Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 10 september 2015

D 17-18 E

5 680 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 52:02 9:09
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 56:16 +4:14 9:54
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 56:40 +4:38 9:58
4 Åshild Kolstad Mo OK 57:41 +5:39 10:09
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 58:08 +6:06 10:14
6 Dorte Narum Hamar OK 59:01 +6:59 10:23
7 Malin Sandstad Freidig 59:51 +7:49 10:32
8 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:00:43 +8:41 10:41
9 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:01:54 +9:52 10:53
10 Silje Hauge Hisøy OK 1:02:01 +9:59 10:55
11 Åse Bergan Nydalens SK 1:02:45 +10:43 11:02
12 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:02:52 +10:50 11:04
13 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:03:03 +11:01 11:06
14 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:03:45 +11:43 11:13
15 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:03:47 +11:45 11:13
16 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:04:36 +12:34 11:22
17 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:05:42 +13:40 11:34
18 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:06:19 +14:17 11:40
19 Gina Granstedt Halden SK 1:06:34 +14:32 11:43
20 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:06:49 +14:47 11:45
21 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:08:19 +16:17 12:01
22 Martine Topstad Larvik OK 1:08:33 +16:31 12:04
23 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:09:15 +17:13 12:11
24 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:10:11 +18:09 12:21
25 Chiara Dalla Santa Frol IL 1:12:40 +20:38 12:47
26 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:12:53 +20:51 12:49
27 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:13:30 +21:28 12:56
28 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:13:54 +21:52 13:00
29 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:14:33 +22:31 13:07
30 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:14:36 +22:34 13:08
31 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:14:49 +22:47 13:10
32 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:14:54 +22:52 13:11
33 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:15:54 +23:52 13:21
34 6 Aurebekk Torridal IL 1:16:20 +24:18 13:26
35 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:16:39 +24:37 13:29
36 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:17:14 +25:12 13:35
37 Line Sølberg OL Trollelg 1:20:42 +28:40 14:12
38 Siri Moholth Kongsberg OL 1:22:13 +30:11 14:28
39 3 Aadland Samnanger IL 1:23:07 +31:05 14:37
40 Marie Dale Steinkjer OK 1:23:17 +31:15 14:39
41 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:23:50 +31:48 14:45
42 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:24:27 +32:25 14:52
43 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:26:40 +34:38 15:15
44 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:29:33 +37:31 15:45
45 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:29:40 +37:38 15:47
46 Emma Arnesen Byåsen IL 1:30:10 +38:08 15:52
47 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:33:09 +41:07 16:23
48 Pernille Opheim Freidig 1:39:36 +47:34 17:32
49 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:41:36 +49:34 17:53
Hedda Vonen Lillomarka OL diskvalifisert
Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert
Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK brutt

D 19-20 E

6 240 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 53:51 8:37
2 Sigrid Alexandersen Fossum IF 56:04 +2:13 8:59
3 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 59:40 +5:49 9:33
4 Karen Oline Kolstad Freidig 1:00:00 +6:09 9:36
5 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:01:14 +7:23 9:48
6 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:01:26 +7:35 9:50
7 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:02:31 +8:40 10:01
8 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:05:25 +11:34 10:29
9 Tonje Vassend Fossum IF 1:05:41 +11:50 10:31
10 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:07:36 +13:45 10:50
11 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:07:40 +13:49 10:50
12 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:08:39 +14:48 11:00
13 Julie Hjortland Larvik OK 1:10:38 +16:47 11:19
14 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:11:23 +17:32 11:26
15 Frida Sæther Freidig 1:11:56 +18:05 11:31
16 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:13:02 +19:11 11:42
17 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 1:16:10 +22:19 12:12
18 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:16:21 +22:30 12:14
19 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:19:43 +25:52 12:46
20 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:22:16 +28:25 13:11
21 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:23:04 +29:13 13:18
22 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:23:09 +29:18 13:19
23 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 1:25:57 +32:06 13:46
24 Maren Grande Frol IL 1:27:35 +33:44 14:02
25 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:35:25 +41:34 15:17
Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL diskvalifisert

D 21-E

8 230 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 1:04:42 7:51
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:06:06 +1:24 8:01
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:08:45 +4:03 8:21
4 Hanne Sandstad Freidig 1:11:29 +6:47 8:41
5 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:13:50 +9:08 8:58
6 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:13:53 +9:11 8:58
7 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:14:07 +9:25 9:00
8 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:14:54 +10:12 9:06
9 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:15:10 +10:28 9:07
10 Eva Jurenikova Halden SK 1:15:35 +10:53 9:11
11 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:16:25 +11:43 9:17
12 Ida Lindkvist NTNUI 1:17:56 +13:14 9:28
13 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:20:19 +15:37 9:45
14 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:20:21 +15:39 9:45
15 Anna Ulvensøen NTNUI 1:21:22 +16:40 9:53
16 Marta Ulvensøen NTNUI 1:22:15 +17:33 9:59
17 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:23:50 +19:08 10:11
18 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:24:17 +19:35 10:14
19 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1:24:28 +19:46 10:15
20 Malin Jakobsson Nydalens SK 1:24:54 +20:12 10:18
21 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:27:24 +22:42 10:37
22 Kristine Berglia Eiker OL 1:29:09 +24:27 10:49
23 Marion Huber Nydalens SK 1:33:11 +28:29 11:19
24 Line Sundsvik Frol IL 1:33:56 +29:14 11:24
25 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:35:45 +31:03 11:38
26 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:41:31 +36:49 12:20
27 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:46:29 +41:47 12:56
28 Martine Åstebøl NTNUI 1:52:15 +47:33 13:38
29 Hilde Sofie Hansen Mo OK 1:53:54 +49:12 13:50
30 Hanne Kristine Jørgensen Oddersjaa SSK 2:02:08 +57:26 14:50
31 Katharina Rogstad NTNUI 2:08:50 +1:04:08 15:39
32 Karoline Dahl Fosby NTNUI 2:38:22 +1:33:40 19:14
Tone E Lye IL Tyrving diskvalifisert
Kristine Fjeldbo NTNUI diskvalifisert
Linn Hokholt NTNUI diskvalifisert

H 17-18E

7 830 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:02:27 7:58
2 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:04:02 +1:35 8:10
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:06:36 +4:09 8:30
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:07:08 +4:41 8:34
5 Håvard Eidsmo Freidig 1:08:05 +5:38 8:41
6 Peter Nordbrøden Halden SK 1:10:59 +8:32 9:03
7 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:11:28 +9:01 9:07
8 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:11:36 +9:09 9:08
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:11:54 +9:27 9:10
10 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:12:03 +9:36 9:12
10 Anders Haga Raumar Orientering 1:12:03 +9:36 9:12
12 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:12:41 +10:14 9:16
13 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:12:56 +10:29 9:18
14 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:13:02 +10:35 9:19
15 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:13:17 +10:50 9:21
16 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:13:34 +11:07 9:23
17 Ole Kostøl Kristiansand OK 1:14:36 +12:09 9:31
18 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:15:23 +12:56 9:37
19 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:15:45 +13:18 9:40
20 Martin Borge Heir Fossum IF 1:16:03 +13:36 9:42
21 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:16:08 +13:41 9:43
22 Tarjei Holo Fossum IF 1:16:37 +14:10 9:47
23 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:16:44 +14:17 9:47
24 Adrian Opheim Freidig 1:17:53 +15:26 9:56
25 Marius Pytten Kristiansand OK 1:18:54 +16:27 10:04
26 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:19:50 +17:23 10:11
27 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:20:16 +17:49 10:15
28 Tobias Kristensen Larvik OK 1:21:20 +18:53 10:23
29 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:21:21 +18:54 10:23
30 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:21:25 +18:58 10:23
31 Kjetil Mølnvik Freidig 1:21:35 +19:08 10:25
32 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:22:12 +19:45 10:29
33 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 1:22:19 +19:52 10:30
34 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:23:43 +21:16 10:41
35 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:24:57 +22:30 10:50
36 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:25:22 +22:55 10:54
37 Even Lindstad Børresen Hamar OK 1:26:03 +23:36 10:59
38 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:26:15 +23:48 11:00
39 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:29:50 +27:23 11:28
40 Brage Jørum Byåsen IL 1:30:44 +28:17 11:35
41 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:34:04 +31:37 12:00
42 Lars Solli Mo OK 1:34:12 +31:45 12:01
43 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:34:38 +32:11 12:05
44 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:36:47 +34:20 12:21
45 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 1:37:53 +35:26 12:30
46 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 1:39:03 +36:36 12:39
47 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 1:39:22 +36:55 12:41
48 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:40:05 +37:38 12:46
49 Martin Gjedrem Lund Verdal OK 1:40:06 +37:39 12:47
50 Sturla Frydenlund Sturla, IF 1:40:53 +38:26 12:53
51 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:40:55 +38:28 12:53
52 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:45:10 +42:43 13:25
53 Jørgen Vister Indre Østfold OK 1:47:27 +45:00 13:43
54 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 1:48:14 +45:47 13:49
55 John Runde Kristiansand OK 1:49:11 +46:44 13:56
56 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:49:57 +47:30 14:02
57 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:49:59 +47:32 14:02
58 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:52:03 +49:36 14:18
59 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:52:06 +49:39 14:19
60 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:56:05 +53:38 14:49
61 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 2:13:53 +1:11:26 17:05
62 Kristian Nyhus Kristiansand OK 2:23:41 +1:21:14 18:21
Vegard Myklemyr Eiker OL diskvalifisert
Gaute Lund Verdal OK diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert

H 19-20E

9 990 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:13:23 7:20
2 Markus Holter Halden SK 1:14:42 +1:19 7:28
3 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:21:00 +7:37 8:06
4 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:21:11 +7:48 8:07
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:21:27 +8:04 8:09
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:22:59 +9:36 8:18
7 Oskar Størmer Fossum IF 1:23:23 +10:00 8:20
8 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:23:24 +10:01 8:20
9 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:23:44 +10:21 8:22
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:25:13 +11:50 8:31
11 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:25:15 +11:52 8:32
12 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:27:20 +13:57 8:44
13 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:27:45 +14:22 8:47
14 Stian Sundsvik Frol IL 1:27:57 +14:34 8:48
15 Magne Jutulstad NTNUI 1:28:57 +15:34 8:54
16 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:29:01 +15:38 8:54
17 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:29:05 +15:42 8:55
18 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1:31:35 +18:12 9:10
19 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:34:36 +21:13 9:28
20 Jonas Ressem Frol IL 1:35:34 +22:11 9:33
21 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:36:41 +23:18 9:40
22 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:38:28 +25:05 9:51
23 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:41:39 +28:16 10:10
24 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:43:02 +29:39 10:18
25 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:44:39 +31:16 10:28
26 Ola Keiserås IL Leik 1:46:04 +32:41 10:37
27 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:53:39 +40:16 11:22
28 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:58:07 +44:44 11:49
29 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 1:58:55 +45:32 11:54
30 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 2:35:42 +1:22:19 15:35
Vegard Ressem Frol IL diskvalifisert

H 21-E

13 630 m, 75 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 1:31:04 6:40
2 Magne Dæhli Halden SK 1:34:29 +3:25 6:55
3 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:36:39 +5:35 7:05
4 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:37:39 +6:35 7:09
5 Yngve Skogstad Frol IL 1:38:19 +7:15 7:12
6 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 1:38:44 +7:40 7:14
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:39:12 +8:08 7:16
8 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:41:32 +10:28 7:26
9 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:43:38 +12:34 7:36
10 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:44:00 +12:56 7:37
11 Espen Weltzien IL Tyrving 1:45:02 +13:58 7:42
12 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 1:45:32 +14:28 7:44
13 Audun Weltzien IL Tyrving 1:45:39 +14:35 7:45
14 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:46:04 +15:00 7:46
15 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:46:40 +15:36 7:49
16 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:48:13 +17:09 7:56
17 Isak Bergset NTNUI 1:48:38 +17:34 7:58
18 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:48:47 +17:43 7:58
19 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:49:11 +18:07 8:00
20 Dag Lofthus NTNUI 1:51:04 +20:00 8:08
21 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:51:37 +20:33 8:11
22 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:51:53 +20:49 8:12
23 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:52:05 +21:01 8:13
24 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:52:27 +21:23 8:15
25 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:52:28 +21:24 8:15
26 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:53:19 +22:15 8:18
27 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:55:00 +23:56 8:26
28 Sverre Turter Sandvold NTNUI 1:55:06 +24:02 8:26
29 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 1:55:38 +24:34 8:29
30 Jan Schmid OL Trollelg 1:56:27 +25:23 8:32
31 Øyvind Helgerud Halden SK 1:56:41 +25:37 8:33
32 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:56:43 +25:39 8:33
33 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 1:56:44 +25:40 8:33
34 Anders Vister Nydalens SK 1:57:38 +26:34 8:37
35 Per Melander Often NTNUI 1:58:21 +27:17 8:40
36 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:59:03 +27:59 8:44
37 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1:59:30 +28:26 8:46
38 Martin Vister Frol IL 2:00:37 +29:33 8:50
39 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 2:01:55 +30:51 8:56
40 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 2:02:01 +30:57 8:57
41 Fredrik Eliasson Halden SK 2:02:32 +31:28 8:59
42 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:03:22 +32:18 9:03
43 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 2:03:41 +32:37 9:04
44 Jørgen Fiskum Frol IL 2:04:53 +33:49 9:09
45 Glenn Tore Løland NTNUI 2:05:08 +34:04 9:10
46 Mikkel Sørensen NTNUI 2:05:24 +34:20 9:12
47 Andreas G. Polden Gneist, IL 2:05:48 +34:44 9:13
48 Espen Sundsvik Frol IL 2:10:35 +39:31 9:34
49 Jonas Klausen Espedal NTNUI 2:10:41 +39:37 9:35
50 Harald Kalager NTNUI 2:12:23 +41:19 9:42
51 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 2:15:08 +44:04 9:54
52 Lars Owren Freidig 2:16:07 +45:03 9:59
53 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:17:15 +46:11 10:04
54 Øystein Haug Frol IL 2:19:09 +48:05 10:12
55 Erik Gustafsson NTNUI 2:19:31 +48:27 10:14
56 Einar Tommelstad Nydalens SK 2:21:21 +50:17 10:22
57 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 2:22:35 +51:31 10:27
58 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 2:25:34 +54:30 10:40
59 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 2:28:11 +57:07 10:52
60 Adrian Opheim NTNUI 2:33:39 +1:02:35 11:16
61 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 2:38:22 +1:07:18 11:37
62 Øyvind Hylleseth Skien OK 2:38:41 +1:07:37 11:38
63 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:45:39 +1:14:35 12:09
64 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 2:54:31 +1:23:27 12:48
65 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 3:00:47 +1:29:43 13:15
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert
Oskar Røen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Simen Eid Nielsen NTNUI diskvalifisert
Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert
Bjørn Lundanes NTNUI diskvalifisert
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Rune Nygaard IL Gular diskvalifisert
Paul Sirum Frol IL diskvalifisert
Sindre Rønning Fossum IF diskvalifisert
Borger Melsom Fossum IF diskvalifisert

D 21 Gjest

8 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lizzie Ingham Halden SK 1:16:51 9:20
2 Jo Shepherd Halden SK 1:31:19 +14:28 11:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor