Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 6 mai 2015

Damer 1

1 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 10:04 7:11
2 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 11:09 +1:05 7:57
3 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 12:13 +2:09 8:43
4 Karoline Studsrud Hisøy OK 12:32 +2:28 8:57
5 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 12:38 +2:34 9:01
6 Sofie Nærestad IF Trauma 13:43 +3:39 9:47
7 Julie Saudland IF Trauma 15:11 +5:07 10:50
8 Karen Helsør Froland IL 15:14 +5:10 10:52
9 Kamilla Helsør Froland IL 15:34 +5:30 11:07
10 Linnea Moen IF Trauma 16:53 +6:49 12:03
11 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 17:42 +7:38 12:38
12 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 17:52 +7:48 12:45
13 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 19:50 +9:46 14:10
14 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 21:36 +11:32 15:25
15 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 27:07 +17:03 19:22
16 Anniken Fossnes Hisøy OK 28:46 +18:42 20:32
16 Malin Solvang Hisøy OK 28:46 +18:42 20:32

Damer 2

2 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 26:27 10:34
2 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 27:03 +0:36 10:49
3 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 27:07 +0:40 10:50
4 Karin Steen IF Trauma 27:16 +0:49 10:54
5 Andrea Moen IF Trauma 27:39 +1:12 11:03
6 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 30:00 +3:33 12:00
7 Hanna Saudland IF Trauma 30:01 +3:34 12:00
8 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 30:19 +3:52 12:07
9 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 31:53 +5:26 12:45
10 Gunda Marie Bringsverd Lia IL 38:52 +12:25 15:32
11 Wenche Ulvshus IL Imås 38:53 +12:26 15:33
12 Marie Jørgensen Hisøy OK 43:26 +16:59 17:22
13 Mariann Bjørkli NOTEAM 45:23 +18:56 18:09
Lene Hauge Hisøy OK diskvalifisert
Luca Vetvik Øyestad IF allianse diskvalifisert

Damer 3

3 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fanny Skindlo IF Trauma 27:18 8:31
2 Mia Hirsch IF Trauma 28:34 +1:16 8:55
3 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 30:59 +3:41 9:40
4 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 31:55 +4:37 9:58
5 Henriette Olsen IF Trauma 32:24 +5:06 10:07
6 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 33:09 +5:51 10:21
7 Ada Helene Olsen IF Trauma 37:35 +10:17 11:44
8 Anne Karin Jørgensen IL Imås 40:02 +12:44 12:30
9 Ingeborg Bøbel IL Imås 41:21 +14:03 12:55
10 Inger Morterud Lia IL 41:55 +14:37 13:05
11 Hanne-Kristin Hagtvedt Flosta IL 43:51 +16:33 13:42
12 Aud Bull Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 44:40 +17:22 13:57
13 Gerd-Torun Rike Hisøy OK 53:11 +25:53 16:37
14 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:06:23 +39:05 20:44
Anne Hestness Trommestad IF Trauma diskvalifisert

Damer 4

3 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Simonsen IL Imås 34:37 10:10
2 Malin Hauge Hisøy OK 34:40 +0:03 10:11
3 Marianne Hauge Hisøy OK 39:55 +5:18 11:44
4 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 39:56 +5:19 11:44
5 Synne Fossøy Øyestad IF allianse 41:06 +6:29 12:05
6 Astrid Saudland IF Trauma 42:42 +8:05 12:33
7 Tove Fossnes Hisøy OK 50:01 +15:24 14:42
8 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 50:16 +15:39 14:47
9 Inger Skjævesland IF Trauma 1:02:07 +27:30 18:16
10 Edith Fahre Hisøy OK 1:10:54 +36:17 20:51

Damer 5

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 35:01 10:17
2 Tone Hirsch IF Trauma 38:49 +3:48 11:25

Damer 6

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 35:02 7:47
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 39:01 +3:59 8:40
3 Silje Hauge Hisøy OK 40:30 +5:28 9:00

Herrer 1

1 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Knutsen IL Imås 8:34 6:07
2 Benjamin Daland IL Express 10:04 +1:30 7:11
3 Theo Trommestad IF Trauma 11:03 +2:29 7:53
4 Sebastian Daland IL Express 13:19 +4:45 9:30
5 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 14:24 +5:50 10:17
6 Lars Amdal Røilid IF Trauma 14:45 +6:11 10:32
7 Tobias Skindlo Taraldsen Hisøy OK 15:39 +7:05 11:10
8 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 17:58 +9:24 12:50
9 Bo Kjerland Øyestad IF allianse 18:07 +9:33 12:56
10 Amund Fossnes Hisøy OK 18:52 +10:18 13:28
11 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 21:44 +13:10 15:31
12 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 23:36 +15:02 16:51

Herrer 2

2 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Knutsen IF Trauma 22:38 9:03
2 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 26:59 +4:21 10:47
3 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 29:24 +6:46 11:45
4 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 31:25 +8:47 12:34
5 Sander Øverås IL Imås 31:47 +9:09 12:42
6 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 31:57 +9:19 12:46
7 Ove Kjetså Otra IL 45:25 +22:47 18:10
8 Arne Bjørn Knudsen IL Express 48:08 +25:30 19:15
9 Henrik Andreas Tømt IL Imås 1:16:45 +54:07 30:42
Inge Klepstad Lia IL diskvalifisert

Herrer 3

3 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Vedå IL Express 29:02 9:04
2 Halvard Erlandsen Hisøy OK 31:02 +2:00 9:41
3 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 31:38 +2:36 9:53
4 Tony Halsall Otra IL 32:43 +3:41 10:13
5 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 35:16 +6:14 11:01
6 Bjørn Bratland IF Trauma 38:22 +9:20 11:59
7 Harald Øverås IL Imås 39:19 +10:17 12:17
8 Reidar Grøsle Austre Moland IL 41:45 +12:43 13:02
9 Terje Erlandsen Hisøy OK 43:57 +14:55 13:44
10 Dagfinn Hagtvedt Flosta IL 44:27 +15:25 13:53
11 Thomas H Fossnes Hisøy OK 45:31 +16:29 14:13
12 Torgeir Hauge Øyestad IF allianse 49:16 +20:14 15:23
13 Stein Olav Strøm Hisøy OK 1:25:35 +56:33 26:44
Bror Erling Heegaard IL Express diskvalifisert
Kjell Johnsen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Herrer 4

3 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Tømt IL Imås 34:35 10:10
2 Trond Fossnes Hisøy OK 37:28 +2:53 11:01
3 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 38:06 +3:31 11:12
4 Inge Hauge Hisøy OK 38:57 +4:22 11:27
5 Per Magne Hoff Hisøy OK 39:25 +4:50 11:35
6 Kåre Jørgensen Hisøy OK 39:32 +4:57 11:37
7 Cato Moen IF Trauma 39:53 +5:18 11:43
8 Widar Taxth Løland IL Express 40:00 +5:25 11:45
9 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 41:40 +7:05 12:15
10 Stein R. Jensen Lia IL 44:45 +10:10 13:09
11 Kjell Brevik IF Trauma 44:49 +10:14 13:10
12 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 44:54 +10:19 13:12
13 Helge Christensen Hisøy OK 45:42 +11:07 13:26
14 Sverre Valvik IK Grane Arendal Orientering 45:54 +11:19 13:30
15 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 46:40 +12:05 13:43
16 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 46:55 +12:20 13:47
17 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 47:03 +12:28 13:50
18 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 48:31 +13:56 14:16
19 Arild Saudland IF Trauma 52:11 +17:36 15:20
20 Gunnar Olsen IL Imås 52:26 +17:51 15:25
21 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 55:08 +20:33 16:12
22 Erling Lauvrak IL Imås 55:12 +20:37 16:14
23 Karl Jørgen Songedal IL Imås 55:49 +21:14 16:25
24 Åge Aashamar Flosta IL 55:50 +21:15 16:25
25 Rolf Mikkelsen IL Imås 1:07:10 +32:35 19:45
Rune Landsverk Øyestad IF allianse diskvalifisert

Herrer 5

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Fredriksen IF Trauma 40:24 8:58
2 Øystein Vågsnes IF Trauma 40:39 +0:15 9:02
3 Sigurd Daland IL Imås 41:59 +1:35 9:19
4 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 42:02 +1:38 9:20
5 Øyvind Bratland IF Trauma 42:10 +1:46 9:22
6 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 42:37 +2:13 9:28
7 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 42:38 +2:14 9:28
8 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 43:31 +3:07 9:40
9 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 44:29 +4:05 9:53
10 Norman Ugland Øyestad IF allianse 44:44 +4:20 9:56
11 Svein Rosland Hope IL 46:10 +5:46 10:15
12 Øyvin Simonsen IL Imås 46:21 +5:57 10:18
13 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 47:12 +6:48 10:29
14 Kjell Sandåker IL Imås 47:26 +7:02 10:32
15 Are Skindlo IF Trauma 48:49 +8:25 10:50
16 Øyvind Helsør Froland IL 51:05 +10:41 11:21
17 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 54:00 +13:36 12:00
18 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 55:11 +14:47 12:15
19 Glenn Solberg Froland IL 56:54 +16:30 12:38
20 Tor Olsen IF Trauma 1:00:09 +19:45 13:22
Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Herrer 6

4 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 30:40 6:48
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 32:50 +2:10 7:17
3 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 36:31 +5:51 8:06
4 Mads Henrik Sandnes Hope IL 37:44 +7:04 8:23
5 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 38:36 +7:56 8:34
6 Eivind Damsgaard Hisøy OK 39:37 +8:57 8:48
7 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 42:58 +12:18 9:32
8 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 45:59 +15:19 10:13
9 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 47:34 +16:54 10:34

Nybegynner 1

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sandra Sofie Tømt IL Imås 32:07 22:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor