Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 15 mai 2016

N-åpen

2 200 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Iver Aarseth Nydalens SK 35:32 16:09
Johanne Berg Løten o-lag 20:34 9:20
Johanne Hovland Birkelid Hamar OK 31:19 14:14
Kaja Aarskog Bjerke Hamar OK 26:36 12:05
Elmer Blom Fet OL 42:46 19:26
Aurora Sabela Brobakken Snertingdal IF Orientering 56:46 25:48
Martin Edvardsen Hamar OK 36:12 16:27
Lars Flaskerud OL Toten-Troll 48:18 21:57
Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 40:37 18:27
Andreas Ingvaldsen Rond OL 28:10 12:48
Mads R Jevanord Fossum IF 29:36 13:27
Magnus R Jevanord Fossum IF 21:42 9:51
Hentik Jørgensen Lillehammer OK 43:14 19:39
Ingrid Jørgensen Lillehammer OK 43:21 19:42
Eivind Lutnæs Hamar OK 35:56 16:20
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 34:27 15:39
Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 31:20 14:14
Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag 36:36 16:38
Selma Bergseng Rinden Løten o-lag 42:09 19:09
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 43:51 19:55
Amund Hagberg Solum Rond OL 24:26 11:06
Andreea Stanciu Flyfemkamp 49:43 22:35
Nikolai Teslo Hadeland OL 28:40 13:01
Sigve Torseth Lillehammer OK 1:16:06 34:35
Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 42:54 19:30
Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 48:41 22:07
Maja Wang Nydalens SK 27:37 12:33
Fredrik Funderud Wedum Lillehammer OK 34:36 15:43

D -10

2 230 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 56:41 25:25
Emma Aune Jakobsen OK Moss 30:42 13:46
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 1:00:28 27:06
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 29:28 13:12
Mari Eggen Nydalens SK diskvalifisert

D 11-12

2 230 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 18:02 8:05
2 Eline Horten Jordet Vingelen IL 18:45 +0:43 8:24
3 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 19:35 +1:33 8:46
4 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 21:43 +3:41 9:44
5 Serine Jørgensen Lillehammer OK 23:40 +5:38 10:36
6 Anne Frøisland Vang OL 24:34 +6:32 11:00
7 Mari Aarseth Nydalens SK 25:11 +7:09 11:17
8 Guro Schjølberg Tynset IF 36:04 +18:02 16:10
9 Anja Hole Førde IL 37:03 +19:01 16:36

D 11-12N

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 17:02 7:44
2 Mari Aarskog Bjerke Hamar OK 18:03 +1:01 8:12
3 Tiril Lødeng Nilsen OK Moss 20:39 +3:37 9:23
4 Emilia Diesen Vang OL 21:37 +4:35 9:49
5 Henriette Berg Løten o-lag 29:45 +12:43 13:31

D 13-14

2 730 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 22:57 8:24
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 24:55 +1:58 9:07
3 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 26:51 +3:54 9:50
4 Kristin Lundanes Emblem IL 27:08 +4:11 9:56
5 Frida Haugskott OL Trollelg 27:49 +4:52 10:11
6 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 28:09 +5:12 10:18
7 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 28:53 +5:56 10:34
8 Oline Hyttebakk Løten o-lag 28:55 +5:58 10:35
9 Berthe Teslo Hadeland OL 31:24 +8:27 11:30
10 Astrid Rognstad Hadeland OL 32:47 +9:50 12:00

D 13-16C

2 340 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 35:06 15:00
2 Tiril elisabeth Eggen Nydalens SK 35:07 +0:01 15:00
3 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 38:48 +3:42 16:34

D 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tonje Edvardsen Elverum OK 39:20 17:06

D 15-16

3 430 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 33:46 9:50
2 Jorun Bækken Os IL 37:20 +3:34 10:53
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 40:07 +6:21 11:41
4 Elin Flø Lillomarka OL 43:21 +9:35 12:38
5 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 47:12 +13:26 13:45
6 Carina Sveen Elverum OK 47:13 +13:27 13:45

D 17-B

2 730 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bente Horten Vingelen IL 28:11 10:19
2 Elin Bergseng Løten o-lag 28:23 +0:12 10:23
3 Hanna Eide Solstad IL Tyrving 28:36 +0:25 10:28
4 Irene Kroken Bergset IL Veten 29:15 +1:04 10:42
5 Hege Wang Lillomarka OL 30:43 +2:32 11:15
6 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 33:28 +5:17 12:15
7 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 37:21 +9:10 13:40
8 Stine Austad Raumar Orientering 38:52 +10:41 14:14
9 Elin Lauritsen Hamar OK 46:02 +17:51 16:51
10 Ellen Nilsen Stjørdals-Blink Orientering 47:54 +19:43 17:32
11 Ingrid Wang Nydalens SK 50:04 +21:53 18:20
12 Liv Edle Grønstad Gimle IF 55:02 +26:51 20:09

D 17-C

2 340 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torhild Svaland Aas Birkenes IL 20:51 8:54
2 Anita Høie Ringsaker OK 22:28 +1:37 9:36
3 Laila Eriksen Blom Fet OL 23:51 +3:00 10:11
4 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 30:51 +10:00 13:11
5 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 32:40 +11:49 13:57
6 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 48:37 +27:46 20:46
7 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 48:44 +27:53 20:49
8 Mona Sveen Vang OL 50:25 +29:34 21:32
Celine Visted Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 17-N

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 1:03:07 27:26

D 17-20

4 070 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 29:07 7:09
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 33:02 +3:55 8:06
3 Dorte Narum Hamar OK 36:37 +7:30 8:59
4 Åshild Faller Råheim Fet OL 37:26 +8:19 9:11
5 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 37:31 +8:24 9:13
6 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 39:34 +10:27 9:43
7 Christine Williksen Høiland Fossum IF 41:30 +12:23 10:11
8 Marit Sveen Hamar OK 46:06 +16:59 11:19
9 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 54:48 +25:41 13:27
10 Guro Skari Berger Lillehammer OK 1:01:43 +32:36 15:09

D 21-

4 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elin-Kristin Hem NTNUI 32:41 8:01
2 Idunn Assev Flyfemkamp 46:33 +13:52 11:26
3 Wenche Rydning Flyfemkamp 48:30 +15:49 11:54
4 Renate Evensen Flyfemkamp 1:07:58 +35:17 16:41

D 35-

3 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 36:22 9:35
2 Mari Jøranli Torpa OL 39:22 +3:00 10:23
3 Eva Lutnæs Hamar OK 41:02 +4:40 10:49
4 Hanne Stenslet Raumar Orientering 50:13 +13:51 13:14
5 Mari Gotteberg Hamar OK 54:47 +18:25 14:27

D 40-

3 430 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 27:46 8:05
2 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 32:04 +4:18 9:20
3 Valborg Madslien Lillehammer OK 33:41 +5:55 9:49
4 Heidi Tronbøl Fet OL 33:50 +6:04 9:51
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 34:50 +7:04 10:09
6 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 36:06 +8:20 10:31
7 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 39:45 +11:59 11:35
8 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 43:32 +15:46 12:41
9 Mari Norgård Petershagen Hamar OK 47:36 +19:50 13:52
10 Margrethe Nilsen Hamar OK 54:08 +26:22 15:46
11 Berit Bergset IL Veten 57:18 +29:32 16:42
12 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 1:09:18 +41:32 20:12
13 Linda Fredh Måren OK 1:12:47 +45:01 21:13

D 45-

3 430 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 31:40 9:13
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 32:46 +1:06 9:33
3 Tove Aasheim Askøy OL 36:19 +4:39 10:35
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 37:35 +5:55 10:57
5 Tone Almås IL Leik 37:50 +6:10 11:01
6 Heidi Østli Raumar Orientering 38:01 +6:21 11:05
7 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 38:12 +6:32 11:08
8 Mai Iren Almås IL Leik 43:30 +11:50 12:40
9 Marianne Sveen Elverum OK 44:30 +12:50 12:58
10 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 44:55 +13:15 13:05
11 Tove Lundgård Pedersen Ringsaker OK 47:31 +15:51 13:51
12 Kjersti Vestengen Hamar OK 47:40 +16:00 13:53
13 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 52:41 +21:01 15:21
14 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:08:24 +36:44 19:56
Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK diskvalifisert

D 50-

3 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Bakken Lillomarka OL 32:29 10:09
2 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 35:51 +3:22 11:12
3 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 36:54 +4:25 11:31
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 37:11 +4:42 11:37
5 Hilde Forbord Malvik IL 37:25 +4:56 11:41
6 Anne-Guri Jevne Hamar OK 41:12 +8:43 12:52
7 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 45:06 +12:37 14:05
8 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 46:04 +13:35 14:23
9 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 47:04 +14:35 14:42
10 Hege Heiberg Hadeland OL 48:50 +16:21 15:15
11 Mai Helen Linga IL Gular 50:46 +18:17 15:51
12 Mette Solbergseter Austmarka IL 53:35 +21:06 16:44
13 Jartrud Steinsli Østmarka OK 56:03 +23:34 17:30
14 Siw Solstad IL Tyrving 59:04 +26:35 18:27

D 55-

3 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 28:12 8:48
2 Lena Gottfridsson Nittedal OL 30:59 +2:47 9:40
3 Berit Danielsen IL Tyrving 31:51 +3:39 9:57
4 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 31:54 +3:42 9:58
5 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 35:16 +7:04 11:01
6 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 36:36 +8:24 11:26
7 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 37:51 +9:39 11:49
8 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 39:10 +10:58 12:14
9 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 39:49 +11:37 12:26
10 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 41:46 +13:34 13:03
11 Anne Mette Normann Tynset IF 42:06 +13:54 13:09
12 Guri Larssen Lillehammer OK 42:19 +14:07 13:13
13 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 43:20 +15:08 13:32
14 Grete Berntsen Måren OK 51:52 +23:40 16:12
Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 60-

2 820 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirpa Lilja Modum OL 26:48 9:30
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 30:27 +3:39 10:47
3 Anne Sørum Ringsaker OK 34:19 +7:31 12:10
4 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 35:38 +8:50 12:38
5 Sidsel Storihle Ringsaker OK 35:56 +9:08 12:44
6 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 41:05 +14:17 14:34
7 Elle M. Melbye Heming Orientering 43:45 +16:57 15:30
8 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:05:00 +38:12 23:02

D 65-

2 820 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Berit Moe Raumar Orientering 36:12 12:50
2 Elisabet Rise Ringsaker OK 41:15 +5:03 14:37
3 Berit Saxhaug Raumar Orientering 43:27 +7:15 15:24
4 Marit Tyldum Rudsbygd IL 43:46 +7:34 15:31
5 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 45:48 +9:36 16:14
6 Inger K Brøndbo OL Vallset/Stange 46:19 +10:07 16:25
7 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 55:19 +19:07 19:36
8 Anne-Berit Kyhring Karset Steinkjer OK 1:24:38 +48:26 30:00

D 70-

2 820 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 40:07 14:13
2 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 42:03 +1:56 14:54
3 Tea Forberg Rond OL 44:50 +4:43 15:53
4 Randi Kiste Nidarøst OK 48:06 +7:59 17:03
5 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 48:24 +8:17 17:09
6 Aase Tove Golden Måren OK 51:35 +11:28 18:17
7 Siri Hestad Hamar OK 59:36 +19:29 21:08
8 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 1:03:40 +23:33 22:34
9 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:26:10 +46:03 30:33

D 75-

2 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 1:03:33 22:32

H -10

2 230 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 40:04 17:58
0 Even Lien Gjø-Vard OL 31:34 14:09
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 36:56 16:33
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 29:31 13:14
Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL diskvalifisert
Asbjørn Lande Eidskog OL diskvalifisert
Audun Torseth Lillehammer OK diskvalifisert

H 11-12

2 230 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 13:06 5:52
2 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:39 +5:33 8:21
3 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:34 +8:28 9:40
4 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 25:11 +12:05 11:17
5 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 26:04 +12:58 11:41
6 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 26:20 +13:14 11:48
7 Anders Taraldsen Lillehammer OK 27:02 +13:56 12:07
8 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 28:00 +14:54 12:33
9 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 29:24 +16:18 13:11
10 Håkon Torseth Lillehammer OK 34:36 +21:30 15:30

H 11-12N

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 21:15 9:39
2 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 22:51 +1:36 10:23
3 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 25:26 +4:11 11:33
Markus Finskud Raumar Orientering diskvalifisert

H 13-14

2 730 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 22:53 8:22
2 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 23:53 +1:00 8:44
3 Grunde Isaksætre Grue IL 24:59 +2:06 9:09
4 Mats Lindaas Elverum OK 25:15 +2:22 9:14
5 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 26:06 +3:13 9:33
6 Vegar Hole Førde IL 32:22 +9:29 11:51
7 Arthur Brunborg Nittedal OL 33:06 +10:13 12:07
8 Sven Bergset Langvik IL Veten 33:17 +10:24 12:11
9 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 35:32 +12:39 13:00
10 Odin Høie Vollum Ringsaker OK 37:17 +14:24 13:39

H 13-16C

2 340 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 27:02 11:33
2 Martin Reinemo Hamar OK 29:30 +2:28 12:36
3 Gaute Lindaas Elverum OK 37:44 +10:42 16:07
4 Benjamin Sævik Flyfemkamp 43:08 +16:06 18:25

H 13-16N

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss 25:00 10:52
2 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 1:03:38 +38:38 27:40

H 15-16

3 790 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 32:19 8:31
2 Elias Bergset IL Veten 32:29 +0:10 8:34
3 Alf Briskerud Hassekvod Grue IL 32:37 +0:18 8:36
4 Martin Alfei Løten o-lag 41:54 +9:35 11:03
5 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 42:29 +10:10 11:12
6 Jonas Vindal Wing OK 42:37 +10:18 11:14
7 Herman Brunborg Nittedal OL 42:57 +10:38 11:19
8 Asgeir Espeland Tynset IF 43:30 +11:11 11:28
9 Simen Gran Blystad Løten o-lag 53:17 +20:58 14:03
10 Iver Hyttebakk Løten o-lag 55:00 +22:41 14:30

H 15-16B

2 730 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 32:35 11:56
2 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 34:12 +1:37 12:31

H 17-B

2 730 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 22:29 8:14
2 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 22:37 +0:08 8:17
3 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 24:18 +1:49 8:54
4 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 25:15 +2:46 9:14
5 Kai Funderud Lillehammer OK 26:19 +3:50 9:38
6 Leif Jordet Vingelen IL 27:11 +4:42 9:57
7 Stein Rune Øverby Løten o-lag 27:38 +5:09 10:07
8 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 29:46 +7:17 10:54
9 Knut Even Hole Førde IL 32:06 +9:37 11:45
10 Lars Danielsen Holen Markane IL 35:10 +12:41 12:52
11 Jarle Rogndokken Fet OL 37:24 +14:55 13:41
12 Sondre Østbye Elverum OK 38:38 +16:09 14:09
13 Andreas Flø Lillomarka OL 39:21 +16:52 14:24
14 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 40:49 +18:20 14:57
15 Magne Johansen Vang OL 42:03 +19:34 15:24
16 Gaute Nepstad NTNUI 57:06 +34:37 20:54
17 Tor Arne Andersen Hamar OK 1:09:27 +46:58 25:26

H 17-C

2 340 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Torseth Lillehammer OK 15:30 6:37
2 Børge Taraldsen Lillehammer OK 19:08 +3:38 8:10
3 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 20:31 +5:01 8:46
4 Marius Holmen Snertingdal IF Orientering 22:31 +7:01 9:37
5 Morten Engebretsen Raumar Orientering 26:46 +11:16 11:26
6 Anders Lindaas Elverum OK 34:24 +18:54 14:42

H 17-20

4 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 32:49 6:38
2 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 34:43 +1:54 7:01
3 Anders Haugskott OL Trollelg 37:26 +4:37 7:34
4 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 37:42 +4:53 7:37
5 Petter Markhus Verdal OK 39:40 +6:51 8:01
6 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:51 +7:02 8:04
7 Per Ivar Reinemo Hamar OK 40:36 +7:47 8:13
8 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 41:12 +8:23 8:20
9 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 41:50 +9:01 8:28

H 21-

4 940 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 32:27 6:34
2 Trygve Olsen NTNUI 33:02 +0:35 6:41
3 Kenneth Bilstad Vang OL 34:19 +1:52 6:56
4 Johannes Narum Varegg Fleridrett 34:57 +2:30 7:04
5 Ola Keiserås IL Leik 35:09 +2:42 7:06
6 Simen Smestad Bækkelagets SK 35:37 +3:10 7:12
7 Jostein Haug OL Vallset/Stange 37:24 +4:57 7:34
8 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 38:48 +6:21 7:51
9 Bjørn Sævik Flyfemkamp 43:03 +10:36 8:42
10 Snorre Hansen Byåsen IL 43:59 +11:32 8:54
11 Frank Sandberg Flyfemkamp 44:32 +12:05 9:00
12 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 45:39 +13:12 9:14
13 Glenn Muller Flyfemkamp 46:14 +13:47 9:21
14 Tom-Vegard Feltstykket Hadeland OL 46:33 +14:06 9:25
15 Morten Tangen Måren OK 46:41 +14:14 9:27
16 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 46:58 +14:31 9:30
17 Per Magnus Dahl Elverum OK 47:45 +15:18 9:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
18 Joar Dørum Kleiva Elverum OK 50:23 +17:56 10:11
19 Even Haug OL Vallset/Stange 50:55 +18:28 10:18
20 Steinar Bakken Lillehammer OK 53:50 +21:23 10:53
21 Steffen Arntzen Flyfemkamp 1:00:19 +27:52 12:12
22 Joachim Eide Flyfemkamp 1:08:56 +36:29 13:57
23 Anders Amundsen Flyfemkamp 1:09:11 +36:44 14:00
24 Daniel Knutsen Flyfemkamp 1:10:56 +38:29 14:21
25 Joachim De Bruyn Trzebinski Flyfemkamp 1:31:21 +58:54 18:29

H 35-

4 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Overskeid Indre Østfold OK 32:25 7:57
2 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 35:03 +2:38 8:36
3 Per Ole M. Gundersen Eidsvoll OL 35:56 +3:31 8:49
4 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 36:43 +4:18 9:01

H 40-

4 070 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 30:32 7:30
2 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 36:45 +6:13 9:01
3 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 49:40 +19:08 12:12
4 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 1:12:02 +41:30 17:41
Thomas Jørgensen Lillehammer OK diskvalifisert
Roar Skoglund IL Veten diskvalifisert

H 45-

3 790 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eivind Lande Eidskog OL 24:52 6:33
2 Roar Haug Hadeland OL 26:30 +1:38 6:59
3 Hans Arild Skjevdal Røros IL 27:04 +2:12 7:08
4 Tore Nymark Askøy OL 27:28 +2:36 7:14
5 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 29:18 +4:26 7:43
6 Hans Jevanord Fossum IF 29:22 +4:30 7:44
7 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 31:43 +6:51 8:22
8 Kai Solum Rond OL 32:26 +7:34 8:33
9 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 33:17 +8:25 8:46
10 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 33:36 +8:44 8:51
11 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 35:29 +10:37 9:21
12 Even Erlien Gjø-Vard OL 36:08 +11:16 9:32
13 Einar Teslo Hadeland OL 36:41 +11:49 9:40
14 Jan Lenndin Lillehammer OK 37:23 +12:31 9:51
15 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 39:23 +14:31 10:23
16 Hans Olav Hygen Østmarka OK 44:13 +19:21 11:40
17 Dag Wang Lillomarka OL 49:50 +24:58 13:08

H 50-

3 430 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dag Økern Raumar Orientering 26:18 7:40
2 Frode Sjøvold Røros IL 27:27 +1:09 8:00
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 27:45 +1:27 8:05
4 Anders Bergset IL Veten 28:20 +2:02 8:15
5 Terje Linløkken Østmarka OK 28:58 +2:40 8:26
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 29:26 +3:08 8:34
7 Erlend Råheim OK Øst 29:32 +3:14 8:36
8 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 32:07 +5:49 9:21
9 Frode Haugskott OL Trollelg 33:25 +7:07 9:44
10 Jon Bjørnstad Løten o-lag 34:29 +8:11 10:03
11 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 35:26 +9:08 10:19
12 Jon Vindal Wing OK 36:45 +10:27 10:42
13 Geir Paulsen OL Trollelg 36:46 +10:28 10:43
14 Svein Thorsberg Grue IL 36:48 +10:30 10:43
15 Stein Magnus Moen Grue IL 36:58 +10:40 10:46
16 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 38:47 +12:29 11:18
17 Hans Reier Sigmond Lillehammer OK 39:47 +13:29 11:35
18 Per Stedje Østmarka OK 40:00 +13:42 11:39
19 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 41:15 +14:57 12:01
20 Trond Øie Løten o-lag 44:25 +18:07 12:56
21 Ivar Bergset IL Veten 52:14 +25:56 15:13
22 Olav Bakken Lillomarka OL 56:38 +30:20 16:30
Erik Slettum Gjø-Vard OL diskvalifisert
Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert

H 55-

3 430 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 25:26 7:24
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 26:31 +1:05 7:43
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 26:45 +1:19 7:47
4 Egil Eide IL Tyrving 28:13 +2:47 8:13
5 Steinar Aas Birkenes IL 28:18 +2:52 8:15
6 Frode Bergersen Hamar OK 28:43 +3:17 8:22
7 Morten Due Måren OK 29:29 +4:03 8:35
8 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 30:13 +4:47 8:48
9 Tormod Pedersen Ringsaker OK 30:21 +4:55 8:50
10 Tore Nilsen Elverum OK 30:51 +5:25 8:59
11 Morten Roger Andersen Halden SK 31:06 +5:40 9:04
12 Harald Østbye Elverum OK 31:21 +5:55 9:08
13 Lars Roger Lundanes Emblem IL 33:01 +7:35 9:37
14 Stein Arne Negård Vang OL 33:36 +8:10 9:47
15 Ove Martinsen Hauketo IF 34:18 +8:52 10:00
16 Trygve Rognstad Hadeland OL 34:41 +9:15 10:06
17 Morten Karlsen Måren OK 34:44 +9:18 10:07
18 Tor Strand Raumar Orientering 35:49 +10:23 10:26
19 Sture Ottesen Indre Østfold OK 39:00 +13:34 11:22
20 Erik Haugen Ringsaker OK 39:25 +13:59 11:29
21 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 45:02 +19:36 13:07

H 60-

3 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Sørlie Hadeland OL 26:38 8:19
2 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 27:09 +0:31 8:29
3 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 27:22 +0:44 8:33
4 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 28:11 +1:33 8:48
5 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 28:25 +1:47 8:52
6 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 28:41 +2:03 8:57
7 Svein Linga IL Gular 32:16 +5:38 10:05
8 Bård Natvig Nittedal OL 32:35 +5:57 10:10
9 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 33:06 +6:28 10:20
10 Per Hermann Krøger Måren OK 33:08 +6:30 10:21
11 Kjell Magne Nordvi Grue IL 33:12 +6:34 10:22
12 John Tangen Hamar OK 33:23 +6:45 10:25
13 Tor Solbergseter Austmarka IL 36:38 +10:00 11:26
14 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 41:58 +15:20 13:06
15 Jan Sveen Raumar Orientering 42:15 +15:37 13:12
16 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 44:02 +17:24 13:45
17 Roar Sætaberget Lunderseter IL 45:02 +18:24 14:04
18 Björn Nilsson OK Fryksdalen 57:31 +30:53 17:58

H 65-

3 200 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Gimle IF 29:25 9:11
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 30:36 +1:11 9:33
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 32:30 +3:05 10:09
4 Knut Malmo Ringsaker OK 33:22 +3:57 10:25
5 Jarle Busterud Elverum OK 34:33 +5:08 10:47
6 Odd Gundersen Eidsvoll OL 36:00 +6:35 11:15
7 Paul Skjaker Hadeland OL 37:30 +8:05 11:43
8 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 39:07 +9:42 12:13
9 Knut Haug OL Vallset/Stange 39:40 +10:15 12:23
10 Svein Endre Hove Byåsen IL 40:55 +11:30 12:47
11 Lars Saxhaug Raumar Orientering 41:57 +12:32 13:06
12 Nils Olav Vennevik Freidig 42:29 +13:04 13:16
13 Odd Rise Ringsaker OK 44:16 +14:51 13:50
14 Håkon Halvorsen Elverum OK 46:00 +16:35 14:22
15 Helge Storsveen Løten o-lag 56:26 +27:01 17:38
16 Per Anders Aas Elverum OK 57:27 +28:02 17:57
17 John Birger Skansen Rudsbygd IL 57:33 +28:08 17:59

H 70-

2 820 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leidulv Vinje Nidarøst OK 27:01 9:34
2 Olav Høiås Vang OL 27:39 +0:38 9:48
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 27:47 +0:46 9:51
4 Hans A Tingvold Raufoss IL Orientering 30:17 +3:16 10:44
5 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 30:38 +3:37 10:51
6 Helge Bjaaland Heming Orientering 30:42 +3:41 10:53
7 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 30:54 +3:53 10:57
8 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 31:03 +4:02 11:00
9 Rolf Gjølberg Larvik OK 31:57 +4:56 11:19
10 Magnar Øvreås Botne SK 34:16 +7:15 12:09
11 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 34:45 +7:44 12:19
12 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 38:42 +11:41 13:43
13 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 40:17 +13:16 14:17
14 Rolf Karset Steinkjer OK 40:22 +13:21 14:18
15 Ottar Evensen Elverum OK 40:31 +13:30 14:22
16 Sven Marken Løten o-lag 42:38 +15:37 15:07
17 Tore Kiste Nidarøst OK 43:15 +16:14 15:20
18 Trygve Hestad Hamar OK 52:33 +25:32 18:38

H 75-

2 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 32:18 11:27
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 38:03 +5:45 13:29
3 Roger Torper Indre Østfold OK 44:02 +11:44 15:36
4 Bjørn Myhrmoen Rond OL 47:29 +15:11 16:50

H 80-

2 820 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arvid Haug OL Vallset/Stange 40:37 14:24
2 Iver Rognstad Hadeland OL 41:52 +1:15 14:50
3 Nils Jansson Skattkärrs SOK 44:19 +3:42 15:42
4 Mads Berg Nord-Østerdal OK 56:39 +16:02 20:05
5 Hans Larsen Raumar Orientering 56:56 +16:19 20:11
6 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:04:38 +24:01 22:55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor