Offisiell resultatliste for Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: fredag 1 mai 2015

DH 11-16

26 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Asker Skiklubb 1 1:27:34
1. Henrik Fredriksen Aas 22:24 2 +0:18 22:24 2 +0:18
2. Lotte Jauhojärvi Markussen 11:28 9 +0:56 33:52 2 0 +0:43 +0:25
2. Silje Marie Våge 11:29 10 +0:57 fullført
3. Synne Strand 27:01 4 +2:48 1:00:53 1 -1
4. Sander Arntzen 26:41 5 +3:52 1:27:34 1 0
2 Nydalens SK 1 1:28:17 +0:43
1. Ragne Wiklund 27:05 7 +4:59 27:05 7 +4:59
2. Frida Bakken Ulseth 14:10 26 +3:38 41:15 9 +2 +8:06 +3:07
3. Halvor Tørnqvist Halden 24:13 1 1:05:28 3 -6 +4:35
4. Elias Jonsson 22:49 1 1:28:17 2 -1 +0:43
3 Halden SK 1 1:29:21 +1:47
1. Idun Kristine Felde Olaussen 27:14 8 +5:08 27:14 8 +5:08
2. Hedda Raadal Bjørlo 11:17 5 +0:45 38:31 7 -1 +5:22 +0:14
3. Niels Christian Hellerud 25:15 2 +1:02 1:03:46 2 -5 +2:53 -2:29
4. August Asheim Birkeland 25:35 3 +2:46 1:29:21 3 +1 +1:47 -1:06
4 Kongsberg OL 1 1:30:29 +2:55
1. Marlin Haavengen 27:36 9 +5:30 27:36 9 +5:30
2. Helene Eger 10:43 3 +0:11 38:19 6 -3 +5:10 -0:20
3. Håkon Lund 27:23 5 +3:10 1:05:42 4 -2 +4:49 -0:21
4. Tord Strand 24:47 2 +1:58 1:30:29 4 0 +2:55 -1:54
5 Heming Orientering 1 1:34:47 +7:13
1. Petter Astrup Arnesen 25:37 4 +3:31 25:37 4 +3:31
2. Maya Jones Arnesen 11:26 6 +0:54 37:03 3 -1 +3:54 +0:23
2. Håvard Høymork 11:27 8 +0:55 fullført
2. Ferdinand Fremming 11:41 13 +1:09 fullført
2. Live Østvold 15:02 29 +4:30 fullført
3. Hedvig Vollset 31:41 11 +7:28 1:08:44 6 +3 +7:51 +3:57
3. Henrik Reusch 31:44 13 +7:31 fullført
4. Bjørn Anders Flågen 26:03 4 +3:14 1:34:47 5 -1 +7:13 -0:38
6 Nydalens SK 2 1:35:57
1. Lukas Liland 22:06 1 22:06 1
2. Oda Scheele 11:03 4 +0:31 33:09 1 0
3. Marte Madslien Bakken 35:45 26 +11:32 1:08:54 7 +6
4. Jørgen Wulfsberg 27:03 6 +4:14 1:35:57 6 -1
7 Halden SK 2 1:41:17 +13:43
1. Nora Torgersen 31:43 12 +9:37 31:43 12 +9:37
2. Marie Bergstrøm 12:02 16 +1:30 43:45 13 +1 +10:36 +0:59
2. Karoline Aune 13:28 23 +2:56 fullført
2. Lisa Jenssen 13:33 25 +3:01 fullført
3. Alexander Skaug Ytterbøl 28:00 6 +3:47 1:11:45 8 -5 +10:52 +0:16
3. Haakon Johann Slang-Sundsetvik 28:01 7 +3:48 fullført
4. Erlend Brendstuen 29:32 10 +6:43 1:41:17 7 -1 +13:43 +2:51
8 Kongsberg OL 2 1:41:52 +14:18
1. Aurora Moholth 25:39 5 +3:33 25:39 5 +3:33
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl 11:26 6 +0:54 37:05 4 -1 +3:56 +0:23
3. Henrik Andre Larsen 28:50 8 +4:37 1:05:55 5 +1 +5:02 +1:06
3. Tale Strand 31:53 14 +7:40 fullført
4. Sølve Drage 35:57 16 +13:08 1:41:52 8 +3 +14:18 +9:16
9 IL Tyrving 1 1:43:03 +15:29
1. Torjus Ullern 32:38 15 +10:32 32:38 15 +10:32
2. Tuva Nesheim Flatebakken 11:38 11 +1:06 44:16 14 -1 +11:07 +0:35
2. ikke startet fullført
2. ikke startet fullført
3. Maren Norderud 30:59 9 +6:46 1:15:15 13 -1 +14:22 +3:15
3. ikke startet fullført
4. Styrk Hundseid Kamsvåg 27:48 7 +4:59 1:43:03 9 -4 +15:29 +1:07
10 Ås-NMBU / Måren / Kolbotn & Skimt 0 1:43:04 +15:30
1. Linda Gammelsæter 36:32 20 +14:26 36:32 20 +14:26
2. Carmen Dirro 11:41 13 +1:09 48:13 18 -2 +15:04 +0:38
2. Tiril Lilleheier diskvalifisert fullført
3. Nils Tveite 26:43 3 +2:30 1:14:56 12 -6 +14:03 -1:01
3. Vegard Aarstad diskvalifisert fullført
4. Linus Olhans 28:08 8 +5:19 1:43:04 10 -2 +15:30 +1:27
10 Østmarka OK 1 1:43:04 +15:30
1. Andreas Ramberg 25:55 6 +3:49 25:55 6 +3:49
2. Ingrid Marie Stubban Hygen 11:40 12 +1:08 37:35 5 -1 +4:26 +0:37
2. Jesper Ugedal 11:56 15 +1:24 fullført
3. Anna Cecilie Linløkken 36:10 28 +11:57 1:13:45 11 +6 +12:52 +8:26
3. Kristoffer Prøis Kagnes 36:11 29 +11:58 fullført
4. Hans Kristian Stubban Hygen 29:19 9 +6:30 1:43:04 10 -1 +15:30 +2:38
12 Lillomarka OL 1 1:46:50 +19:16
1. Joar Oldernes 25:18 3 +3:12 25:18 3 +3:12
2. Ingrid Masdal 14:52 28 +4:20 40:10 8 +5 +7:01 +3:49
3. Sindre Vestengen Lian 32:36 15 +8:23 1:12:46 9 +1 +11:53 +4:52
3. Maria Rørvik Haver 32:36 15 +8:23 fullført
4. Jens Johan Brekke 34:04 12 +11:15 1:46:50 12 +3 +19:16 +7:23
13 OK Moss 1 1:48:38 +21:04
1. Aurora Gjølsjø 31:50 13 +9:44 31:50 13 +9:44
2. Christopher Engebretsen 10:39 2 +0:07 42:29 12 -1 +9:20 -0:24
2. Adam Kristiansen 12:50 22 +2:18 fullført
3. Karoline Bjørnerød 30:59 9 +6:46 1:13:28 10 -2 +12:35 +3:15
3. Selma Kristiansen 40:28 34 +16:15 fullført
4. Johanne Bratland Tjernshaugen 35:10 13 +12:21 1:48:38 13 +3 +21:04 +8:29
14 Asker Skiklubb 2 1:52:18 +24:44
1. Sondre Ytterbø 29:19 10 +7:13 29:19 10 +7:13
2. Ina Martini 12:21 17 +1:49 41:40 10 0 +8:31 +1:18
3. Thea Charlotte Hansen 33:47 19 +9:34 1:15:27 14 +4 +14:34 +6:03
3. Felix Finsrud 33:49 20 +9:36 fullført
4. Johan Teodor Westly 36:51 20 +14:02 1:52:18 14 0 +24:44 +10:10
15 Nydalens SK 3 1:52:32 +24:58
1. Tobias Mikael Espedal 31:42 11 +9:36 31:42 11 +9:36
2. Pia Young Vik 10:32 1 42:14 11 0 +9:05
2. ikke startet fullført
3. Theresa Fürstenberg 34:06 21 +9:53 1:16:20 15 +4 +15:27 +6:22
3. Ada Wulfsberg 35:45 26 +11:32 fullført
4. Lars Young Vik 36:12 17 +13:23 1:52:32 15 0 +24:58 +9:31
16 Lillomarka OL 2 2:04:14 +36:40
1. Kristian Markhus Brekke 36:36 21 +14:30 36:36 21 +14:30
2. Simen Masdal 15:29 30 +4:57 52:05 21 0 +18:56 +4:26
2. Mathias Pedersen Vold ikke startet fullført
3. Elin Flø 36:39 30 +12:26 1:28:44 20 -1 +27:51 +8:55
4. Eirik Høst Fossgard 35:30 14 +12:41 2:04:14 16 -4 +36:40 +8:49
17 Nittedal OL 1 2:05:17 +37:43
1. Herman Brunborg 38:19 22 +16:13 38:19 22 +16:13
2. Arthur Brunborg 12:47 21 +2:15 51:06 19 -3 +17:57 +1:44
2. Lauritz Brunborg 24:28 41 +13:56 fullført
3. Oda Marie Colquhoun 37:24 31 +13:11 1:28:30 19 0 +27:37 +9:40
4. Emma Eithun Paulsen 36:47 19 +13:58 2:05:17 17 -2 +37:43 +10:06
18 Oppsal Orientering 1 2:05:27 +37:53
1. Inger Marie Rødnes 33:24 17 +11:18 33:24 17 +11:18
2. Amélie Aamodt 14:34 27 +4:02 47:58 17 0 +14:49 +3:31
2. Tina Kalleson 16:15 33 +5:43 fullført
3. Andreas Moldskred 46:57 35 +22:44 1:34:55 22 +5 +34:02 +19:13
3. William Resvoll Skaug 48:03 36 +23:50 fullført
4. Lavran Thorstensen 30:32 11 +7:43 2:05:27 18 -4 +37:53 +3:51
19 Kongsberg OL 3 2:10:53 +43:19
1. Ingvild Langeggen 34:53 19 +12:47 34:53 19 +12:47
2. Mathilde Sæter Flesseberg 12:37 18 +2:05 47:30 16 -3 +14:21 +1:34
2. Sigrid Skjelbred 17:06 34 +6:34 fullført
2. Karoline Torø 30:35 44 +20:03 fullført
3. Åsne Haavengen 33:14 17 +9:01 1:20:44 17 +1 +19:51 +5:30
4. Kristiane Rogstad 50:09 25 +27:20 2:10:53 19 +2 +43:19 +23:28
20 IL Tyrving 2 2:12:58 +45:24
1. Andreas Juell Larsen 32:39 16 +10:33 32:39 16 +10:33
2. Emma Meyer Larsson 19:16 37 +8:44 51:55 20 +4 +18:46 +8:13
2. ikke startet fullført
3. Solveig Eline Berg 35:22 24 +11:09 1:27:17 18 -2 +26:24 +7:38
4. Thea Feiring Haltia 45:41 23 +22:52 2:12:58 20 +2 +45:24 +19:00
21 Kongsberg OL 4 2:13:32 +45:58
1. Rikke Hjelseth Larsen 39:28 23 +17:22 39:28 23 +17:22
2. Rolf Trygve Haug 12:38 19 +2:06 52:06 22 -1 +18:57 +1:35
2. Olav Lund 12:39 20 +2:07 fullført
3. Vetle Drage 38:20 32 +14:07 1:30:26 21 -1 +29:33 +10:36
3. Peder Bonden Kjørsvik 38:27 33 +14:14 fullført
4. Kathinka Rogstad 43:06 22 +20:17 2:13:32 21 0 +45:58 +16:25
22 Indre Østfold OK 1 2:13:57 +46:23
1. Eirik Blågestad 31:51 14 +9:45 31:51 14 +9:45
2. Kristoffer Halsnes 13:28 23 +2:56 45:19 15 +1 +12:10 +2:25
2. Theodor Lier 16:09 31 +5:37 fullført
2. Tidemann Lier 21:15 39 +10:43 fullført
2. Sander Bystrøm 21:15 39 +10:43 fullført
3. Jorid Nandrup Nielsen 33:44 18 +9:31 1:19:03 16 +1 +18:10 +6:00
3. Mats Andre Nygård 34:58 22 +10:45 fullført
4. Haakon Johannesen 54:54 26 +32:05 2:13:57 22 +6 +46:23 +28:13
23 Nydalens SK 5 2:14:36 +47:02
1. Joakim Wilkens Jernberg 46:33 25 +24:27 46:33 25 +24:27
2. Ea Lunøe 16:10 32 +5:38 1:02:43 24 -1 +29:34 +5:07
3. Vemund Heier 35:18 23 +11:05 1:38:01 23 -1 +37:08 +7:34
3. Eirik Øvstedal 35:38 25 +11:25 fullført
4. Ingrid Madslien 36:35 18 +13:46 2:14:36 23 0 +47:02 +9:54
24 Nydalens SK 4 2:15:31 +47:57
1. Ole Jakob Frankrig 40:48 24 +18:42 40:48 24 +18:42
2. Anna Trindade Eriksen 25:51 42 +15:19 1:06:39 25 +1 +33:30 +14:48
2. Gaute Bergan 25:55 43 +15:23 fullført
3. Ingvild Høydal 31:43 12 +7:30 1:38:22 24 -1 +37:29 +3:59
4. Isak Jonsson 37:09 21 +14:20 2:15:31 24 0 +47:57 +10:28
25 Fredrikstad SK 1 2:29:38 +1:02:04
1. Kaisa Antonsen 33:41 18 +11:35 33:41 18 +11:35
2. Alexandra Angvoll 19:19 38 +8:47 53:00 23 +5 +19:51 +8:16
3. Kristoffer B. Helminsen 1:00:54 38 +36:41 1:53:54 25 +2 +53:01 +33:10
3. ikke startet fullført
4. Sondre Ottesen 35:44 15 +12:55 2:29:38 25 0 +1:02:04 +9:03
26 Hadeland OL 1 2:52:13 +1:24:39
1. Simen Gammelmo 57:43 26 +35:37 57:43 26 +35:37
2. Berthe Teslo 17:43 35 +7:11 1:15:26 26 0 +42:17 +6:40
2. Astrid Rognstad 17:46 36 +7:14 fullført
3. William Hofoss 49:58 37 +25:45 2:05:24 26 0 +1:04:31 +22:14
4. Ingeborg Rognstad 46:49 24 +24:00 2:52:13 26 0 +1:24:39 +20:08

D 17

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Ås-NMBU Orientering 1 1:55:38
1. Rannveig W. Nordhagen 39:49 1 39:49 1
2. Malin Eijsink 38:18 1 1:18:07 1 0
3. Kaja Winsnes Nordhagen 37:31 1 1:55:38 1 0
2 Oslostudentenes IK 1 2:15:09 +19:31
1. Lea-Rebekka Tonjer 42:26 4 +2:37 42:26 3 +2:37
2. Audrun Utskarpen 46:33 8 +8:15 1:28:59 4 +1 +10:52 +8:15
3. Ida Hope 46:10 3 +8:39 2:15:09 2 -2 +19:31 +8:39
3 Fredrikstad SK 1 2:15:38 +20:00
1. Mia Mathisen Bekhus 40:47 3 +0:58 40:47 2 +0:58
2. Kristin Ottesen 41:34 4 +3:16 1:22:21 2 0 +4:14 +3:16
3. Dina Sofie Antonsen 53:17 7 +15:46 2:15:38 3 +1 +20:00 +15:46
4 Asker Skiklubb 1 2:17:39 +22:01
1. Marit Isachsen 42:53 5 +3:04 42:53 4 +3:04
2. Margrete Wisløff 45:45 7 +7:27 1:28:38 3 -1 +10:31 +7:27
3. Ragnhild Løvli 49:01 5 +11:30 2:17:39 4 +1 +22:01 +11:30
5 Nydalens SK 1 2:18:50 +23:12
1. Åse Bergan 46:13 10 +6:24 46:13 8 +6:24
2. Elisabeth holmboe Eggen 43:36 5 +5:18 1:29:49 5 -3 +11:42 +5:18
3. Sofie Aarnes 49:01 5 +11:30 2:18:50 5 0 +23:12 +11:30
6 Kongsberg OL 2 2:19:45 +24:07
1. Siri Moholth 46:56 11 +7:07 46:56 9 +7:07
2. Eline Drage 44:20 6 +6:02 1:31:16 6 -3 +13:09 +6:02
3. Kristin Sagosen Smeby 48:29 4 +10:58 2:19:45 6 0 +24:07 +10:58
7 Kongsberg OL 1 2:21:51 +26:13
1. Anne Willkommen Eiken 43:19 6 +3:30 43:19 5 +3:30
2. Idunn Haavengen 53:41 11 +15:23 1:37:00 9 +4 +18:53 +15:23
3. Ingrid Kvistad 44:51 2 +7:20 2:21:51 7 -2 +26:13 +7:20
8 Ås-NMBU Orientering 2 2:37:38 +42:00
1. Ina Catharina Storrønning 45:58 9 +6:09 45:58 7 +6:09
2. Mari Brøndbo Dahl 51:00 9 +12:42 1:36:58 8 +1 +18:51 +12:42
3. Goro Tillerås Urset 1:00:40 8 +23:09 2:37:38 8 0 +42:00 +23:09
9 Østmarka OK 1 2:43:59 +48:21
1. Kine Dirro 43:32 7 +3:43 43:32 6 +3:43
2. Marie Hammer Håversen 51:19 10 +13:01 1:34:51 7 +1 +16:44 +13:01
3. Anne Margrete Hammer 1:09:08 9 +31:37 2:43:59 9 +2 +48:21 +31:37
NTNUI 1 diskvalifisert
1. Toril Nes 39:49 1 diskvalifisert
2. Ingvild Maalen-Johansen 38:37 2 +0:19 diskvalifisert
3. Turid Kamstrup Hovind diskvalifisert diskvalifisert
Sarpsborg OL / IL Tyrving 1 brutt
1. Anne Elisabeth Ramtvedt 45:46 8 +5:57 brutt
2. Ingvild Ramtvedt Næsset 40:10 3 +1:52 brutt
3. Ane Næsset Ramtvedt ikke startet brutt
Fredrikstad SK 2 ikke startet
1. ikke startet ikke startet
2. ikke startet ikke startet
3. ikke startet ikke startet
Oslostudentenes IK 2 ikke startet
1. Hanne Maria Vister ikke startet ikke startet
2. ikke startet ikke startet
3. ikke startet ikke startet

H 17

24 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 NTNUI / Järla 1 1:49:41
1. Hans Petter Mathisen 36:33 2 +0:11 36:33 2 +0:11
2. Martin Hoset 37:56 1 1:14:29 2 0 +0:06
3. Håkon Jarvis Westergård 35:12 2 +1:00 1:49:41 1 -1
2 Oppsal Orientering 1 1:50:09 +0:28
1. Kristoffer Fiane Pedersen 37:33 3 +1:11 37:33 3 +1:11
2. Knut Aasheim 38:24 4 +0:28 1:15:57 4 +1 +1:34 +0:23
3. Sigve Vågsnes 34:12 1 1:50:09 2 -2 +0:28
3 Fredrikstad SK 3 1:50:39
1. Christian Riddervold Kahrs 36:22 1 36:22 1
2. Herman Ryen Martinsen 38:01 3 +0:05 1:14:23 1 0
3. Sindre Østhagen 36:16 4 +2:04 1:50:39 3 +2
4 Nydalens SK 1 1:51:10 +1:29
1. Dag Aalvik 37:35 4 +1:13 37:35 4 +1:13
2. Ragnar Tonjer 37:56 1 1:15:31 3 -1 +1:08
3. Jostein Andersen 35:39 3 +1:27 1:51:10 4 +1 +1:29 +0:21
5 Fredrikstad SK 4 2:04:27 +14:46
1. Henrik Ottesen 39:29 6 +3:07 39:29 6 +3:07
2. Per Olaussen 42:03 8 +4:07 1:21:32 6 0 +7:09 +4:02
3. Kjell Arild Karlsen 42:55 7 +8:43 2:04:27 5 -1 +14:46 +7:37
6 Fredrikstad SK 1 2:04:32 +14:51
1. Kamilla Olaussen 40:24 10 +4:02 40:24 9 +4:02
2. Emma Johansson 42:09 9 +4:13 1:22:33 8 -1 +8:10 +4:08
3. Heidi Østlid Bagstevold 41:59 6 +7:47 2:04:32 6 -2 +14:51 +6:41
7 Raumar Orientering 1 2:08:29 +18:48
1. Eirik Rustad 39:46 8 +3:24 39:46 7 +3:24
2. Torben Christian Wendler 39:36 5 +1:40 1:19:22 5 -2 +4:59 +1:35
3. Eskil Sande Gullord 49:07 9 +14:55 2:08:29 7 +2 +18:48 +13:49
8 Asker Skiklubb 1 2:11:44 +22:03
1. Eivind Øfsthus Gravir 45:33 14 +9:11 45:33 12 +9:11
2. Per Wiréhn 44:50 12 +6:54 1:30:23 11 -1 +16:00 +6:49
3. Vegard Gulbrandsen 41:21 5 +7:09 2:11:44 8 -3 +22:03 +6:03
9 Ås-NMBU Orientering 1 2:13:25 +23:44
1. Henrik Eijsink 38:48 5 +2:26 38:48 5 +2:26
2. Øystein Garsrud Tvedt 43:39 11 +5:43 1:22:27 7 +2 +8:04 +5:38
3. Ola Doksrød Strande 50:58 13 +16:46 2:13:25 9 +2 +23:44 +15:40
10 Nydalens SK 2 2:15:03 +25:22
1. Sverre Waaler Kaas 42:22 11 +6:00 42:22 10 +6:00
2. Gjermund Tørnqvist Halden 43:10 10 +5:14 1:25:32 9 -1 +11:09 +5:09
3. Sam Lunøe 49:31 11 +15:19 2:15:03 10 +1 +25:22 +14:13
11 Bø OL 1 2:20:49 +31:08
1. Lars Steinar Hefre 49:17 15 +12:55 49:17 13 +12:55
2. Dag Steinar Ragvin 41:58 7 +4:02 1:31:15 12 -1 +16:52 +3:57
3. Steinar Lande 49:34 12 +15:22 2:20:49 11 -1 +31:08 +14:16
12 Fredrikstad SK 2 2:21:49 +32:08
1. Marianne Riddervold Kahrs 42:49 12 +6:27 42:49 11 +6:27
2. Marie Olaussen 49:51 15 +11:55 1:32:40 13 +2 +18:17 +11:50
3. Håvard Berget 49:09 10 +14:57 2:21:49 12 -1 +32:08 +13:51
13 Heming Orientering 1 2:22:01 +32:20
1. Ulrik Astrup Arnesen 39:56 9 +3:34 39:56 8 +3:34
2. Tarjei Vollset 49:20 14 +11:24 1:29:16 10 +2 +14:53 +11:19
3. Runar Bjørhovde 52:45 17 +18:33 2:22:01 13 +3 +32:20 +17:27
14 Indre Østfold OK 1 2:45:01 +55:20
1. Jørgen Vister 49:33 16 +13:11 49:33 14 +13:11
2. Sigmund Vister 46:39 13 +8:43 1:36:12 14 0 +21:49 +8:38
3. Håkon Blågestad 1:08:49 20 +34:37 2:45:01 14 0 +55:20 +33:31
15 Heming Orientering 2 2:46:17
1. Kimme Arnesen 49:43 17 +13:21 49:43 15 +13:21
2. Nils Petter Fremming 52:21 20 +14:25 1:42:04 17 +2
3. Christian Reusch 1:04:13 19 +30:01 2:46:17 15 -2
16 OK Moss 1 2:49:02
1. Øystein Olsen 54:43 19 +18:21 54:43 17 +18:21
2. Erik Rytter Jakobsen 58:58 21 +21:02 1:53:41 19 +2
3. Stian Andresen 55:21 18 +21:09 2:49:02 16 -3
17 Indre Østfold OK 2 3:12:24
1. Stian Overskeid 53:04 18 +16:42 53:04 16 +16:42
2. Ole Martin Stormyrengen 59:48 22 +21:52 1:52:52 18 +2
3. Sjur Grindstuen 1:19:32 21 +45:20 3:12:24 17 -1
18 OK Moss 2 3:17:44
1. Thomas Tubbehaugen 1:13:52 20 +37:30 1:13:52 18 +37:30
2. Donatas Kontautas 57:50 17 +19:54 2:11:42 15 -3 +57:19 +19:49
3. Lukas Emil Rogne 1:06:02 23 +31:50 3:17:44 18 +3
19 Oslostudentenes IK 2 4:22:10
1. Justinas Mišeikis 1:22:47 21 +46:25 1:22:47 19 +46:25
2. Francisco Velazquez 1:54:52 19 +1:16:56 3:17:39 16 -3 +2:03:16 +1:16:51
3. Hanne Maria Vister 1:04:31 22 +30:19 4:22:10 19 +3
Nydalens SK 3 diskvalifisert
1. Halvor Saunes 39:38 7 +3:16 diskvalifisert
2. Oskar Jensen diskvalifisert diskvalifisert
3. Einar Tommelstad 51:22 15 +17:10 diskvalifisert
Nydalens SK 5 diskvalifisert
1. Espen Lunøe diskvalifisert diskvalifisert
2. Knut Aalde fullført diskvalifisert
3. Runar Hafskjold 51:21 14 +17:09 diskvalifisert
Oppsal Orientering 2 diskvalifisert
1. Ludvig Rødnes diskvalifisert diskvalifisert
2. Ola Marius Pedersen 39:37 6 +1:41 diskvalifisert
3. Erik Persson 44:36 8 +10:24 diskvalifisert
Oslostudentenes IK 1 diskvalifisert
1. Olav Eide diskvalifisert diskvalifisert
2. Magnus Barth Gustavsen 56:44 16 +18:48 diskvalifisert
3. Mikael Olausson 52:32 16 +18:20 diskvalifisert
Oppsal Orientering 3 brutt
1. Bent Erik Skaug 42:53 13 +6:31 brutt
2. Ole Martin Edstrøm 1:05:50 18 +27:54 brutt
3. ikke startet brutt

D 150

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Heming Orientering 1 2:00:33
1. Signe Astrup Arnesen 40:29 1 40:29 1
2. Dagrun Melkild 38:49 1 1:19:18 1 0
3. Runa Skyttersæter 41:15 1 2:00:33 1 0
2 Nittedal OL 1 2:12:57 +12:24
1. Hilde Tellesbø 40:46 2 +0:17 40:46 2 +0:17
2. Marit B. Eithun 39:03 2 +0:14 1:19:49 2 0 +0:31 +0:14
3. Gerd Fossestøl 53:08 2 +11:53 2:12:57 2 0 +12:24 +11:53

H 130

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Halden SK 1 1:50:48
1. Magnus Nordbrøden 38:16 7 +4:26 38:16 5 +4:26
2. Svend Arne Ytterbøl 42:51 6 +5:44 1:21:07 6 +1 +7:21 +2:55
3. Kjetil Bjørlo 29:41 1 1:50:48 1 -5
2 Nydalens SK 1 1:52:40 +1:52
1. Børge Pedersen 41:10 8 +7:20 41:10 6 +7:20
2. Einar Lunøe 37:07 1 1:18:17 3 -3 +4:31
3. Gunnar Engen Vik 34:23 2 +4:42 1:52:40 2 -1 +1:52 -2:39
3 OK Moss 1 1:53:23
1. Tore Bjørnerød 33:50 1 33:50 1
2. Torgeir Snilsberg 39:56 2 +2:49 1:13:46 1 0
3. Henning Bratland Carlsen 39:37 3 +9:56 1:53:23 3 +2
4 Notodden OL 1 1:59:48 +9:00
1. Petter Løe 37:24 4 +3:34 37:24 2 +3:34
2. Harald Kvisli 39:57 3 +2:50 1:17:21 2 0 +3:35 +0:01
3. Jørn Myrland 42:27 4 +12:46 1:59:48 4 +2 +9:00 +5:25
5 Fredrikstad SK 1 2:04:17 +13:29
1. Henning Martinsen 37:29 6 +3:39 37:29 4 +3:39
2. Gard Antonsen 43:36 8 +6:29 1:21:05 5 +1 +7:19 +3:40
3. Pål Angvoll 43:12 5 +13:31 2:04:17 5 0 +13:29 +6:10
6 Indre Østfold OK 1 2:04:30 +13:42
1. Rune Blågestad 37:26 5 +3:36 37:26 3 +3:36
2. Sture Ottesen 41:20 4 +4:13 1:18:46 4 +1 +5:00 +1:24
3. Øyvind Larsen 45:44 6 +16:03 2:04:30 6 +2 +13:42 +8:42
7 Østmarka OK 1 2:15:54 +25:06
1. Øystein Kildahl 43:02 10 +9:12 43:02 8 +9:12
2. Inge Ramberg 41:52 5 +4:45 1:24:54 7 -1 +11:08 +1:56
3. Hans Olav Hygen 51:00 9 +21:19 2:15:54 7 0 +25:06 +13:58
8 Indre Østfold OK 2 2:21:23 +30:35
1. Dag Arne Lier 43:01 9 +9:11 43:01 7 +9:11
2. Kjell-Erik Kristiansen 48:27 9 +11:20 1:31:28 8 +1 +17:42 +8:31
3. Roy Vidar Johannesen 49:55 8 +20:14 2:21:23 8 0 +30:35 +12:53
Nittedal OL 1 diskvalifisert
1. Christian Gløgård 35:35 3 +1:45 diskvalifisert
2. Bård Natvig diskvalifisert diskvalifisert
3. Rune Brunborg 49:42 7 +20:01 diskvalifisert
Nydalens SK 2 diskvalifisert
1. Sören Jonsson 35:29 2 +1:39 diskvalifisert
2. Ottar Wiklund 43:26 7 +6:19 diskvalifisert
3. Sindre Langaas diskvalifisert diskvalifisert

H 170

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Oslostudentenes IK 1 2:12:53
1. Are Eriksen 41:44 3 +5:55 41:44 2 +5:55
2. Guttorm L Egge 36:16 1 1:18:00 1 -1
3. John Hofoss 54:53 3 +12:54 2:12:53 1 0
2 Vestre Akers SK 1 2:14:00 +1:07
1. Ketil Berge 50:44 6 +14:55 50:44 3 +14:55
2. Tormod Øvergaard 41:17 5 +5:01 1:32:01 3 0 +14:01 -0:54
3. Per Osen 41:59 1 2:14:00 2 -1 +1:07
3 Måren OK 1 2:15:04
1. Audun Bjerknes 35:49 1 35:49 1
2. Per Hermann Krøger 47:49 6 +11:33 1:23:38 2 +1
3. Knut Vidar Johansen 51:26 2 +9:27 2:15:04 3 +1
Asker Skiklubb 1 diskvalifisert
1. Jørn Bue Olsen 43:24 4 +7:35 diskvalifisert
2. Jon Arvid Fossum 37:56 2 +1:40 diskvalifisert
3. Gjermund Gravir diskvalifisert diskvalifisert
Kolbotn og Skimt OL 1 diskvalifisert
1. Bjørn Sverre Gulheim 53:56 7 +18:07 diskvalifisert
2. Olav Johannessen 39:33 3 +3:17 diskvalifisert
3. Jon Færden diskvalifisert diskvalifisert
Notodden OL 1 diskvalifisert
1. Hugo Christensen 44:08 5 +8:19 diskvalifisert
2. Sveinung Rekaa 50:45 7 +14:29 diskvalifisert
3. Åge-Geir Skatter diskvalifisert diskvalifisert
OK Moss 1 diskvalifisert
1. Hallvard Koren 39:02 2 +3:13 diskvalifisert
2. Karl Aasmund Erøy 40:29 4 +4:13 diskvalifisert
3. Ola Bækkevold diskvalifisert diskvalifisert

D 120

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 1 2:04:16
1. Alix Young Vik 42:34 1 42:34 1
2. Monica Tørnqvist Halden 42:48 1 1:25:22 1 0
3. Berit Sofie Wiklund 38:54 2 +0:15 2:04:16 1 0
2 Fossum IF 1 2:09:30 +5:14
1. Bodil Nordenström 45:37 3 +3:03 45:37 2 +3:03
2. Kristin Nergaard Berg 45:14 3 +2:26 1:30:51 3 +1 +5:29 +2:26
3. Elin Bjerva 38:39 1 2:09:30 2 -1 +5:14
3 Indre Østfold OK 1 2:19:51 +15:35
1. Tonje Hermansen 47:18 4 +4:44 47:18 3 +4:44
2. Linda M. Torper Bystrøm 43:14 2 +0:26 1:30:32 2 -1 +5:10 +0:26
3. Bente Line 49:19 3 +10:40 2:19:51 3 +1 +15:35 +10:25
4 Røyken OL 1 2:56:12 +51:56
1. Ida Syversen 57:45 6 +15:11 57:45 5 +15:11
2. Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme 52:08 4 +9:20 1:49:53 4 -1 +24:31 +9:20
3. Eva Syversen 1:06:19 4 +27:40 2:56:12 4 0 +51:56 +27:25
5 Kongsberg OL 2 3:02:34 +58:18
1. Eli Bonden Kjørsvik 48:47 5 +6:13 48:47 4 +6:13
2. Nina Hansen-Møllerud 1:06:00 5 +23:12 1:54:47 5 +1 +29:25 +23:12
3. Barbara Willkommen Eiken 1:07:47 5 +29:08 3:02:34 5 0 +58:18 +28:53
Kongsberg OL 1 brutt
1. Kari Strand 42:42 2 +0:08 brutt
2. Lene Flesseberg 1:13:30 6 +30:42 brutt
3. ikke startet brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor