Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 1
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 8 april 2015

Damer 1

1 570 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 15:18 9:44
2 Sofie Nærestad IF Trauma 16:25 +1:07 10:27
3 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 21:51 +6:33 13:55
4 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 22:37 +7:19 14:24
5 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 24:54 +9:36 15:51
6 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 25:06 +9:48 15:59
7 Sandra Sofie Tømt IL Imås 33:39 +18:21 21:25
8 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 34:28 +19:10 21:57
9 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 34:50 +19:32 22:11
10 Marte Berget Øyestad IF allianse 38:52 +23:34 24:45

Damer 2

1 910 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 24:43 12:56
2 Anna Sofie Hoff Hisøy OK 29:39 +4:56 15:31
3 Inger Morterud Lia IL 29:59 +5:16 15:41
4 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 32:03 +7:20 16:46
5 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 32:39 +7:56 17:05
6 Gro Helen Bringsverd Lia IL 35:18 +10:35 18:28
6 Gunda Marie Bringsverd Lia IL 35:18 +10:35 18:28
8 Wenche Ulvshus IL Imås 35:53 +11:10 18:47
9 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 36:23 +11:40 19:02
10 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 38:46 +14:03 20:17
11 Kamilla Studsrud Hisøy OK 39:20 +14:37 20:35
12 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 39:46 +15:03 20:49
13 Andrea Moen IF Trauma 41:28 +16:45 21:42
14 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 41:29 +16:46 21:43
15 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 48:03 +23:20 25:09
16 Bjørg Salvesen Lia IL 51:19 +26:36 26:52
17 Karin Steen IF Trauma 52:08 +27:25 27:17
18 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 54:57 +30:14 28:46
19 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 1:02:56 +38:13 32:56
20 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 1:09:44 +45:01 36:30
21 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 1:09:52 +45:09 36:34
Lene Hauge Hisøy OK diskvalifisert

Damer 3

3 370 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 33:57 10:04
2 Anne Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 34:43 +0:46 10:18
3 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 39:31 +5:34 11:43
4 Turid Dalen Johnsen Rygene IL 40:06 +6:09 11:53
5 Ada Helene Olsen IF Trauma 40:14 +6:17 11:56
6 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 42:06 +8:09 12:29
7 Sigrun Erlandsen Hisøy OK 42:23 +8:26 12:34
8 Edith Fahre Hisøy OK 44:41 +10:44 13:15
9 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 44:56 +10:59 13:20
10 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 45:29 +11:32 13:29
11 Tove Fossnes Hisøy OK 46:51 +12:54 13:54
12 Henriette Olsen IF Trauma 48:26 +14:29 14:22
13 Ingeborg Bøbel IL Imås 50:35 +16:38 15:00
14 Fanny Skindlo IF Trauma 50:59 +17:02 15:07
15 Anne Karin Jørgensen IL Imås 51:47 +17:50 15:21
16 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:00:44 +26:47 18:01
17 Elisabeth Nærestad IF Trauma 1:05:42 +31:45 19:29
Aud Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Damer 4

3 510 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Simonsen IL Imås 49:03 13:58
2 Marianne Hauge Hisøy OK 50:27 +1:24 14:22
3 Malin Hauge Hisøy OK 50:57 +1:54 14:30
4 Synne Fossøy Øyestad IF allianse 54:02 +4:59 15:23
5 Ragnhild Hald Kristiansand OK 54:27 +5:24 15:30
6 Inger Skjævesland IF Trauma 55:19 +6:16 15:45
7 Nora Fagerheim Hisøy OK 59:48 +10:45 17:02

Damer 5

3 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 53:55 15:21
2 Tone Hirsch IF Trauma 57:13 +3:18 16:18

Damer 6

4 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 41:30 9:02
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 48:11 +6:41 10:29
3 Silje Hauge Hisøy OK 52:35 +11:05 11:27

Herrer 1

1 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theo Trommestad IF Trauma 15:08 9:38
2 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 18:40 +3:32 11:53
3 Henrik Andreas Tømt IL Imås 19:36 +4:28 12:29
4 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 20:50 +5:42 13:16
5 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 25:55 +10:47 16:30
6 Elias Sælsbråten IF Trauma 26:12 +11:04 16:41

Herrer 2

1 910 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Erlandsen Hisøy OK 21:52 11:26
2 Terje Erlandsen Hisøy OK 21:56 +0:04 11:29
3 Thomas Fossnes Hisøy OK 32:00 +10:08 16:45
4 Inge Klepstad Lia IL 33:01 +11:09 17:17
5 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 33:15 +11:23 17:24
6 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 33:19 +11:27 17:26
7 Leander Fjellheim Hisøy OK 33:21 +11:29 17:27
8 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 33:30 +11:38 17:32
9 Sander Øverås IL Imås 34:24 +12:32 18:00
10 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 56:01 +34:09 29:19
11 Finn Løvgren IL Express 1:03:12 +41:20 33:05

Herrer 3

3 370 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 33:21 9:53
2 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 38:36 +5:15 11:27
3 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 40:21 +7:00 11:58
4 Halvard Erlandsen Hisøy OK 41:00 +7:39 12:09
5 Jan Johnsen IKT Agder 43:11 +9:50 12:48
6 Stein R. Jensen Lia IL 43:25 +10:04 12:52
7 Bjørn Bratland IF Trauma 47:45 +14:24 14:10
8 Bror Erling Heegaard IL Express 51:29 +18:08 15:16
9 Tore Arvid Eskilt Hisøy OK 55:08 +21:47 16:21
10 Olav Røysland IK Grane Arendal Orientering 56:44 +23:23 16:50
11 Harald Øverås IL Imås 57:27 +24:06 17:02
12 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 57:40 +24:19 17:06
13 Rolf Ø Andersen Hisøy OK 1:04:12 +30:51 19:03

Herrer 4

3 510 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 36:27 10:23
2 Inge Skjævesland IF Trauma 42:34 +6:07 12:07
3 Andreas Sælsbråten IF Trauma 46:07 +9:40 13:08
4 Hans Jakob Kløvstad IL Express 46:41 +10:14 13:18
5 Per Magne Hoff Hisøy OK 51:24 +14:57 14:38
6 Geir Olav Hovde Hisøy OK 51:40 +15:13 14:43
7 Erling Lauvrak IL Imås 53:59 +17:32 15:22
8 Widar Taxth Løland IL Express 55:41 +19:14 15:51
9 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 58:07 +21:40 16:33
10 Preben Gjertsen Hisøy OK 58:21 +21:54 16:37
11 Øystein Bedford Pedersen IL Express 58:48 +22:21 16:45
12 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 59:36 +23:09 16:58
13 Rune Landsverk Øyestad IF allianse 1:02:15 +25:48 17:44
14 Inge Hauge Hisøy OK 1:04:40 +28:13 18:25
15 Åge Aashamar Flosta IL 1:10:05 +33:38 19:58
16 Bjarte Sandve Hisøy OK 1:10:28 +34:01 20:04
17 Tore Bjørn Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 1:13:04 +36:37 20:49
18 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 1:15:06 +38:39 21:23
19 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:22:05 +45:38 23:23
Rolf Mikkelsen IL Imås diskvalifisert

Herrer 5

4 590 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Myhre Kristiansand OK 45:02 9:48
2 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 48:12 +3:10 10:30
3 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 48:45 +3:43 10:37
4 Jon Bjørgum Kristiansand OK 49:02 +4:00 10:40
4 Sigurd Nistad Daland IL Imås 49:02 +4:00 10:40
6 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 49:13 +4:11 10:43
7 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 49:41 +4:39 10:49
8 Johan Malm OK Kålmården 50:26 +5:24 10:59
9 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 51:30 +6:28 11:13
10 Are Skindlo IF Trauma 51:35 +6:33 11:14
11 Øyvin Simonsen IL Imås 53:43 +8:41 11:42
12 Tor Olsen IF Trauma 57:37 +12:35 12:33
13 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 57:57 +12:55 12:37
14 Svein Rosland Hope IL 58:02 +13:00 12:38
15 Øyvind Bratland IF Trauma 58:04 +13:02 12:39
16 Norman Ugland Øyestad IF allianse 58:09 +13:07 12:40
17 Kjell Sandåker IL Imås 59:06 +14:04 12:52
18 Øystein Vågsnes IF Trauma 1:01:49 +16:47 13:28
19 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:02:20 +17:18 13:34
20 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:02:53 +17:51 13:42
21 Torbjørn Trommestad IF Trauma 1:05:49 +20:47 14:20
22 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 1:06:07 +21:05 14:24
23 Roar Myhre Kristiansand OK 1:06:28 +21:26 14:28
24 Ole Herman Cappelen Hisøy OK 1:06:42 +21:40 14:31
25 Sveinung Ulstein Hisøy OK 1:23:47 +38:45 18:15
26 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:30:36 +45:34 19:44

Herrer 6

4 590 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 30:26 6:37
2 Christian Bøen Kristiansand OK 35:24 +4:58 7:42
3 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 36:24 +5:58 7:55
4 Per Olav Nærestad IF Trauma 38:43 +8:17 8:26
5 Terje Urfjell IL Imås 43:05 +12:39 9:23
6 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 43:09 +12:43 9:24
7 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 45:54 +15:28 10:00
8 Mads Henrik Sandnes Hope IL 48:06 +17:40 10:28
9 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 50:39 +20:13 11:02
10 Steinar Aas Birkenes IL 51:25 +20:59 11:12
11 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 51:36 +21:10 11:14
12 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:07:20 +36:54 14:40
Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert

Nybegynner 1

1 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 20:20 12:57
0 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 23:05 +2:45 14:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor