Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet lang
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 35-

6 730 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 58:34 8:42
2 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:44:13 +45:39 15:29

D 40-

6 730 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 55:46 8:17
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 57:57 +2:11 8:36
3 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 1:04:11 +8:25 9:32
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:14:44 +18:58 11:06

D 45-

6 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grethe Bergersen Eidskog OL 1:00:26 9:49
2 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:19:10 +18:44 12:52
3 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:21:13 +20:47 13:12
4 Hanne Narvestad Halden SK 1:25:24 +24:58 13:53
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:26:25 +25:59 14:03
6 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:28:42 +28:16 14:25

D 50-

6 150 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 1:03:44 10:21
2 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:06:34 +2:50 10:49
3 Heidi Schatvet Notodden OL 1:08:47 +5:03 11:11
4 Inger Tone Nygård Egersund OK 1:10:21 +6:37 11:26
5 Tone Hollowell OK Tyr 1:11:15 +7:31 11:35
6 Tone Bakken Lillomarka OL 1:12:10 +8:26 11:44
7 Tone Stokland Sandefjord OK 1:14:13 +10:29 12:04
8 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:14:21 +10:37 12:05
9 Liv Meli Nord-Østerdal OK 1:16:05 +12:21 12:22
10 Ida Engen Raumar Orientering 1:18:34 +14:50 12:46
11 Christine Gjermo Østmarka OK 1:18:43 +14:59 12:47
12 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:18:48 +15:04 12:48
13 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:22:01 +18:17 13:20
14 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:22:29 +18:45 13:24
15 Turid Vongraven Skien OK 2:01:03 +57:19 19:40
Trude Fixdal IL Koll brutt

D 55-

4 890 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 42:48 8:45
2 Ellen Marie Turter Nydalens SK 42:49 +0:01 8:45
3 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 43:32 +0:44 8:54
4 Grete Hovi Skien OK 44:58 +2:10 9:11
5 Bente Line Indre Østfold OK 45:58 +3:10 9:24
6 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 46:23 +3:35 9:29
7 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 47:01 +4:13 9:36
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 47:51 +5:03 9:47
9 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 49:24 +6:36 10:06
10 Berit Danielsen IL Tyrving 49:25 +6:37 10:06
11 Berit Berge IL Tyrving 49:37 +6:49 10:08
12 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 50:53 +8:05 10:24
13 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 51:10 +8:22 10:27
14 Runa Skyttersæter Heming Orientering 55:02 +12:14 11:15
15 Anne Sørum Ringsaker OK 56:28 +13:40 11:32
16 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 58:05 +15:17 11:52
17 Sirpa Lilja Modum OL 58:38 +15:50 11:59
18 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:04:17 +21:29 13:08
19 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:09:08 +26:20 14:08
20 Turid Giil Rond OL 1:12:54 +30:06 14:54

D 60-

4 560 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 42:35 9:20
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 43:35 +1:00 9:33
3 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 43:39 +1:04 9:34
4 Siren Greve Bergens TF 45:07 +2:32 9:53
5 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 46:34 +3:59 10:12
6 Solveig Billingsø Eidskog OL 46:44 +4:09 10:14
7 Aud Kjemperud Eiker OL 47:27 +4:52 10:24
8 Ingrid Strande Skien OK 48:22 +5:47 10:36
9 Elle M. Melbye Heming Orientering 49:12 +6:37 10:47
10 Sidsel Storihle Ringsaker OK 51:22 +8:47 11:15
11 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 53:45 +11:10 11:47
12 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 54:27 +11:52 11:56
13 Randi Hansen Arnadal IL 59:50 +17:15 13:07
14 Bente Grøndalen Hamar OK 1:05:44 +23:09 14:24
15 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 1:09:51 +27:16 15:19
16 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 1:17:11 +34:36 16:55

D 65-

4 560 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Berit Moe Raumar Orientering 43:15 9:29
2 Kari Strande Ringerike OL 44:38 +1:23 9:47
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 47:24 +4:09 10:23
4 Nora Ursin Fossum IF 47:27 +4:12 10:24
5 Kjersti Tho Stabæk IF 49:05 +5:50 10:45
6 Berit Hegdal Bergens TF 49:29 +6:14 10:51
7 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 55:03 +11:48 12:04
8 Inger Lindløv OK Moss 56:33 +13:18 12:24
9 Marit Tyldum Rudsbygd IL 57:38 +14:23 12:38
10 Anne Marie Timenes Hadeland OL 58:49 +15:34 12:53
11 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 59:56 +16:41 13:08
12 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1:00:00 +16:45 13:09
13 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:00:11 +16:56 13:11
14 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:02:16 +19:01 13:39
15 Margit Ryen Steen Bø OL 1:03:11 +19:56 13:51
16 Liv Haugli Heming Orientering 1:04:09 +20:54 14:04
17 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 1:15:08 +31:53 16:28
18 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:15:29 +32:14 16:33
19 Marit Odden Drangedal OL 1:33:18 +50:03 20:27
20 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 1:35:08 +51:53 20:51
21 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 1:52:19 +1:09:04 24:37
Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll brutt

D 70-

3 590 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 35:55 10:00
2 Siri Holmboe IL Tyrving 37:21 +1:26 10:24
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 38:03 +2:08 10:35
4 Liv Feiring Hamar OK 40:30 +4:35 11:16
5 Tea Forberg Rond OL 41:30 +5:35 11:33
6 Birgitte Bekkelund Røyken OL 48:02 +12:07 13:22
7 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 48:19 +12:24 13:27
8 Aase Tove Golden Måren OK 48:25 +12:30 13:29
9 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 48:48 +12:53 13:35
10 May Helene Hansen Sandefjord OK 49:54 +13:59 13:53
11 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 50:16 +14:21 14:00
12 Inger Halck Måren OK 52:29 +16:34 14:37
13 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 54:18 +18:23 15:07
14 Turid Bratland Fossum IF 56:47 +20:52 15:49
15 Astri Rogstad Fossum IF 58:06 +22:11 16:11
16 Gerd Langseth Larvik OK 1:00:47 +24:52 16:55
17 Åste Eggen Måren OK 1:02:02 +26:07 17:16
18 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:04:21 +28:26 17:55
19 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:05:56 +30:01 18:21
20 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:13:25 +37:30 20:27
21 Ingvill Vold Fana IL 1:16:51 +40:56 21:24
22 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:18:04 +42:09 21:44

D 75-

3 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 44:10 12:18
2 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 45:11 +1:01 12:35
3 Unni Drage Haugerud IF 46:40 +2:30 12:59
4 Inger E. Vamnes Hamar OK 47:52 +3:42 13:20
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 51:02 +6:52 14:12
6 Gudveig Jørundland OK Sør 52:49 +8:39 14:42

H 35-

8 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 55:29 6:19
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:23:36 +28:07 9:31
3 Henning Spjelkavik IL Tyrving 1:25:45 +30:16 9:45
4 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 1:38:48 +43:19 11:15

H 40-

8 780 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 1:02:14 7:05
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:04:56 +2:42 7:23
3 Tor Brenna Nittedal OL 1:07:07 +4:53 7:38
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:12:57 +10:43 8:18
5 Steinar Lande Bø OL 1:16:27 +14:13 8:42
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:21:12 +18:58 9:14
7 Marek Filicko OK Lokomotiva Pardubice 2:04:45 +1:02:31 14:12

H 45-

7 670 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Vogelsang Nydalens SK 54:57 7:09
2 Eivind Lande Eidskog OL 55:10 +0:13 7:11
3 Christian Holmboe IL Tyrving 55:32 +0:35 7:14
4 Svein Nygård Lillomarka OL 56:14 +1:17 7:19
5 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 57:53 +2:56 7:32
6 Helge Gisholt OK Skeidi 58:16 +3:19 7:35
7 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 58:28 +3:31 7:37
8 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1:02:05 +7:08 8:05
9 John Åsmund Westberg IL Koll 1:03:08 +8:11 8:13
10 Oddvar Taksdal Ganddal IL 1:16:39 +21:42 9:59
11 Øyvind Støren Bø OL 1:28:28 +33:31 11:32

H 50-

7 670 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Hylleseth Skien OK 54:02 7:02
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:03:36 +9:34 8:17
3 Erlend Slokvik Nydalens SK 1:04:25 +10:23 8:23
4 Johan Lunde IL Koll 1:04:28 +10:26 8:24
5 Tore Juvik IL Gular 1:06:11 +12:09 8:37
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:06:54 +12:52 8:43
7 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1:09:18 +15:16 9:02
8 Jan Petter Hansen IL Gular 1:09:36 +15:34 9:04
9 Harald Kvisli Notodden OL 1:10:33 +16:31 9:11
10 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:13:15 +19:13 9:33
11 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 1:14:08 +20:06 9:39
12 Tom Hollowell OK Tyr 1:14:09 +20:07 9:40
13 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:14:55 +20:53 9:46
14 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:18:50 +24:48 10:16
15 Stein Arne Negård Vang OL 1:23:48 +29:46 10:55
16 Roar Bye Modum OL 1:27:41 +33:39 11:25
17 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 1:32:18 +38:16 12:02
18 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:34:12 +40:10 12:16
19 Rune Røed Stokke IL 1:49:59 +55:57 14:20
Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert
Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert

H 55-

6 730 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Granstedt Halden SK 46:56 6:58
2 Jørgen Mårtensson Modum OL 47:02 +0:06 6:59
3 Sixten Westlund OK Tyr 47:08 +0:12 7:00
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 47:25 +0:29 7:02
5 Tore Sagvolden Østmarka OK 48:53 +1:57 7:15
6 Tore Kjølseth Nydalens SK 51:52 +4:56 7:42
7 Trond Olsen Løten o-lag 54:12 +7:16 8:03
8 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 54:47 +7:51 8:08
9 Ove Martinsen Hauketo IF 56:14 +9:18 8:21
10 Martin Granly Lillomarka OL 56:57 +10:01 8:27
11 Hallvard Fjær Lillomarka OL 57:15 +10:19 8:30
12 Frode Hjorth Hamar OK 58:16 +11:20 8:39
13 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 58:55 +11:59 8:45
14 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:00:04 +13:08 8:55
15 Egil Rundberget Nydalens SK 1:00:42 +13:46 9:01
16 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:00:56 +14:00 9:03
17 Tor Strand Raumar Orientering 1:02:21 +15:25 9:15
18 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:02:22 +15:26 9:16
19 Torgeir Volden Løten o-lag 1:03:02 +16:06 9:21
20 Petter Gullikstad Røros IL 1:03:28 +16:32 9:25
21 Knut Engen Raumar Orientering 1:03:36 +16:40 9:27
22 Rune Laurantsen Skien OK 1:04:45 +17:49 9:37
23 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 1:05:39 +18:43 9:45
24 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:06:14 +19:18 9:50
25 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 1:10:24 +23:28 10:27
26 Morten Roger Andersen Halden SK 1:12:10 +25:14 10:43
27 Per Olav Rustad Raumar Orientering 1:13:05 +26:09 10:51
28 Espen Raastad Skien OK 1:20:04 +33:08 11:53
29 Roy Gjerding OK Moss 1:25:47 +38:51 12:44
30 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:26:53 +39:57 12:54
31 Petter Fure Oppsal Orientering 2:08:36 +1:21:40 19:06
Donald Skantze IL Tyrving brutt

H 60-

6 150 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 45:15 7:21
2 Harald Hovi Skien OK 51:32 +6:17 8:22
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 52:46 +7:31 8:34
4 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 53:32 +8:17 8:42
5 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 54:19 +9:04 8:49
6 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 54:33 +9:18 8:52
7 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 56:06 +10:51 9:07
8 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 57:12 +11:57 9:18
9 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 57:33 +12:18 9:21
10 Ola Brox OL Toten-Troll 57:55 +12:40 9:25
11 Svein S Jacobsen IL Tyrving 58:53 +13:38 9:34
12 Tor Sørevik TIF Viking 59:40 +14:25 9:42
13 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 1:00:06 +14:51 9:46
14 Petter Næss Oppsal Orientering 1:00:46 +15:31 9:52
15 Bård Natvig Nittedal OL 1:02:31 +17:16 10:09
16 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:02:39 +17:24 10:11
17 Erik Lindström Modum OL 1:02:48 +17:33 10:12
18 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 1:03:39 +18:24 10:20
19 Erik Grøndalen Hamar OK 1:05:22 +20:07 10:37
20 Tor Solbergseter Austmarka IL 1:06:08 +20:53 10:45
21 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:08:37 +23:22 11:09
22 Per Chr. Hagen Bø OL 1:08:56 +23:41 11:12
23 Rolf Lunde Eiker OL 1:09:24 +24:09 11:17
24 Per Osen Vestre Akers SK 1:10:03 +24:48 11:23
25 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:10:14 +24:59 11:25
26 Magne Vollen Oslostudentenes IK 1:10:30 +25:15 11:27
27 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:12:33 +27:18 11:47
28 Bent Galborgen Indre Østfold OK 1:14:25 +29:10 12:06
29 Runar Kirkerud Eiker OL 1:17:45 +32:30 12:38
30 Trond Søberg Løten o-lag 1:19:57 +34:42 13:00
31 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:20:45 +35:30 13:07
32 Jan Sveen Raumar Orientering 1:23:48 +38:33 13:37
33 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:54:39 +1:09:24 18:38

H 65-

4 890 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 37:27 7:39
2 Willy Grønstad Gimle IF 38:37 +1:10 7:53
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 38:46 +1:19 7:55
4 Harry Breiland Ålgård Orientering 40:29 +3:02 8:16
5 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 41:09 +3:42 8:24
6 Leif Billingsø Eidskog OL 41:35 +4:08 8:30
7 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 41:57 +4:30 8:34
8 Trygve Løland Birkenes IL 42:14 +4:47 8:38
9 Helge Revhaug Ringerike OL 42:24 +4:57 8:40
10 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 42:54 +5:27 8:46
11 Eldar Børsum Bækkelagets SK 43:25 +5:58 8:52
12 Hans R. Bakken Eiker OL 43:30 +6:03 8:53
13 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 45:09 +7:42 9:13
14 Ole Lien Løten o-lag 45:41 +8:14 9:20
15 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 45:54 +8:27 9:23
16 Steinar Skoglund Fossum IF 47:00 +9:33 9:36
17 Øyvind Stene Asker Skiklubb 47:03 +9:36 9:37
18 John Thomas Petersen Nittedal OL 47:17 +9:50 9:40
19 Jørgen Holmboe IL Tyrving 47:22 +9:55 9:41
19 Arve Smestad Løten o-lag 47:22 +9:55 9:41
21 Bjørn Steen Bø OL 47:59 +10:32 9:48
22 Paul Skjaker Hadeland OL 48:22 +10:55 9:53
23 Atle Remme Porsgrunn OL 49:01 +11:34 10:01
24 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 49:53 +12:26 10:12
25 Atle Bergseth Kvernbit IL 50:12 +12:45 10:15
26 Terje Malm Hamar OK 50:45 +13:18 10:22
27 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 51:24 +13:57 10:30
28 Hogne Kjærås Andebu IL 51:25 +13:58 10:30
29 Runar Kittilsen Stokke IL 51:42 +14:15 10:34
30 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 51:49 +14:22 10:35
31 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 52:01 +14:34 10:38
32 Erik Johan Grorud Haslum IL 52:26 +14:59 10:43
33 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 53:23 +15:56 10:55
34 Martin Nauf Hedrum OL 54:26 +16:59 11:07
35 Atle Alvheim Fana IL 55:06 +17:39 11:16
36 Tor Sørensen Eiker OL 55:14 +17:47 11:17
37 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 56:22 +18:55 11:31
38 Per Øhlckers IL Tyrving 56:46 +19:19 11:36
39 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 57:11 +19:44 11:41
40 Jarle Busterud Elverum OK 58:47 +21:20 12:01
41 John Birger Skansen Rudsbygd IL 58:57 +21:30 12:03
42 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 59:01 +21:34 12:04
43 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:01:26 +23:59 12:33
44 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:02:33 +25:06 12:47
45 Rolf Karset Steinkjer OK 1:04:43 +27:16 13:14
46 Heribert Kink Tormod Skilag 1:13:41 +36:14 15:04
47 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:25:26 +47:59 17:28

H 70-

4 560 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 36:17 7:57
2 Tore Langaard Oppsal Orientering 36:52 +0:35 8:05
3 Leidulv Vinje Nidarøst OK 38:01 +1:44 8:20
4 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 40:16 +3:59 8:49
5 Olav Høiås Vang OL 40:19 +4:02 8:50
6 Per Fosser Indre Østfold OK 41:17 +5:00 9:03
7 Ingar Håkonsen Notodden OL 41:45 +5:28 9:09
8 Henrik Hvoslef IK Stern 42:20 +6:03 9:17
9 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 43:09 +6:52 9:27
10 Trond Feiring Hamar OK 43:15 +6:58 9:29
11 Kjell Meen Porsgrunn OL 44:27 +8:10 9:44
12 Torbjørn Håkensen OL Vallset/Stange 44:43 +8:26 9:48
13 Lars Buttingsrud Vingelen IL 45:01 +8:44 9:52
14 Roar Bjordal Oppsal Orientering 45:10 +8:53 9:54
15 Ragnar Hillestad Lardal OL 45:37 +9:20 10:00
16 Odd Aure Drangedal OL 45:43 +9:26 10:01
17 Helge Bjaaland Heming Orientering 45:45 +9:28 10:01
18 Torleif Stephansen Nidarøst OK 46:26 +10:09 10:10
19 John Ivar Kjellevold Modum OL 46:51 +10:34 10:16
20 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 47:04 +10:47 10:19
21 Klaus Engen Eidskog OL 47:19 +11:02 10:22
21 Per Vold Fana IL 47:19 +11:02 10:22
23 Sigurd Vikebø TIF Viking 48:22 +12:05 10:36
24 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 48:51 +12:34 10:42
25 Tormod Dahlen Ringerike OL 49:21 +13:04 10:49
26 Per Bjørkhaug TIF Viking 49:55 +13:38 10:56
27 Arne Kristensen Arnadal IL 50:18 +14:01 11:01
28 Anton Lomme Hedrum OL 50:33 +14:16 11:05
29 Lars Martin Gjein Stokke IL 50:52 +14:35 11:09
30 Magnar Øvreås Botne SK 51:10 +14:53 11:13
31 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 52:37 +16:20 11:32
32 Ottar Evensen Elverum OK 53:21 +17:04 11:41
33 Bjørn A. Schou OK Sør 53:53 +17:36 11:48
34 Knut Lindløv OK Moss 55:59 +19:42 12:16
35 Egill Knudsen TIF Viking 56:02 +19:45 12:17
36 Geir Husdal TIF Viking 57:26 +21:09 12:35
37 Per Kruke Eiker OL 58:19 +22:02 12:47

H 75-

4 560 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Lundhaug OK Moss 41:48 9:10
2 Elling Frøvoll Sturla, IF 43:35 +1:47 9:33
3 Jon Tyldum Rudsbygd IL 44:31 +2:43 9:45
4 Trygve Fosse Gimle IF 46:47 +4:59 10:15
5 Bjørn Egner Heming Orientering 46:49 +5:01 10:16
6 Anders Lauglo OL Trollelg 47:32 +5:44 10:25
7 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 49:36 +7:48 10:52
8 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 49:37 +7:49 10:52
9 Gunnar Østerbø Freidig 50:19 +8:31 11:02
10 Per Løvaas OL Trollelg 50:29 +8:41 11:04
11 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 51:55 +10:07 11:23
12 Tore S. Rasmussen TIF Viking 51:59 +10:11 11:23
13 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 52:48 +11:00 11:34
14 Steinar Ruud Konnerud IL 53:08 +11:20 11:39
15 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 55:33 +13:45 12:10
16 Kåre Knudsen IL GeoForm 56:06 +14:18 12:18
17 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 56:32 +14:44 12:23
17 Eivind Hagen Hadeland OL 56:32 +14:44 12:23
19 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 57:08 +15:20 12:31
20 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 57:14 +15:26 12:33
21 Knut Kjemhus Kongsberg OL 58:44 +16:56 12:52
22 Sturle Hånes IL GeoForm 59:19 +17:31 13:00
23 Leif Bråten Heming Orientering 59:55 +18:07 13:08
24 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:00:28 +18:40 13:15
25 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:00:44 +18:56 13:19
26 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:02:42 +20:54 13:45
27 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:02:55 +21:07 13:47
28 Thor Edvardsen Larvik OK 1:07:35 +25:47 14:49
29 Axel Ingvaldsen TIF Viking 1:08:01 +26:13 14:54
30 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:28:42 +46:54 19:27

H 80-

3 590 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Lie Stokke IL 37:02 10:18
2 Paul Forseth OL Trollelg 39:04 +2:02 10:52
3 Tor Drage Haugerud IF 41:13 +4:11 11:28
4 Nils Jansson Skattkärrs IF 43:34 +6:32 12:08
5 Einar Jørundland OK Sør 45:38 +8:36 12:42
6 Leiv Hope Kongsberg OL 47:01 +9:59 13:05
7 Hans Larsen Raumar Orientering 47:04 +10:02 13:06
8 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 52:42 +15:40 14:40
9 Halstein Ødegård Løten o-lag 55:27 +18:25 15:26
10 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:01:22 +24:20 17:05
11 Iver Rognstad Hadeland OL 1:04:58 +27:56 18:05
12 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:08:29 +31:27 19:04
13 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 1:09:19 +32:17 19:18
14 Tor Kaurin Måren OK 1:43:16 +1:06:14 28:45
Finn Åge Østern Kongsberg OL diskvalifisert

H 85-

3 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mads Berg Nord-Østerdal OK 49:01 13:39
2 Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb 53:43 +4:42 14:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor