Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 17-18 E

3 120 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 26:18 8:25
2 Emma Arnesen Byåsen IL 26:48 +0:30 8:35
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 27:13 +0:55 8:43
4 Gina Granstedt Halden SK 27:29 +1:11 8:48
5 Malin Sandstad Freidig 28:07 +1:49 9:00
6 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 28:14 +1:56 9:02
7 Silje Hauge Hisøy OK 28:30 +2:12 9:08
8 Ingrid Lundanes Emblem IL 28:55 +2:37 9:16
9 Marie Olaussen Fredrikstad SK 29:08 +2:50 9:20
10 Astrid Fiskum IL Tyrving 29:23 +3:05 9:25
11 Åshild Kolstad Mo OK 30:01 +3:43 9:37
12 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 30:33 +4:15 9:47
13 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 30:58 +4:40 9:55
14 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 31:10 +4:52 9:59
15 Åse Bergan Nydalens SK 31:25 +5:07 10:04
16 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 31:31 +5:13 10:06
17 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 31:39 +5:21 10:08
18 Line Wegner Hodt Fossum IF 31:45 +5:27 10:10
19 Julie Nærestad Vegårshei IL 32:33 +6:15 10:25
20 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 32:41 +6:23 10:28
21 Marie Dale Steinkjer OK 32:47 +6:29 10:30
22 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 32:48 +6:30 10:30
23 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 33:05 +6:47 10:36
24 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 33:08 +6:50 10:37
25 Pernille Opheim Freidig 33:09 +6:51 10:37
26 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 33:40 +7:22 10:47
27 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 34:02 +7:44 10:54
28 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 34:14 +7:56 10:58
29 Karine Vestøl Vegårshei IL 36:00 +9:42 11:32
30 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 36:12 +9:54 11:36
31 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 36:20 +10:02 11:38
32 Emilie Westin Porsgrunn OL 36:45 +10:27 11:46
33 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 36:52 +10:34 11:48
34 Chiara Dalla Santa Frol IL 37:07 +10:49 11:53
35 Dorte Narum Hamar OK 37:08 +10:50 11:54
36 Åshild Faller Råheim Fet OL 37:10 +10:52 11:54
37 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 37:17 +10:59 11:56
38 Hedda Vonen Lillomarka OL 37:59 +11:41 12:10
39 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 38:05 +11:47 12:12
40 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 39:15 +12:57 12:34
41 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 39:20 +13:02 12:36
42 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 39:40 +13:22 12:42
43 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39:42 +13:24 12:43
44 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 39:58 +13:40 12:48
45 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 40:52 +14:34 13:05
46 Idunn Haavengen Kongsberg OL 41:08 +14:50 13:11
47 Martine Topstad Larvik OK 41:42 +15:24 13:21
48 Line Sølberg OL Trollelg 41:49 +15:31 13:24
49 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 42:14 +15:56 13:32
50 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 44:53 +18:35 14:23
51 Ida Aurebekk Torridal IL 45:32 +19:14 14:35
52 Sigrid Bjørgen Hamar OK 49:33 +23:15 15:52
53 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 53:38 +27:20 17:11
54 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 54:38 +28:20 17:30
55 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 55:40 +29:22 17:50
Oda Sikkeland IL Tyrving diskvalifisert

D 19-20 E

3 220 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 25:54 8:02
2 Tonje Vassend Fossum IF 27:03 +1:09 8:24
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 27:09 +1:15 8:25
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 28:48 +2:54 8:56
5 Karen Oline Kolstad Freidig 28:52 +2:58 8:57
6 Julie Hjortland Larvik OK 29:10 +3:16 9:03
7 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 29:35 +3:41 9:11
8 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 29:47 +3:53 9:14
9 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 29:50 +3:56 9:15
10 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 29:59 +4:05 9:18
11 Frida Sæther Freidig 30:15 +4:21 9:23
12 Anine Ahlsand Nydalens SK 31:11 +5:17 9:41
13 Eldbjørg Narum Fossum IF 31:32 +5:38 9:47
14 Evine Westli Andersen Løten o-lag 31:44 +5:50 9:51
15 Silje Arntzen Asker Skiklubb 32:11 +6:17 9:59
16 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 32:12 +6:18 10:00
17 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 32:14 +6:20 10:00
18 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 32:55 +7:01 10:13
19 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 33:08 +7:14 10:17
20 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 33:19 +7:25 10:20
21 Nina Asheim Birkeland Halden SK 34:23 +8:29 10:40
22 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 34:55 +9:01 10:50
23 Ingvild Wang Lillomarka OL 35:51 +9:57 11:08
24 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 36:35 +10:41 11:21
25 Sigrid Alexandersen Fossum IF 37:27 +11:33 11:37
26 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 39:00 +13:06 12:06
27 Maren Grande Frol IL 40:07 +14:13 12:27
28 Ingvild Torgersen Halden SK 40:25 +14:31 12:33
29 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 41:25 +15:31 12:51
30 Trine Disch Kihle NTNUI 45:49 +19:55 14:13
31 Marie Wold Stavrum Frol IL 46:29 +20:35 14:26
32 Kristine Ausen Porsgrunn OL 47:40 +21:46 14:48
33 Jenny Braseth NTNUI 59:34 +33:40 18:29
34 Eirin Mari Fossøy NTNUI 1:03:24 +37:30 19:41
35 Synne Fossøy NTNUI 1:07:27 +41:33 20:56
36 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:07:55 +42:01 21:05
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK diskvalifisert
Kajsa Stina Sandstad Frol IL diskvalifisert

H 17-18E

4 110 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 25:04 6:05
2 Håvard Eidsmo Freidig 27:27 +2:23 6:40
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 27:51 +2:47 6:46
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:01 +2:57 6:49
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 28:08 +3:04 6:50
6 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 28:53 +3:49 7:01
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 28:58 +3:54 7:02
8 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 29:22 +4:18 7:08
8 Martin Borge Heir Fossum IF 29:22 +4:18 7:08
10 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 29:23 +4:19 7:08
11 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 29:29 +4:25 7:10
12 Anders Haga Raumar Orientering 29:45 +4:41 7:14
13 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 29:53 +4:49 7:16
14 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 29:56 +4:52 7:16
15 Peter Nordbrøden Halden SK 30:02 +4:58 7:18
16 Sverre Bang Støeng Hamar OK 30:58 +5:54 7:32
17 Tarjei Holo Fossum IF 31:24 +6:20 7:38
18 Sturla Frydenlund Sturla, IF 31:29 +6:25 7:39
19 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 31:40 +6:36 7:42
20 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 31:41 +6:37 7:42
21 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 31:43 +6:39 7:43
22 Knut Aasheim Oppsal Orientering 31:45 +6:41 7:43
23 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 31:52 +6:48 7:45
24 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:00 +6:56 7:47
25 Lars Solli Mo OK 32:11 +7:07 7:49
26 Jostein Tandberg Nydalens SK 32:40 +7:36 7:56
27 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 32:43 +7:39 7:57
28 Johannes Bordal Ringsaker OK 32:52 +7:48 7:59
29 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 33:02 +7:58 8:02
30 Jonas Unsgård IL Leik 33:12 +8:08 8:04
31 Tobias Kristensen Larvik OK 33:25 +8:21 8:07
32 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 33:50 +8:46 8:13
33 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 34:18 +9:14 8:20
34 Brage Jørum Byåsen IL 34:21 +9:17 8:21
35 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 34:44 +9:40 8:27
36 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 35:00 +9:56 8:30
37 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 35:09 +10:05 8:33
38 Jørgen Vister Indre Østfold OK 35:22 +10:18 8:36
39 Marius Pytten Kristiansand OK 36:05 +11:01 8:46
40 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 36:07 +11:03 8:47
41 Trygve Lægran Steinkjer OK 36:24 +11:20 8:51
42 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 36:32 +11:28 8:53
43 Magnus Wølneberg IL Tyrving 36:44 +11:40 8:56
44 Are Wigaard Oppsal Orientering 37:12 +12:08 9:03
45 Even Lindstad Børresen Hamar OK 38:23 +13:19 9:20
46 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 38:44 +13:40 9:25
47 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 38:48 +13:44 9:26
47 Sam Lunøe Nydalens SK 38:48 +13:44 9:26
49 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 38:49 +13:45 9:26
50 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 38:51 +13:47 9:27
51 Ole Kostøl Kristiansand OK 40:17 +15:13 9:48
52 Vegard Myklemyr Eiker OL 40:50 +15:46 9:56
53 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 41:00 +15:56 9:58
54 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 41:37 +16:33 10:07
55 Vegard Myhre Kristiansand OK 42:00 +16:56 10:13
56 Kjetil Mølnvik Freidig 42:15 +17:11 10:16
57 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 42:26 +17:22 10:19
58 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 42:32 +17:28 10:20
59 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 42:36 +17:32 10:21
60 John Runde Kristiansand OK 43:45 +18:41 10:38
61 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 45:48 +20:44 11:08
62 Trygve Heggedal Kongsberg OL 48:37 +23:33 11:49
63 Jens Didrik Berg Larvik OK 48:44 +23:40 11:51
64 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 1:00:36 +35:32 14:44
65 Kristian Nyhus Kristiansand OK 1:02:49 +37:45 15:17
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett diskvalifisert
Adrian Opheim Freidig diskvalifisert
Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK diskvalifisert
Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL diskvalifisert
Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK diskvalifisert

H 19-20E

4 130 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Markus Holter Halden SK 26:39 6:27
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 26:50 +0:11 6:29
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 27:06 +0:27 6:33
4 Gaute Friestad Kristiansand OK 27:17 +0:38 6:36
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 27:28 +0:49 6:39
6 Stian Sundsvik Frol IL 27:29 +0:50 6:39
7 Jonas Madslien Bakken NTNUI 27:42 +1:03 6:42
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:56 +1:17 6:45
9 Jonas Ressem Frol IL 27:58 +1:19 6:46
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 28:43 +2:04 6:57
11 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 28:44 +2:05 6:57
12 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 28:53 +2:14 6:59
13 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 28:58 +2:19 7:00
14 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 29:10 +2:31 7:03
15 Karl Fremstad Kongsberg OL 29:50 +3:11 7:13
16 Steinar Kollerud Lillomarka OL 30:02 +3:23 7:16
17 Magne Jutulstad NTNUI 30:18 +3:39 7:20
18 Øyvind Wiggen Byåsen IL 30:31 +3:52 7:23
19 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 30:42 +4:03 7:26
20 Vegard Ressem Frol IL 31:08 +4:29 7:32
21 Henrik Upsal Kristiansand OK 31:22 +4:43 7:35
22 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 32:06 +5:27 7:46
23 Oskar Størmer Fossum IF 32:15 +5:36 7:48
24 Håvard Myhre Kongsberg OL 32:38 +5:59 7:54
25 Ola Keiserås IL Leik 32:48 +6:09 7:56
26 Johan Otto Munkeby Frol IL 33:24 +6:45 8:05
27 Tord Haflan Nydalens SK 34:14 +7:35 8:17
28 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 34:29 +7:50 8:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
29 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 34:52 +8:13 8:26
30 Erland Kvisle Asker Skiklubb 35:09 +8:30 8:30
31 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 37:03 +10:24 8:58
31 Sigurd Melsom Fossum IF 37:03 +10:24 8:58
33 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 37:08 +10:29 8:59
34 Vetle Christiansen Raumar Orientering 38:52 +12:13 9:24
35 Andreas Alvem NTNUI 42:55 +16:16 10:23
36 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 43:11 +16:32 10:27
Sigur Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert
Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt

D 21 FINALE

4 670 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Fasting Halden SK 33:51 7:14
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 35:02 +1:11 7:30
3 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 35:40 +1:49 7:38
4 Mathilde Rundhaug Frol IL 36:42 +2:51 7:51
4 Hanne Sandstad Freidig 36:42 +2:51 7:51
4 Emma Johansson Fredrikstad SK 36:42 +2:51 7:51
7 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 36:48 +2:57 7:52
8 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 36:57 +3:06 7:54
9 Marianne Andersen Konnerud IL 37:29 +3:38 8:01
10 Maren Jansson Haverstad NTNUI 37:51 +4:00 8:06
11 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 38:15 +4:24 8:11
12 Bodil Helgerud Halden SK 38:16 +4:25 8:11
13 Kristine Berglia Eiker OL 39:20 +5:29 8:25
13 Linn Hokholt NTNUI 39:20 +5:29 8:25
15 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 39:39 +5:48 8:29
16 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 40:10 +6:19 8:36
17 Tone E Lye IL Tyrving 40:15 +6:24 8:37
18 Eva Jurenikova Halden SK 40:47 +6:56 8:43
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 40:48 +6:57 8:44
19 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 40:48 +6:57 8:44
21 Anna Ulvensøen NTNUI 40:50 +6:59 8:44
22 Elin Bjerva Larvik OK 41:33 +7:42 8:53
23 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 41:51 +8:00 8:57
24 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 41:58 +8:07 8:59
25 Hanne Nøvik Nydalens SK 42:30 +8:39 9:06
26 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 43:10 +9:19 9:14
27 Elen Katrine Skjerve NTNUI 43:55 +10:04 9:24
28 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 44:23 +10:32 9:30
29 Mari Angell-Petersen Freidig 44:31 +10:40 9:31
30 Christine Mikkelsen Ik Grane Arendal Orientering 44:46 +10:55 9:35
31 Julie Størmer NTNUI 45:47 +11:56 9:48
32 Marit Kahrs Fredrikstad SK 46:15 +12:24 9:54
33 Gry Granstedt NTNUI 48:41 +14:50 10:25
34 Kristine Fjellanger NTNUI 49:45 +15:54 10:39
35 Anne Johanne Lind Nydalens SK 55:13 +21:22 11:49
Kine Gulliksen Bækkelagets SK diskvalifisert

H 21 FINALE

5 620 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 33:52 6:01
2 Olav Lundanes Halden SK 34:20 +0:28 6:06
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 34:20 +0:28 6:06
4 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 35:19 +1:27 6:17
5 Yngve Skogstad Frol IL 35:56 +2:04 6:23
6 Martin Vister Frol IL 36:06 +2:14 6:25
7 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 36:09 +2:17 6:25
8 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 36:11 +2:19 6:26
9 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 36:12 +2:20 6:26
10 Borger Melsom Fossum IF 36:34 +2:42 6:30
11 Carl Petter Lyngen Frol IL 37:09 +3:17 6:36
12 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 37:12 +3:20 6:37
13 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 37:51 +3:59 6:44
14 Jo Forseth Indgaard Frol IL 37:55 +4:03 6:44
15 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 37:58 +4:06 6:45
16 Vegard Danielsen Kristiansand OK 38:02 +4:10 6:46
17 Øystein Sørensen Nydalens SK 38:14 +4:22 6:48
18 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 38:15 +4:23 6:48
19 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 38:18 +4:26 6:48
20 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 38:22 +4:30 6:49
21 Matthew Speake Lillomarka OL 38:38 +4:46 6:52
22 Anders Tiltnes IL Tyrving 38:47 +4:55 6:54
23 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 38:57 +5:05 6:55
24 Sindre Rønning Fossum IF 39:03 +5:11 6:56
25 Kjetil Okkenhaug NTNUI 39:05 +5:13 6:57
26 Håvard Vassenden Frol IL 39:10 +5:18 6:58
27 Emil Wingstedt Halden SK 39:16 +5:24 6:59
28 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 39:52 +6:00 7:05
29 Anders Vister Nydalens SK 40:00 +6:08 7:07
30 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 40:05 +6:13 7:07
31 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 40:15 +6:23 7:09
32 Bojan Blumenstein Nydalens SK 40:37 +6:45 7:13
33 Fredrik Eliasson Halden SK 41:18 +7:26 7:20
34 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 41:26 +7:34 7:22
35 Paul Sirum Frol IL 42:44 +8:52 7:36
36 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 42:54 +9:02 7:38
37 Mats Nordbrøden Halden SK 43:06 +9:14 7:40
38 Ivar Lundanes Emblem IL 43:48 +9:56 7:47
39 Magne Dæhli Halden SK 44:21 +10:29 7:53
40 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 44:23 +10:31 7:53
41 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 44:43 +10:51 7:57
42 Leif Størmer Fossum IF 44:51 +10:59 7:58
43 Dag Lofthus NTNUI 45:04 +11:12 8:01
44 Espen Jakobsen IL Tyrving 47:42 +13:50 8:29
Isak Bergset NTNUI diskvalifisert
Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert
Espen Weltzien IL Tyrving diskvalifisert
Anders Nordberg Nydalens SK diskvalifisert

D 21 Gjest

4 670 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lizzie Ingham Halden SK 39:10 8:23
2 Jo Shepherd Halden SK 42:20 +3:10 9:03
3 Aija Skrastina Emblem IL 48:43 +9:33 10:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor