Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 6
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 3 juni 2015

Damer 1

1 600 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 18:08 11:20
2 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 20:16 +2:08 12:40
3 Gro Hovde Hisøy OK 20:20 +2:12 12:42
4 Tora Henningsen Øyestad IF allianse 21:33 +3:25 13:28
4 Luca Vetvik Øyestad IF allianse 21:33 +3:25 13:28
6 Karoline Studsrud Hisøy OK 24:37 +6:29 15:23
7 Kamilla Helsør Froland IL 27:13 +9:05 17:00
8 Kamilla Studsrud Hisøy OK 27:14 +9:06 17:01
9 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 28:46 +10:38 17:58
10 Linnea Moen IF Trauma 29:47 +11:39 18:36
11 Julie Saudland IF Trauma 30:40 +12:32 19:10
12 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 31:07 +12:59 19:26
13 Julie Skulstad Skog Hisøy OK 31:21 +13:13 19:35
14 Frida Magnussen Hisøy OK 31:22 +13:14 19:36
15 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 34:50 +16:42 21:46
16 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 34:51 +16:43 21:46
17 Marte Berget Øyestad IF allianse 35:09 +17:01 21:58
18 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 37:57 +19:49 23:43
19 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 40:55 +22:47 25:34
20 Ingrid Hovde Hisøy OK 42:04 +23:56 26:17
21 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 44:19 +26:11 27:41
22 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 44:21 +26:13 27:43
23 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 45:15 +27:07 28:16
24 Aasne Svendsen Øyestad IF allianse 55:13 +37:05 34:30

Damer 2

1 900 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 23:25 12:19
2 Lene Hauge Hisøy OK 24:30 +1:05 12:53
3 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 24:32 +1:07 12:54
4 Carla Freitas Brandt IK Grane Arendal Orientering 25:05 +1:40 13:12
5 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 25:15 +1:50 13:17
6 Karin Steen IF Trauma 27:00 +3:35 14:12
7 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 27:33 +4:08 14:30
8 Hanna Saudland IF Trauma 28:33 +5:08 15:01
9 Helle Ruhaven Hisøy OK 28:58 +5:33 15:14
10 Andrea Moen IF Trauma 30:00 +6:35 15:47
11 Marie Jørgensen Hisøy OK 35:01 +11:36 18:25
12 Tove Svendsen IL Imås 35:24 +11:59 18:37
13 Gunda Marie Bringsverd Lia IL 37:31 +14:06 19:44
14 Wenche Ulvshus IL Imås 37:33 +14:08 19:45
15 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 40:54 +17:29 21:31
16 Bjørg Salvesen Lia IL 50:35 +27:10 26:37
17 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 1:06:02 +42:37 34:45
Rikke Wernersen Øyestad IF allianse diskvalifisert

Damer 3

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada Helene Olsen IF Trauma 28:13 12:49
2 Mia Hirsch IF Trauma 28:44 +0:31 13:03
3 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 38:10 +9:57 17:20
3 Randi K Risdal IK Grane Arendal Orientering 38:10 +9:57 17:20
5 Edith Fahre Hisøy OK 39:40 +11:27 18:01
6 Fanny Skindlo IF Trauma 40:17 +12:04 18:18
7 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 42:23 +14:10 19:15
8 Inger Morterud Lia IL 44:01 +15:48 20:00
9 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 45:10 +16:57 20:31
10 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 46:13 +18:00 21:00
11 Ingeborg Bøbel IL Imås 53:21 +25:08 24:14
12 Henriette Olsen IF Trauma 53:44 +25:31 24:25
13 Marie Røilid IF Trauma 1:12:33 +44:20 32:58

Damer 4

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 24:45 11:14
2 Marianne Hauge Hisøy OK 27:00 +2:15 12:16
3 Åshild Simonsen IL Imås 33:06 +8:21 15:02
4 Tove Fossnes Hisøy OK 34:59 +10:14 15:54
5 Astrid Saudland IF Trauma 36:55 +12:10 16:46
6 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 48:05 +23:20 21:51
Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Damer 5

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 26:26 12:00
2 Tone Hirsch IF Trauma 31:17 +4:51 14:13

Damer 6

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 26:13 10:29
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 28:55 +2:42 11:34
3 Julie Nærestad Vegårshei IL 30:54 +4:41 12:21
4 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 51:47 +25:34 20:42

Herrer 1

1 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theo Trommestad IF Trauma 17:51 11:09
2 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 27:08 +9:17 16:57
3 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 27:35 +9:44 17:14
4 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 28:11 +10:20 17:36
5 Lars Røilid IF Trauma 29:27 +11:36 18:24
6 Tobias Hellevik Hisøy OK 35:39 +17:48 22:16
7 Amund Fossnes Hisøy OK 35:43 +17:52 22:19
8 Truls Hovde Hisøy OK 49:36 +31:45 31:00
9 Tobias Skindlo Taraldsen Hisøy OK 52:10 +34:19 32:36
10 John Aas Øyestad IF allianse 53:37 +35:46 33:30

Herrer 2

1 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Knutsen IF Trauma 24:01 12:38
2 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 25:04 +1:03 13:11
3 Leander Fjellheim Hisøy OK 25:05 +1:04 13:12
4 Benjamin Daland IL Express 28:00 +3:59 14:44
5 Johannes Ruhaven Hisøy OK 28:43 +4:42 15:06
6 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 33:30 +9:29 17:37
7 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 33:34 +9:33 17:40
8 Inge Klepstad Lia IL 37:36 +13:35 19:47
9 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 42:21 +18:20 22:17
10 Bo Einersen Kjerland Øyestad IF allianse 48:25 +24:24 25:28
11 Finn Løvgren IL Express 49:32 +25:31 26:04
12 Henrik Andreas Tømt IL Imås 1:11:02 +47:01 37:23
Torjus Larsen Lægreid IF Trauma diskvalifisert

Herrer 3

2 200 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torstein Thorsen Ekern Hisøy OK 29:04 13:12
2 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 42:30 +13:26 19:19
3 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 42:43 +13:39 19:25
4 Øivind Svensen IL Imås 43:23 +14:19 19:43
5 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 43:43 +14:39 19:52
6 Bjørn Bratland IF Trauma 43:45 +14:41 19:53
7 Gunnar Mouland Øyestad IF allianse 46:38 +17:34 21:11
8 Finn Tysland Johnsen IF Trauma 49:20 +20:16 22:25
9 Ola Hovde Hisøy OK 49:35 +20:31 22:32
10 Kjell Johnsen IK Grane Arendal Orientering 51:25 +22:21 23:22
11 Olav Røysland IK Grane Arendal Orientering 56:17 +27:13 25:34
12 Oskar H. Knudsen Hisøy OK 57:14 +28:10 26:00
13 Theodor Skindlo Hisøy OK 57:19 +28:15 26:03
14 Thomas H Fossnes Hisøy OK 57:25 +28:21 26:05
15 Reidar Grøsle Austre Moland IL 1:00:36 +31:32 27:32
16 Stein Olav Strøm Hisøy OK 1:08:02 +38:58 30:55

Herrer 4

2 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Tømt IL Imås 26:01 11:49
2 Geir Olav Hovde Hisøy OK 26:59 +0:58 12:15
3 Trond Fossnes Hisøy OK 27:28 +1:27 12:29
4 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 28:43 +2:42 13:03
5 Widar Taxth Løland IL Express 29:57 +3:56 13:36
6 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 30:21 +4:20 13:47
7 Markus H Fossnes Hisøy OK 32:04 +6:03 14:34
8 Stein R. Jensen Lia IL 34:16 +8:15 15:34
9 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 34:52 +8:51 15:50
10 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 35:12 +9:11 16:00
11 Per Magne Hoff Hisøy OK 37:41 +11:40 17:07
12 Kåre Jørgensen Hisøy OK 37:43 +11:42 17:08
13 Erling Lauvrak IL Imås 39:16 +13:15 17:50
14 Rune Landsverk Øyestad IF allianse 40:59 +14:58 18:37
15 Karl Jørgen Songedal IL Imås 41:01 +15:00 18:38
16 Cato Moen IF Trauma 42:03 +16:02 19:06
17 Rolf Mikkelsen IL Imås 44:15 +18:14 20:06
18 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 45:16 +19:15 20:34

Herrer 5

2 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 26:43 10:41
2 Norman Ugland Øyestad IF allianse 28:14 +1:31 11:17
3 Øyvind Helsør Froland IL 28:21 +1:38 11:20
4 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 28:30 +1:47 11:24
5 Are Skindlo IF Trauma 28:54 +2:11 11:33
6 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 29:20 +2:37 11:44
7 Fredrik Studsrud Hisøy OK 29:44 +3:01 11:53
8 Sigurd Daland IL Imås 30:42 +3:59 12:16
9 Svein Rosland Hope IL 31:45 +5:02 12:42
10 Torbjørn Trommestad IF Trauma 32:40 +5:57 13:04
11 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 33:26 +6:43 13:22
12 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 33:30 +6:47 13:24
13 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 33:41 +6:58 13:28
14 Øyvind Bratland IF Trauma 33:47 +7:04 13:30
15 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 35:52 +9:09 14:20
16 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 36:04 +9:21 14:25
17 Glenn Solberg Froland IL 41:15 +14:32 16:30
18 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 44:59 +18:16 17:59
19 Kjell Sandåker IL Imås 45:48 +19:05 18:19

Herrer 6

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Urfjell IL Imås 24:03 9:37
2 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 25:23 +1:20 10:09
3 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 26:20 +2:17 10:32
4 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 30:10 +6:07 12:04
5 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 30:39 +6:36 12:15
6 Sveinung Ulstein Hisøy OK 31:02 +6:59 12:24
7 Preben Gjertsen Hisøy OK 34:11 +10:08 13:40
8 Andreas Sælsbråten IF Trauma 42:01 +17:58 16:48

Nybegynner 1

1 600 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Sætra Daland IL Express 20:29 12:48
2 Fredrik Egeland IF Trauma 30:00 +9:31 18:45
3 Kristin Daniela Solberg Froland IL 30:22 +9:53 18:58
4 Åsne Thorsen Ekern Hisøy OK 43:13 +22:44 27:00
5 Ellinor Thorsen Ekern Hisøy OK 43:25 +22:56 27:08
6 Jenny Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 43:43 +23:14 27:19
7 Ask Ring Kleiven Hisøy OK 43:51 +23:22 27:24
8 Fie J. Jørgensen Hisøy OK 44:16 +23:47 27:40
9 Vår Jærstad Jørgensen Hisøy OK 46:00 +25:31 28:45
10 Lerke Ring Kleiven Hisøy OK 46:24 +25:55 29:00
11 Anniken Fossnes Hisøy OK 48:33 +28:04 30:20
Celina Mortensen Frøge Hisøy OK diskvalifisert
Daniel Thoresen Hisøy OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor