Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 16 mai 2016

Råtass

2 490 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sara Engeset Berger Hamar OK fullført
Simen Engeset Berger Hamar OK fullført
Maren Bleken Rud Vang OL fullført
Mina Bleken Rud Vang OL fullført
Aurora Sabela Brobakken Snertingdal IF Orientering fullført
Hanna Bystrøm Indre Østfold OK fullført
Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering fullført
Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK fullført
Emil Fingarsen Elverum OK fullført
Lars Flaskerud OL Toten-Troll fullført
Agnes Flengsrud Hamar OK fullført
Sigrid Haugskott OL Trollelg fullført
Lotta Irstad Huuse Hamar OK fullført
Hanna Hønningstad Hamar OK fullført
Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK fullført
Minda Ingelsrudøya Eidskog OL fullført
Ingrid Sofie Jevanord Hamar OK fullført
Mads R Jevanord Fossum IF fullført
Magnus R Jevanord Fossum IF fullført
Eline Malmo Jordheim Vang OL fullført
Eskil Malmo Jordheim Vang OL fullført
Hannah Hveem Krogsti Ringsaker OK fullført
Tobias Tronbøl Lium Fet OL fullført
Håkon Løvseth Vang OL fullført
Kristian Løvseth Vang OL fullført
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK fullført
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK fullført
Amund Søndmør Martinsen Hamar OK fullført
Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL fullført
Peder Melgalvis Bilstad Vang OL fullført
Gustav Østerkløft Motrøen Hamar OK fullført
Mathilde Østerkløft Motrøen Hamar OK fullført
Ella Ravndal Ålgård Orientering fullført
Selma Bergseng Rinden Løten o-lag fullført
Hugo Røste NOTEAM fullført
Julia Gimsø Røste Ringsaker OK fullført
Odin Røste NOTEAM fullført
Thea Gimsø Røste Ringsaker OK fullført
Tobias Skoglund IL Veten fullført
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Mari Stenberg Vang OL fullført
Nils Storslett Hamar OK fullført
Nora Holmen Storslett Hamar OK fullført
Kristian Narum Syversen Hamar OK fullført
Synne Sørli Eidskog OL fullført
Johanna Vangen Hamar OK fullført
Hedda Øyen Hamar OK fullført

D -10

3 040 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 1:28:54 29:14
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 38:33 12:40
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:27 12:58

D 11-12

3 040 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Aarseth Nydalens SK 30:15 9:57
2 Guro Schjølberg Tynset IF 42:11 +11:56 13:52
3 Anne Frøisland Vang OL 46:56 +16:41 15:26
4 Anja Hole Førde IL 48:52 +18:37 16:04

D 13-14

3 330 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 30:01 9:00
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 30:42 +0:41 9:13
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 31:13 +1:12 9:22
4 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 31:48 +1:47 9:32
5 Berthe Teslo Hadeland OL 39:15 +9:14 11:47
6 Frida Haugskott OL Trollelg 39:59 +9:58 12:00
7 Kristin Lundanes Emblem IL 40:03 +10:02 12:01
8 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 41:21 +11:20 12:25

D 13-16C

2 910 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 41:03 14:06

D 13-16N

2 490 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Bergan Fet OL 26:24 10:36
Tonje Edvardsen Elverum OK diskvalifisert

D 15-16

5 630 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 58:48 10:26
2 Carina Sveen Elverum OK 1:11:29 +12:41 12:41
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:13:06 +14:18 12:59
4 Jorun Bækken Os IL 1:24:28 +25:40 15:00
5 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:26:07 +27:19 15:17
6 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 1:30:38 +31:50 16:05

D 17-AK

5 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Rud Skjærstad Løten o-lag 49:08 9:44
2 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 49:36 +0:28 9:50
3 Lisbeth Gråv Vang OL 52:50 +3:42 10:28
4 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 54:22 +5:14 10:47
5 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:04:35 +15:27 12:48
6 Marianne Sveen Elverum OK 1:06:30 +17:22 13:11
7 Monica Halvorsen Vang OL 1:07:45 +18:37 13:26

D 17-B

3 330 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 34:35 10:23
2 Irene Kroken Bergset IL Veten 35:07 +0:32 10:32
3 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 38:16 +3:41 11:29
4 Mari Petershagen Hamar OK 40:20 +5:45 12:06
5 Eli Stensli Løten o-lag 40:24 +5:49 12:07
6 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 42:21 +7:46 12:43
7 Gro Ellegaard Vang OL 44:21 +9:46 13:19
8 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 45:06 +10:31 13:32
9 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 48:40 +14:05 14:36
10 Cecilie Bergan Fet OL 49:58 +15:23 15:00
11 Anne Berit Rørlien Fossum IF 51:37 +17:02 15:30
12 Berit Bergset IL Veten 52:53 +18:18 15:52
13 Elisabeth Ruud Fredrikstad SK 55:50 +21:15 16:46
14 Bente Grøndalen Hamar OK 56:49 +22:14 17:03

D 17-C

2 910 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Nesset Ålgård Orientering 31:47 10:55
2 Mona Sveen Vang OL 40:24 +8:37 13:52
3 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 41:44 +9:57 14:20
4 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 43:02 +11:15 14:47
5 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 43:38 +11:51 14:59

D 17-N

2 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matilde Osaland Ålgård Orientering 1:27:57 35:19
Evy Camilla Motrøen Hamar OK diskvalifisert
Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert

D 17-20

6 240 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 53:29 8:34
2 Heidi Therese Wiest Vang OL 56:32 +3:03 9:03
3 Kristine Fjeld Ringsaker OK 58:03 +4:34 9:18
4 Marit Sveen Hamar OK 1:05:08 +11:39 10:26
5 Christine Williksen Høiland Fossum IF 1:07:04 +13:35 10:44
6 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:15:38 +22:09 12:07
7 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 1:23:15 +29:46 13:20

D 21-

7 190 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 58:53 8:11
2 Galina Ribediuc Ski-o Moldova 1:00:54 +2:01 8:28
3 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:29:01 +30:08 12:22
4 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:32:28 +33:35 12:51
5 Idunn Assev Flyfemkamp 1:51:27 +52:34 15:30
6 Renate Evensen Flyfemkamp 2:03:28 +1:04:35 17:10
7 Wenche Rydning Flyfemkamp 2:05:27 +1:06:34 17:26

D 35-

6 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Bleken Rud Vang OL 56:01 8:58
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 59:55 +3:54 9:36
3 Eva Lutnæs Hamar OK 1:03:20 +7:19 10:08

D 40-

5 630 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 49:20 8:45
2 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 52:58 +3:38 9:24
3 Kristin Haugskott OL Trollelg 53:09 +3:49 9:26
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 56:16 +6:56 9:59
5 Heidi Tronbøl Fet OL 56:53 +7:33 10:06
6 Ragnhild Jetlund Vang OL 1:03:27 +14:07 11:16
7 Yngvild Malmo Vang OL 1:04:52 +15:32 11:31
8 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:05:16 +15:56 11:35
9 Margrethe Nilsen Hamar OK 1:19:04 +29:44 14:02
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert
Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK diskvalifisert

D 45-

5 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Almås IL Leik 52:36 9:32
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 52:56 +0:20 9:36
3 Tove Lundgård Pedersen Ringsaker OK 58:34 +5:58 10:37
4 Hege Solerød Gjø-Vard OL 59:44 +7:08 10:50
5 Laila Høiås Herlyng Grue IL 1:00:54 +8:18 11:03
6 Tove Aasheim Askøy OL 1:01:40 +9:04 11:11
7 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:02:29 +9:53 11:20
8 Heidi Østli Raumar Orientering 1:05:33 +12:57 11:53
9 Nina Søndmør Hamar OK 1:15:40 +23:04 13:43
10 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:18:34 +25:58 14:15
11 Mai Iren Almås IL Leik 1:25:26 +32:50 15:30

D 50-

5 510 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 50:24 9:08
2 Hilde Forbord Malvik IL 55:51 +5:27 10:08
3 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 56:40 +6:16 10:17
4 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:02:22 +11:58 11:19
Mai Helen Linga IL Gular diskvalifisert
Jartrud Steinsli Østmarka OK diskvalifisert
Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 55-

5 040 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 41:36 8:15
2 Toril Hallan Lillomarka OL 46:16 +4:40 9:10
3 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 47:13 +5:37 9:22
4 Lena Gottfridsson Nittedal OL 48:50 +7:14 9:41
5 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 49:37 +8:01 9:50
6 Berit Danielsen IL Tyrving 50:19 +8:43 9:59
7 Grete Berge Owren Freidig 58:43 +17:07 11:39
8 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:19:59 +38:23 15:52
9 Turid Giil Rond OL 1:43:32 +1:01:56 20:32
Bodil Hulløen Kristiansand OK diskvalifisert
Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag diskvalifisert
Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert

D 60-

5 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirpa Lilja Modum OL 42:11 8:22
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 51:04 +8:53 10:07
3 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 56:04 +13:53 11:07
4 Sidsel Storihle Ringsaker OK 1:06:28 +24:17 13:11
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:08:00 +25:49 13:29
6 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:09:51 +27:40 13:51
7 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:10:52 +28:41 14:03
8 Birgit Korvald Nydalens SK 1:19:32 +37:21 15:46
9 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:48:25 +1:06:14 21:30
Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert
Anne Sørum Ringsaker OK diskvalifisert

D 65-

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 51:07 15:58
2 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 1:02:20 +11:13 19:28
3 Elisabet Rise Ringsaker OK 1:02:48 +11:41 19:37
4 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:26:28 +35:21 27:01
Inger K Brøndbo OL Vallset/Stange diskvalifisert

D 70-

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Kiste Nidarøst OK 45:09 14:06
2 Katharina Mo Berge Freidig 50:16 +5:07 15:42
3 Tea Forberg Rond OL 54:00 +8:51 16:52
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 55:34 +10:25 17:21
5 Aase Tove Golden Måren OK 1:06:18 +21:09 20:43
6 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:33:33 +48:24 29:14
Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL diskvalifisert
Turid Margrete Arnesen Grue IL diskvalifisert

D 75-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 48:56 15:17
2 Inger Johanne Ruud Hamar OK 59:28 +10:32 18:35

H -10

3 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lauritz Brunborg Nittedal OL 52:18 17:12
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 37:12 12:14
Amund Flaskerud OL Toten-Troll 42:27 13:57
Mathias Linløkken Østmarka OK 36:22 11:57
Amund Hagberg Solum Rond OL 43:46 14:23
Nikolai Teslo Hadeland OL 52:10 17:09
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert

H 11-12

3 040 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 30:36 10:03
2 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 36:39 +6:03 12:03
3 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 37:02 +6:26 12:10
4 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 41:11 +10:35 13:32

H 13-14

3 330 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 27:05 8:07
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 27:41 +0:36 8:18
3 Even Bordal Ringsaker OK 28:49 +1:44 8:39
4 Sven Bergset Langvik IL Veten 29:43 +2:38 8:55
5 Jørgen Schjølberg Tynset IF 45:22 +18:17 13:37
6 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 1:19:24 +52:19 23:50
7 Vegar Hole Førde IL 1:26:46 +59:41 26:03
Mats Lindaas Elverum OK diskvalifisert
Arthur Brunborg Nittedal OL diskvalifisert

H 13-16C

2 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Sævik Flyfemkamp 44:44 15:22
2 Martin Reinemo Hamar OK 45:00 +0:16 15:27
3 Gaute Lindaas Elverum OK 45:43 +0:59 15:42
4 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 50:55 +6:11 17:29

H 13-16N

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Bergan Fet OL 28:32 11:27

H 15-16

6 240 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lindaas Vang OL 45:21 7:16
2 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 51:43 +6:22 8:17
3 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 52:40 +7:19 8:26
4 Eskil Frøisland Vang OL 55:59 +10:38 8:58
5 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:01:56 +16:35 9:55
6 Alf Briskerud Hassekvod Grue IL 1:05:26 +20:05 10:29
7 Elias Bergset IL Veten 1:06:58 +21:37 10:43
8 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 1:16:06 +30:45 12:11
9 Asgeir Espeland Tynset IF 1:26:20 +40:59 13:50
10 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:32:23 +47:02 14:48
11 Herman Brunborg Nittedal OL 1:36:38 +51:17 15:29
Jonas Vindal Wing OK diskvalifisert

H 17-AK

5 630 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Røste Ringsaker OK 47:37 8:27
2 Even Haug OL Vallset/Stange 56:06 +8:29 9:57
3 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 56:50 +9:13 10:05
4 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 56:54 +9:17 10:06
5 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 59:27 +11:50 10:33
6 Henning Jordheim Vang OL 1:06:07 +18:30 11:44
7 Lars Erik Jevanord Hamar OK 1:06:32 +18:55 11:49
8 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1:07:58 +20:21 12:04
9 Audun Fingarsen Elverum OK 1:09:25 +21:48 12:19
10 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:09:38 +22:01 12:22
11 Joar Dørum Kleiva Elverum OK 1:10:08 +22:31 12:27
12 Per Magnus Dahl Elverum OK 1:12:05 +24:28 12:48

H 17-B

3 330 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 26:23 7:55
2 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 30:56 +4:33 9:17
3 Erik Haugen Ringsaker OK 33:31 +7:08 10:03
4 John Tangen Hamar OK 35:25 +9:02 10:38
5 Knut Even Hole Førde IL 37:46 +11:23 11:20
6 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 39:06 +12:43 11:44
7 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 40:30 +14:07 12:09
8 Odd Nysæter Ringsaker OK 40:52 +14:29 12:16
9 Roar Skoglund IL Veten 53:59 +27:36 16:12
10 Stein Rune Øverby Løten o-lag 55:41 +29:18 16:43
11 Lars Danielsen Holen Markane IL 55:53 +29:30 16:46
12 Sondre Østbye Elverum OK 1:12:35 +46:12 21:47
Odd Rise Ringsaker OK diskvalifisert
Arne Sørli Eidskog OL diskvalifisert

H 17-C

2 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 31:02 10:39
2 Morten Engebretsen Raumar Orientering 51:05 +20:03 17:33

H 17-20

7 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 50:06 6:58
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 51:23 +1:17 7:08
3 Per Ivar Reinemo Hamar OK 1:11:47 +21:41 9:59
4 Anders Haugskott OL Trollelg 1:12:21 +22:15 10:03
5 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:18:13 +28:07 10:52
6 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 1:48:20 +58:14 15:04

H 21-

9 060 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Nipen Bækkelagets SK 1:02:22 6:53
2 Thomas Nipen Nydalens SK 1:03:34 +1:12 7:00
3 Håvard Irgens Fossum IF 1:04:18 +1:56 7:05
4 Kenneth Bilstad Vang OL 1:06:24 +4:02 7:19
5 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:08:46 +6:24 7:35
6 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 1:09:05 +6:43 7:37
7 Simen Bordal Fossum IF 1:10:08 +7:46 7:44
8 Trygve Olsen NTNUI 1:11:03 +8:41 7:50
9 Anders Haga Raumar Orientering 1:17:25 +15:03 8:32
10 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:18:09 +15:47 8:37
11 Tore Nymark Askøy OL 1:18:21 +15:59 8:38
12 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:18:26 +16:04 8:39
13 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 1:22:24 +20:02 9:05
14 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:24:21 +21:59 9:18
15 Ola Keiserås IL Leik 1:26:10 +23:48 9:30
16 Morten Tangen Måren OK 1:31:06 +28:44 10:03
17 Erlend Fjeld Ringsaker OK 1:52:08 +49:46 12:22
18 Glenn Muller Flyfemkamp 1:58:56 +56:34 13:07
19 Joachim Eide Flyfemkamp 2:32:02 +1:29:40 16:46
Bjørn Sævik Flyfemkamp diskvalifisert
Anders Amundsen Flyfemkamp diskvalifisert
Johan Hoel Raumar Orientering diskvalifisert
Steffen Arntzen Flyfemkamp diskvalifisert
Joachim De Bruyn Trzebinski Flyfemkamp diskvalifisert
Frank Sandberg Flyfemkamp diskvalifisert

H 35-

7 190 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Fredrik Vangen Hamar OK 1:08:03 9:27
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:12:00 +3:57 10:00

H 40-

7 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Bergan Fet OL 55:27 7:42
2 Pål Stenberg Vang OL 57:42 +2:15 8:01
3 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:00:28 +5:01 8:24
4 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 1:05:16 +9:49 9:04
5 Erik Rosenvold Østmarka OK 1:07:40 +12:13 9:24
6 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:11:42 +16:15 9:58
7 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 1:20:54 +25:27 11:15
Geir Jota Bjørlo Hamar OK diskvalifisert

H 45-

7 190 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 57:35 8:00
2 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 59:26 +1:51 8:15
3 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 1:00:17 +2:42 8:23
4 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:03:14 +5:39 8:47
5 Hans Jevanord Fossum IF 1:05:32 +7:57 9:06
6 Asgeir Lium Fet OL 1:06:47 +9:12 9:17
7 Kai Solum Rond OL 1:07:00 +9:25 9:19
8 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:07:28 +9:53 9:23
9 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 1:12:13 +14:38 10:02
10 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:15:15 +17:40 10:27
11 Einar Teslo Hadeland OL 1:15:31 +17:56 10:30
12 Knut Jetlund Vang OL 1:30:01 +32:26 12:31
13 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:30:08 +32:33 12:32
14 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 1:35:49 +38:14 13:19

H 50-

6 240 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 49:24 7:55
2 Jon Steinar Mjølnerød Halden SK 50:10 +0:46 8:02
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 50:17 +0:53 8:03
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 52:40 +3:16 8:26
5 Anders Bergset IL Veten 53:06 +3:42 8:30
6 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 53:48 +4:24 8:37
7 Frode Haugskott OL Trollelg 54:33 +5:09 8:44
8 Henning Wernøe Hamar OK 1:01:39 +12:15 9:52
9 Stein Magnus Moen Grue IL 1:08:35 +19:11 10:59
10 Svein Thorsberg Grue IL 1:09:05 +19:41 11:04
11 Jørn Moe Fet OL 1:09:37 +20:13 11:09
12 Jon Vindal Wing OK 1:10:11 +20:47 11:14
13 Ole Christian Bang Hamar OK 1:10:55 +21:31 11:21
14 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 1:12:10 +22:46 11:33
15 Ivar Bergset IL Veten 1:30:06 +40:42 14:26
16 Kjetil Liven Løten o-lag 1:33:16 +43:52 14:56
17 Geir Paulsen OL Trollelg 1:33:24 +44:00 14:58
Per Stedje Østmarka OK diskvalifisert
Terje Linløkken Østmarka OK diskvalifisert

H 55-

5 630 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 46:38 8:16
2 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 47:20 +0:42 8:24
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:40 +1:02 8:27
4 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:31 +1:53 8:37
5 Morten Due Måren OK 48:44 +2:06 8:39
6 Sture Ottesen Indre Østfold OK 50:13 +3:35 8:55
7 Harald Østbye Elverum OK 51:27 +4:49 9:08
8 Stein Arne Negård Vang OL 52:54 +6:16 9:23
9 Frode Bergersen Hamar OK 53:51 +7:13 9:33
10 Morten Karlsen Måren OK 55:49 +9:11 9:54
11 Tor Strand Raumar Orientering 56:12 +9:34 9:58
12 Martin Granly Lillomarka OL 56:35 +9:57 10:03
13 Morten Roger Andersen Halden SK 57:57 +11:19 10:17
14 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 58:45 +12:07 10:26
15 Geir Owren Freidig 1:00:14 +13:36 10:41
16 Morten Hulløen Kristiansand OK 1:07:42 +21:04 12:01
17 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:13:44 +27:06 13:05
Lars Roger Lundanes Emblem IL diskvalifisert

H 60-

5 510 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Sørlie Hadeland OL 41:00 7:26
2 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 42:46 +1:46 7:45
3 Øystein Ruud Fredrikstad SK 44:11 +3:11 8:01
4 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 48:18 +7:18 8:45
5 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 49:19 +8:19 8:57
6 Kjell Magne Nordvi Grue IL 50:04 +9:04 9:05
7 Bård Natvig Nittedal OL 53:56 +12:56 9:47
8 Svein Linga IL Gular 54:57 +13:57 9:58
9 Per Hermann Krøger Måren OK 1:02:50 +21:50 11:24
10 Olav Nipen IL Tyrving 1:03:07 +22:07 11:27
11 Odd Erik Jordheim Vang OL 1:06:11 +25:11 12:00
12 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 1:24:27 +43:27 15:19
13 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:30:15 +49:15 16:22

H 65-

5 040 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 41:39 8:15
2 Knut Skjeset Vang OL 45:24 +3:45 9:00
3 Knut Malmo Ringsaker OK 48:55 +7:16 9:42
4 Jarle Busterud Elverum OK 51:46 +10:07 10:16
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 52:27 +10:48 10:24
6 John Birger Skansen Rudsbygd IL 52:49 +11:10 10:28
7 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 54:01 +12:22 10:43
8 Paul Skjaker Hadeland OL 56:26 +14:47 11:11
9 Ola Bækkevold OK Moss 58:53 +17:14 11:40
10 Knut Haug OL Vallset/Stange 1:05:50 +24:11 13:03
11 Nils Olav Vennevik Freidig 1:06:38 +24:59 13:13
12 Terje Malm Hamar OK 1:06:39 +25:00 13:13
13 Harald Bakke Gjø-Vard OL 1:10:56 +29:17 14:04
14 Svein Endre Hove Byåsen IL 1:18:00 +36:21 15:28
15 Håkon Halvorsen Elverum OK 1:24:58 +43:19 16:51
16 Per Anders Aas Elverum OK 1:31:40 +50:01 18:11

H 70-

5 040 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 49:04 9:44
2 Per Vold Vang OL 49:08 +0:04 9:44
3 Trond Feiring Hamar OK 50:12 +1:08 9:57
4 Olav Høiås Vang OL 51:08 +2:04 10:08
5 Helge Revhaug Ringerike OL 52:27 +3:23 10:24
6 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 52:37 +3:33 10:26
7 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 53:06 +4:02 10:32
8 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 53:55 +4:51 10:41
9 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 54:17 +5:13 10:46
10 Rolf Gjølberg Larvik OK 54:57 +5:53 10:54
11 Magne Smeland Vang OL 55:47 +6:43 11:04
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 55:56 +6:52 11:05
13 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 56:19 +7:15 11:10
14 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 56:36 +7:32 11:13
15 Magnar Øvreås Botne SK 1:03:38 +14:34 12:37
16 Tore Langaard Oppsal Orientering 1:03:56 +14:52 12:41
17 Tore Kiste Nidarøst OK 1:04:16 +15:12 12:45
18 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:04:47 +15:43 12:51
19 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:06:40 +17:36 13:13
20 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 1:08:04 +19:00 13:30
21 Klaus Engen Eidskog OL 1:08:29 +19:25 13:35
22 Rolf Karset Steinkjer OK 1:10:58 +21:54 14:04

H 75-

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 32:46 10:14
2 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 42:48 +10:02 13:22
3 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 44:01 +11:15 13:45
4 Roger Torper Indre Østfold OK 57:33 +24:47 17:59

H 80-

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Jansson Skattkärrs SOK 43:16 13:31
2 Hans Ruud Hamar OK 44:53 +1:37 14:01
3 Halstein Ødegård Løten o-lag 46:32 +3:16 14:32
4 Arvid Haug OL Vallset/Stange 51:07 +7:51 15:58
5 Iver Rognstad Hadeland OL 1:04:57 +21:41 20:17
6 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:18:30 +35:14 24:31
Herleik Nylund Løten o-lag diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor