Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 35-

2 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Jæger Oppsal Orientering 26:10 10:18

D 40-

2 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 19:05 7:30
2 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 20:23 +1:18 8:01
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 21:04 +1:59 8:17
4 Eli Stensli Løten o-lag 31:05 +12:00 12:14

D 45-

2 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grethe Bergersen Eidskog OL 24:17 9:33
2 Stine Arntzen Sandefjord OK 24:26 +0:09 9:37
3 Hege Pran Odal OL - Orientering 26:47 +2:30 10:32
4 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 28:45 +4:28 11:19
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 29:44 +5:27 11:42

D 50-

2 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 20:50 8:12
2 Tone Stokland Sandefjord OK 22:25 +1:35 8:49
3 Tone Bakken Lillomarka OL 22:56 +2:06 9:01
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 23:05 +2:15 9:05
5 Liv Meli Nord-Østerdal OK 23:57 +3:07 9:25
6 Ida Engen Raumar Orientering 25:57 +5:07 10:12
7 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 27:37 +6:47 10:52
8 Turid Vongraven Skien OK 30:42 +9:52 12:05
9 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 36:23 +15:33 14:19
Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert

D 55-

2 210 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirpa Lilja Modum OL 20:38 9:20
2 Grete Hovi Skien OK 20:58 +0:20 9:29
3 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 21:02 +0:24 9:31
4 Runa Skyttersæter Heming Orientering 22:00 +1:22 9:57
5 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 22:28 +1:50 10:09
6 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 22:42 +2:04 10:16
7 Bente Line Indre Østfold OK 22:56 +2:18 10:22
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 23:05 +2:27 10:26
9 Berit Danielsen IL Tyrving 23:34 +2:56 10:39
10 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 24:12 +3:34 10:57
11 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 25:03 +4:25 11:20
12 Berit Berge IL Tyrving 25:11 +4:33 11:23
13 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 25:15 +4:37 11:25
14 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 25:57 +5:19 11:44
15 Anne Sørum Ringsaker OK 29:55 +9:17 13:32
16 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 38:18 +17:40 17:19
Enikø Bertalan Asker Skiklubb diskvalifisert

D 60-

2 210 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 21:45 9:50
2 Lis Dæhli Løten o-lag 21:59 +0:14 9:56
3 Siren Greve Bergens TF 23:16 +1:31 10:31
4 Ingrid Strande Skien OK 24:12 +2:27 10:57
5 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 25:10 +3:25 11:23
6 Elle M. Melbye Heming Orientering 28:29 +6:44 12:53
7 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 35:23 +13:38 16:00
8 Randi Hansen Arnadal IL 37:45 +16:00 17:04
9 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 38:30 +16:45 17:25
10 Bente Grøndalen Hamar OK 38:37 +16:52 17:28
11 Lill Birkelund Porsgrunn OL 40:12 +18:27 18:11
12 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 53:48 +32:03 24:20
13 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 1:15:28 +53:43 34:08
Sidsel Storihle Ringsaker OK diskvalifisert
Anne Marit Nauf Hedrum OL diskvalifisert
Aud Kjemperud Eiker OL diskvalifisert
Anne Lise Andreassen Sandefjord OK diskvalifisert

D 65-

1 590 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 16:35 10:25
2 Berit Hegdal Bergens TF 18:38 +2:03 11:43
3 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 19:56 +3:21 12:32
4 Liv Haugli Heming Orientering 20:32 +3:57 12:54
5 Kari Strande Ringerike OL 20:51 +4:16 13:06
6 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 20:53 +4:18 13:08
7 Inger Lindløv OK Moss 21:41 +5:06 13:38
8 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 22:36 +6:01 14:12
9 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 24:21 +7:46 15:18
10 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 24:26 +7:51 15:22
11 Kjersti Tho Stabæk IF 24:48 +8:13 15:35
12 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 25:56 +9:21 16:18
13 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 27:01 +10:26 16:59
14 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 27:29 +10:54 17:17
15 Margit Ryen Steen Bø OL 27:35 +11:00 17:20
16 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 29:50 +13:15 18:45
17 Kari Berg Larvik OK 31:04 +14:29 19:32
18 Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll 31:09 +14:34 19:35
19 Marit Odden Drangedal OL 37:09 +20:34 23:21
Astrid Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert
Nora Ursin Fossum IF diskvalifisert

D 70-

1 590 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 17:57 11:17
2 Torid Kvaal Freidig 18:25 +0:28 11:34
3 Siri Holmboe IL Tyrving 20:23 +2:26 12:49
4 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 21:45 +3:48 13:40
5 Tea Forberg Rond OL 21:48 +3:51 13:42
6 Liv Feiring Hamar OK 22:28 +4:31 14:07
7 May Helene Hansen Sandefjord OK 22:34 +4:37 14:11
8 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 23:28 +5:31 14:45
9 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 23:48 +5:51 14:58
10 Turid Bratland Fossum IF 24:40 +6:43 15:30
11 Gerd Langseth Larvik OK 24:53 +6:56 15:38
12 Inger Halck Måren OK 25:54 +7:57 16:17
13 Aase Tove Golden Måren OK 26:25 +8:28 16:36
14 Astri Rogstad Fossum IF 27:03 +9:06 17:00
15 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 29:54 +11:57 18:48
16 Hjørdis Egner Heming Orientering 30:04 +12:07 18:54
17 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 30:17 +12:20 19:02
18 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 30:40 +12:43 19:17
19 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 31:44 +13:47 19:57
20 Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering 34:45 +16:48 21:51
21 Åste Eggen Måren OK 37:04 +19:07 23:18
22 Hjørdis Øvreås Botne SK 37:25 +19:28 23:31
23 Åse Konst Elverum OK 54:00 +36:03 33:57
Ingvill Vold Fana IL diskvalifisert
Birgitte Bekkelund Røyken OL diskvalifisert

D 75-

1 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 21:25 13:28
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 21:37 +0:12 13:35
3 Inger E. Vamnes Hamar OK 22:39 +1:14 14:14
4 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 24:07 +2:42 15:10
5 Gudveig Jørundland OK Sør 35:32 +14:07 22:20
Tirill Liby Seip OK Skeidi diskvalifisert

H 35-

2 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 21:20 7:43
2 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 26:12 +4:52 9:29

H 40-

2 760 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 21:52 7:55
2 Steinar Lande Bø OL 22:05 +0:13 8:00
3 Jørgen Frøyd Larvik OK 22:16 +0:24 8:04
4 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 25:49 +3:57 9:21

H 45-

2 560 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Holmboe IL Tyrving 16:42 6:31
2 Oddvar Taksdal Ganddal IL 17:49 +1:07 6:57
3 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 18:08 +1:26 7:05
4 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 20:01 +3:19 7:49
5 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 23:29 +6:47 9:10
6 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 29:33 +12:51 11:32
Eivind Lande Eidskog OL diskvalifisert

H 50-

2 560 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 17:18 6:45
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 17:41 +0:23 6:54
3 Stein Blomseth Lillomarka OL 18:14 +0:56 7:07
4 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 19:04 +1:46 7:26
5 Erlend Slokvik Nydalens SK 19:25 +2:07 7:35
6 Johan Lunde IL Koll 19:48 +2:30 7:44
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 20:11 +2:53 7:53
8 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 20:44 +3:26 8:05
9 Roar Bye Modum OL 20:59 +3:41 8:11
10 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 21:05 +3:47 8:14
11 Svein Godager Løten o-lag 21:11 +3:53 8:16
12 Stein Arne Negård Vang OL 21:39 +4:21 8:27
13 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 22:02 +4:44 8:36
14 Kristian Storsveen Løten o-lag 23:14 +5:56 9:04
15 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 23:54 +6:36 9:20
16 Olav Bakken Lillomarka OL 24:57 +7:39 9:44
17 Tor Sætaberget Lunderseter IL 25:53 +8:35 10:06
18 Rune Røed Stokke IL 27:18 +10:00 10:39
19 Per Einar Strøm Hedrum OL 27:55 +10:37 10:54
Oddbjørn Bergersen Eidskog OL diskvalifisert

H 55-

2 560 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Mårtensson Modum OL 16:35 6:28
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 17:51 +1:16 6:58
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 19:16 +2:41 7:31
4 Petter Gullikstad Røros IL 19:36 +3:01 7:39
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 19:42 +3:07 7:41
6 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 19:50 +3:15 7:44
7 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 20:13 +3:38 7:53
8 Egil Rundberget Nydalens SK 20:33 +3:58 8:01
9 Espen Raastad Skien OK 20:40 +4:05 8:04
10 Sture Ottesen Indre Østfold OK 21:07 +4:32 8:14
11 Rune Laurantsen Skien OK 21:08 +4:33 8:15
12 Tore Kjølseth Nydalens SK 21:19 +4:44 8:19
13 Torgeir Volden Løten o-lag 21:48 +5:13 8:30
14 Trond Olsen Løten o-lag 21:49 +5:14 8:31
15 Tor Strand Raumar Orientering 22:26 +5:51 8:45
16 Anton Plaian Asker Skiklubb 22:35 +6:00 8:49
17 Ole Hans Øie Løten o-lag 22:48 +6:13 8:54
18 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 22:50 +6:15 8:55
19 Knut Engen Raumar Orientering 23:09 +6:34 9:02
20 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 23:59 +7:24 9:22
21 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 25:17 +8:42 9:52
22 Erik Haugen Ringsaker OK 25:29 +8:54 9:57
23 Herman Bakke Løten o-lag 27:31 +10:56 10:44
24 Roy Gjerding OK Moss 28:58 +12:23 11:18
25 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 30:06 +13:31 11:45
26 Donald Skantze IL Tyrving 33:58 +17:23 13:16
Leif Eriksson Modum OL diskvalifisert

H 60-

2 410 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 18:36 7:43
2 Svein S Jacobsen IL Tyrving 18:41 +0:05 7:45
3 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 19:05 +0:29 7:55
4 Harald Hovi Skien OK 19:24 +0:48 8:02
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 19:31 +0:55 8:05
6 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 19:57 +1:21 8:16
7 Bård Natvig Nittedal OL 20:44 +2:08 8:36
8 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 21:15 +2:39 8:49
9 Bent Galborgen Indre Østfold OK 21:37 +3:01 8:58
10 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 21:49 +3:13 9:03
11 Per Chr. Hagen Bø OL 21:57 +3:21 9:06
12 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 22:29 +3:53 9:19
13 Ola Brox OL Toten-Troll 22:43 +4:07 9:25
14 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 22:44 +4:08 9:25
15 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 23:09 +4:33 9:36
16 Tor Sørevik TIF Viking 23:42 +5:06 9:50
17 Erik Grøndalen Hamar OK 24:46 +6:10 10:16
18 Trond Søberg Løten o-lag 25:35 +6:59 10:36
19 Odd Arne Blystad Løten o-lag 25:37 +7:01 10:37
20 Eilef Landsverk Skien OK 30:25 +11:49 12:37
21 Roar Sætaberget Lunderseter IL 40:18 +21:42 16:43
Rolf Lunde Eiker OL diskvalifisert
Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert
Tom A. Karlsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Svein Haugom Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert
Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Tor Solbergseter Austmarka IL diskvalifisert
Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss diskvalifisert
Inge Østvold Lunderseter IL diskvalifisert
Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar diskvalifisert
Jan Sveen Raumar Orientering diskvalifisert

H 65-

2 410 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 18:46 7:47
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 19:40 +0:54 8:09
3 Willy Grønstad Gimle IF 20:28 +1:42 8:29
4 Helge Revhaug Ringerike OL 20:29 +1:43 8:29
5 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 21:35 +2:49 8:57
6 Jørgen Holmboe IL Tyrving 21:42 +2:56 9:00
7 Leif Billingsø Eidskog OL 21:45 +2:59 9:01
8 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 22:06 +3:20 9:10
9 Einar Lund Hamar OK 22:19 +3:33 9:15
10 Stein Nordvi Elverum OK 22:31 +3:45 9:20
11 Atle Remme Porsgrunn OL 22:54 +4:08 9:30
12 Runar Kittilsen Stokke IL 23:10 +4:24 9:36
13 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 23:11 +4:25 9:37
14 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 23:19 +4:33 9:40
15 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 23:32 +4:46 9:45
16 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 23:40 +4:54 9:49
17 Martin Nauf Hedrum OL 23:49 +5:03 9:52
18 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 23:58 +5:12 9:56
19 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 24:18 +5:32 10:04
20 John Birger Skansen Rudsbygd IL 24:30 +5:44 10:09
21 Hans R. Bakken Eiker OL 25:08 +6:22 10:25
22 Per Øhlckers IL Tyrving 25:20 +6:34 10:30
23 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 25:25 +6:39 10:32
24 Paul Skjaker Hadeland OL 25:50 +7:04 10:43
25 Rolf Gjølberg Larvik OK 26:11 +7:25 10:51
26 Terje Malm Hamar OK 26:18 +7:32 10:54
27 Widar Taxth Løland IL Express 27:00 +8:14 11:12
28 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 27:17 +8:31 11:19
29 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 27:19 +8:33 11:20
30 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 29:19 +10:33 12:09
31 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 29:34 +10:48 12:16
32 Knut Fjæstad Hamar OK 30:59 +12:13 12:51
33 Rolf Karset Steinkjer OK 31:06 +12:20 12:54
34 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 31:24 +12:38 13:01
Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert
Arve Smestad Løten o-lag diskvalifisert
Heribert Kink Tormod Skilag diskvalifisert
Atle Alvheim Fana IL diskvalifisert
Kurt Grønli Førde IL brutt

H 70-

1 890 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 16:10 8:33
2 Ingar Håkonsen Notodden OL 18:39 +2:29 9:52
3 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 18:40 +2:30 9:52
4 Helge Bjaaland Heming Orientering 19:13 +3:03 10:10
5 Sigurd Vikebø TIF Viking 19:24 +3:14 10:15
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 19:36 +3:26 10:22
7 Leidulv Vinje Nidarøst OK 20:17 +4:07 10:43
8 Henrik Hvoslef IK Stern 21:02 +4:52 11:07
9 Lars Martin Gjein Stokke IL 21:13 +5:03 11:13
10 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 22:23 +6:13 11:50
11 Trond Feiring Hamar OK 22:28 +6:18 11:53
12 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 22:39 +6:29 11:59
13 Einar Stensby Løten o-lag 22:52 +6:42 12:05
14 Lars Buttingsrud Vingelen IL 23:04 +6:54 12:12
15 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 23:35 +7:25 12:28
16 Bjørn A. Schou OK Sør 23:46 +7:36 12:34
17 Arne Kristensen Arnadal IL 25:40 +9:30 13:34
18 Odd Aure Drangedal OL 25:52 +9:42 13:41
19 Magnar Øvreås Botne SK 27:04 +10:54 14:19
20 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 27:18 +11:08 14:26
21 Ottar Evensen Elverum OK 27:41 +11:31 14:38
21 Per Vold Fana IL 27:41 +11:31 14:38
23 Lasse Vråle Sturla, IF 28:03 +11:53 14:50
24 Ragnar Hillestad Lardal OL 29:51 +13:41 15:47
25 Knut Lindløv OK Moss 32:41 +16:31 17:17
Anton Lomme Hedrum OL diskvalifisert
John Ivar Kjellevold Modum OL diskvalifisert
Sven Marken Løten o-lag diskvalifisert
Torleif Stephansen Nidarøst OK diskvalifisert
Egill Knudsen TIF Viking diskvalifisert
Tormod Dahlen Ringerike OL diskvalifisert
Klaus Engen Eidskog OL diskvalifisert
Olav Høiås Vang OL diskvalifisert
Per Kruke Eiker OL diskvalifisert
Per Bjørkhaug TIF Viking diskvalifisert

H 75-

1 890 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Lundhaug OK Moss 20:57 11:05
2 Anders Lauglo OL Trollelg 21:07 +0:10 11:10
3 Gunnar Østerbø Freidig 21:29 +0:32 11:22
4 Bjørn Egner Heming Orientering 21:37 +0:40 11:26
5 Elling Frøvoll Sturla, IF 22:36 +1:39 11:57
6 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 23:29 +2:32 12:25
7 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 23:31 +2:34 12:26
8 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 23:32 +2:35 12:27
9 Steinar Ruud Konnerud IL 23:41 +2:44 12:31
10 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 23:57 +3:00 12:40
11 Tore S. Rasmussen TIF Viking 24:34 +3:37 12:59
12 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 25:40 +4:43 13:34
13 Jon C. Fougner Heming Orientering 25:46 +4:49 13:37
14 Henry Sundsetvik OL Trollelg 26:41 +5:44 14:07
15 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 28:09 +7:12 14:53
16 Trygve Fosse Gimle IF 30:52 +9:55 16:19
17 Axel Ingvaldsen TIF Viking 32:00 +11:03 16:55
18 Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 56:22 +35:25 29:49
Arne Øfsthus Asker Skiklubb diskvalifisert
Jon Vegard Lunde Lillehammer OK diskvalifisert
Per Løvaas OL Trollelg diskvalifisert
Leif Bråten Heming Orientering diskvalifisert
Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 80-

1 570 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Åge Østern Kongsberg OL 17:42 11:16
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 18:59 +1:17 12:05
3 Paul Forseth OL Trollelg 19:59 +2:17 12:43
4 Nils Jansson Skattkärrs IF 21:12 +3:30 13:30
5 Edgar Myrvold Hamar OK 21:19 +3:37 13:34
6 Einar Jørundland OK Sør 22:06 +4:24 14:04
7 Halstein Ødegård Løten o-lag 24:35 +6:53 15:39
8 Arne Lie Stokke IL 26:28 +8:46 16:51
9 Iver Rognstad Hadeland OL 27:31 +9:49 17:31
Tor Drage Haugerud IF diskvalifisert

H 85-

1 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mads Berg Nord-Østerdal OK 24:01 15:17
2 Magne Bekkelund Røyken OL 48:24 +24:23 30:49
Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 90-

1 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Bjørn Larsson Lillomarka OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor