Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: søndag 6 september 2015

D11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Gjø-Vard OL 1 55:00
1. Live Raknes Sogstad 28:14 2 +4:25 28:14 2 +4:25
2. Emma/Marie Visted-Hansen/Kravdal 26:46 1 55:00 1 -1
2 Lillehammer OK 1 1:00:00 +9:25
1. Birgit Kleppa Madslien 23:49 1 23:49 1
2. Serine Jørgensen 36:11 2 +9:25 1:00:00 2 +1 +9:25 +9:25
3 Vang OL 1 1:06:13 +10:22
1. Emma Dåsnes 29:05 3 +5:16 29:05 3 +5:16
2. Anne Frøisland 37:08 3 +10:22 1:06:13 3 0 +10:22 +5:06

H11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Lillehammer OK 3 47:58 +0:46
1. Ole Gunnar Kleppa Madslien 23:32 1 23:32 1
2. Anders Taraldsen 24:26 2 +0:46 47:58 1 0 +0:46 +0:46
2 Lillehammer OK 2 48:09
1. Sjur Holm Grøneng 24:29 2 +0:57 24:29 2 +0:57
2. Jørgen Holm Grøneng 23:40 1 48:09 2 0
3 Gjø-Vard OL 1 1:00:22 +8:31
1. Lars/Ole Edvard Lien/Snuggerud 28:11 4 +4:39 28:11 4 +4:39
2. Annar Erlien/Tobias Solerød/H. Andersen 32:11 3 +8:31 1:00:22 3 -1 +8:31 +3:52
4 Lillehammer OK 1 1:00:29 +10:10
1. Håkon Thorseth 26:39 3 +3:07 26:39 3 +3:07
2. Audun Thronseth 33:50 4 +10:10 1:00:29 4 +1 +10:10 +7:03

D13-16

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Hamar OK 1 1:34:27 +10:56
1. Mari Robøle Lien 29:20 2 +6:56 29:20 2 +6:56
2. Kamilla Lome 29:43 1 59:03 2 0
3. Emma Ryen 35:24 2 +10:56 1:34:27 1 -1 +10:56 +10:56
2 Gjø-Vard OL 1 1:43:34 +20:28
1. Kristine Haanes Strandlie 22:24 1 22:24 1
2. Tuva Fossheim Asplin 36:14 2 +6:31 58:38 1 0 +6:31 +6:31
3. Ingvild Snuggerud 44:56 3 +20:28 1:43:34 2 +1 +20:28 +13:57
3 Hadeland OL 1 2:13:57
1. Ingeborg Rognstad 34:37 3 +12:13 34:37 3 +12:13
2. Tora Briskerud Hasselvold 1:14:52 3 +45:09 1:49:29 3 0 +45:09 +32:56
3. Berthe Teslo 24:28 1 2:13:57 3 0

H13-16

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Vang OL 1 1:06:25 +0:01
1. Njaal Ellegaard Melby 23:53 2 +1:32 23:53 2 +1:32
2. Ole Johan Bråten 22:07 3 +2:34 46:00 1 -1 +2:34 +1:02
3. Eskil Frøisland 20:25 2 +0:01 1:06:25 1 0 +0:01 -2:33
2 Grue/Raufoss/Nord-Østerdal 1 1:06:44
1. Thomas Kort 26:47 4 +4:26 26:47 4 +4:26
2. Alf Briskerud Hasselvold 19:33 1 46:20 2 -2
3. Simen Ballangrud 20:24 1 1:06:44 2 0
3 OL Vallset/Stange 1 1:07:09 +0:16
1. Jostein Svaland Dale 26:19 3 +3:58 26:19 3 +3:58
2. Andreas Bjørgen 20:10 2 +0:37 46:29 3 0 +0:37 -3:21
3. Sverre Narum 20:40 3 +0:16 1:07:09 3 0 +0:16 -0:21
4 Lillehammer OK 1 1:18:03 +10:08
1. Even Karlsen 22:21 1 22:21 1
2. Frikk Dukefoss 25:10 4 +5:37 47:31 4 +3 +5:37 +5:37
3. Jostein Karlsen 30:32 5 +10:08 1:18:03 4 0 +10:08 +4:31
5 Gjø-Vard OL 1 2:04:28 +0:40
1. Sune Raknes Sogstad 27:55 5 +5:34 27:55 5 +5:34
2. Simon Wich-Heiter 1:15:29 6 +55:56 1:43:24 6 +1 +55:56 +50:22
3. Elias Øhman 21:04 4 +0:40 2:04:28 5 -1 +0:40 -55:16
6 Løten O-lag 1 2:15:37 +31:13
1. Martin Alfei 31:49 6 +9:28 31:49 6 +9:28
2. Iver Hyttebakk 52:11 5 +32:38 1:24:00 5 -1 +32:38 +23:10
3. Petter Stensli Forseth 51:37 6 +31:13 2:15:37 6 +1 +31:13 -1:25
Ringsaker OK 1 brutt
1. Morten Aleksander Harkinn brutt brutt
2. Even Bordal brutt brutt
3. brutt brutt

D17

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Hamar OK 1 2:30:23 +3:23
1. Anine Lome 47:31 2 +3:14 47:31 2 +3:14
2. Sigrid Bjørgen 43:26 1 1:30:57 1 -1
3. Stine Frogner Tømmervold 59:26 3 +3:23 2:30:23 1 0 +3:23 +3:23
2 Løten O-lag 1 2:38:37 +10:59
1. 1044 Andersen 44:17 1 44:17 1
2. Nina Smestad 47:18 2 +3:52 1:31:35 2 +1 +3:52 +3:52
3. Unni Øygard 1:07:02 4 +10:59 2:38:37 2 0 +10:59 +7:07
3 Vang OL 1 2:40:54
1. Heidi Therese Wiest 53:07 3 +8:50 53:07 3 +8:50
2. Lisbeth Gråv 51:44 3 +8:18 1:44:51 3 0 +8:18 -0:32
3. Tone Bleken Rud 56:03 1 2:40:54 3 0
4 Ringsaker OK 1 3:35:31 +1:47
1. Kristine Fjeld 1:45:53 4 +1:01:36 1:45:53 4 +1:01:36
2. Wenche Bjørnstad 51:48 4 +8:22 2:37:41 4 0 +8:22 -53:14
3. Anne Marit Bordal 57:50 2 +1:47 3:35:31 4 0 +1:47 -6:35

H17

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Ringsaker OK 1 2:28:34 +3:56
1. Marius Wikstrøm 48:08 1 48:08 1
2. Johannes Bordal 43:54 2 +2:10 1:32:02 1 0 +2:10 +2:10
3. Jon-Anders Bordal 56:32 3 +3:56 2:28:34 1 0 +3:56 +1:46
2 Løten O-lag 1 2:30:11
1. Ove Antvord Haugereid 55:51 3 +7:43 55:51 3 +7:43
2. Emilie Westli Andersen 41:44 1 1:37:35 3 0
3. Yngve Volden 52:36 1 2:30:11 2 -1
3 Vang OL 1 2:32:39 +3:50
1. Kenneth Bilstad 51:34 2 +3:26 51:34 2 +3:26
2. Håkon Dåsnes 44:39 3 +2:55 1:36:13 2 0 +2:55 -0:31
3. Jan Ola Pedersen 56:26 2 +3:50 2:32:39 3 +1 +3:50 +0:55
4 Vang OL 2 2:54:14 +11:29
1. Henrik Bleken Rud 1:03:21 4 +15:13 1:03:21 4 +15:13
2. Anders Skjeset 46:48 5 +5:04 1:50:09 4 0 +5:04 -10:09
3. Pål Stenberg 1:04:05 4 +11:29 2:54:14 4 0 +11:29 +6:25
5 Ringsaker OK 3 3:09:01 +17:33
1. Erlend Fjeld 1:13:08 7 +25:00 1:13:08 7 +25:00
2. Henrik Bordal 45:44 4 +4:00 1:58:52 5 -2 +4:00 -21:00
3. Geir Myhr Øien 1:10:09 7 +17:33 3:09:01 5 0 +17:33 +13:33
6 Ringsaker OK 2 3:11:40 +11:35
1. Arne Røste 1:13:52 8 +25:44 1:13:52 8 +25:44
2. Torstein Storlien 53:37 6 +11:53 2:07:29 6 -2 +11:53 -13:51
3. Gudmund Storlien 1:04:11 5 +11:35 3:11:40 6 0 +11:35 -0:18
7 Gjø-Vard OL 1 3:16:49 +11:39
1. Elling Fossheim Asplin 1:05:10 6 +17:02 1:05:10 6 +17:02
2. Arnfinn Pedersen 1:07:24 7 +25:40 2:12:34 7 +1 +25:40 +8:38
3. Øyvind Lien 1:04:15 6 +11:39 3:16:49 7 0 +11:39 -14:01
8 Vang OL 3 4:07:06 +1:01:20
1. Øyvind Frøysland 1:03:23 5 +15:15 1:03:23 5 +15:15
2. Fredrik Sveen 1:09:47 8 +28:03 2:13:10 8 +3 +28:03 +12:48
3. Stig Wiest 1:53:56 8 +1:01:20 4:07:06 8 0 +1:01:20 +33:17

D120

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Hamar OK 1 2:10:51
1. Kjersti Rønning 38:21 1 38:21 1
2. Nina Søndmør 44:52 1 1:23:13 1 0
3. Mona Lome 47:38 1 2:10:51 1 0
2 Rond OL 1 2:58:22 +23:55
1. Kristin Sataøen 52:41 2 +14:20 52:41 2 +14:20
2. Tea Forberg 54:08 2 +9:16 1:46:49 2 0 +9:16 -5:04
3. Tone Vollen 1:11:33 2 +23:55 2:58:22 2 0 +23:55 +14:39

D150

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Løten O-lag 1 2:51:32
1. Lis Dæhli 39:49 1 39:49 1
2. Anita Østgård Olsen 48:37 1 1:28:26 1 0
3. Eli Stensli 1:23:06 1 2:51:32 1 0

H150

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Hamar OK 1 1:48:10
1. Frode Haug 35:35 2 +4:09 35:35 2 +4:09
2. Andreas Huber 34:54 2 +1:10 1:10:29 3 +1 +1:10 -2:59
3. Gudbrand Lien 37:41 1 1:48:10 1 -2
2 OL Toten Troll 1 1:49:13 +1:56
1. Anders Sollien 35:52 3 +4:26 35:52 3 +4:26
2. Bjarte Lindstad 33:44 1 1:09:36 1 -2
3. Nils Harald Staff 39:37 2 +1:56 1:49:13 2 +1 +1:56 +1:56
3 Hadeland OL 1 1:50:24 +2:39
1. Roar Haug 31:26 1 31:26 1
2. Øyvind Sørlie 38:38 3 +4:54 1:10:04 2 +1 +4:54 +4:54
3. Einar Teslo 40:20 3 +2:39 1:50:24 3 +1 +2:39 -2:15
4 Ringsaker OK 1 2:03:34 +3:36
1. Tormod Pedersen 42:56 4 +11:30 42:56 4 +11:30
2. Vidar Nomerstad 39:21 4 +5:37 1:22:17 4 0 +5:37 -5:53
3. Arild Nordsveen 41:17 4 +3:36 2:03:34 4 0 +3:36 -2:01
5 Løten O-lag 1 2:54:57 +26:13
1. Kristian Storsveen 50:31 5 +19:05 50:31 5 +19:05
2. Odd Arne Blystad 1:00:32 5 +26:48 1:51:03 5 0 +26:48 +7:43
3. Hermann Bakke 1:03:54 5 +26:13 2:54:57 5 0 +26:13 -0:35

D180

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Hamar OK 1 2:33:43
1. Kjersti Vestengen 47:26 1 47:26 1
2. Inger E. Vamnes 52:25 1 1:39:51 1 0
3. Liv Feiring 53:52 1 2:33:43 1 0

H180

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Løten O-lag 1 1:40:52
1. Trond Olsen 30:03 1 30:03 1
2. Arve Smestad 41:41 3 +0:54 1:11:44 1 0 +0:54 +0:54
3. Sigurd Dæhli 29:08 1 1:40:52 1 0
2 Hamar OK 1 1:47:54 +4:11
1. Terje Gudbrandsen 33:21 3 +3:18 33:21 3 +3:18
2. Harald Volden 41:14 2 +0:27 1:14:35 2 -1 +0:27 -2:51
3. Einar Lund 33:19 2 +4:11 1:47:54 2 0 +4:11 +3:44
3 Vang OL 1 1:56:07 +10:26
1. Stein Arne Nergård 35:46 4 +5:43 35:46 4 +5:43
2. Olav Høiås 40:47 1 1:16:33 3 -1
3. Knut Skjeset 39:34 4 +10:26 1:56:07 3 0 +10:26 +10:26
4 Ringsaker OK 1 2:04:40 +12:52
1. Terje Wikstrøm 30:11 2 +0:08 30:11 2 +0:08
2. Hans Petter Jevanord 52:29 6 +11:42 1:22:40 4 +2 +11:42 +11:34
3. Knut Malmo 42:00 5 +12:52 2:04:40 4 0 +12:52 +1:10
5 Hadeland OL 1 2:04:47 +9:34
1. Geir Sverre Svingheim 42:03 5 +12:00 42:03 5 +12:00
2. Paul Skjaker 44:02 4 +3:15 1:26:05 5 0 +3:15 -8:45
3. Tor Trøan 38:42 3 +9:34 2:04:47 5 0 +9:34 +6:19
6 Hamar OK 2 2:25:46 +21:25
1. Erik Grøndalen 45:20 6 +15:17 45:20 6 +15:17
2. Terje Malm 49:53 5 +9:06 1:35:13 6 0 +9:06 -6:11
3. Trond Feiring 50:33 6 +21:25 2:25:46 6 0 +21:25 +12:19

MIX

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Lunderseter IL 1 1:56:11
1. Anne Kjersti Briskerud 38:55 1 38:55 1
2. Roar Sætaberget 37:38 1 1:16:33 1 0
3. Svein Thorsberg 39:38 1 1:56:11 1 0

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor