Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

N-åpen

2 880 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Camilla Andersen Fredrikstad SK 49:45 17:16
Caroline Andersen Fredrikstad SK 48:20 16:46
Eigil Andersen Konnerud IL 22:58 7:58
Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 52:32 18:14
Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 36:10 12:33
Jonatan Aune Halden SK 36:43 12:44
Herman Lien Backstrøm Halden SK 41:06 14:16
Marie Lien Backstrøm Halden SK 40:45 14:08
Marte Madslien Bakken Nydalens SK 27:07 9:24
Jenny Baklid Konnerud IL 21:10 7:20
Gaute Bergan Nydalens SK 27:27 9:31
Bendik Bergseng Fredrikstad SK 42:52 14:53
Andreas Bergsland Trøsken IL 21:15 7:22
Ketil Bertelsen Porsgrunn OL 32:46 11:22
Alfred Bjørnerød OK Moss 25:01 8:41
Ingrid Blindheim Lillomarka OL 39:19 13:39
Eirik Blågestad Indre Østfold OK 29:42 10:18
Ina Blågestad Indre Østfold OK 35:50 12:26
Audun Brevik Raumar Orientering 34:51 12:06
Maren Bruserud OL Trollo 36:03 12:31
Rachel Marøy Bårdsen Heming/Njård OL 29:38 10:17
Maria Dahl OK Pan Århus 35:54 12:27
May-lill Damm TIF Viking 30:37 10:37
Carmen Dirro Måren OK 25:13 8:45
Bendik Eliassen Sarpsborg OL 26:50 9:19
Carl Håkon Espelund Halden SK 40:32 14:04
Jonathan Eylertsen Halden SK 38:47 13:27
Julia Farkas Østmarka OK 26:46 9:17
Odin Fismen NSK 49:48 17:17
Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 27:01 9:22
Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad SK 36:04 12:31
Jakob M. Gløersen Fredrikstad SK 42:55 14:54
Marieluise Schmitt Gran Halden SK 28:25 9:52
Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:29 12:19
Sigurd Grevstad Fossum IF 34:51 12:06
Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 36:40 12:43
Astrid Gylling Aarhus 1900 Orientering 35:59 12:29
Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 26:38 9:14
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 20:53 7:15
Vida Helland-Hansen IL Tyrving 40:04 13:54
Adine Ingesen Sarpsborg OL 40:57 14:13
Grunde Isaksætre Grue IL 31:41 11:00
Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 29:21 10:11
Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 43:23 15:03
Tuva Kristiansen Fredrikstad SK 52:13 18:07
Iben Lang Nielsen OK Esbjerg 39:58 13:52
Troels Lang Nielsen OK Esbjerg 39:52 13:50
Fredrik Lillestrand Trøsken IL 26:42 9:16
Marie Fupeng Lindløv Jensen Sarpsborg OL 40:30 14:03
Kamilla Lome Hamar OK 30:27 10:34
Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 39:50 13:49
Endre Luktvasslimo Fredrikstad SK 42:56 14:54
Ola Sander Martinsen Trøsken IL 32:40 11:20
Svein Moberg Bækkelagets SK 56:50 19:44
Ingrid Mobråthen Botne SK 40:19 13:59
Konstanse Moholth Kongsberg OL 38:45 13:27
Jakob Myrene Fredrikstad SK 30:10 10:28
Tora Aasheim Nymark Askøy OL 32:37 11:19
Malene Pedersen Aalborg OK 57:53 20:05
Sondre Puck Gimle IF 38:24 13:20
Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 24:46 8:35
Sondre Rishøi Trøsken IL 32:31 11:17
William Saintenoy-Johansen Halden SK 28:28 9:53
Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 38:38 13:24
Oda Scheele Nydalens SK 27:09 9:25
Andrine Kvilhaug Skavhellen Botne SK 36:01 12:30
Simen Spets Storhov Freidig 21:08 7:20
Sverre Strand Lierbygda OL 30:47 10:41
Henrik Sturød Nydalens SK 27:06 9:24
Anne Svarer OK Esbjerg 1:49:57 38:10
Frederik Svarer OK Esbjerg 40:01 13:53
Nicolai Svarer OK Esbjerg 39:54 13:51
Sofie Østraat Sævareid Halden SK 48:51 16:57
Ida Kristine Tandberg Nydalens SK 28:07 9:45
Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 36:07 12:32
Aashild Vari IF Sturla 35:19 12:15
Eirik Øvstedal Nydalens SK 26:53 9:20
Lucas Løing Fredrikstad SK diskvalifisert
Karine Sverdrup-Thygeson Østmarka OK diskvalifisert
Tuva Sverdrup-Thygeson Østmarka OK diskvalifisert
Martin Brække Halden SK ikke startet
Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet
Håkon G. Halvorsen Røyken OL ikke startet
Christian Lundberg Fredrikstad SK ikke startet
Ina Martini Asker Skiklubb ikke startet
Sondre Odden Fredrikstad SK ikke startet
Sunniva Odden Fredrikstad SK ikke startet
Vilja Solberg Ohrvik Konnerud IL ikke startet
Sondre Ottesen Fredrikstad SK ikke startet
Simen Ottestad Hansen Gimle IF ikke startet
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL ikke startet
Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL ikke startet
Liam Viggo Wingstedt Halden SK ikke startet

D11-12

4 080 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 31:20 7:40
2 Lucy Haines AIRE GB 31:25 +0:05 7:42
3 Henriette Smeby Nydalens SK 31:30 +0:10 7:43
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 31:35 +0:15 7:44
5 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 31:39 +0:19 7:45
6 Synne Strand Lierbygda OL 32:35 +1:15 7:59
7 Silje Opseth Ringerike OL 34:59 +3:39 8:34
8 Ane Dyrkorn Eiker OL 35:00 +3:40 8:34
9 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 35:03 +3:43 8:35
10 Kristine Strandlie Gjø-Vard OL 35:05 +3:45 8:35
11 Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla 35:08 +3:48 8:36
12 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 35:16 +3:56 8:38
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 35:23 +4:03 8:40
14 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 40:17 +8:57 9:52
15 Ingrid Bredalen Nittedal OL 40:19 +8:59 9:52
16 Aurora Moholth Kongsberg OL 41:22 +10:02 10:08
17 Åsne Haavengen Kongsberg OL 41:24 +10:04 10:08
18 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:25 +10:05 10:09
19 Tale Strand Kongsberg OL 41:34 +10:14 10:11
20 Runhild Aakre Lardal OL 43:42 +12:22 10:42
21 Hanne Vassend Porsgrunn OL 43:45 +12:25 10:43
22 Karoline Aune Halden SK 44:25 +13:05 10:53
23 Silje Moe Fredrikstad SK 44:35 +13:15 10:55
24 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 44:39 +13:19 10:56
25 Marte Bergsland Trøsken IL 46:32 +15:12 11:24
26 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 46:41 +15:21 11:26
27 Una Gjelstad Rebård Sandefjord OK 47:39 +16:19 11:40
28 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 48:55 +17:35 11:59
29 Nora Torgersen Halden SK 49:16 +17:56 12:04
30 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 49:55 +18:35 12:14
31 Ingvild Høydal Nydalens SK 51:02 +19:42 12:30
32 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 51:05 +19:45 12:31
33 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 52:56 +21:36 12:58
34 Synne Skjærstein IL Tyrving 53:01 +21:41 12:59
35 Eirin Kvam IL Tyrving 53:02 +21:42 12:59
36 Kristiane Rogstad Freidig 55:24 +24:04 13:34
37 Marie Bergstrøm Gimle IF 55:50 +24:30 13:41
38 Ingvild Tronstad Andersen Kongsberg OL 1:06:52 +35:32 16:23
39 Karoline Bjørnerød OK Moss 1:10:13 +38:53 17:12
40 Martine Sogn-Larssen Heming/Njård OL 1:10:15 +38:55 17:13
41 Ingrid Aaslund Fet OL 1:12:45 +41:25 17:49
42 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 1:12:50 +41:30 17:51
43 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:12:54 +41:34 17:52
44 Katrine Spanner OK Pan Århus 1:20:37 +49:17 19:45
45 Karen A. Poulsen Aarhus 1900 Orientering 1:20:39 +49:19 19:46
46 Marlin Haavengen Kongsberg OL 1:34:41 +1:03:21 23:12
47 Henriette Andersen Trøsken IL 1:48:46 +1:17:26 26:39
48 Hanna Moum Halden SK 1:48:48 +1:17:28 26:40
Ingvil Ahlsand Nydalens SK ikke startet
Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet
Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving ikke startet
Sigrid Bredde Vig IF Sturla ikke startet
Ragne Wiklund Nydalens SK ikke startet

D13-14

5 810 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olausen Fredrikstad SK 44:45 7:42
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 44:51 +0:06 7:43
3 Gina Granstedt Halden SK 44:57 +0:12 7:44
4 Emma Arnesen Byåsen IL 45:00 +0:15 7:44
5 Ingeborg Eide Byåsen IL 45:03 +0:18 7:45
6 Åshild Faller Råheim OK Øst 46:12 +1:27 7:57
7 Sofie Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 46:13 +1:28 7:57
8 Martine Engebretsen Heming/Njård OL 47:13 +2:28 8:07
9 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 47:19 +2:34 8:08
10 Tilla Farnes Hennum Lierbygda OL 47:35 +2:50 8:11
11 Åshild Kolstad Mo OK 47:40 +2:55 8:12
12 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 48:40 +3:55 8:22
13 Astrid Fiskum IL Tyrving 48:45 +4:00 8:23
14 Johanne Lægran Nydalens SK 48:47 +4:02 8:23
15 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 48:50 +4:05 8:24
16 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 52:26 +7:41 9:01
17 Siri Grandal IL Tyrving 55:22 +10:37 9:31
18 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 55:25 +10:40 9:32
19 Louise Marøy Bårdsen Heming/Njård OL 55:32 +10:47 9:33
20 Tuva Bjerketvedt OK Moss 55:44 +10:59 9:35
21 Oda Lægran Nydalens SK 55:50 +11:05 9:36
22 Line Sølberg IL Leik 56:45 +12:00 9:46
23 Amalie Bergstrøm Gimle IF 56:53 +12:08 9:47
24 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 56:58 +12:13 9:48
25 Siri Moholth Kongsberg OL 57:01 +12:16 9:48
26 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 57:02 +12:17 9:48
27 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 57:18 +12:33 9:51
28 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 57:22 +12:37 9:52
29 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 57:30 +12:45 9:53
30 Maria Olsbø Østmarka OK 57:43 +12:58 9:56
31 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 57:50 +13:05 9:57
32 Kjersti Dengerud Steinkjer OK 1:00:27 +15:42 10:24
33 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 1:00:35 +15:50 10:25
34 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 1:00:38 +15:53 10:26
35 Ingunn Rognsvåg Fana IL 1:01:06 +16:21 10:30
36 Julie Nærestad IF Trauma 1:01:07 +16:22 10:31
37 Agnes Jonsson Søllerød OK 1:02:46 +18:01 10:48
38 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:03:01 +18:16 10:50
39 Synne Malene Brække Halden SK 1:03:06 +18:21 10:51
40 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:03:08 +18:23 10:51
41 Alma Kvisgaard Fredrikstad SK 1:03:10 +18:25 10:52
42 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:03:12 +18:27 10:52
43 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:03:37 +18:52 10:56
44 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:03:39 +18:54 10:57
45 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:03:54 +19:09 10:59
46 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:03:56 +19:11 11:00
47 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:04:07 +19:22 11:02
48 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:04:46 +20:01 11:08
49 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:06:42 +21:57 11:28
50 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:06:47 +22:02 11:29
51 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:06:49 +22:04 11:30
52 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:07:29 +22:44 11:36
53 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:07:34 +22:49 11:37
54 Kristin Blindheim Lillomarka OL 1:11:45 +27:00 12:20
55 Malin Sandstad Freidig 1:12:44 +27:59 12:31
56 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:13:10 +28:25 12:35
57 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:13:16 +28:31 12:36
58 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:13:32 +28:47 12:39
59 Åse Bergan Nydalens SK 1:13:57 +29:12 12:43
60 Stine Njåstein IL Tyrving 1:14:55 +30:10 12:53
61 Hanne Grandal IL Tyrving 1:14:58 +30:13 12:54
62 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:24:03 +39:18 14:27
63 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:26:08 +41:23 14:49
64 Sofie Secher OK Pan Århus 1:26:51 +42:06 14:56
65 Anna Spanner OK Pan Århus 1:26:55 +42:10 14:57
66 Caroline Bergman Konnerud IL 1:28:23 +43:38 15:12
67 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:28:27 +43:42 15:13
68 Caroline Finderup OK Pan Århus 1:39:16 +54:31 17:05
69 Edel Linnea Sagli Christensen Indre Østfold OK 1:46:02 +1:01:17 18:15
70 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:46:05 +1:01:20 18:15
Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert
Maja H. Ringive OK GORM diskvalifisert
Ann Catrine Larsen OK GORM diskvalifisert
Josefine Lind OK GORM diskvalifisert
Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett diskvalifisert
Astrid Styrvold Porsgrunn OL diskvalifisert
Hanna E. Andersen Eiker OL ikke startet
Synnøve Gustavsen Halden SK ikke startet
Ingrid Lundanes Emblem IL ikke startet

D15-16

7 740 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:02:38 8:05
2 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 1:02:41 +0:03 8:05
3 Miri Thrane Ødum OK Pan Århus 1:02:43 +0:05 8:06
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:02:53 +0:15 8:07
5 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:03:04 +0:26 8:08
6 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 1:03:15 +0:37 8:10
7 Karen Oline Kolstad Freidig 1:03:16 +0:38 8:10
8 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:03:31 +0:53 8:12
9 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:03:47 +1:09 8:14
9 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:03:47 +1:09 8:14
11 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:07:52 +5:14 8:46
12 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 1:08:20 +5:42 8:49
13 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:08:23 +5:45 8:50
14 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:08:25 +5:47 8:50
14 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:08:25 +5:47 8:50
16 Norunn Dengerud Steinkjer OK 1:12:22 +9:44 9:20
17 Maren Grande Verdal OK 1:12:25 +9:47 9:21
18 Anneli Grindstad Sarpsborg OL 1:12:27 +9:49 9:21
19 Frida Sæther Freidig 1:12:28 +9:50 9:21
20 Marie Wold Stavrum Frol IL 1:12:32 +9:54 9:22
21 Ingvild Torgersen Halden SK 1:12:48 +10:10 9:24
22 Julie Hjortland Larvik OK 1:12:50 +10:12 9:24
23 Anna Solberg OL Trollelg 1:13:06 +10:28 9:26
24 Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK 1:13:47 +11:09 9:31
25 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:14:09 +11:31 9:34
26 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:14:18 +11:40 9:35
27 Ingrid Tandervold Fossum IF 1:14:28 +11:50 9:37
28 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 1:15:33 +12:55 9:45
29 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:15:36 +12:58 9:46
30 Lovise Fremstad Larvik OK 1:15:58 +13:20 9:48
31 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 1:16:05 +13:27 9:49
32 Anne Edsen Aarhus 1900 Orientering 1:16:06 +13:28 9:49
33 Thea Kleiven Ringerike OL 1:16:08 +13:30 9:50
34 Astrid Lægran Steinkjer OK 1:16:11 +13:33 9:50
35 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:16:32 +13:54 9:53
36 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:16:41 +14:03 9:54
37 Silje Arntzen Lierbygda OL 1:16:48 +14:10 9:55
38 Evine Westli Andersen Løten OL 1:22:30 +19:52 10:39
39 Magnhild Frydenlund IF Sturla 1:25:56 +23:18 11:06
40 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 1:26:49 +24:11 11:12
41 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1:27:05 +24:27 11:15
42 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:27:14 +24:36 11:16
43 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 1:28:39 +26:01 11:27
44 Caroline Holmgren FSO 1:28:44 +26:06 11:27
45 Julia Plaian Asker Skiklubb 1:28:46 +26:08 11:28
46 Trine D. Kihle Ringerike OL 1:28:50 +26:12 11:28
47 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 1:28:58 +26:20 11:29
48 Ingvild Oxaas Wie Mo OK 1:28:59 +26:21 11:29
49 Agneta Boxström FSO 1:29:02 +26:24 11:30
50 Alvilde Karlsen Hedrum OL 1:29:09 +26:31 11:31
51 Idun Bækken Os IL 1:29:13 +26:35 11:31
52 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 1:29:16 +26:38 11:31
53 Karoline Jarlsby Halden SK 1:29:18 +26:40 11:32
54 Josefina Bäck FSO 1:29:20 +26:42 11:32
55 Pernille Gylling Aarhus 1900 Orientering 1:29:52 +27:14 11:36
56 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 1:32:14 +29:36 11:54
57 Ingvild Brekke Lillomarka OL 1:33:10 +30:32 12:02
58 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 1:33:12 +30:34 12:02
59 Sigrid Solheim Stjørdals-Blink Orientering 1:34:28 +31:50 12:12
60 Synne Fossøy Lia IL 1:50:39 +48:01 14:17
61 Jenny Braseth Gimle IF 1:55:19 +52:41 14:53
62 Sofie Graff Indre Østfold OK 2:07:37 +1:04:59 16:29
63 Alexandria Jensen Indre Østfold OK 2:08:08 +1:05:30 16:33
64 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 2:48:30 +1:45:52 21:46
Silje Breen Raumar Orientering diskvalifisert
Maria Dahl Fosby Gimle IF diskvalifisert
Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ida Rongved Ringerike OL diskvalifisert
Sunniva Storrønning Byåsen IL diskvalifisert
Anne Larsen Ringsaker OK brutt
Sofie Lillestrand Trøsken IL brutt
Tora Green Matberg Frol IL ikke startet
Ane Blomseth Johnsen Ås-UMB Orientering ikke startet
Heidi Smestad Pedersen Frol IL ikke startet
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet
Kaja Bø Timestad Freidig ikke startet
Christine Williksen Høiland Fossum IF ikke startet

D35

10 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 1:44:33 9:54
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 2:05:02 +20:29 11:50
3 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 2:09:54 +25:21 12:18
4 Sarah Haines AIRE GB 2:16:13 +31:40 12:53
Pernille Buch OK GORM ikke startet

D40

10 560 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:30:49 8:36
2 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 1:32:47 +1:58 8:47
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1:32:50 +2:01 8:47
4 Maria Jonsson Nydalens SK 1:35:05 +4:16 9:00
5 Gøril Eide Byåsen IL 1:39:46 +8:57 9:26
6 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 1:39:48 +8:59 9:27
7 Kristin Bruserud OL Trollo 1:39:50 +9:01 9:27
8 Lucie Størmer Fossum IF 1:39:56 +9:07 9:27
9 Hege H Feiring IL Tyrving 1:40:17 +9:28 9:29
10 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 1:40:25 +9:36 9:30
11 Kristin Johansson Västvärmlands OK 1:40:30 +9:41 9:31
12 Helena Svensson OK Tyr 1:41:04 +10:15 9:34
13 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:41:06 +10:17 9:34
14 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:50:33 +19:44 10:28
15 Aud Ellen Brevik IF Sturla 1:51:40 +20:51 10:34
16 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:56:14 +25:25 11:00
17 Trine Oldernes Lillomarka OL 2:00:44 +29:55 11:25
18 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 2:07:33 +36:44 12:04
19 Stine Arntzen Sandefjord OK 2:07:46 +36:57 12:05
20 Else Kari Scheele Nydalens SK 2:07:56 +37:07 12:06
21 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 2:08:17 +37:28 12:08
22 Kari Jussie Lønning IF Sturla 2:09:50 +39:01 12:17
23 Hilde Vassend Porsgrunn OL 2:11:03 +40:14 12:24
24 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 2:14:22 +43:33 12:43
25 Annette Arentz Hagen Sandefjord OK 2:20:09 +49:20 13:16
26 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 2:20:27 +49:38 13:18
27 Tove Aasheim Askøy OL 2:27:07 +56:18 13:55
28 Kerstin Buchacker CO Liege 2:32:04 +1:01:15 14:24
29 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 2:36:52 +1:06:03 14:51
30 Ingrid Bøylestad Froland IL 2:37:39 +1:06:50 14:55
31 Aud Ausland Oddersjaa SSK 2:37:42 +1:06:53 14:56
32 May-Evy Negård IL Tyrving 3:06:57 +1:36:08 17:42
Hanne Lerche Raadal Halden SK diskvalifisert
Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert
Hilda Øfsthus Asker Skiklubb ikke startet

D45

7 740 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:05:16 8:25
2 Kari Madslien Nydalens SK 1:05:23 +0:07 8:26
3 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 1:05:50 +0:34 8:30
4 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 1:15:54 +10:38 9:48
5 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:16:01 +10:45 9:49
6 Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL 1:16:15 +10:59 9:51
7 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1:16:18 +11:02 9:51
8 Gry Ahlsand Nydalens SK 1:16:22 +11:06 9:51
9 Linda Hanssen Østmarka OK 1:16:25 +11:09 9:52
10 Inger Synnøve Liset OL Trollo 1:16:32 +11:16 9:53
11 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 1:16:37 +11:21 9:53
12 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:43 +11:27 9:54
13 Kjersti Hov Fossum IF 1:16:45 +11:29 9:54
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:16:53 +11:37 9:55
15 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 1:20:34 +15:18 10:24
16 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:20:39 +15:23 10:25
17 Heli Marjoma Stigsökarna 1:21:32 +16:16 10:32
18 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:22:16 +17:00 10:37
19 Siv Johanne Moen Nydalens SK 1:22:20 +17:04 10:38
20 Tiri Rebård Sandefjord OK 1:27:18 +22:02 11:16
21 Anne Danielsen Lyn Ski 1:27:40 +22:24 11:19
22 Kristine Ø.Tollefsen OK Øst 1:28:12 +22:56 11:23
23 Tone Bakken Lillomarka OL 1:29:22 +24:06 11:32
24 May Bente Brurberg Ås-UMB Orientering 1:29:29 +24:13 11:33
25 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:29:41 +24:25 11:35
26 Mona Strand Måren OK 1:29:51 +24:35 11:36
27 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 1:30:00 +24:44 11:37
28 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:30:16 +25:00 11:39
29 Anne Lindalen Stenerud OL Tønsberg og omegn 1:30:22 +25:06 11:40
30 Krisitin Fleisje Nittedal OL 1:30:30 +25:14 11:41
31 Tove Heimdal Konnerud IL 1:30:31 +25:15 11:41
32 Pia Käck Fritzell Mullsjö SOK 1:30:47 +25:31 11:43
33 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:30:51 +25:35 11:44
34 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:31:08 +25:52 11:46
35 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:31:33 +26:17 11:49
36 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:34:26 +29:10 12:12
37 Beth Nicolaysen Kongsberg OL 1:34:31 +29:15 12:12
38 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 1:34:33 +29:17 12:12
39 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 1:34:36 +29:20 12:13
40 Anette Lund OK GORM 1:36:17 +31:01 12:26
41 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:37:17 +32:01 12:34
42 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:37:54 +32:38 12:38
43 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 1:40:43 +35:27 13:00
44 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 1:47:36 +42:20 13:54
45 Hilde Forbord Malvik IL 1:48:05 +42:49 13:57
46 Sille Winsnes Ås-UMB Orientering 1:49:05 +43:49 14:05
47 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:49:37 +44:21 14:09
48 Hege Heiberg Hadeland OL 2:16:36 +1:11:20 17:38
49 Anne Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 2:26:01 +1:20:45 18:51
50 Jartrud Steinsli Østmarka OK 2:26:14 +1:20:58 18:53
Anne Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Sylvi Tallhaug OK Øst diskvalifisert
Åshild Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Lise Roll Fana IL ikke startet
Veslemøy Solberg Konnerud IL ikke startet
Ida Syversen Røyken OL ikke startet

D50

7 740 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Gjermo Freidig 1:10:37 9:07
2 Åse Brødholt Indre Østfold OK 1:13:26 +2:49 9:29
3 Ellen Marie Turter Nydalens SK 1:13:27 +2:50 9:29
4 Bente Landmark Fossum IF 1:13:30 +2:53 9:29
5 Venche Bjerkreim Fossum IF 1:13:54 +3:17 9:32
6 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:14:44 +4:07 9:39
7 Kari Natvig Nittedal OL 1:15:51 +5:14 9:47
8 Tone Hollowell OK Tyr 1:17:53 +7:16 10:03
9 Grete Synnøve Borge Hovi Skien OK 1:18:59 +8:22 10:12
10 Heidi Falck IL Tyrving 1:19:27 +8:50 10:15
11 Kari Osmoen Os IL 1:19:40 +9:03 10:17
12 Berit Berge IL Tyrving 1:19:42 +9:05 10:17
13 Kari Smeby Kongsberg OL 1:19:44 +9:07 10:18
14 Helle Egeberg Vári IF Sturla 1:19:58 +9:21 10:19
15 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:22:33 +11:56 10:39
16 Bente Line Skaukameratene OL 1:23:23 +12:46 10:46
17 Tone Albinson Gimle IF 1:23:40 +13:03 10:48
18 Aleidis Løken Heming/Njård OL 1:25:31 +14:54 11:02
19 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:25:36 +14:59 11:03
20 Berit Danielsen IL Tyrving 1:25:45 +15:08 11:04
21 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:26:11 +15:34 11:08
22 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:33:08 +22:31 12:01
23 Elsa Put OMEGA 1:34:05 +23:28 12:09
24 Gerd Fossestøl Nittedal OL 1:48:37 +38:00 14:01
25 Eli Ringdalen Mo OK 1:59:13 +48:36 15:24
Lena Gottfridsson Nittedal OL brutt

D55

6 420 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Korvald Nydalens SK 1:08:56 10:44
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 1:08:59 +0:03 10:44
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:09:05 +0:09 10:45
4 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:09:12 +0:16 10:46
5 Bjørg Svanberg Røyken OL 1:09:23 +0:27 10:48
6 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:09:31 +0:35 10:49
7 Lis Dæhli Løten OL 1:11:43 +2:47 11:10
8 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:12:18 +3:22 11:15
9 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:12:53 +3:57 11:21
10 Helga Haverstad Lierbygda OL 1:14:09 +5:13 11:32
11 Inger A Tiltnes IL Tyrving 1:38:01 +29:05 15:16
12 Torill Andersen Oppsal IF Orientering 1:41:35 +32:39 15:49
13 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 1:41:46 +32:50 15:51
14 Gro Eia OL Trollo 1:46:26 +37:30 16:34
15 Anne Sørum Ringsaker OK 1:46:31 +37:35 16:35
16 Tove Damgaard OL Trollo 1:46:33 +37:37 16:35
17 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:47:09 +38:13 16:41
18 Nina Kolberg IL Tyrving 1:49:27 +40:31 17:02
19 Jane Witnes Sarpsborg OL 1:50:07 +41:11 17:09
20 Kari Undrum Elverum OK 1:50:38 +41:42 17:13
21 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:55:18 +46:22 17:57
22 Randi Nilstad IL Tyrving 1:58:43 +49:47 18:29
23 Aud Kjemperud Eiker OL 2:05:22 +56:26 19:31
24 Kirsten Bobach Aalborg OK 2:19:05 +1:10:09 21:39
Ingrid Byfuglien Synnfjell OK brutt
Sirpa Lilja Modum OL ikke startet
Elle M. Melbye Heming/Njård OL ikke startet

D60

6 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 1:09:40 10:51
2 Linda Verde IF Sturla 1:09:47 +0:07 10:52
3 Kjersti Tho Stabæk IF 1:18:55 +9:15 12:17
4 Marion Hallsten Uddevalla OK 1:22:10 +12:30 12:47
5 Maria Nordwall OK Kolmården 1:24:46 +15:06 13:12
6 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 1:38:34 +28:54 15:21
7 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:39:17 +29:37 15:27
8 Tove Møller Eiker OL 1:40:00 +30:20 15:34
9 Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK 1:40:26 +30:46 15:38
10 Margit Ryen Steen Bø OL 1:45:10 +35:30 16:22
11 Anne Karin Jørgensen Lia IL 1:45:46 +36:06 16:28
12 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:46:35 +36:55 16:36
13 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:47:07 +37:27 16:41
14 Marianne Sellgren Sigtuna OK 1:55:14 +45:34 17:56
15 Sigrun Svartedal Trøsken IL 2:11:01 +1:01:21 20:24
16 Kari Hommeren Trøsken IL 2:11:05 +1:01:25 20:25
Anne Berit Moe Raumar Orientering ikke startet

D65

5 290 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Holmboe IL Tyrving 1:07:04 12:40
2 Torid Kvaal Freidig 1:07:11 +0:07 12:42
3 Liv Feiring Hamar OK 1:11:34 +4:30 13:31
4 Inger Lindløv OK Moss 1:12:33 +5:29 13:42
5 Grete Vestby Varteig OL 1:22:43 +15:39 15:38
6 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:26:55 +19:51 16:25
7 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 1:27:14 +20:10 16:29
8 Inger Halck Måren OK 1:27:28 +20:24 16:32
9 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 1:30:59 +23:55 17:11
10 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:33:20 +26:16 17:38
11 Sidsel Sandelien Heming/Njård OL 1:34:06 +27:02 17:47
12 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:50:36 +43:32 20:54
13 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 1:53:37 +46:33 21:28
14 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 1:54:10 +47:06 21:34
15 Eva Nilsen Lillomarka OL 2:05:10 +58:06 23:39
16 Inger Lise Bjordal Oppsal IF Orientering 2:05:11 +58:07 23:39
Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL ikke startet

D70

5 290 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:08:03 12:51
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 1:14:40 +6:37 14:06
3 Unni Bøhlerengen Måren OK 1:14:53 +6:50 14:09
4 Unni Drage Haugerud IF 1:15:07 +7:04 14:11
5 Onelma Blomhoff Heming/Njård OL 1:18:50 +10:47 14:54
6 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:19:08 +11:05 14:57
7 Gudveig Jørundland OK Sør 1:24:27 +16:24 15:57
8 Hjørdis Egner Heming/Njård OL 1:39:32 +31:29 18:48
9 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:51:18 +43:15 21:02
10 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:59:01 +50:58 22:29
Marit Tunaal Heming/Njård OL diskvalifisert
Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Jorunn Jebsen IL Tyrving ikke startet

H11-12

4 080 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Hjermstad Fossum IF 31:12 7:38
2 Oskar Spets Storhov Freidig 31:15 +0:03 7:39
3 Sander Arntzen Lierbygda OL 32:40 +1:28 8:00
4 Aslak Heimdal Konnerud IL 33:49 +2:37 8:17
5 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 34:27 +3:15 8:26
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 34:37 +3:25 8:29
7 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 34:42 +3:30 8:30
8 Tord Strand Kongsberg OL 34:45 +3:33 8:31
9 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 34:50 +3:38 8:32
10 Håkon Lund Kongsberg OL 34:53 +3:41 8:32
11 Nikolai Jones Arnesen Heming/Njård OL 34:55 +3:43 8:33
12 Johan T Westly Asker Skiklubb 35:10 +3:58 8:37
13 Elias Jonsson Nydalens SK 36:15 +5:03 8:53
14 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 36:26 +5:14 8:55
15 Axel Hoveid Asker Skiklubb 36:55 +5:43 9:02
16 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 36:57 +5:45 9:03
17 Sverre Narum OL Vallset/Stange 37:04 +5:52 9:05
18 Isak Jonsson Nydalens SK 37:07 +5:55 9:05
19 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 40:41 +9:29 9:58
20 Tobias Lømo Nydalens SK 42:31 +11:19 10:25
21 Nils august Ihlen Nydalens SK 42:33 +11:21 10:25
22 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 42:40 +11:28 10:27
23 Sigurd Dyrstad Nydalens SK 43:28 +12:16 10:39
24 Kasper Harlem Fosser Heming/Njård OL 51:17 +20:05 12:34
25 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 51:21 +20:09 12:35
26 Even Lunde Varteig OL 51:29 +20:17 12:37
27 Børge Brenås Varteig OL 51:33 +20:21 12:38
28 Petter Astrup Arnesen Heming/Njård OL 51:45 +20:33 12:41
29 Erling Hjermstad Fossum IF 51:49 +20:37 12:42
30 Einar Melsom Fossum IF 51:51 +20:39 12:42
31 Sølve Drage Kongsberg OL 52:13 +21:01 12:47
32 Vetle Drage Kongsberg OL 52:26 +21:14 12:51
33 Herman M. Gløersen Fredrikstad SK 54:27 +23:15 13:20
34 Mads Arnesen Fredrikstad SK 54:32 +23:20 13:21
35 Niels Christian Hellerud Halden SK 54:35 +23:23 13:22
36 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 54:39 +23:27 13:23
37 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 54:40 +23:28 13:23
38 Erlend Brendstuen Halden SK 59:11 +27:59 14:30
39 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:09:58 +38:46 17:08
40 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 1:16:21 +45:09 18:42
41 Knut Selstad IL Tyrving 1:16:24 +45:12 18:43
42 Bendik Hovet Heming/Njård OL 1:16:27 +45:15 18:44
43 Håvard Høymork IL Heming 1:16:30 +45:18 18:45
44 Sindre Andersen Trøsken IL 1:16:36 +45:24 18:46
45 Tobias Fremming Heming/Njård OL 1:16:38 +45:26 18:46
46 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 2:42:17 +2:11:05 39:46
Oskar Arnevik Ringerike OL diskvalifisert
Sindre Bråten Vegårshei IL diskvalifisert
Halvor Nærby Skaukameratene OL ikke startet
Aasmund Skurdal Nydalens SK ikke startet
Øystein Rønning Strand Nydalens SK ikke startet
Håkon Sturød Nydalens SK ikke startet
Emil Størmer Fossum IF ikke startet
Håkon Øvstedal Nydalens SK ikke startet

H13-14

6 400 m, 88 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 45:04 7:02
2 Elmeri Toivanen Delta 45:22 +0:18 7:05
3 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 45:26 +0:22 7:05
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 45:28 +0:24 7:06
5 Audun Heimdal Konnerud IL 46:00 +0:56 7:11
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 47:43 +2:39 7:27
7 Anders Haga Raumar Orientering 48:58 +3:54 7:39
8 Knut Aasheim Oppsal IF Orientering 49:00 +3:56 7:39
9 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 49:03 +3:59 7:39
10 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 49:05 +4:01 7:40
11 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 49:12 +4:08 7:41
12 Peter Nordbrøden Halden SK 49:15 +4:11 7:41
13 Tarjei Holo Fossum IF 49:18 +4:14 7:42
14 Are Wigaard Oppsal IF Orientering 49:19 +4:15 7:42
15 Kristoffer Liset OL Trollo 49:20 +4:16 7:42
16 Martin Borge Heir Fossum IF 49:26 +4:22 7:43
17 Sturla Frydenlund IF Sturla 49:27 +4:23 7:43
18 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 49:30 +4:26 7:44
19 Fabian Hällström FSO 49:46 +4:42 7:46
20 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 50:08 +5:04 7:50
21 Ole Kostøl Kristiansand OK 50:13 +5:09 7:50
22 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 50:14 +5:10 7:50
23 Tuomas Puputti Delta 50:17 +5:13 7:51
24 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 50:22 +5:18 7:52
25 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 50:25 +5:21 7:52
26 Sondre Damm TIF Viking 50:30 +5:26 7:53
27 Brage Jørum Byåsen IL 50:43 +5:39 7:55
28 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 50:45 +5:41 7:55
29 Sigurd Agnalt Trøsken IL 50:54 +5:50 7:57
30 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 50:57 +5:53 7:57
31 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 50:59 +5:55 7:57
32 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 51:30 +6:26 8:02
33 Hallvard Seim Grøvlen OK Nidarøst 51:46 +6:42 8:05
34 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 52:02 +6:58 8:07
35 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 52:50 +7:46 8:15
36 Kristian Nyhus Birkenes IL 52:53 +7:49 8:15
37 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 53:06 +8:02 8:17
38 Thomas Haarr Johansen Oppsal IF Orientering 53:08 +8:04 8:18
39 Magnus Wølneberg IL Tyrving 53:11 +8:07 8:18
40 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 53:23 +8:19 8:20
41 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 53:40 +8:36 8:23
42 Jørgen Vister Indre Østfold OK 54:40 +9:36 8:32
43 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 54:47 +9:43 8:33
44 Brynjar Forseth OL Trollelg 54:53 +9:49 8:34
45 Fredrik moe Sandefjord OK 56:55 +11:51 8:53
46 Amund Hoel Raumar Orientering 58:06 +13:02 9:04
47 Johannes Løvås Byåsen IL 58:08 +13:04 9:05
48 Preben Antonsen Byåsen IL 58:12 +13:08 9:05
49 Ådne Ausland Oddersjaa SSK 58:59 +13:55 9:12
50 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 59:04 +14:00 9:13
51 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering 59:06 +14:02 9:14
52 Petter Norsted Kildebo Halden SK 59:08 +14:04 9:14
53 Olav Schmitt Gran Halden SK 59:11 +14:07 9:14
53 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 59:11 +14:07 9:14
55 Oskar Grevstad Fossum IF 59:15 +14:11 9:15
55 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 59:15 +14:11 9:15
57 Gard Dahlen Kongsberg OL 59:18 +14:14 9:15
58 Håkon Blågestad Indre Østfold OK 59:20 +14:16 9:16
59 Sander Arnevik Ringerike OL 59:24 +14:20 9:16
60 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 59:27 +14:23 9:17
61 Erlend Bjerke Larvik OK 59:45 +14:41 9:20
62 Alexander Skeppland Hole Nydalens SK 1:00:01 +14:57 9:22
63 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:01:44 +16:40 9:38
64 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:01:52 +16:48 9:40
65 Tore Heir Nydalens SK 1:01:54 +16:50 9:40
66 Gjermund Clausen-Bekkelien Nydalens SK 1:01:56 +16:52 9:40
67 Toralf Grande Kongsberg OL 1:05:22 +20:18 10:12
68 Anders Langaas Nydalens SK 1:05:34 +20:30 10:14
69 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:11:33 +26:29 11:10
70 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 1:12:01 +26:57 11:15
71 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 1:12:11 +27:07 11:16
71 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:12:11 +27:07 11:16
73 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:14:47 +29:43 11:41
74 Helge Nikolai Helmersen Fet OL 1:14:50 +29:46 11:41
75 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:16:57 +31:53 12:01
76 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 1:18:26 +33:22 12:15
77 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:42:21 +57:17 15:59
78 Erlend Killerud Driv IL 1:45:56 +1:00:52 16:33
79 Daniel Vingerhagen Kristiansand OK 1:48:59 +1:03:55 17:01
80 Jonas A. Poulsen Aarhus 1900 Orientering 1:52:01 +1:06:57 17:30
81 Lars Solli Mo OK 1:55:07 +1:10:03 17:59
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ulrik Astrup Arnesen Heming/Njård OL diskvalifisert
Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert
Ole Martin Edstrøm Oppsal IF Orientering diskvalifisert
Martin Illum Søllerød OK diskvalifisert
Ivar Andre Ryttervold Raumar Orientering diskvalifisert
Per Henrik Rishøi Trøsken IL brutt
Truls Sildnes Baklid Konnerud IL ikke startet
Adrian Bønsnæs Ødegaard OK Øst ikke startet
Georg Balke Fjellang Nydalens SK ikke startet
Ole Flaatten OK Skeidi ikke startet
Martin Kjeldsberg Raumar Orientering ikke startet
Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL ikke startet
Einar Lund Kongsberg OL ikke startet
Anders Løset Ringerike OL ikke startet
Pål Spone Modum OL ikke startet
Einar Moe Tandberg Modum OL ikke startet

H15-16

10 560 m, 92 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 1:13:27 6:57
2 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:13:39 +0:12 6:58
3 Erland Kvisle Asker Skiklubb 1:13:56 +0:29 7:00
4 Oskar Størmer Fossum IF 1:13:57 +0:30 7:00
5 Olai Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 1:14:02 +0:35 7:00
6 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:14:07 +0:40 7:01
7 Stian Sundsvik Frol IL 1:14:20 +0:53 7:02
8 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:14:55 +1:28 7:05
9 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:16:26 +2:59 7:14
10 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:16:30 +3:03 7:14
11 Eivind Høydal Nydalens SK 1:16:47 +3:20 7:16
12 Tord Haflan Nydalens SK 1:17:53 +4:26 7:22
13 Jonas Ressem Frol IL 1:17:56 +4:29 7:22
14 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:17:57 +4:30 7:22
15 Simen Bordal Ringsaker OK 1:19:01 +5:34 7:28
16 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:19:07 +5:40 7:29
17 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:19:18 +5:51 7:30
18 Elias Wiklund Nydalens SK 1:22:38 +9:11 7:49
19 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:22:40 +9:13 7:49
20 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:22:45 +9:18 7:50
21 Tommy R. Wilhelmsen Kongsberg OL 1:22:46 +9:19 7:50
22 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 1:22:47 +9:20 7:50
22 Petter Moe Sandefjord OK 1:22:47 +9:20 7:50
24 Markus Holter Skaukameratene OL 1:22:54 +9:27 7:51
25 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:22:56 +9:29 7:51
26 Anders Bergum Gjø-Vard OL 1:22:59 +9:32 7:51
27 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 1:23:01 +9:34 7:51
28 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:23:03 +9:36 7:51
29 Asgeir Ristesund Fredrikstad SK 1:23:17 +9:50 7:53
30 Harald Astrup Arnesen Heming/Njård OL 1:23:39 +10:12 7:55
31 Vegard Ressem Frol IL 1:24:40 +11:13 8:01
32 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:26:09 +12:42 8:09
33 Jørgen Elisenberg Hamar OK 1:26:32 +13:05 8:11
34 Andreas Sølberg IL Leik 1:26:34 +13:07 8:11
35 Jon Nilsen Vegårshei IL 1:26:39 +13:12 8:12
36 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 1:26:41 +13:14 8:12
36 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 1:26:41 +13:14 8:12
38 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 1:26:49 +13:22 8:13
39 Are Årøen Lykke Emblem IL 1:30:30 +17:03 8:34
40 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 1:30:43 +17:16 8:35
41 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:32:10 +18:43 8:43
42 Vegard Rønning Huber Tynset IF 1:32:14 +18:47 8:44
43 Eemeli Suominen Delta 1:33:39 +20:12 8:52
44 Christoffer Melin FSO 1:33:41 +20:14 8:52
45 Claus Martinsen Heming/Njård OL 1:33:52 +20:25 8:53
46 Håkon Kindem Gimle IF 1:39:30 +26:03 9:25
47 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 1:39:45 +26:18 9:26
48 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:39:59 +26:32 9:28
49 Lars Treekrem Ås-UMB Orientering 1:40:45 +27:18 9:32
50 Erik Dukefoss Lillehammer OK 1:40:48 +27:21 9:32
51 Jens Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:40:53 +27:26 9:33
52 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 1:41:11 +27:44 9:34
53 Håkon F Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:41:27 +28:00 9:36
53 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 1:41:27 +28:00 9:36
55 Jens Waage Gjø-Vard OL 1:41:43 +28:16 9:37
56 Endre Wigaard Oppsal IF Orientering 1:44:35 +31:08 9:54
57 Andreas Marcussen Asker Skiklubb 1:44:45 +31:18 9:55
58 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:45:58 +32:31 10:02
59 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:45:59 +32:32 10:02
60 Esten Nicolai Wøien Asker Skiklubb 1:46:01 +32:34 10:02
61 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:47:03 +33:36 10:08
62 Henrik Røen Samnanger IL 1:48:06 +34:39 10:14
63 Kare Visuri FSO 1:49:00 +35:33 10:19
64 Lars Bredalen Nittedal OL 1:50:47 +37:20 10:29
65 Holger Pedersen OK GORM 1:52:38 +39:11 10:39
66 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 2:02:51 +49:24 11:38
67 Vebjørn Negård Kløgetvedt IL Tyrving 2:02:56 +49:29 11:38
68 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 2:03:01 +49:34 11:38
69 Vegard Myhre Vegårshei IL 2:03:50 +50:23 11:43
70 Vebjørn Fallbakken Berge Løten OL 2:05:49 +52:22 11:54
71 Ådne Isaksætre Grue IL 2:05:59 +52:32 11:55
72 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 2:06:13 +52:46 11:57
73 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 2:07:08 +53:41 12:02
74 Ola Singsdal Gimle IF 2:10:06 +56:39 12:19
75 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 2:32:23 +1:18:56 14:25
76 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 2:41:42 +1:28:15 15:18
77 Palle Lang Nielsen OK Esbjerg 3:02:50 +1:49:23 17:18
Lars Harald Aasheim Oppsal IF Orientering diskvalifisert
Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK diskvalifisert
Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Einar Lofthus Lillehammer OK diskvalifisert
Aksel Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Sigurd Melsom Fossum IF diskvalifisert
Rein Mårdalen Freidig diskvalifisert
Johannes Okkenhaug Frol IL diskvalifisert
Simon Thrane Hansen Søllerød OK diskvalifisert
Ivar Wibe Frol IL diskvalifisert
Haakon Agnalt Trøsken IL brutt
Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb brutt
Ole-Kristian Kaspersen Mo OK brutt
Vilho Loukkalahti Delta brutt
Benjamin Myllylä FSO brutt
Vetle Brekmo Lillehammer OK ikke startet
Karl Fremstad Larvik OK ikke startet
Joachim Harald FSO ikke startet
Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering ikke startet
Jacob Lilljeqvist Stigsökarna ikke startet
Severin Lyngstad Verdal OK ikke startet
Dennis Rehn FSO ikke startet
Anders Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet
Torgeir Sulheim Lillehammer OK ikke startet
Theodor Glemming Thorsen Vegårshei IL ikke startet
Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal IF Orientering ikke startet
Jens Bredde Vig IF Sturla ikke startet

H35

13 990 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigve Vågsnes Nydalens SK 1:39:15 7:05
2 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:42:07 +2:52 7:17
3 Tore Sandvik Halden SK 1:45:02 +5:47 7:30
4 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 1:45:50 +6:35 7:33
5 Tore Granheim OK Moss 1:55:36 +16:21 8:15
6 Tom Bergan Fet OL 1:56:12 +16:57 8:18
7 Bjørn Hauge Oslostudentenes IK 2:01:14 +21:59 8:39
8 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 2:14:47 +35:32 9:38
9 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 2:15:13 +35:58 9:39
10 Kyrre Gran Fet OL 2:20:45 +41:30 10:03
11 Rune Blågestad Indre Østfold OK 2:26:08 +46:53 10:26
Eddy Sandri skodeg-o.com diskvalifisert
Andreas Johansson Bækkelagets SK ikke startet
Øyvind Løken OK Moss ikke startet
Johan Michelsen Nydalens SK ikke startet

H40

13 990 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Jacobsson IK Hakarpspojkarna 1:33:29 6:40
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:33:33 +0:04 6:41
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:33:42 +0:13 6:41
4 Magne Omestad Nydalens SK 1:34:05 +0:36 6:43
5 Esten Koren Nydalens SK 1:35:40 +2:11 6:50
6 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:39:32 +6:03 7:06
7 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:42:23 +8:54 7:19
8 Marko Loukkalahti Delta 1:43:45 +10:16 7:24
9 Jo Inge Fjellstad Ås-UMB Orientering 1:43:57 +10:28 7:25
10 Pål Haavengen Nydalens SK 1:44:03 +10:34 7:26
11 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:44:08 +10:39 7:26
12 Steinar Låg Østmarka OK 1:44:13 +10:44 7:26
13 Erling Katla Fossum IF 1:44:24 +10:55 7:27
14 Rune Torgersen Fana IL 1:44:39 +11:10 7:28
15 Kimme Arnesen Heming/Njård OL 1:44:43 +11:14 7:29
16 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 1:44:46 +11:17 7:29
17 Geir Torgersen Halden SK 1:44:48 +11:19 7:29
18 Manne Suominen Delta 1:44:54 +11:25 7:29
19 Tore Bredalen Nittedal OL 1:44:56 +11:27 7:30
20 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:45:05 +11:36 7:30
21 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:45:19 +11:50 7:31
22 Espen Wigaard Oppsal IF Orientering 1:45:20 +11:51 7:31
23 Hans Lundgren IK Hakarpspojkarna 1:48:16 +14:47 7:44
24 Trond Gjelstad Sandefjord OK 1:51:02 +17:33 7:56
25 Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske 1:52:07 +18:38 8:00
26 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:53:18 +19:49 8:05
27 Tor Brenna Bækkelagets SK 1:53:30 +20:01 8:06
28 Espen Liset OL Trollo 1:53:47 +20:18 8:07
29 Espen Marcussen IL Koll 1:53:52 +20:23 8:08
30 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 1:53:58 +20:29 8:08
31 Gerrit Rode Fet OL 1:54:41 +21:12 8:11
32 Eivind Lande Bø OL 1:56:38 +23:09 8:20
33 Tore Nymark Askøy OL 1:56:40 +23:11 8:20
34 Trond Lund Asker Skiklubb 1:56:49 +23:20 8:21
35 Mads Mikkelsen Horsens OK 1:57:02 +23:33 8:21
36 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:57:08 +23:39 8:22
37 Geir Ausland Oddersjaa SSK 1:57:26 +23:57 8:23
38 Egil Furua Berger og Svelvik OL 1:58:11 +24:42 8:26
39 Jan-Rune Larsen Basso IK Grane Arendal Orientering 2:03:03 +29:34 8:47
40 Espen Bergstrøm Gimle IF 2:03:43 +30:14 8:50
41 Pål Tveter Indre Østfold OK 2:03:47 +30:18 8:50
42 Claus Lyngby OK GORM 2:03:58 +30:29 8:51
43 Svein Melby Sarpsborg OL 2:04:45 +31:16 8:55
44 Terje Blindheim Lillomarka OL 2:04:46 +31:17 8:55
45 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 2:04:54 +31:25 8:55
46 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 2:08:32 +35:03 9:11
47 Christian Jomaas Fossum IF 2:12:03 +38:34 9:26
48 Håkan Roland Stefan Johansson IK Hakarpspojkarna 2:12:19 +38:50 9:27
49 Tor Ringstad Kongsberg OL 2:18:59 +45:30 9:56
49 Steinar Øvreås Kongsberg OL 2:18:59 +45:30 9:56
51 Eivind Aakre Lardal OL 2:25:11 +51:42 10:22
52 Ståle Ruud Indre Østfold OK 2:25:15 +51:46 10:22
53 Jori Arrakoski FSO 2:25:38 +52:09 10:24
54 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 2:28:07 +54:38 10:35
55 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 2:28:25 +54:56 10:36
56 Hans Jevanord Fossum IF 2:29:19 +55:50 10:40
57 Håvard Nilsen Vegårshei IL 2:32:42 +59:13 10:54
58 Kjetil Damm TIF Viking 2:49:37 +1:16:08 12:07
59 Rune Gundersen Tisvilde Hegn OK 2:50:02 +1:16:33 12:09
60 Rune Løken OK Moss 2:58:27 +1:24:58 12:45
61 Pål Jevanord OL Trollo 3:10:38 +1:37:09 13:37
Boye Dirro Bøhlerengen Østmarka OK diskvalifisert
Roy Kristiansen Fet OL diskvalifisert
Kristian Løvås Varegg Fleridrett diskvalifisert
Arne Nåtedal OL Trollo diskvalifisert
Hans Persson OK Kolmården diskvalifisert
Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL brutt
Ulf Brenna Bækkelagets SK ikke startet
Anders Grevstad Fossum IF ikke startet
Bjørn Martini Asker Skiklubb ikke startet
Per Erik Opseth Ringerike OL ikke startet
Erik Schuetz Rocky Mountain Orienteering Cl ikke startet
Leif Størmer Fossum IF ikke startet

H45

12 120 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:28:03 7:15
2 Jens Even Storhov Freidig 1:28:06 +0:03 7:16
3 Atle Dengerud Steinkjer OK 1:28:09 +0:06 7:16
4 Bo Engdahl IL Koll 1:28:13 +0:10 7:16
5 Tore Bjørnerød OK Moss 1:28:43 +0:40 7:19
6 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:28:57 +0:54 7:20
7 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:32:47 +4:44 7:39
8 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:33:18 +5:15 7:41
9 Asbjørn Aarvik Nittedal OL 1:33:52 +5:49 7:44
10 Knut Erling Øen Heming/Njård OL 1:33:53 +5:50 7:44
11 Jim Olaussen Halden SK 1:34:34 +6:31 7:48
12 Arne Bujordet Kristiansand OK 1:34:38 +6:35 7:48
13 Gløer Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:34:54 +6:51 7:49
14 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:34:59 +6:56 7:50
15 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 1:35:05 +7:02 7:50
16 Helge Gisholt OK Skeidi 1:37:38 +9:35 8:03
17 Nils Petter Fremming Heming/Njård OL 1:41:50 +13:47 8:24
18 Helge Fossøy Lia IL 1:41:55 +13:52 8:24
19 Thor Mella Østmarka OK 1:42:06 +14:03 8:25
20 Jo Wiklund Nydalens SK 1:43:14 +15:11 8:31
21 Vidar Strand Lierbygda OL 1:43:27 +15:24 8:32
22 Øyvind Drage Kongsberg OL 1:43:33 +15:30 8:32
23 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:43:41 +15:38 8:33
24 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 1:43:46 +15:43 8:33
25 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:45:33 +17:30 8:42
26 Jörgen Axelsson Tullinge SK 1:45:36 +17:33 8:42
27 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1:45:38 +17:35 8:42
28 Jussi Elo Laitilan Jyske 1:45:51 +17:48 8:44
29 Lars Krüger Nydalens SK 1:46:04 +18:01 8:45
30 Christian Korvald Heming/Njård OL 1:46:20 +18:17 8:46
31 Nils Inge Brurberg IF Sturla 1:46:21 +18:18 8:46
32 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:48:25 +20:22 8:56
33 Christian Grotnes IL Tyrving 1:48:54 +20:51 8:59
34 Kristian Kihle Ringerike OL 1:49:33 +21:30 9:02
35 Gunnar Tenge Ås-UMB Orientering 1:50:02 +21:59 9:04
36 Morten Kildebo Halden SK 1:50:43 +22:40 9:08
37 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:51:17 +23:14 9:10
38 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:53:51 +25:48 9:23
39 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:53:53 +25:50 9:23
40 Kjetil Karlsen OK Moss 1:54:01 +25:58 9:24
41 Ole Tørnqvist Fana IL 1:54:15 +26:12 9:25
42 Eirik Dale IL Tyrving 1:54:24 +26:21 9:26
43 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:54:46 +26:43 9:28
44 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:54:48 +26:45 9:28
45 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 1:55:01 +26:58 9:29
46 Finn Kinneberg IL Tyrving 1:56:41 +28:38 9:37
47 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 1:57:15 +29:12 9:40
48 Roger Lysnes Hedrum OL 1:57:29 +29:26 9:41
49 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 2:00:24 +32:21 9:56
50 Ole Petter Haugen Nydalens SK 2:03:22 +35:19 10:10
51 Gaute Langaas Nydalens SK 2:03:43 +35:40 10:12
52 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 2:04:12 +36:09 10:14
53 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 2:05:59 +37:56 10:23
54 Øyvind Helmersen Fet OL 2:06:50 +38:47 10:27
55 Arne Torgersen Bækkelagets SK 2:08:33 +40:30 10:36
56 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 2:09:02 +40:59 10:38
57 Dag Brenås Varteig OL 2:10:14 +42:11 10:44
58 Svein Helge Høydal Nydalens SK 2:10:16 +42:13 10:44
59 Håkon Løvli Asker Skiklubb 2:13:52 +45:49 11:02
60 Tom Aasrum Hedrum OL 2:14:12 +46:09 11:04
61 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 2:17:23 +49:20 11:20
62 Tore Kolstad Mo OK 2:17:34 +49:31 11:21
63 Nils Bergan Nydalens SK 2:17:57 +49:54 11:22
64 Bjørn Bakkevig Heming/Njård OL 2:18:00 +49:57 11:23
65 Dag Syversen Sarpsborg OL 2:18:37 +50:34 11:26
66 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 2:19:00 +50:57 11:28
67 Geir Paulsen OL Trollelg 2:21:43 +53:40 11:41
68 Henrik Lisby Hamok 2:24:39 +56:36 11:56
69 Magnus Axelsson Strängnäs-Malmby OL 2:41:50 +1:13:47 13:21
70 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 2:43:51 +1:15:48 13:31
71 Per Stedje Østmarka OK 2:49:57 +1:21:54 14:01
72 Thor Bjørnstad Berger og Svelvik OL 3:10:07 +1:42:04 15:41
Einar Forvoll IL Heming diskvalifisert
Erling Fredriksen IF Trauma diskvalifisert
Morten Heir Fossum IF diskvalifisert
Harald Iwe Gimle IF diskvalifisert
Lasse Arnesen Heming/Njård OL brutt
John Svergja Nord-Østerdal OK brutt
Jon Iver Bakken Nydalens SK ikke startet
Morten Due Måren OK ikke startet
Jan Trygve Jensen Berger og Svelvik OL ikke startet
Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet
Kjetil Sverdrup-Thygeson Østmarka OK ikke startet
Juha Viena Ringerike OL ikke startet
Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK ikke startet

H50

12 120 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 1:32:11 7:36
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1:32:22 +0:11 7:37
3 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:32:35 +0:24 7:38
4 Arnt Edvin Andersen Halden SK 1:32:51 +0:40 7:39
5 Njål Nore Asker Skiklubb 1:35:27 +3:16 7:52
6 Sören Jonsson Nydalens SK 1:35:47 +3:36 7:54
7 Terje Dengerud Nydalens SK 1:35:54 +3:43 7:54
8 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:36:07 +3:56 7:55
9 Stein Martinsen Sandefjord OK 1:36:11 +4:00 7:56
10 Jon Bjørgum Kristiansand OK 1:36:13 +4:02 7:56
11 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:36:14 +4:03 7:56
12 Arild Røen Samnanger IL 1:36:18 +4:07 7:56
13 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:36:21 +4:10 7:56
14 Nils Hæstad Fossum IF 1:37:05 +4:54 8:00
15 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 1:40:49 +8:38 8:19
16 Terje Mathisen Nydalens SK 1:43:59 +11:48 8:34
17 Ole-Håkon Sælen Samnanger IL 1:44:03 +11:52 8:35
18 Peter Haines AIRE GB 1:44:11 +12:00 8:35
18 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 1:44:11 +12:00 8:35
20 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 1:44:15 +12:04 8:36
21 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 1:44:25 +12:14 8:36
22 Frode Løset Ringerike OL 1:44:26 +12:15 8:36
23 Jan Granstedt Halden SK 1:44:36 +12:25 8:37
24 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 1:44:39 +12:28 8:38
25 Lars Hjermstad Fossum IF 1:44:43 +12:32 8:38
26 Tore Sagvolden Østmarka OK 1:45:16 +13:05 8:41
27 Kjell Markset IL Koll 1:46:12 +14:01 8:45
28 Jan Bjerketvedt OK Moss 1:47:40 +15:29 8:53
29 Tom Hollowell OK Tyr 1:47:56 +15:45 8:54
30 Egil Eide IL Tyrving 1:47:59 +15:48 8:54
31 Geir Owren Freidig 1:48:02 +15:51 8:54
32 Roar Grande Kongsberg OL 1:48:23 +16:12 8:56
33 Arve Lægran Steinkjer OK 1:48:27 +16:16 8:56
34 Eirik Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:48:30 +16:19 8:57
35 Morten Roger Andersen Halden SK 1:49:55 +17:44 9:04
36 Egil Wickstrand Iversen Heming/Njård OL 1:50:10 +17:59 9:05
37 Tormod Strand Måren OK 1:51:33 +19:22 9:12
38 Martin Granly Lillomarka OL 1:51:44 +19:33 9:13
39 Per Schanche Asker Skiklubb 1:52:23 +20:12 9:16
40 Jari Kymäläinen Tampereen Pyrintö 1:52:35 +20:24 9:17
41 Ove Martinsen Hauketo IF 1:52:41 +20:30 9:17
42 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:52:43 +20:32 9:18
43 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:52:53 +20:42 9:18
44 Egil Rundberget Nydalens SK 1:53:08 +20:57 9:20
45 Helge Stubberud Nydalens SK 1:53:12 +21:01 9:20
46 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 1:56:19 +24:08 9:35
47 Øivind Myhre Kongsberg OL 1:56:22 +24:11 9:36
47 Bjørn Willadssen Heming/Njård OL 1:56:22 +24:11 9:36
49 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 1:56:34 +24:23 9:37
50 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:57:13 +25:02 9:40
51 Nikolay Krupnov IL Tyrving 1:57:24 +25:13 9:41
52 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:57:35 +25:24 9:42
53 Trond Hegna Asker Skiklubb 1:57:56 +25:45 9:43
54 Stein Arne Negård Vang OL 1:58:47 +26:36 9:48
55 Morten Berglia Eiker OL 1:59:09 +26:58 9:49
56 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 1:59:35 +27:24 9:51
57 Knut Engen Raumar Orientering 2:02:16 +30:05 10:05
58 Jan Morten Andersen IF Sturla 2:02:18 +30:07 10:05
59 Morten Karlsen Måren OK 2:02:28 +30:17 10:06
60 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 2:03:19 +31:08 10:10
61 Truls Tallhaug Johansen Ringsaker OK 2:03:29 +31:18 10:11
62 Tore Sannes Lillomarka OL 2:08:20 +36:09 10:35
63 Trond Halvorsen Røyken OL 2:09:21 +37:10 10:40
64 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 2:13:30 +41:19 11:00
65 Terje Gudbrandsen Hamar OK 2:17:31 +45:20 11:20
66 Øystein Melby Hamar OK 2:19:32 +47:21 11:30
67 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 2:19:43 +47:32 11:31
68 Tom Saga Skien OK 2:19:54 +47:43 11:32
69 Kristian Kalager Asker Skiklubb 2:20:31 +48:20 11:35
70 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 2:20:40 +48:29 11:36
71 Henry Michael Ødegaard OK Øst 2:24:02 +51:51 11:53
72 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 2:27:35 +55:24 12:10
73 Per Sandberg Nydalens SK 2:32:39 +1:00:28 12:35
74 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 2:34:24 +1:02:13 12:44
75 Ketil Åstebøl Oppsal IF Orientering 2:34:48 +1:02:37 12:46
76 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 2:39:16 +1:07:05 13:08
77 Herman Bakke Løten OL 3:06:03 +1:33:52 15:21
78 John Hofoss Hadeland OL 3:08:48 +1:36:37 15:34
79 Tron Solberg OK Skeidi 3:09:13 +1:37:02 15:36
80 Bergersen Kai Jostein Eidskog OL 3:34:46 +2:02:35 17:43
Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Espen Raastad Skien OK diskvalifisert
Eirik Tandrevold Fossum IF diskvalifisert
Jan Sverre Edstrøm Oppsal IF Orientering brutt
Inge Glittum OK Skeidi brutt
Ivar Maalen Ås-UMB Orientering brutt
Einar Iversen Raumar Orientering ikke startet
Jonas Karlsson OK Tylöskog ikke startet
Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Dag Sulheim Lillehammer OK ikke startet

H55

10 560 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 1:21:26 7:42
2 Sigurd Dæhli Løten OL 1:21:33 +0:07 7:43
3 Jon Kaarby Nydalens SK 1:21:36 +0:10 7:43
4 Sixten Westlund OK Tyr 1:21:41 +0:15 7:44
5 Rune Berge IL Tyrving 1:24:36 +3:10 8:00
6 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:25:38 +4:12 8:06
7 Rolf Lund HSOK-DK 1:27:23 +5:57 8:16
8 Einar Jensen Nydalens SK 1:31:33 +10:07 8:40
9 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 1:31:35 +10:09 8:40
10 Arve Glittum OK Skeidi 1:31:39 +10:13 8:40
11 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:31:41 +10:15 8:40
12 Harald Hovi Skien OK 1:31:50 +10:24 8:41
13 Harald Thon IF Sturla 1:35:09 +13:43 9:00
14 Morten Dåsnes Ringerike OL 1:35:20 +13:54 9:01
15 Mathias Martinsen Heming/Njård OL 1:38:07 +16:41 9:17
16 Leif Thingsrud Østmarka OK 1:38:17 +16:51 9:18
17 Leif Bergersen Asker Skiklubb 1:38:29 +17:03 9:19
18 Leif E. Larsen Tisvilde Hegn OK 1:38:54 +17:28 9:21
19 Reidar Fossum Asker Skiklubb 1:39:19 +17:53 9:24
20 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 1:43:55 +22:29 9:50
21 Frode Sandersen Nittedal OL 1:45:42 +24:16 10:00
22 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 1:46:07 +24:41 10:02
23 Ove Drange Askøy OL 1:47:15 +25:49 10:09
24 Morten Kristoffersen Oppsal IF Orientering 1:47:18 +25:52 10:09
25 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 1:47:21 +25:55 10:09
26 Trond Syversen OK Øst 1:47:27 +26:01 10:10
27 Asbjørn Løvholen Indre Østfold OK 1:47:29 +26:03 10:10
28 Geir Holm Gundersen IF Sturla 1:49:30 +28:04 10:22
29 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:51:02 +29:36 10:30
30 Per Osen Vestre Akers SK 1:52:10 +30:44 10:37
31 Jan Kåre Vatne Mo OK 1:52:14 +30:48 10:37
32 Bent Galborgen Skaukameratene OL 1:53:42 +32:16 10:46
33 Janne Eriksson Eds SK 1:53:56 +32:30 10:47
34 Odd Arne Blystad Løten OL 1:54:26 +33:00 10:50
35 Morten Johannessen Røyken OL 1:54:44 +33:18 10:51
36 Kjell Svanberg Røyken OL 1:54:52 +33:26 10:52
37 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 1:54:58 +33:32 10:53
38 Bård Natvig Nittedal OL 1:56:05 +34:39 10:59
39 Vidar Elvekrok Kongsberg OL 1:56:32 +35:06 11:02
40 Eirik Nordbrøden Halden SK 1:58:47 +37:21 11:14
41 Tor Willy Solbergseter Austmarka IL 1:59:13 +37:47 11:17
42 Alf Pettersen IL Tyrving 2:00:27 +39:01 11:24
43 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 2:03:12 +41:46 11:40
44 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:05:34 +44:08 11:53
45 Anders Wallner OK Pan Kristianstad 2:05:55 +44:29 11:55
46 Svein Minge Tistedalen FL 2:07:49 +46:23 12:06
47 Olav Nipen IL Tyrving 2:12:17 +50:51 12:31
48 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 2:14:05 +52:39 12:41
49 Ole D. Jensen Tisvilde Hegn OK 2:15:57 +54:31 12:52
50 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 2:16:16 +54:50 12:54
51 Jan Sveen Raumar Orientering 2:27:11 +1:05:45 13:56
52 Mogens Lang Nielsen OK Esbjerg 2:27:30 +1:06:04 13:58
53 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 2:29:05 +1:07:39 14:07
54 Bengt Erik Johansson Gjø-Vard OL 2:33:55 +1:12:29 14:34
55 Per Bovien Christensen OK-West 2:36:21 +1:14:55 14:48
56 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 2:43:12 +1:21:46 15:27
57 Karsten Stald Horsens OK 2:46:46 +1:25:20 15:47
58 Henning Hansen Horsens OK 2:48:52 +1:27:26 15:59
59 Knut Vingerhagen Gimle IF 2:52:26 +1:31:00 16:19
60 Jan-Henrik Suleng OK Moss 2:54:43 +1:33:17 16:32
Per Øivind Husby Varegg Fleridrett diskvalifisert
Stein Klyve OK Moss diskvalifisert
Hans Huseby Halden SK brutt
Erling Leknes Västvärmlands OK ikke startet

H60

10 560 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 1:34:38 8:57
2 Willy Grønstad Løten OL 1:34:55 +0:17 8:59
3 Kjell Winther Oppsal IF Orientering 1:36:05 +1:27 9:05
4 Eldar Børsum Bækkelagets SK 1:40:04 +5:26 9:28
5 Tor Sørevik TIF Viking 1:40:58 +6:20 9:33
6 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 1:43:06 +8:28 9:45
7 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:43:42 +9:04 9:49
8 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:44:06 +9:28 9:51
9 Geir Arnesen Bærums Skiklub 1:50:22 +15:44 10:27
10 Jan-Erik Fredriksen Indre Østfold OK 1:50:39 +16:01 10:28
11 Poul Erik Buch OK GORM 1:51:45 +17:07 10:34
12 Finn Ingwersen Horsens OK 1:51:48 +17:10 10:35
13 Arne Tiltnes IL Tyrving 1:51:55 +17:17 10:35
14 Einar Lund Hamar OK 1:53:22 +18:44 10:44
15 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:53:36 +18:58 10:45
16 Olav Østhagen OL Vallset/Stange 1:54:25 +19:47 10:50
17 Egil Eriksen Grong IL 1:55:08 +20:30 10:54
18 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:57:56 +23:18 11:10
19 Ola Bækkevold OK Moss 2:01:28 +26:50 11:30
20 Atle Remme Porsgrunn OL 2:02:05 +27:27 11:33
21 Tor Trøan Hadeland OL 2:02:29 +27:51 11:35
22 Lars Klyve Oppsal IF Orientering 2:03:26 +28:48 11:41
23 Per Reidulf Holm OK Moss 2:03:34 +28:56 11:42
24 Øivind Berget Sarpsborg OL 2:03:39 +29:01 11:42
25 Stein Nordvi Elverum OK 2:03:46 +29:08 11:43
26 Karl Petter Opsahl Løten OL 2:03:50 +29:12 11:43
27 Martin Nauf Hedrum OL 2:04:35 +29:57 11:47
28 Knut Haug OL Vallset/Stange 2:04:51 +30:13 11:49
29 Arvid Galborgen Eds SK 2:10:27 +35:49 12:21
30 Bjørn Steen Bø OL 2:12:13 +37:35 12:31
31 Ottar Stang Trøsken IL 2:15:33 +40:55 12:50
32 Helge Lye IL Tyrving 2:18:14 +43:36 13:05
33 Per Ove Lindemark Trøsken IL 2:18:40 +44:02 13:07
34 Ole Jørgen Hommeren Trøsken IL 2:22:06 +47:28 13:27
35 Hans Lyder Haare Konnerud IL 2:25:42 +51:04 13:47
36 Poul Bobach Aalborg OK 2:26:08 +51:30 13:50
37 Erik Gran OL Tønsberg og omegn 2:32:08 +57:30 14:24
38 Helge Sigurd Hansen Heming/Njård OL 2:36:36 +1:01:58 14:49
39 Palle Cavan OK-West 2:45:09 +1:10:31 15:38
40 Jørgen Bang OK Esbjerg 3:13:37 +1:38:59 18:20
Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert
Per Øhlckers IL Tyrving diskvalifisert
Ole Mads Øvergaard OL Vallset/Stange diskvalifisert
Harald Aasheim Oppsal IF Orientering ikke startet
Jimmy Nordli Trøsken IL ikke startet

H65

7 740 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Høsteland Botne SK 1:10:28 9:06
2 Rune Sandberg Uddevalla OK 1:12:12 +1:44 9:19
3 Roar Forbord Malvik IL 1:12:20 +1:52 9:20
4 Per Fosser Indre Østfold OK 1:15:58 +5:30 9:48
5 Bjørn W. Ludvigsen IF Sturla 1:16:25 +5:57 9:52
6 Helge Fossheim Hedrum OL 1:16:42 +6:14 9:54
7 Jørgen Holmboe IL Tyrving 1:18:40 +8:12 10:09
8 Knut Erik Østengen OMEGA 1:18:54 +8:26 10:11
9 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:18:57 +8:29 10:12
10 Kjell Røkke IL Tyrving 1:19:14 +8:46 10:14
11 Roar Bjordal Oppsal IF Orientering 1:19:25 +8:57 10:15
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:19:32 +9:04 10:16
13 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 1:19:39 +9:11 10:17
14 Ragnar Hillestad Lardal OL 1:19:51 +9:23 10:18
15 Trond Feiring Hamar OK 1:20:23 +9:55 10:23
16 Magnus Landstad Freidig 1:21:58 +11:30 10:35
17 Einar Hem Lillomarka OL 1:23:02 +12:34 10:43
18 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:23:19 +12:51 10:45
19 Thor Palmgren Halden SK 1:23:29 +13:01 10:47
20 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:23:37 +13:09 10:48
21 Helge Bjaaland Heming/Njård OL 1:24:31 +14:03 10:55
22 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 1:24:34 +14:06 10:55
23 Jan Jansen OK Moss 1:25:53 +15:25 11:05
24 Rolf Jakobsson Alfta-Ösa OK 1:27:59 +17:31 11:22
25 Anders Sellgren Sigtuna OK 1:28:02 +17:34 11:22
26 Magne Raadal Fana IL 1:28:42 +18:14 11:27
27 Magne Moy OK Sør 1:29:14 +18:46 11:31
28 Steinar Johannessen Oddersjaa SSK 1:29:35 +19:07 11:34
29 Knut Lindløv OK Moss 1:31:26 +20:58 11:48
30 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:31:27 +20:59 11:48
31 Per Anders Flesjø OK Moss 1:33:32 +23:04 12:05
32 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 1:33:56 +23:28 12:08
33 Per Dalheim Konnerud IL 1:34:50 +24:22 12:15
34 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:35:26 +24:58 12:19
35 Arne Lande Bø OL 1:35:28 +25:00 12:20
36 Klaus Engen Eidskog OL 1:35:31 +25:03 12:20
37 Lars Åge Seim Gimle IF 1:37:29 +27:01 12:35
38 Bengt Karlsson Idefjordens SK 1:40:24 +29:56 12:58
39 Bjørn Sandelien Heming/Njård OL 1:41:31 +31:03 13:06
40 Amund Herrebrøden OK Øst 1:42:49 +32:21 13:17
41 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:55:57 +45:29 14:58
42 Erling Lauvrak IL Imås 1:56:20 +45:52 15:01
43 Arne Svartedal Trøsken IL 2:00:24 +49:56 15:33
44 Bjørn Jakobsen OK Moss 2:00:32 +50:04 15:34
45 Per-Erik Winther Oppsal IF Orientering 2:04:39 +54:11 16:06
46 Olav Mo Røyken OL 2:06:14 +55:46 16:18
47 Dag Erik Hovde Ringsaker OK 2:09:50 +59:22 16:46
48 Magnar Øvreås Botne SK 2:10:37 +1:00:09 16:52
49 G Haugerud GeoForm IL 2:23:38 +1:13:10 18:33
50 Per Chr. Evensen Sarpsborg OL 2:24:07 +1:13:39 18:37
51 Kristen Lund Skaukameratene OL 2:24:15 +1:13:47 18:38
52 Ivar Opsahl IL Tyrving 3:44:47 +2:34:19 29:02
Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking diskvalifisert
Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering diskvalifisert
Sigurd Haugerud GeoForm IL ikke startet
John Kristian Sørensen Indre Østfold OK ikke startet
Joar Wang Tistedalen FL ikke startet

H70

6 420 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 1:04:20 10:01
2 Bjørn Egner Heming/Njård OL 1:15:18 +10:58 11:43
3 Jardar Sandstad Selbu OK 1:17:00 +12:40 11:59
4 Stein Reinholt Jensen Lia IL 1:18:06 +13:46 12:09
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:18:28 +14:08 12:13
6 Svein Solerød OL Toten-Troll 1:18:58 +14:38 12:18
7 Trygve Fosse Gimle IF 1:19:02 +14:42 12:18
8 Åge Thorjussen OK Skeidi 1:19:21 +15:01 12:21
9 Harry Bergseter Romsås IL 1:19:23 +15:03 12:21
10 Tormod Dahlen Gjø-Vard OL 1:19:31 +15:11 12:23
11 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:19:40 +15:20 12:24
12 Thore Løken OK Moss 1:19:43 +15:23 12:25
13 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:19:58 +15:38 12:27
14 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:20:33 +16:13 12:32
15 Gunnar Østerbø Freidig 1:20:55 +16:35 12:36
16 Sturle Hånes GeoForm IL 1:25:23 +21:03 13:17
17 Svein Bakken Stigsökarna 1:25:26 +21:06 13:18
18 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:28:17 +23:57 13:45
19 Ronald Inglingstad Oppsal IF Orientering 1:28:23 +24:03 13:46
20 Jappe Blomhoff Heming/Njård OL 1:30:14 +25:54 14:03
21 Jon C. Fougner Heming/Njård OL 1:30:18 +25:58 14:03
22 Leif Bråten Heming/Njård OL 1:33:47 +29:27 14:36
23 Knut Hangeraas GeoForm IL 1:33:50 +29:30 14:36
24 Øystein Madsen Haugerud IF 1:34:16 +29:56 14:40
25 Kåre Knudsen GeoForm IL 1:34:54 +30:34 14:46
26 Thorbjørn Johan Bjørlo Gimle IF 1:35:09 +30:49 14:49
27 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:40:03 +35:43 15:35
28 Willy Johansen Ringsaker OK 1:44:20 +40:00 16:15
29 Lars Mauritzsen Vadsø SK 1:44:48 +40:28 16:19
30 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:45:25 +41:05 16:25
31 Knut Melby Sarpsborg OL 1:48:50 +44:30 16:57
32 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:49:27 +45:07 17:02
33 Harald Wibye OK Moss 1:50:42 +46:22 17:14
34 Helge Halvorsen Larvik OK 1:52:32 +48:12 17:31
35 Ole Einar Dalen Ringerike OL 1:59:21 +55:01 18:35
36 Tom Sletner Røyken OL 2:04:23 +1:00:03 19:22
37 Rolf Gävert Västvärmlands OK 2:06:27 +1:02:07 19:41
Odd Kletteli Bækkelagets SK diskvalifisert
Harald Lundhaug OK Moss diskvalifisert
Gunnar Olsen Lia IL diskvalifisert
Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK ikke startet

H75

5 290 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Fristad Askvoll 1:05:42 12:25
2 Iver Rognstad Hadeland OL 1:07:55 +2:13 12:50
3 Tor Drage Haugerud IF 1:08:11 +2:29 12:53
4 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:08:15 +2:33 12:54
5 Øivind Nilsen Halden SK 1:08:49 +3:07 13:00
6 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:14:00 +8:18 13:59
7 Ole Sannes Lillomarka OL 1:14:33 +8:51 14:05
8 Ingvald Sevaldson Ljan IF 1:16:08 +10:26 14:23
9 Einar Jørundland OK Sør 1:24:14 +18:32 15:55
10 Finn Vestby Varteig OL 1:24:52 +19:10 16:02
11 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 1:26:46 +21:04 16:24
12 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:35:19 +29:37 18:01
13 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 1:39:18 +33:36 18:46
14 Kjell Andersen Varteig OL 1:39:40 +33:58 18:50
15 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:40:00 +34:18 18:54
16 Tor Kaurin Måren OK 1:54:46 +49:04 21:41
Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert
Arne Strandlie Gjø-Vard OL brutt
Einar Hoff IL Tyrving ikke startet

H80

4 030 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Teigland Østmarka OK 1:05:39 16:17
2 Helge Tvedten Larvik OK 1:06:21 +0:42 16:27
3 Karl Johan Eilerås OL Tønsberg og omegn 1:29:08 +23:29 22:07
4 Ivar Christiansen Sandefjord OK 1:30:54 +25:15 22:33
5 Sverre Svingheim Ringerike OL 1:33:16 +27:37 23:08
6 Bjarne Smaadahl Kolbotn og Skimt OL 1:52:07 +46:28 27:49
7 Birger Garberg Ringerike OL 2:37:03 +1:31:24 38:58

Damer åpen

6 420 m, 111 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gørill Fristad Halden SK 51:41 8:03
2 Vendula Klechova Halden SK 52:05 +0:24 8:06
3 Jennie Andersson Halden SK 55:03 +3:22 8:34
4 Ingrid Bronebakk Bækkelagets SK 58:54 +7:13 9:10
5 Helene Lund-Johansen Ås-UMB Orientering 1:00:34 +8:53 9:26
6 Heidi Stokseth Halden SK 1:00:38 +8:57 9:26
7 Hege Ask-Henriksen Konnerud IL 1:00:44 +9:03 9:27
8 Nanna Dybdal Abrahamsen Aarhus 1900 Orientering 1:00:57 +9:16 9:29
9 Kari Strand Lierbygda OL 1:01:00 +9:19 9:30
10 Nina Smestad Løten OL 1:01:02 +9:21 9:30
11 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 1:01:04 +9:23 9:30
12 Ine Hovi Ås-UMB Orientering 1:01:05 +9:24 9:30
13 Karoline Andersen Asker Skiklubb 1:01:09 +9:28 9:31
13 Chloe Haines AIRE GB 1:01:09 +9:28 9:31
15 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 1:01:14 +9:33 9:32
16 Sina Therese Blix Bækkelagets SK 1:01:19 +9:38 9:33
17 Sara Profors Frol IL 1:01:40 +9:59 9:36
18 Vigdis Hobøl Oppsal IF Orientering 1:02:21 +10:40 9:42
19 Ida Svanberg Røyken OL 1:02:42 +11:01 9:45
20 Kari Aarhus Porsgrunn OL 1:03:03 +11:22 9:49
21 Gro Anita Ringheim OL Trollo 1:03:09 +11:28 9:50
22 Helle Svare Lorentzen Nydalens SK 1:03:12 +11:31 9:50
23 Maren Kaarby Nydalens SK 1:03:13 +11:32 9:50
24 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 1:03:27 +11:46 9:52
25 Una Glende Janson Kristiansand OK 1:03:36 +11:55 9:54
26 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:03:41 +12:00 9:55
27 Cecilie H. Nisgaard OK GORM 1:03:52 +12:11 9:56
28 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:04:03 +12:22 9:58
29 Marita Weierud Røyken OL 1:05:32 +13:51 10:12
30 Maria Gustafsson Sävedalens AIK 1:06:50 +15:09 10:24
31 Lina Undrum Mariussen Elverum OK 1:09:21 +17:40 10:48
32 Marie Therese Bakkehaug Sandefjord OK 1:09:33 +17:52 10:50
33 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:09:39 +17:58 10:50
34 Linda Engen Raumar Orientering 1:09:45 +18:04 10:51
35 Karoline Dahl Fosby Gimle IF 1:09:55 +18:14 10:53
36 Karen Dalby Oppsal IF Orientering 1:12:02 +20:21 11:13
37 Ida Solberg Svenne Eiker OL 1:12:32 +20:51 11:17
38 Janni Axelson Sävedalens AIK 1:12:58 +21:17 11:21
39 Oda Indgaard Frol IL 1:14:31 +22:50 11:36
40 Line Telje Høydal Nydalens SK 1:14:33 +22:52 11:36
41 Christine Helgerud Kongsberg OL 1:14:48 +23:07 11:39
42 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 1:14:50 +23:09 11:39
43 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:14:51 +23:10 11:39
43 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 1:14:51 +23:10 11:39
45 Ingeborg Landstad Nydalens SK 1:14:53 +23:12 11:39
46 Hege Næss Bjørgul Halden SK 1:15:00 +23:19 11:40
47 Dana B. Stene Nydalens SK 1:15:10 +23:29 11:42
48 Marianne Dæhli NTNUI 1:15:30 +23:49 11:45
49 Hanne Holmen Synnfjell OK 1:16:49 +25:08 11:57
50 Kari Strand Kongsberg OL 1:16:54 +25:13 11:58
51 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:16:56 +25:15 11:59
52 Maiken Flågan Kongsberg OL 1:17:58 +26:17 12:08
53 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:18:03 +26:22 12:09
54 Marit Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:18:06 +26:25 12:09
55 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:19:22 +27:41 12:21
56 Elise Stordal OL Tønsberg og omegn 1:20:21 +28:40 12:30
57 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:20:31 +28:50 12:32
58 Lene Puck Halden SK 1:20:49 +29:08 12:35
59 Guri-Anne Hauan Halden SK 1:20:52 +29:11 12:35
60 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 1:23:22 +31:41 12:59
61 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 1:24:01 +32:20 13:05
62 Berit Herstad Bækkelagets SK 1:24:11 +32:30 13:06
63 Lise Smedberg Eiker OL 1:24:21 +32:40 13:08
64 Anita Stenseth Synnfjell OK 1:24:22 +32:41 13:08
65 Vilde Kvale Kolbotn og Skimt OL 1:24:36 +32:55 13:10
66 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:24:48 +33:07 13:12
67 Helle Bobach Aalborg OK 1:25:33 +33:52 13:19
68 Hanne D Kihle Ringerike OL 1:27:12 +35:31 13:34
69 Gina Marie Brandt Karlsrud Ringerike OL 1:27:48 +36:07 13:40
70 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 1:27:49 +36:08 13:40
71 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 1:28:46 +37:05 13:49
72 Ingvild Fossøy Lia IL 1:29:09 +37:28 13:53
73 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:33:04 +41:23 14:29
74 Anne Westergård Varegg Fleridrett 1:34:14 +42:33 14:40
75 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:35:01 +43:20 14:48
76 Anette Stordal OL Tønsberg og omegn 1:35:20 +43:39 14:50
77 Anne Smedberg Eiker OL 1:36:22 +44:41 15:00
78 Guri Sogn-Larssen Heming/Njård OL 1:36:24 +44:43 15:00
79 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:36:55 +45:14 15:05
80 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:37:45 +46:04 15:13
81 Lene Sandvik Halden SK 1:39:19 +47:38 15:28
82 Susan Bøbel IL Imås 1:42:09 +50:28 15:54
83 Elise Rognsvåg Fana IL 1:42:42 +51:01 15:59
84 Marte Lund Skaukameratene OL 1:42:43 +51:02 15:59
85 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 1:44:56 +53:15 16:20
86 Astrid Brevik Raumar Orientering 1:44:59 +53:18 16:21
87 Hanne Stenslet Raumar Orientering 1:45:07 +53:26 16:22
88 Wiebke Assenmacher Halden SK 1:45:10 +53:29 16:22
89 Mette Storvestre Varegg Fleridrett 1:53:08 +1:01:27 17:37
90 Mette Solbergseter Austmarka IL 1:54:20 +1:02:39 17:48
91 Ida Brænden Haslum IL 1:55:30 +1:03:49 17:59
92 Randi Brevig Aune Halden SK 1:55:40 +1:03:59 18:00
93 Helle Hundseid IL Tyrving 1:55:42 +1:04:01 18:01
94 Mali Steigen Tronshaug Stokke IL 1:55:47 +1:04:06 18:02
95 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:58:52 +1:07:11 18:30
96 Mette Ringive OK GORM 2:00:44 +1:09:03 18:48
97 Hanne Høgmo Varegg Fleridrett 2:01:01 +1:09:20 18:50
98 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 2:05:38 +1:13:57 19:34
99 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 2:08:21 +1:16:40 19:59
100 Ane Eline Herlyng Grue IL 2:08:35 +1:16:54 20:01
101 Vigdis Andersen Konnerud IL 3:13:43 +2:22:02 30:10
Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert
Bente H. Ringive OK GORM diskvalifisert
Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert
Linda Rivedal Sentrum OK diskvalifisert
Eva Syversen Røyken OL diskvalifisert
Nina Søndmør Hamar OK diskvalifisert
Lene Thorsen OK-West diskvalifisert
Enikø Bertalan Asker Skiklubb brutt
Lilian Forsgren NOTEAM brutt
Åshild Kapperud Oppsal IF Orientering brutt
Tove Linnea Aas NOTEAM ikke startet
Hilde Slørdahl Conradi Nydalens SK ikke startet
Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL ikke startet
Ellen-Christine Koren Ås-UMB Orientering ikke startet
Elin Krogstad Lillomarka OL ikke startet
Selma Næss-Ulseth Nydalens SK ikke startet
Anne Kari Taraldrud Indre Østfold OK ikke startet
Anja Wingstedt Halden SK ikke startet

Herrer åpen

7 740 m, 166 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Milos Nykodym Kristiansand OK 47:57 6:11
2 Jostein Nørbeck IL Tyrving 48:07 +0:10 6:12
3 Ove Sætra Asker Skiklubb 48:10 +0:13 6:13
4 Marcus Millegård Halden SK 48:17 +0:20 6:14
5 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 49:38 +1:41 6:24
6 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 49:46 +1:49 6:25
7 Martin Ivarsson IL Tyrving 49:55 +1:58 6:26
8 Johan Levin Sävedalens AIK 50:56 +2:59 6:34
9 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 52:15 +4:18 6:45
10 Niklas Profors Varegg Fleridrett 52:46 +4:49 6:49
11 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 53:02 +5:05 6:51
12 Henning C Strandhagen IL Tyrving 53:03 +5:06 6:51
13 Morten Fismen NSK 56:16 +8:19 7:16
14 Petter Kaarby Nydalens SK 56:25 +8:28 7:17
15 Mathias Nipen IL Tyrving 56:59 +9:02 7:21
16 Erik Paulsrud Bækkelagets SK 57:48 +9:51 7:28
17 Stian Overskeid Indre Østfold OK 58:10 +10:13 7:30
18 Haavard Berget NTNUI 58:17 +10:20 7:31
19 Øyvind Svare Kristoffersen Nydalens SK 58:18 +10:21 7:31
20 Magnus Solbjørg Porsgrunn OL 58:21 +10:24 7:32
21 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 58:38 +10:41 7:34
22 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 58:42 +10:45 7:35
23 Endre Stokseth Nydalens SK 58:49 +10:52 7:35
24 Are Strandlie Gjø-Vard OL 59:01 +11:04 7:37
25 Bjørnar Syverstad Trøsken IL 59:11 +11:14 7:38
26 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 59:28 +11:31 7:40
27 Marcus Ek NOTEAM 59:57 +12:00 7:44
28 Lars Lindstrøm OK Pan Århus 1:00:08 +12:11 7:46
29 Axel Mattson Jarla Orientering 1:01:10 +13:13 7:54
30 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:01:44 +13:47 7:58
31 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 1:01:49 +13:52 7:59
32 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal IF Orientering 1:01:59 +14:02 8:00
33 Jens-Olav Lingaas NOTEAM 1:02:03 +14:06 8:01
34 Bjørn Erik Glomsrud Skaukameratene OL 1:02:18 +14:21 8:02
35 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 1:02:41 +14:44 8:05
36 Albin Lilljeqvist Stigsökarna 1:02:49 +14:52 8:06
37 Håkon Gaute Kvamme Oslostudentenes IK 1:02:55 +14:58 8:07
38 Torstein Hole Nydalens SK 1:03:24 +15:27 8:11
39 Kristian Bjørgul Halden SK 1:03:32 +15:35 8:12
40 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:03:45 +15:48 8:14
41 Kristoffer Stenstad Oppsal IF Orientering 1:03:51 +15:54 8:14
42 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:04:00 +16:03 8:16
43 Tibor Vári IF Sturla 1:04:03 +16:06 8:16
44 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:04:12 +16:15 8:17
45 Rune Nielsen Indre Østfold OK 1:04:18 +16:21 8:18
46 Emil Tengvall Vänersborg SK 1:04:19 +16:22 8:18
47 Kristian Kullerud Konnerud IL 1:04:30 +16:33 8:20
48 Lars Bergerud IL Tyrving 1:04:35 +16:38 8:20
49 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 1:04:37 +16:40 8:20
50 Kristian Ruud Bækkelagets SK 1:05:02 +17:05 8:24
51 Tor Erik Reinås NOTEAM 1:05:13 +17:16 8:25
52 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 1:05:16 +17:19 8:25
53 Torgeir Strandhagen Røyken OL 1:05:44 +17:47 8:29
54 Torben Utzon OK Pan Århus 1:06:28 +18:31 8:35
55 Bjørn Idar Sætran Trauma IF 1:06:29 +18:32 8:35
56 Arve Opheim Måren OK 1:07:52 +19:55 8:46
57 Stian Svae Østmarka OK 1:07:58 +20:01 8:46
58 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 1:08:08 +20:11 8:48
59 Jens Hetland Nydalens SK 1:08:14 +20:17 8:48
60 Stig Hultgreen Karlsen Bækkelagets SK 1:08:20 +20:23 8:49
61 Erlend Aamodt Nydalens SK 1:08:23 +20:26 8:50
62 Dag Andersen Varteig OL 1:08:26 +20:29 8:50
63 Johan Lilljeqvist Stigsökarna 1:08:42 +20:45 8:52
64 Kjell Einar Andersen Varteig OL 1:08:44 +20:47 8:52
65 Are Njåstein IL Tyrving 1:08:45 +20:48 8:52
66 Lars Erik Bakke Løten OL 1:09:50 +21:53 9:01
67 Svend Saxe Frøshaug Indre Østfold OK 1:10:15 +22:18 9:04
68 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:10:23 +22:26 9:05
69 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:10:43 +22:46 9:08
70 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:10:48 +22:51 9:08
71 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 1:11:15 +23:18 9:12
72 Henrik Mårtensson Modum OL 1:11:36 +23:39 9:15
73 Anders Vestergård IF Femman 1:11:37 +23:40 9:15
74 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:12:15 +24:18 9:20
75 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 1:12:17 +24:20 9:20
76 Kristian Hovet Heming/Njård OL 1:12:24 +24:27 9:21
77 Espen Messel IL Tyrving 1:12:26 +24:29 9:21
78 Leiv Inge Kjemperud Ringerike OL 1:12:28 +24:31 9:21
79 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 1:12:29 +24:32 9:21
80 Kjetil Rasmussen Modalsli Fossum IF 1:12:38 +24:41 9:23
81 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:12:40 +24:43 9:23
82 Arnstein Andreassen Raumar Orientering 1:12:47 +24:50 9:24
83 Tore Sandem Indre Østfold OK 1:12:56 +24:59 9:25
84 Peder Rauan Larvik OK 1:13:20 +25:23 9:28
85 Geir Svingheim Hadeland OL 1:14:44 +26:47 9:39
86 Allan Hougaard Aarhus 1900 Orientering 1:15:13 +27:16 9:43
87 Ulrik Illum Søllerød OK 1:15:20 +27:23 9:43
88 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:15:27 +27:30 9:44
89 Fredrik Martinsen Trøsken IL 1:15:31 +27:34 9:45
90 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 1:15:35 +27:38 9:45
91 Jan Løken Johannessen OK Moss 1:15:50 +27:53 9:47
92 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:17:14 +29:17 9:58
93 Odin Winsvold Oppsal IF Orientering 1:17:17 +29:20 9:59
94 Christopher Schive OK Moss 1:17:28 +29:31 10:00
95 Bjørn Slåtterø Gimle IF 1:17:35 +29:38 10:01
96 Christer Bech Idefjordens SK 1:17:53 +29:56 10:03
97 Roger Mostue Oppsal IF Orientering 1:18:12 +30:15 10:06
98 Kent Vidar Kopperud Indre Østfold OK 1:18:36 +30:39 10:09
99 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:19:21 +31:24 10:15
100 Stian Klyve Oppsal IF Orientering 1:19:24 +31:27 10:15
101 Dag Finess Fredrikstad IBK 1:19:35 +31:38 10:16
102 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:19:38 +31:41 10:17
103 Lars Petter Lund Ringerike OL 1:19:59 +32:02 10:20
104 Rolf Andersson Västvärmlands OK 1:20:06 +32:09 10:20
105 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:20:10 +32:13 10:21
106 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 1:20:47 +32:50 10:26
107 Torgeir E. Andersen Eiker OL 1:21:06 +33:09 10:28
108 Simen Sogn-Larssen Heming/Njård OL 1:21:07 +33:10 10:28
109 John Eivind Presterud Fet OL 1:21:26 +33:29 10:31
110 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 1:21:29 +33:32 10:31
111 Tormod Borg Grue IL 1:21:42 +33:45 10:33
112 Arild Roen OK Øst 1:23:50 +35:53 10:49
113 Sune Andersson Idefjordens SK 1:24:03 +36:06 10:51
114 Morten Tangen Hamar OK 1:24:06 +36:09 10:51
115 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:24:15 +36:18 10:53
116 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 1:24:27 +36:30 10:54
117 John Tangen Hamar OK 1:24:56 +36:59 10:58
118 Trond Foss Sandefjord OK 1:25:02 +37:05 10:59
119 Martin B. Nielsen Aarhus 1900 Orientering 1:25:35 +37:38 11:03
120 Gunnar Veastad Lillehammer OK 1:25:39 +37:42 11:03
121 Snorre Frydenlund IF Sturla 1:25:57 +38:00 11:06
122 Torgeir Stenstad Oppsal IF Orientering 1:26:28 +38:31 11:10
123 Even Jahnsen Flosta IL 1:28:23 +40:26 11:25
124 Roy Gjerding OK Moss 1:31:19 +43:22 11:47
125 Giacomo Frattari OK-West 1:38:31 +50:34 12:43
126 Arild Gimse Heming/Njård OL 1:40:07 +52:10 12:56
127 Roger Bjarne Hagen Sandefjord OK 1:40:59 +53:02 13:02
128 Per Anders Aas Elverum OK 1:41:13 +53:16 13:04
129 Thor Norderud IL Tyrving 1:41:30 +53:33 13:06
130 Terje Aldár Trøsken IL 1:42:20 +54:23 13:13
131 Bård Stang Ringsaker OK 1:43:31 +55:34 13:22
132 Odd Rise Ringsaker OK 1:43:34 +55:37 13:22
133 Thomas Lie Sarpsborg OL 1:44:18 +56:21 13:28
134 Svein Ivar Brekken Sarpsborg OL 1:45:14 +57:17 13:35
135 Petter Johansen Oppsal IF Orientering 1:47:57 +1:00:00 13:56
136 Ola Brox OL Toten-Troll 1:48:35 +1:00:38 14:01
137 Martin V. Kristiasen OK Pan Århus 1:49:21 +1:01:24 14:07
138 Morten Dahl OK Pan Århus 1:49:57 +1:02:00 14:12
139 Christian I. Overvad OK Pan Århus 1:50:13 +1:02:16 14:14
140 Leif Ombustvedt OK Moss 1:50:28 +1:02:31 14:16
141 Ole Texmo Fet OL 1:53:08 +1:05:11 14:37
142 Jan Vegard Rudsengen Gjø-Vard OL 1:55:34 +1:07:37 14:55
143 Olav Hana OL Trollo 1:55:43 +1:07:46 14:57
144 Øystein Andersen Konnerud IL 1:55:47 +1:07:50 14:57
145 Steen Holmegaard OK GORM 1:56:23 +1:08:26 15:02
146 Petter Fure Oppsal IF Orientering 1:56:36 +1:08:39 15:03
147 Øystein Moskvil OL Trollo 2:08:15 +1:20:18 16:34
148 Tormod Soerum Trøsken IL 2:09:40 +1:21:43 16:45
149 Åge Aashamar Flosta IL 2:10:21 +1:22:24 16:50
150 Jan Olav Ormberg Fana IL 2:10:24 +1:22:27 16:50
151 Steinar Mariussen Elverum OK 2:14:39 +1:26:42 17:23
152 Lars Svarer OK Esbjerg 2:15:14 +1:27:17 17:28
153 Øystein Knold Sarpsborg OL 2:22:53 +1:34:56 18:27
154 Helge Storsveen Løten OL 2:29:17 +1:41:20 19:17
155 Petter Halvorsen Kristiansand OK 3:01:17 +2:13:20 23:25
Oskar Kaaløy Sandefjord OK diskvalifisert
Aydin Aygun Polisgijcu Antalya diskvalifisert
Ingvar Braaten Modum OL diskvalifisert
Thomas Ek NOTEAM diskvalifisert
Henrik Klyve OK Moss diskvalifisert
Jakob I. Overvad OK Pan Århus diskvalifisert
Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Kim Poulsen Aarhus 1900 Orientering diskvalifisert
Øystein Rodem Nydalens SK diskvalifisert
Sondre Bakken Lillomarka OL brutt
Jo Aleksander Lænn Steinkjer OK brutt
Kai Byfuglien Synnfjell OK ikke startet
Henning Bratland Carlsen OK Moss ikke startet
Axel Damgaard OL Trollo ikke startet
Øyvind Flaatten OK Skeidi ikke startet
Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK ikke startet
Simen Haugerud Indre Østfold OK ikke startet
Lacho Iliev Halden SK ikke startet
Georg Kapperud Oppsal IF Orientering ikke startet
Joakim Klungseth OK Moss ikke startet
Roar Kullerud Sarpsborg OL ikke startet
Geir O. Rønning Nydalens SK ikke startet
Eirik Skavhellen Botne SK ikke startet
Axel Storflor OK Moss ikke startet
Marius Øie Løten OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor