Geir Inge Gjeruldsen NOTEAM diskvalifisert
Ola Peder Hovde Hisøy OK diskvalifisert
Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK diskvalifisert
Dag Pettersen IL Express diskvalifisert

Herrer 4

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torbjørn Trommestad IF Trauma 16:29
2 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 16:54 +0:25
3 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 17:40 +1:11
4 Cato Moen IF Trauma 18:10 +1:41
5 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 18:52 +2:23
6 Ove Kjetså Otra IL 19:06 +2:37
7 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 20:05 +3:36
8 Markus H Fossnes Hisøy OK 21:16 +4:47
9 Geir Olav Hovde Hisøy OK 21:34 +5:05
10 Inge Hauge Hisøy OK 21:58 +5:29
11 Rune Landsverk Øyestad IF allianse 24:00 +7:31
12 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 24:01 +7:32
13 Åge Aashamar Flosta IL 26:16 +9:47
14 Erling Lauvrak IL Imås 30:04 +13:35
15 Rolf Mikkelsen IL Imås 34:25 +17:56
Alf Jørgen Fjærbu Froland IL diskvalifisert
Stein R. Jensen Lia IL diskvalifisert
Kåre Jørgensen Hisøy OK diskvalifisert

Herrer 5

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 18:02
2 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 19:13 +1:11
3 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 19:54 +1:52
4 Are Skindlo IF Trauma 19:59 +1:57
5 Øyvind Bratland IF Trauma 20:06 +2:04
6 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 20:22 +2:20
7 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 20:42 +2:40
8 Fredrik Studsrud Hisøy OK 21:10 +3:08
9 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 21:19 +3:17
10 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 21:33 +3:31
11 Norman Ugland Øyestad IF allianse 21:47 +3:45
12 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 21:55 +3:53
13 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 22:54 +4:52
14 Einar Eskilt Hisøy OK 23:08 +5:06
15 Øyvin Simonsen IL Imås 24:03 +6:01
16 Sveinung Ulstein Hisøy OK 25:52 +7:50
17 Kjell Sandåker IL Imås 26:13 +8:11
Richards Gothardsons IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Svein Rosland Hope IL diskvalifisert
Torbjørn Vaaje Austre Moland IL diskvalifisert

Herrer 6

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sebastian Daland Kristiansand OK 16:00
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 16:58 +0:58
3 Andreas Sælsbråten IF Trauma 22:39 +6:39

Nybegynner 1

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 15:53
2 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 18:51 +2:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor