Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 4
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 13 mai 2015

Damer 1

1 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 12:06 8:38
2 Sofie Nærestad IF Trauma 14:33 +2:27 10:23
3 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 14:48 +2:42 10:34
4 Tova Henningsen Øyestad IF allianse 14:51 +2:45 10:36
5 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 14:53 +2:47 10:37
6 Karoline Studsrud Hisøy OK 15:33 +3:27 11:06
7 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 16:30 +4:24 11:47
8 Kamilla Studsrud Hisøy OK 17:09 +5:03 12:15
9 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 20:31 +8:25 14:39
10 Julie Saudland IF Trauma 20:32 +8:26 14:40
11 Marie Røilid IF Trauma 20:48 +8:42 14:51
12 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 23:47 +11:41 16:59
13 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 23:49 +11:43 17:00
14 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 24:10 +12:04 17:15
15 Ingrid Hovde Hisøy OK 33:13 +21:07 23:43
16 Helle Ruhaven Hisøy OK 49:08 +37:02 35:05
Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK diskvalifisert

Damer 2

2 100 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 25:53 12:19
2 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 27:14 +1:21 12:58
3 Andrea Moen IF Trauma 27:44 +1:51 13:12
4 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 28:55 +3:02 13:46
5 Marianne Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 28:56 +3:03 13:46
6 Karin Steen IF Trauma 34:03 +8:10 16:12
7 Gunda Marie Bringsverd Lia IL 35:22 +9:29 16:50
8 Wenche Ulvshus IL Imås 35:24 +9:31 16:51
9 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 35:31 +9:38 16:54
10 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 40:15 +14:22 19:10
11 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 41:10 +15:17 19:36
12 Lene Hauge Hisøy OK 42:31 +16:38 20:14
13 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 45:28 +19:35 21:39
14 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 47:09 +21:16 22:27
15 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 50:27 +24:34 24:01
16 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 55:22 +29:29 26:21
17 Gunn Jones IK Grane Arendal Orientering 56:30 +30:37 26:54
18 Hanna Saudland IF Trauma 1:20:09 +54:16 38:10
Tove Svendsen IL Imås brutt

Damer 3

3 400 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fanny Skindlo IF Trauma 57:02 16:46
2 Ada Helene Olsen IF Trauma 1:03:50 +6:48 18:46
3 Tove Fossnes Hisøy OK 1:06:28 +9:26 19:32
4 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 1:09:49 +12:47 20:32
5 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 1:10:57 +13:55 20:52
6 Jorunn Aarrestad NOTEAM 1:12:15 +15:13 21:15
7 Mia Hirsch IF Trauma 1:17:56 +20:54 22:55
8 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 1:19:06 +22:04 23:15
9 Aud Bull Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 1:24:07 +27:05 24:44
10 Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 1:28:37 +31:35 26:03
11 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:30:49 +33:47 26:42
12 Cathrine Fossnes Hisøy OK 1:41:03 +44:01 29:43
13 Kari-Ann H Lille Hisøy OK 1:45:29 +48:27 31:01
14 Tone Skindlo Hisøy OK 1:45:41 +48:39 31:05
15 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:50:53 +53:51 32:36
Elisabeth Nærestad IF Trauma brutt

Damer 4

4 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 1:12:34 15:07
2 Marianne Hauge Hisøy OK 1:21:02 +8:28 16:52
3 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 1:24:45 +12:11 17:39
4 Astrid Saudland IF Trauma 1:30:42 +18:08 18:53
5 Åshild Simonsen IL Imås 1:32:23 +19:49 19:14
6 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 1:35:20 +22:46 19:51
7 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 1:41:56 +29:22 21:14

Damer 5

4 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 1:03:41 13:16
2 Tone Hirsch IF Trauma 1:16:32 +12:51 15:56
3 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:19:00 +15:19 16:27

Damer 6

5 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:02:37 11:23
2 Silje Hauge Hisøy OK 1:03:10 +0:33 11:29
3 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:12:19 +9:42 13:08

Herrer 1

1 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theo Trommestad IF Trauma 12:57 9:15
2 Simen Øverås IL Imås 14:14 +1:17 10:10
3 Lars Amdal Røild IF Trauma 17:23 +4:26 12:25
4 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 22:13 +9:16 15:52
5 Amund Fossnes Hisøy OK 26:37 +13:40 19:00
6 Henrik Johansen Hisøy OK 26:44 +13:47 19:05
7 Bo E. Kjerland Øyestad IF allianse 27:24 +14:27 19:34
8 Aleksander Aas Øyestad IF allianse 27:28 +14:31 19:37
9 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 34:15 +21:18 24:27

Herrer 2

2 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theodor Skindlo Hisøy OK 22:16 10:36
2 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 31:00 +8:44 14:45
3 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 37:38 +15:22 17:55
4 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 38:22 +16:06 18:16
5 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 38:25 +16:09 18:17
6 Kristian Conradi Hisøy OK 40:14 +17:58 19:09
7 Markus Larsen Hisøy OK 40:28 +18:12 19:16
8 Oskar Knudsen Hisøy OK 40:35 +18:19 19:19
9 Thomas H Fossnes Hisøy OK 41:40 +19:24 19:50
10 Inge Klepstad Lia IL 41:41 +19:25 19:50
11 Isak Knutsen IF Trauma 41:59 +19:43 19:59
12 Johannes Ruhaven Hisøy OK 49:18 +27:02 23:28
13 Finn Løvgren IL Express 1:02:55 +40:39 29:57
14 Henrik Andreas Tømt IL Imås 1:08:14 +45:58 32:29
15 Kristian Knutsen IL Express 1:19:00 +56:44 37:37
Arne B Knutsen IL Express brutt

Herrer 3

3 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 1:08:28 20:08
2 Matthew Jones IK Grane Arendal Orientering 1:11:49 +3:21 21:07
3 Bjørn Bratland IF Trauma 1:13:19 +4:51 21:33
4 Jan Sigurd Otterlei IF Trauma 1:17:41 +9:13 22:50
5 Bjarte Sandve Hisøy OK 1:17:43 +9:15 22:51
6 Dag Pettersen IL Express 1:18:37 +10:09 23:07
7 Reidar Grøsle Austre Moland IL 1:25:57 +17:29 25:16
8 Gunnar Mouland Øyestad IF allianse 1:26:29 +18:01 25:26
Thor Waal Aas IL Express diskvalifisert
Jan Johnsen Øyestad IF allianse diskvalifisert
Stein Olav Strøm Hisøy OK diskvalifisert
Harald Øverås IL Imås diskvalifisert
Sander Øverås IL Imås diskvalifisert

Herrer 4

4 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 1:06:41 13:53
2 Torbjørn Trommestad IF Trauma 1:11:28 +4:47 14:53
3 Per Kristian Tømt IL Imås 1:15:50 +9:09 15:47
4 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 1:17:16 +10:35 16:05
5 Inge Skjævesland IF Trauma 1:25:43 +19:02 17:51
6 Geir Hovde Hisøy OK 1:26:14 +19:33 17:57
7 Øystein Bedford Pedersen IL Express 1:31:26 +24:45 19:02
8 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 1:34:49 +28:08 19:45
9 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 1:35:44 +29:03 19:56
10 Rolf Mikkelsen IL Imås 1:39:07 +32:26 20:38
11 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 1:42:57 +36:16 21:26
12 Cato Moen IF Trauma 1:47:26 +40:45 22:22
13 Erling Lauvrak IL Imås 1:48:11 +41:30 22:32
14 Stein R. Jensen Lia IL 2:01:01 +54:20 25:12
Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Karl Jørgen Songedal IL Imås brutt

Herrer 5

5 500 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:05:22 11:53
2 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 1:12:20 +6:58 13:09
3 Are Skindlo IF Trauma 1:13:39 +8:17 13:23
4 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 1:14:01 +8:39 13:27
5 Øyvind Bratland IF Trauma 1:16:17 +10:55 13:52
6 Geir Bråten Vegårshei IL 1:17:24 +12:02 14:04
7 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:19:12 +13:50 14:24
8 Tor Olsen IF Trauma 1:20:08 +14:46 14:34
9 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 1:20:25 +15:03 14:37
10 Øyvin Simonsen IL Imås 1:21:10 +15:48 14:45
11 Preben Gjertsen Hisøy OK 1:27:04 +21:42 15:49
12 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:28:14 +22:52 16:02
13 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 1:28:36 +23:14 16:06
14 Norman Ugland Øyestad IF allianse 1:29:06 +23:44 16:12
15 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:30:35 +25:13 16:28
16 Kjell Sandåker IL Imås 1:35:20 +29:58 17:20
17 Sveinung Ulstein Hisøy OK 1:36:39 +31:17 17:34

Herrer 6

5 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olav Nærestad IF Trauma 56:54 10:20
2 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 58:29 +1:35 10:38
3 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 59:09 +2:15 10:45
4 Terje Urfjell IL Imås 1:00:14 +3:20 10:57
5 Martin Bjørkenes Hisøy OK 1:05:51 +8:57 11:58
6 Mads Henrik Sandnes Hope IL 1:06:52 +9:58 12:09
7 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 1:07:59 +11:05 12:21
8 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 1:13:15 +16:21 13:19
9 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 1:18:39 +21:45 14:18
Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering brutt

Nybegynner 1

1 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 16:56 12:05
2 Agnes Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 17:09 +0:13 12:15
3 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 18:23 +1:27 13:07
4 Siv Gelius Hisøy OK 22:04 +5:08 15:45
5 Truls Gelius Sundby Hisøy OK 22:06 +5:10 15:47
6 Malin Solvang Hisøy OK 24:50 +7:54 17:44
7 Anniken Fossnes Hisøy OK 24:56 +8:00 17:48
8 Haakon Smedsaas Blakstad Hisøy OK 25:24 +8:28 18:08
9 Birk Woods Hisøy OK 26:23 +9:27 18:50
10 Jenny Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 27:56 +11:00 19:57
11 Fredrik Egeland IF Trauma 30:58 +14:02 22:07
12 Truls Hovde Hisøy OK 33:11 +16:15 23:42
13 Herman Smedsaas Blakstad Hisøy OK 33:27 +16:31 23:53
Tellef T Moseid Hisøy OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor