Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 21 Gjest

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lizzie Ingham Halden SK 24:29 8:44
2 Jo Shepherd Halden SK 34:13 +9:44 12:13

D 21-E1

2 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 23:11 8:16
2 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 23:17 +0:06 8:18
3 Emma Johansson Fredrikstad SK 23:32 +0:21 8:24
4 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 23:49 +0:38 8:30
5 Mari Fasting Halden SK 23:50 +0:39 8:30
6 Eva Jurenikova Halden SK 24:22 +1:11 8:42
7 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 25:30 +2:19 9:06
8 Tone E Lye IL Tyrving 25:33 +2:22 9:07
9 Marit Kahrs Fredrikstad SK 25:40 +2:29 9:10
10 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 25:56 +2:45 9:15
11 Gry Granstedt NTNUI 26:00 +2:49 9:17
12 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 26:47 +3:36 9:33
13 Sara Profors Frol IL 27:07 +3:56 9:41
14 Anette Juveli Konnerud IL 27:37 +4:26 9:51
15 Runa Fremstad Larvik OK 27:42 +4:31 9:53
16 Line Sundsvik Frol IL 27:57 +4:46 9:58
17 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 30:10 +6:59 10:46
18 Ida Tiltnes IL Tyrving 31:18 +8:07 11:10
19 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 32:14 +9:03 11:30
20 Åsta Venås Flægstad NTNUI 33:33 +10:22 11:58
21 Nina Smestad Løten o-lag 34:23 +11:12 12:16
22 Turid Kamstrup Hovind NTNUI 41:38 +18:27 14:52
Malin Jakobsson Nydalens SK diskvalifisert
Aija Skrastina Emblem IL diskvalifisert
Hilde Sofie Hansen Mo OK diskvalifisert

D 21-E2

2 880 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 21:37 7:30
2 Marianne Andersen Konnerud IL 22:17 +0:40 7:44
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 23:31 +1:54 8:09
4 Anna Ulvensøen NTNUI 24:03 +2:26 8:21
5 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 24:06 +2:29 8:22
6 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 24:55 +3:18 8:39
7 Mathilde Rundhaug Frol IL 25:08 +3:31 8:43
8 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 25:32 +3:55 8:51
9 Anne Johanne Lind Nydalens SK 25:35 +3:58 8:52
10 Mari Angell-Petersen Freidig 26:38 +5:01 9:14
11 Julie Størmer NTNUI 28:06 +6:29 9:45
12 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 29:18 +7:41 10:10
13 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 29:31 +7:54 10:14
14 Karianne Ruud Emblem IL 31:23 +9:46 10:53
15 Siri Kollerud Lillomarka OL 31:33 +9:56 10:57
16 Marianne Opsahl Bredesen NTNUI 33:02 +11:25 11:28
17 Marie Styrvold NTNUI 33:43 +12:06 11:42
18 Solveig Blandkjenn NTNUI 34:03 +12:26 11:49
19 Kari Svingheim Frol IL 34:25 +12:48 11:57
20 Karoline Dahl Fosby NTNUI 35:34 +13:57 12:20
21 Marianne Dæhli Halden SK 36:22 +14:45 12:37
22 Marit Wenseth Kure Bø OL 36:31 +14:54 12:40
23 Gunhild Rogne Halland NTNUI 37:53 +16:16 13:09
24 Marit Isachsen Asker Skiklubb 38:16 +16:39 13:17

D 21-E3

2 850 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 22:53 8:01
2 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 23:06 +0:13 8:06
3 Linn Hokholt NTNUI 23:07 +0:14 8:06
4 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 23:45 +0:52 8:20
5 Kristine Berglia Eiker OL 24:03 +1:10 8:26
6 Bodil Helgerud Halden SK 24:08 +1:15 8:28
7 Hanne Sandstad Freidig 24:33 +1:40 8:36
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 24:46 +1:53 8:41
9 Elin Bjerva Larvik OK 25:21 +2:28 8:53
10 Hanne Nøvik Nydalens SK 25:35 +2:42 8:58
11 Kristine Fjellanger NTNUI 25:52 +2:59 9:04
12 Elen Katrine Skjerve NTNUI 26:42 +3:49 9:22
13 Marta Ulvensøen NTNUI 26:49 +3:56 9:24
14 Guro Torpe Frol IL 27:35 +4:42 9:40
15 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 28:03 +5:10 9:50
16 Martine Åstebøl NTNUI 28:41 +5:48 10:03
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 30:14 +7:21 10:36
18 Eline Drage Kongsberg OL 30:32 +7:39 10:42
19 Kristine Fjeldbo NTNUI 31:23 +8:30 11:00
20 Ingrid Okkenhaug NTNUI 32:11 +9:18 11:17
21 Aurora Fossøy NTNUI 34:00 +11:07 11:55
22 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 34:44 +11:51 12:11
23 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 35:58 +13:05 12:37
24 Camilla Øhman NTNUI 39:38 +16:45 13:54
25 Katharina Rogstad NTNUI 46:50 +23:57 16:25

H 21-E1

3 470 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 21:33 6:12
2 Anders Nordberg Nydalens SK 22:37 +1:04 6:31
3 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 23:02 +1:29 6:38
4 Vegard Danielsen Kristiansand OK 23:32 +1:59 6:46
5 Håvard Vassenden Frol IL 23:41 +2:08 6:49
6 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 24:15 +2:42 6:59
7 Bojan Blumenstein Nydalens SK 24:21 +2:48 7:01
8 Espen Jakobsen IL Tyrving 24:29 +2:56 7:03
9 Dag Lofthus NTNUI 24:35 +3:02 7:05
10 Fredrik Eliasson Halden SK 24:41 +3:08 7:06
11 Ivar Lundanes Emblem IL 25:07 +3:34 7:14
12 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 25:15 +3:42 7:16
13 Håvard Haga Nydalens SK 25:22 +3:49 7:18
14 Sindre Sandven Fossum IF 25:25 +3:52 7:19
15 Harald Kalager NTNUI 25:52 +4:19 7:27
16 Per Melander Often NTNUI 25:55 +4:22 7:28
17 Jonas Klausen Espedal NTNUI 25:56 +4:23 7:28
18 Tomas Eidsmo Freidig 26:11 +4:38 7:32
19 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 26:16 +4:43 7:34
20 Espen Fiskum Halden SK 26:20 +4:47 7:35
21 Dag Steinar Ragvin Bø OL 26:47 +5:14 7:43
22 Ola Berger Byåsen IL 27:34 +6:01 7:56
23 Per Arne Aadland Samnanger IL 27:39 +6:06 7:58
24 Ove Baardsgaard OL Trollelg 28:00 +6:27 8:04
25 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 28:07 +6:34 8:06
26 Jan Kocbach Fana IL 28:22 +6:49 8:10
27 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 29:00 +7:27 8:21
28 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 29:36 +8:03 8:31
29 Sebastian Kvithammer Wing OK 29:39 +8:06 8:32
30 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 30:01 +8:28 8:39
31 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 30:08 +8:35 8:41
32 Jan Schmid OL Trollelg 30:16 +8:43 8:43
33 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 32:24 +10:51 9:20
34 Per Wiréhn Asker Skiklubb 32:38 +11:05 9:24
35 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 33:47 +12:14 9:44
Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett diskvalifisert

H 21-E2

3 460 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 21:28 6:12
2 Magne Dæhli Halden SK 21:45 +0:17 6:17
3 Borger Melsom Fossum IF 22:06 +0:38 6:23
4 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 22:11 +0:43 6:24
5 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 22:24 +0:56 6:28
6 Sindre Rønning Fossum IF 22:40 +1:12 6:33
7 Matthew Speake Lillomarka OL 22:54 +1:26 6:37
8 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 23:49 +2:21 6:53
9 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 24:23 +2:55 7:02
10 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 24:24 +2:56 7:03
11 Anders Vister Nydalens SK 24:28 +3:00 7:04
12 Leif Størmer Fossum IF 24:41 +3:13 7:08
13 Rune Nygaard IL Gular 24:42 +3:14 7:08
14 Tore Sandvik Halden SK 25:40 +4:12 7:25
15 Øyvind Helgerud Halden SK 25:46 +4:18 7:26
16 Adrian Opheim NTNUI 26:08 +4:40 7:33
17 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 26:12 +4:44 7:34
18 Sindre Johannessen Freidig 26:20 +4:52 7:36
18 Simen Eid Nielsen NTNUI 26:20 +4:52 7:36
20 Espen Sundsvik Frol IL 26:30 +5:02 7:39
21 Torgeir Nørbech IL Tyrving 27:27 +5:59 7:56
22 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 27:31 +6:03 7:57
23 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 28:06 +6:38 8:07
24 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 29:11 +7:43 8:26
25 Jørgen Tegdan OL Trollelg 29:30 +8:02 8:31
26 Tore Nymark Askøy OL 29:51 +8:23 8:37
27 Jørgen Fiskum Frol IL 29:55 +8:27 8:38
28 Anders Bjergaard NTNUI 30:26 +8:58 8:47
28 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 30:26 +8:58 8:47
30 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 30:33 +9:05 8:49
31 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 31:59 +10:31 9:14
32 Fredrik Omdal NTNUI 33:18 +11:50 9:37
33 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 33:21 +11:53 9:38
34 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 37:06 +15:38 10:43
35 Johannes Svendsen OL Trollelg 48:26 +26:58 13:59
Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI diskvalifisert

H 21-E3

3 460 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 21:10 6:07
2 Olav Lundanes Halden SK 21:25 +0:15 6:11
3 Martin Vister Frol IL 22:11 +1:01 6:24
4 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 22:35 +1:25 6:31
5 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 22:42 +1:32 6:33
6 Emil Wingstedt Halden SK 22:50 +1:40 6:35
7 Carl Petter Lyngen Frol IL 23:03 +1:53 6:39
8 Paul Sirum Frol IL 23:05 +1:55 6:40
9 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 23:11 +2:01 6:42
10 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 23:41 +2:31 6:50
11 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 24:07 +2:57 6:58
12 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 24:08 +2:58 6:58
13 Mikkel Sørensen NTNUI 24:20 +3:10 7:01
14 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 24:28 +3:18 7:04
15 Andreas Magerøy Frol IL 25:10 +4:00 7:16
16 1015 Martínez Pérez Halden SK 25:23 +4:13 7:20
17 Sverre Turter Sandvold NTNUI 25:27 +4:17 7:21
18 Terje Maroni Byåsen IL 25:32 +4:22 7:22
19 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 25:43 +4:33 7:25
20 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 26:29 +5:19 7:39
21 Erik Gustafsson NTNUI 26:58 +5:48 7:47
22 Oskar Røen Varegg Fleridrett 27:32 +6:22 7:57
23 Bjørn Lundanes NTNUI 28:29 +7:19 8:13
24 Niklas Profors NTNUI 28:56 +7:46 8:21
25 Jørn Sundby Larvik OK 29:06 +7:56 8:24
26 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 29:29 +8:19 8:31
27 Joakim Blix Prestmo Wing OK 29:50 +8:40 8:37
28 Gisle Holberg OK Skøynar 30:00 +8:50 8:40
29 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 30:10 +9:00 8:43
30 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 30:32 +9:22 8:49
31 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 31:02 +9:52 8:58
32 Jacob Berg Lofthus NTNUI 33:02 +11:52 9:32
33 Gunnar A Fiskum NTNUI 34:03 +12:53 9:50
34 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 35:27 +14:17 10:14
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert

H 21-E4

3 460 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 21:53 6:19
2 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 22:04 +0:11 6:22
3 Espen Weltzien IL Tyrving 22:20 +0:27 6:27
4 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 22:24 +0:31 6:28
5 Yngve Skogstad Frol IL 22:28 +0:35 6:29
6 Anders Tiltnes IL Tyrving 22:41 +0:48 6:33
7 Øystein Sørensen Nydalens SK 22:53 +1:00 6:36
8 Hans Petter Mathisen NTNUI 23:14 +1:21 6:42
9 Jo Forseth Indgaard Frol IL 23:20 +1:27 6:44
10 Kjetil Okkenhaug NTNUI 23:32 +1:39 6:48
11 Mats Nordbrøden Halden SK 23:38 +1:45 6:49
12 Isak Bergset NTNUI 24:20 +2:27 7:01
13 Magnus Svingheim Raumar Orientering 24:30 +2:37 7:04
14 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 24:58 +3:05 7:12
15 Øystein Pettersen Nydalens SK 24:59 +3:06 7:13
16 Sjur Hovi Kristiansand OK 25:20 +3:27 7:19
17 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 25:30 +3:37 7:22
18 Petter Reinemo Freidig 26:23 +4:30 7:37
19 Øystein Haug Frol IL 26:32 +4:39 7:40
20 Roar Skulbørstad OL Trollelg 27:05 +5:12 7:49
21 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 27:06 +5:13 7:49
22 Lars Owren Freidig 27:28 +5:35 7:56
23 Martin Hoset Nydalens SK 27:41 +5:48 8:00
24 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 28:33 +6:40 8:15
25 Martin Schälli Bækkelagets SK 29:37 +7:44 8:33
26 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 29:40 +7:47 8:34
27 Kurt Ove Melbye Verdal OK 29:45 +7:52 8:35
28 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 29:46 +7:53 8:36
29 Lars Steinar Hefre Bø OL 32:12 +10:19 9:18
30 Magnus Johansson Kristiansand OK 32:41 +10:48 9:26
31 Kyongsa Ri Nydalens SK 33:52 +11:59 9:47
32 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 48:54 +27:01 14:07
Andreas G. Polden Gneist, IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor