Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 7
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 12 august 2015

Damer 1

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Hauge Hisøy OK 9:03
2 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 10:07 +1:04
3 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 12:55 +3:52
4 Karen Helsør Froland IL 16:36 +7:33
5 Kamilla Helsør Froland IL 16:51 +7:48
6 Karoline Studsrud Hisøy OK 17:31 +8:28
7 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 18:19 +9:16
8 Kamilla Studsrud Hisøy OK 20:10 +11:07
9 Julie Saudland IF Trauma 21:17 +12:14
10 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 25:52 +16:49
11 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 25:54 +16:51

Damer 2

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 25:25
2 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 26:27 +1:02
3 Cathrine Fossnes Hisøy OK 28:33 +3:08
4 Karin Steen IF Trauma 28:37 +3:12
5 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 28:48 +3:23
6 Åse Marit Hansen Nittedal OL 29:12 +3:47
7 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 35:58 +10:33
8 Hanna Saudland IF Trauma 36:16 +10:51
9 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 39:09 +13:44

Damer 3

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ada Helene Olsen IF Trauma 29:41
2 Mia Hirsch IF Trauma 34:54 +5:13
3 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 38:39 +8:58
4 Fanny Skindlo IF Trauma 39:05 +9:24
5 Henriette Olsen IF Trauma 40:52 +11:11
6 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 42:19 +12:38
7 Anne Karin Stigemo IL Imås 44:41 +15:00
8 Mariann Bjørkli none 49:50 +20:09
9 Ingeborg Bøbel IL Imås 50:26 +20:45
10 Gerd-Torun Rike Hisøy OK 1:01:03 +31:22
11 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:01:55 +32:14

Damer 4

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Malin Hauge Hisøy OK 39:29
2 Marianne Hauge Hisøy OK 40:16 +0:47
3 Åshild Simonsen IL Imås 47:15 +7:46
4 Astrid Saudland IF Trauma 51:35 +12:06
5 Nora Fagerheim Hisøy OK 59:54 +20:25
6 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 1:01:28 +21:59
7 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:04:47 +25:18

Damer 5

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 38:15
2 Tone Hirsch IF Trauma 41:46 +3:31
3 Hedda Vonen Lillomarka OL 1:04:20 +26:05

Damer 6

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Hauge Hisøy OK 40:02

Herrer 1

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sebastian S. Daland IL Express 14:29
2 Amund Fossnes Hisøy OK 15:45 +1:16
3 Tobias Hellevik Hisøy OK 15:46 +1:17
4 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 19:25 +4:56

Herrer 2

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 25:49
2 Benjamin S. Daland IL Express 29:43 +3:54
3 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 31:38 +5:49
4 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 31:57 +6:08
5 Finn Løvgren IL Express 59:32 +33:43
6 Bo Einersen Kjerland Øyestad IF allianse 1:07:47 +41:58
7 Thor Waal Aas IL Express 1:28:19 +1:02:30

Herrer 3

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Nilsen Vegårshei IL 26:28
2 Halvard Erlandsen Hisøy OK 29:17 +2:49
3 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 39:27 +12:59
4 Bjørn Bratland IF Trauma 42:13 +15:45
5 Tore Arvid Eskilt Hisøy OK 46:04 +19:36
6 Geir Inge Gjeruldsen none 49:27 +22:59
6 Svein Ove Gjeruldsen none 49:27 +22:59
8 Terje Erlandsen Hisøy OK 58:33 +32:05
9 Reidar Grøsle Austre Moland IL 59:47 +33:19
10 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:06:25 +39:57

Herrer 4

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torbjørn Vaaje Austre Moland IL 34:45
2 Trond Fossnes Hisøy OK 39:55 +5:10
3 Inge Hauge Hisøy OK 40:27 +5:42
4 Ove Kjetså Otra IL 40:52 +6:07
5 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 42:38 +7:53
6 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 43:07 +8:22
7 Kjell Brevik IF Trauma 44:47 +10:02
8 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 45:00 +10:15
9 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 48:33 +13:48
10 Tony Halsall Otra IL 48:43 +13:58
11 Widar Taxth Løland IL Express 48:57 +14:12
12 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 51:31 +16:46
13 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 56:44 +21:59
14 Erling Lauvrak IL Imås 56:58 +22:13
15 Åvald Bakken Froland IL 57:04 +22:19
16 Stein Reinholt Jensen Lia IL 1:02:49 +28:04
17 Rolf Mikkelsen IL Imås 1:03:38 +28:53
18 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:08:32 +33:47
19 Åge Aashamar Flosta IL 1:12:16 +37:31
Erik Broers Damsgaard Hisøy OK diskvalifisert
Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Carl Tore Sundquist Øyestad IF allianse diskvalifisert

Herrer 5

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 37:43
2 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 40:25 +2:42
3 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 42:40 +4:57
4 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 42:41 +4:58
5 Are Skindlo IF Trauma 42:56 +5:13
6 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 43:16 +5:33
7 Kjell Sandåker IL Imås 45:07 +7:24
8 Finn Pettersen Gjerstad IL 45:36 +7:53
9 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 46:34 +8:51
10 Øyvin Simonsen IL Imås 49:45 +12:02
11 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 50:38 +12:55
12 Øyvind Helsør Froland IL 51:06 +13:23
13 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 55:46 +18:03
14 Einar Eskilt Hisøy OK 56:29 +18:46
15 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:00:02 +22:19
Svein Rosland Hope IL diskvalifisert

Herrer 6

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 25:36
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 33:52 +8:16
3 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 34:26 +8:50
4 Nils Gunnar Gjelsten IL Høvdingen 40:48 +15:12
5 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 42:43 +17:07
6 Jon Nilsen Kristiansand OK 43:07 +17:31
7 Håvard Nilsen Vegårshei IL 43:20 +17:44
8 Andreas Sælsbråten IF Trauma 52:09 +26:33

Nybegynner 1

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Ånonsen Øyestad IF allianse 13:30
2 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 15:08 +1:38
3 Erling Bakke none 21:32 +8:02
4 Niclas Bratland none 22:49 +9:19
5 Anniken Fossnes Hisøy OK 24:59 +11:29
6 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 34:15 +20:45
Nathalie Bruvatn Hisøy OK diskvalifisert
Fredrik Egeland IF Trauma diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor