Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 14 mai 2016

N-Åpen

1 500 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ane Beitdokken Lillehammer OK fullført
Erik Beitdokken Lillehammer OK fullført
Marie Berger Lillehammer OK fullført
Sigurd Berntsen Ringsaker OK fullført
Karsten Ellevold Odal OL - Orientering fullført
Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering fullført
Maren Julie Finstad Sentrum OK fullført
Linnea Haneberg Vang OL fullført
Christiane Hermansen Vang OL fullført
Therese Holmen Snertingdal IF Orientering fullført
Torjus Hønningstad Hamar OK fullført
Emma Aune Jakobsen OK Moss fullført
Jørgen Ler Fet OL fullført
Eivind Lutnæs Hamar OK fullført
Hanna Lutnæs Hamar OK fullført
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK fullført
Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag fullført
Selma Bergseng Rinden Løten o-lag fullført
Alette Snapa Grue IL fullført
Kasper Snapa Grue IL fullført
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Sigve Torseth Lillehammer OK fullført
Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL fullført
Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL fullført
Maja Wang Nydalens SK fullført
Fredrik Funderud Wedum Lillehammer OK fullført
Sivert Olai Øye Gjø-Vard OL fullført

D -10

2 050 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Johanne Berg Løten o-lag fullført
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK fullført
Pernille Nor-Woll Østmarka OK fullført
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF fullført

D 11-12

2 050 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 16:48 8:11
2 Anja Hole Førde IL 18:58 +2:10 9:15
3 Guro Schjølberg Tynset IF 23:07 +6:19 11:16
4 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 31:23 +14:35 15:18
5 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 33:43 +16:55 16:26
6 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 56:21 +39:33 27:29

D 11-12N

1 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 14:55 9:56
2 Henriette Berg Løten o-lag 18:29 +3:34 12:19
3 Tiril Lødeng Nilsen OK Moss 27:07 +12:12 18:04
4 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 32:43 +17:48 21:48
5 Eira Eveline Solberg Løten o-lag 34:26 +19:31 22:57

D 13-14

1 960 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 20:00 10:12
2 Kristin Lundanes Emblem IL 20:11 +0:11 10:17
3 Frida Haugskott OL Trollelg 20:54 +0:54 10:39
4 Astrid Rognstad Hadeland OL 22:16 +2:16 11:21
5 Oline Hyttebakk Løten o-lag 23:26 +3:26 11:57
6 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 24:27 +4:27 12:28
7 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 25:06 +5:06 12:48
8 Tora Hasselvold Grue IL 26:22 +6:22 13:27
9 Trude Markhus Verdal OK 29:30 +9:30 15:03

D 15-16

2 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Bækken Os IL 24:51 10:08
2 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 24:54 +0:03 10:09
3 Carina Sveen Elverum OK 34:16 +9:25 13:59
4 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 35:23 +10:32 14:26
5 Elin Flø Lillomarka OL 36:24 +11:33 14:51
Charlotte Eide Gjø-Vard OL diskvalifisert
Inga Sandvold Tynset IF diskvalifisert

D 17-

2 580 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 18:09 7:02
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 19:01 +0:52 7:22
3 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 23:39 +5:30 9:10
4 Elin-Kristin Hem NTNUI 25:40 +7:31 9:56
5 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 25:45 +7:36 9:58
6 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 26:57 +8:48 10:26
7 Guro Skari Berger Lillehammer OK 27:27 +9:18 10:38
8 Guro Karlsen Lillehammer OK 28:47 +10:38 11:09
9 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 31:08 +12:59 12:04
10 Idunn Assev Flyfemkamp 39:07 +20:58 15:09
11 Renate Evensen Flyfemkamp 44:13 +26:04 17:08
12 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 53:05 +34:56 20:34
13 Kristin Ulveseth Vang OL 54:31 +36:22 21:07
14 Wenche Rydning Flyfemkamp 55:52 +37:43 21:39
Marit Sveen Hamar OK diskvalifisert

D 17-C

2 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 22:45 10:59
2 Marianne Sveen Elverum OK 29:16 +6:31 14:08
3 Anita Høie Ringsaker OK 32:03 +9:18 15:28
4 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 38:02 +15:17 18:22
5 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 38:51 +16:06 18:46
6 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 39:18 +16:33 18:59
Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL diskvalifisert

D 35-

2 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 stine Holmen Hamar OK 21:32 8:26
2 Eva Lutnæs Hamar OK 25:50 +4:18 10:07
3 Randi Lilleengen Beitdokken Lillehammer OK 29:04 +7:32 11:23
4 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 30:30 +8:58 11:57
5 Mari Gotteberg Hamar OK 31:07 +9:35 12:12
6 Elianne Haneberg Vang OL 32:22 +10:50 12:41
7 Mari Taraldrud Sentrum OK 41:48 +20:16 16:23
8 Ruth-Marie Høilund Ler Sentrum OK 41:59 +20:27 16:27

D 40-

2 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 18:44 7:20
2 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 21:37 +2:53 8:28
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 22:03 +3:19 8:38
4 Heidi Tronbøl Fet OL 23:47 +5:03 9:19
5 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 23:52 +5:08 9:21
6 Kristin Haugskott OL Trollelg 24:28 +5:44 9:35
7 Berit Bergset IL Veten 35:48 +17:04 14:02
8 Bente Horten Vingelen IL 37:17 +18:33 14:37
9 Mari Norgård Petershagen Hamar OK 39:05 +20:21 15:19
10 Anne Marit Hagen Grue IL 39:44 +21:00 15:34
11 Linda Fredh Måren OK 1:10:50 +52:06 27:46
12 Hanne Marie Lium Elverum OK 1:10:54 +52:10 27:48
Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK diskvalifisert

D 45-

2 450 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 18:47 7:40
2 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 20:32 +1:45 8:22
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 20:58 +2:11 8:33
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 21:09 +2:22 8:37
5 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 21:22 +2:35 8:43
6 Tone Almås IL Leik 22:18 +3:31 9:06
7 Hege Solerød Gjø-Vard OL 22:22 +3:35 9:07
8 Tove Aasheim Askøy OL 23:46 +4:59 9:42
9 Hege Wang Lillomarka OL 27:00 +8:13 11:01
10 Mai Iren Almås IL Leik 32:29 +13:42 13:15
11 Kjersti Vestengen Hamar OK 33:05 +14:18 13:30
12 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 41:42 +22:55 17:01
13 Øyfrid Moen Hamar OK 48:43 +29:56 19:53
14 Ingrid Wang Nydalens SK 59:34 +40:47 24:18
Laila Høiås Herlyng Grue IL diskvalifisert

D 50-

2 450 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 22:37 9:13
2 Hilde Forbord Malvik IL 22:46 +0:09 9:17
3 Tone Bakken Lillomarka OL 23:28 +0:51 9:34
4 Anne-Guri Jevne Hamar OK 25:11 +2:34 10:16
5 Jartrud Steinsli Østmarka OK 26:45 +4:08 10:55
6 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 32:09 +9:32 13:07
7 Mai Helen Linga IL Gular 35:46 +13:09 14:35
Anne Marit Bordal Ringsaker OK diskvalifisert

D 55-

2 450 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 18:19 7:28
2 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 21:55 +3:36 8:56
3 Grete Berge Owren Freidig 22:13 +3:54 9:04
4 Berit Danielsen IL Tyrving 23:15 +4:56 9:29
5 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 24:30 +6:11 10:00
6 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 26:02 +7:43 10:37
7 Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL 30:00 +11:41 12:14
8 Grete Berntsen Måren OK 31:22 +13:03 12:48
9 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 33:00 +14:41 13:28
10 Guri Larssen Lillehammer OK 36:21 +18:02 14:50
11 Undis Irene Strøm Hamar OK 42:14 +23:55 17:14
12 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 43:10 +24:51 17:37

D 60-

2 120 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 17:30 8:15
2 Sirpa Lilja Modum OL 19:35 +2:05 9:14
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 23:21 +5:51 11:00
4 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 23:32 +6:02 11:06
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 25:26 +7:56 11:59
6 Aud Mona Røste Hadeland OL 25:46 +8:16 12:09
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 29:20 +11:50 13:50
8 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 31:05 +13:35 14:39
9 Anne Sørum Ringsaker OK 43:47 +26:17 20:39
10 Liv Edle Grønstad Gimle IF 53:51 +36:21 25:24
Sidsel Storihle Ringsaker OK diskvalifisert

D 65-

2 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger K Brøndbo OL Vallset/Stange 23:16 10:58
2 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 45:08 +21:52 21:17
3 Kari Berg Larvik OK 56:42 +33:26 26:44
4 Linda Thu IL Koll 1:18:40 +55:24 37:06

D 70-

2 120 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 26:12 12:21
2 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 28:27 +2:15 13:25
3 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 29:48 +3:36 14:03
4 Aase Tove Golden Måren OK 30:36 +4:24 14:26
5 Marith Brekke Hamar OK 31:29 +5:17 14:51
6 Hjørdis Øvreås Botne SK 34:04 +7:52 16:04
7 Turid Margrete Arnesen Grue IL 1:02:20 +36:08 29:24

D 75-

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 47:26 22:22
Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering diskvalifisert

H -10

2 050 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lauritz Brunborg Nittedal OL fullført
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK fullført
Even Lien Gjø-Vard OL fullført
Mathias Linløkken Østmarka OK fullført
Audun Torseth Lillehammer OK fullført

H 11-12

2 050 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:35 7:36
2 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 16:46 +1:11 8:10
3 Lars Lien Gjø-Vard OL 16:50 +1:15 8:12
4 Anders Taraldsen Lillehammer OK 18:50 +3:15 9:11
5 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22:43 +7:08 11:04
6 Markus Finskud Raumar Orientering 25:26 +9:51 12:24
7 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 33:47 +18:12 16:28
8 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 35:49 +20:14 17:28
9 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 1:13:57 +58:22 36:04
Håkon Torseth Lillehammer OK diskvalifisert

H 11-12N

1 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Rogstad Dørum Vang OL 20:35 13:43
2 Andreas Holm Hermansen Vang OL 22:06 +1:31 14:44
3 Finn Elias Haneberg Vang OL 24:34 +3:59 16:22
4 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 26:39 +6:04 17:46
5 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 29:42 +9:07 19:48

H 13-14

1 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 14:01 7:09
2 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 15:13 +1:12 7:45
3 Mats Lindaas Elverum OK 16:21 +2:20 8:20
4 Jørgen Schjølberg Tynset IF 16:59 +2:58 8:39
5 Sven Bergset Langvik IL Veten 17:59 +3:58 9:10
6 Arthur Brunborg Nittedal OL 19:03 +5:02 9:43
7 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 20:20 +6:19 10:22
8 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 20:48 +6:47 10:36
9 Odin Høie Vollum Ringsaker OK 22:29 +8:28 11:28
10 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 23:19 +9:18 11:53
11 Vegar Hole Førde IL 24:31 +10:30 12:30
Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering diskvalifisert

H 13-16C

2 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Reinemo Hamar OK 29:25 14:12
2 Gaute Lindaas Elverum OK 30:34 +1:09 14:45
3 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 34:58 +5:33 16:53
4 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 55:40 +26:15 26:53
Benjamin Sævik Flyfemkamp diskvalifisert

H 13-16N

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss 19:08 9:57

H 15-16

2 550 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Bergset IL Veten 18:26 7:13
2 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 18:48 +0:22 7:22
3 Alf Briskerud Hassekvod Grue IL 20:13 +1:47 7:55
4 Jonas Vindal Wing OK 20:53 +2:27 8:11
5 Herman Brunborg Nittedal OL 22:13 +3:47 8:42
6 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 22:20 +3:54 8:45
7 Even Karlsen Lillehammer OK 23:46 +5:20 9:19
8 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 25:16 +6:50 9:54
9 Martin Alfei Løten o-lag 26:15 +7:49 10:17
10 Iver Hyttebakk Løten o-lag 28:21 +9:55 11:07
11 Asgeir Espeland Tynset IF 29:30 +11:04 11:34
12 Simen Gran Blystad Løten o-lag 29:49 +11:23 11:41
13 Torstein Nordgaard Odal OL - Orientering 30:17 +11:51 11:52
14 Jostein Karlsen Lillehammer OK 37:27 +19:01 14:41

H 17-

2 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 16:30 5:53
2 Ola Keiserås IL Leik 17:56 +1:26 6:24
3 Trygve Olsen NTNUI 18:25 +1:55 6:34
4 Martin Jullum Halden SK 19:14 +2:44 6:52
5 Simen Smestad Bækkelagets SK 19:30 +3:00 6:57
6 Anders Haugskott OL Trollelg 19:50 +3:20 7:05
7 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 20:23 +3:53 7:16
8 Per Ivar Reinemo Hamar OK 21:27 +4:57 7:39
9 Petter Markhus Verdal OK 21:57 +5:27 7:50
10 Frank Sandberg Flyfemkamp 22:01 +5:31 7:51
11 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 22:24 +5:54 8:00
12 Morten Tangen Måren OK 22:30 +6:00 8:02
13 Joar Dørum Kleiva Elverum OK 23:57 +7:27 8:33
14 Bjørn Sævik Flyfemkamp 24:48 +8:18 8:51
15 Glenn Muller Flyfemkamp 25:04 +8:34 8:57
16 Per Magnus Dahl Elverum OK 26:07 +9:37 9:19
17 Stian Lundteppen Elverum OK 29:46 +13:16 10:37
18 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 30:37 +14:07 10:56
19 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 31:06 +14:36 11:06
20 Steffen Arntzen Flyfemkamp 32:33 +16:03 11:37
21 Gaute Nepstad NTNUI 33:49 +17:19 12:04
22 Joachim Eide Flyfemkamp 38:22 +21:52 13:42
23 Daniel Knutsen Flyfemkamp 45:55 +29:25 16:23
24 Anders Amundsen Flyfemkamp 52:21 +35:51 18:41
25 Joachim De Bruyn Trzebinski Flyfemkamp 56:45 +40:15 20:16

H 17-C

2 070 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 17:08 8:16
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 18:05 +0:57 8:44
3 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 18:14 +1:06 8:48
4 Kai Funderud Lillehammer OK 18:34 +1:26 8:58
5 Børge Taraldsen Lillehammer OK 20:11 +3:03 9:45
6 John Tangen Hamar OK 20:33 +3:25 9:55
7 Marius Holmen Snertingdal IF Orientering 25:56 +8:48 12:31
8 Terje Torseth Lillehammer OK 26:04 +8:56 12:35
9 Sondre Østbye Elverum OK 26:08 +9:00 12:37
10 Tor Sætaberget Lunderseter IL 30:10 +13:02 14:34
11 Pål Snapa Grue IL 38:34 +21:26 18:37
12 Anders Lindaas Elverum OK 41:02 +23:54 19:49
13 Morten Moen Hamar OK 1:12:23 +55:15 34:58

H 17-N

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Bernt Øye Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 35-

2 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Overskeid Indre Østfold OK 19:10 7:25
2 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 24:39 +5:29 9:33
Lars Storslett Hamar OK diskvalifisert

H 40-

2 580 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 19:25 7:31
2 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 26:06 +6:41 10:06
3 Ola Beitdokken Lillehammer OK 26:42 +7:17 10:20
4 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 26:55 +7:30 10:25
5 Knut Even Hole Førde IL 36:41 +17:16 14:13
6 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 43:19 +23:54 16:47
7 Roar Skoglund IL Veten 59:25 +40:00 23:01

H 45-

2 550 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 18:01 7:03
2 Tore Nymark Askøy OL 18:22 +0:21 7:12
3 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 19:21 +1:20 7:35
4 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 19:31 +1:30 7:39
5 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 22:28 +4:27 8:48
6 Knut Jetlund Vang OL 22:32 +4:31 8:50
7 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 22:48 +4:47 8:56
8 Even Erlien Gjø-Vard OL 23:20 +5:19 9:09
9 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 24:05 +6:04 9:26
10 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 24:16 +6:15 9:30
11 Dag Wang Lillomarka OL 26:08 +8:07 10:14
12 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 26:40 +8:39 10:27
13 Hans Olav Hygen Østmarka OK 27:42 +9:41 10:51
14 Kristian Holm Lillehammer OK 30:27 +12:26 11:56
15 Jan Lenndin Lillehammer OK 31:29 +13:28 12:20
16 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 32:30 +14:29 12:44
17 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 37:45 +19:44 14:48

H 50-

2 550 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Haugskott OL Trollelg 17:37 6:54
2 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 19:50 +2:13 7:46
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 19:57 +2:20 7:49
4 Gløer Winsvold Sentrum OK 20:46 +3:09 8:08
5 Tormod Jensen Sarpsborg OL 21:31 +3:54 8:26
6 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 22:40 +5:03 8:53
7 Anders Bergset IL Veten 23:49 +6:12 9:20
8 Stein Magnus Moen Grue IL 25:19 +7:42 9:55
9 Jon Vindal Wing OK 25:41 +8:04 10:04
10 Geir Paulsen OL Trollelg 26:45 +9:08 10:29
11 Per Stedje Østmarka OK 27:50 +10:13 10:54
12 Stein Markhus Verdal OK 27:52 +10:15 10:55
13 Terje Linløkken Østmarka OK 29:51 +12:14 11:42
14 Olav Bakken Lillomarka OL 31:23 +13:46 12:18
15 Ivar Bergset IL Veten 32:45 +15:08 12:50
Kjetil Liven Løten o-lag diskvalifisert
Stig Bratsberg Molde og Omegn IF diskvalifisert
Leif Jordet Vingelen IL diskvalifisert
Svein Thorsberg Grue IL diskvalifisert

H 55-

2 450 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 16:17 6:38
2 Lars Roger Lundanes Emblem IL 17:16 +0:59 7:02
3 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 18:11 +1:54 7:25
4 Morten Due Måren OK 18:25 +2:08 7:31
5 Sture Ottesen Indre Østfold OK 18:41 +2:24 7:37
6 Morten Karlsen Måren OK 18:47 +2:30 7:40
7 Tormod Pedersen Ringsaker OK 19:33 +3:16 7:58
8 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 20:59 +4:42 8:33
9 Stein Arne Negård Vang OL 21:08 +4:51 8:37
10 Morten Roger Andersen Halden SK 22:06 +5:49 9:01
11 Tor Strand Raumar Orientering 22:24 +6:07 9:08
12 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 22:44 +6:27 9:16
13 Geir Owren Freidig 23:02 +6:45 9:24
14 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 23:32 +7:15 9:36
15 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 24:24 +8:07 9:57
16 Arild Nordsveen Ringsaker OK 25:12 +8:55 10:17
17 Herman Bakke Løten o-lag 26:36 +10:19 10:51

H 60-

2 450 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 17:39 7:12
2 Øyvind Sørlie Hadeland OL 20:37 +2:58 8:24
3 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 21:48 +4:09 8:53
4 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 22:14 +4:35 9:04
5 Svein Linga IL Gular 23:44 +6:05 9:41
6 Per Hermann Krøger Måren OK 24:16 +6:37 9:54
7 Bård Natvig Nittedal OL 25:10 +7:31 10:16
8 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 26:38 +8:59 10:52
9 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 29:49 +12:10 12:10
10 Roar Sætaberget Lunderseter IL 32:16 +14:37 13:10

H 65-

2 450 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 18:57 7:44
2 Stein Nordvi Elverum OK 20:12 +1:15 8:14
3 Knut Skjeset Vang OL 20:52 +1:55 8:31
4 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 22:19 +3:22 9:06
5 Knut Malmo Ringsaker OK 24:04 +5:07 9:49
6 Eldar Børsum Bækkelagets SK 24:49 +5:52 10:07
7 Terje Malm Hamar OK 25:25 +6:28 10:22
8 Paul Skjaker Hadeland OL 25:36 +6:39 10:26
9 Nils-Petter Wiik Driv IL 27:03 +8:06 11:02
10 Nils Olav Vennevik Freidig 28:33 +9:36 11:39
11 John Birger Skansen Rudsbygd IL 38:58 +20:01 15:54
12 Arne Tesli IL Koll 41:20 +22:23 16:52
Svein Endre Hove Byåsen IL diskvalifisert

H 70-

2 120 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 17:32 8:16
2 Rolf Gjølberg Larvik OK 17:38 +0:06 8:19
3 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 17:56 +0:24 8:27
4 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 18:59 +1:27 8:57
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 19:06 +1:34 9:00
6 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 20:11 +2:39 9:31
7 Trond Feiring Hamar OK 20:16 +2:44 9:33
8 Widar Taxth Løland Hisøy OK 20:34 +3:02 9:42
9 Leidulv Vinje Nidarøst OK 21:53 +4:21 10:19
10 Helge Bjaaland Heming Orientering 22:06 +4:34 10:25
11 Magne Smeland Vang OL 22:45 +5:13 10:43
12 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 22:55 +5:23 10:48
13 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 23:29 +5:57 11:04
14 Einar Stensby Løten o-lag 25:10 +7:38 11:52
15 Magnar Øvreås Botne SK 30:10 +12:38 14:13
16 Bjørn Jakobsen OK Moss 33:41 +16:09 15:53
17 Arne Sveen Ringsaker OK 35:53 +18:21 16:55
18 Halvor Svenkerud Elverum OK 38:39 +21:07 18:13
19 Tore Kiste Nidarøst OK 42:35 +25:03 20:05
Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert

H 75-

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 30:01 14:09
2 Willy Johansen Ringsaker OK 30:26 +0:25 14:21

H 80-

2 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Jansson Skattkärrs SOK 26:50 12:39
2 Iver Rognstad Hadeland OL 28:03 +1:13 13:13
3 Halstein Ødegård Løten o-lag 29:14 +2:24 13:47
4 Mads Berg Nord-Østerdal OK 47:39 +20:49 22:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor