Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk Lillomarka 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Lillomarka 2016
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Lillomarka OL / Natthauken IL
Dato: fredag 12 august 2016 - lørdag 13 august 2016

Night Hawk Men

66 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 1 6:17:16 +6:17:16
1. Håvard Haga 45:24 4 +45:24 45:24 4 +45:24
2. Anders Vister 45:22 2 +45:22 1:30:46 1 -3 +1:30:46 +45:22
3. Øystein Sørensen 58:53 1 +58:53 2:29:39 1 0 +2:29:39 +58:53
4. Anders Nordberg 1:09:29 7 +1:09:29 3:39:08 1 0 +3:39:08 +1:09:29
5. Eirik Langedal Breivik 35:35 7 +35:35 4:14:43 1 0 +4:14:43 +35:35
6. Anders Vister 36:49 2 +36:49 4:51:32 1 0 +4:51:32 +36:49
7. Øystein Sørensen 34:41 4 +34:41 5:26:13 1 0 +5:26:13 +34:41
8. Håvard Haga 51:03 9 +51:03 6:17:16 1 0 +6:17:16 +51:03
2 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 6:25:59 +6:25:59
1. Karppinen Aleksi 51:59 9 +51:59 51:59 9 +51:59
2. Ville Parkkinen 46:50 6 +46:50 1:38:49 8 -1 +1:38:49 +46:50
3. Vesa Taanila 1:03:04 8 +1:03:04 2:41:53 5 -3 +2:41:53 +1:03:04
4. Savolainen Eetu 1:09:19 6 +1:09:19 3:51:12 4 -1 +3:51:12 +1:09:19
5. Karppinen Aleksi 32:59 2 +32:59 4:24:11 3 -1 +4:24:11 +32:59
6. Ville Parkkinen 40:21 11 +40:21 5:04:32 4 +1 +5:04:32 +40:21
7. Olli-Markus Taivainen 31:47 1 +31:47 5:36:19 2 -2 +5:36:19 +31:47
8. Mikko Knuuttila 49:40 6 +49:40 6:25:59 2 0 +6:25:59 +49:40
3 Sävedalens AIK 1 6:27:07 +6:27:07
1. Johan Wikström 51:52 8 +51:52 51:52 8 +51:52
2. Sergey Fedatsenka 46:45 5 +46:45 1:38:37 7 -1 +1:38:37 +46:45
3. Marcus Millegård 59:37 3 +59:37 2:38:14 2 -5 +2:38:14 +59:37
4. Andrey Salin 1:09:04 3 +1:09:04 3:47:18 2 0 +3:47:18 +1:09:04
5. Andrey Salin 32:24 1 +32:24 4:19:42 2 0 +4:19:42 +32:24
6. Jonas Palm 43:23 14 +43:23 5:03:05 2 0 +5:03:05 +43:23
7. Sergey Fedatsenka 36:28 8 +36:28 5:39:33 4 +2 +5:39:33 +36:28
8. Marcus Millegård 47:34 4 +47:34 6:27:07 3 -1 +6:27:07 +47:34
4 Ärla IF 1 6:28:08 +6:28:08
1. Emil Andersson 46:48 5 +46:48 46:48 5 +46:48
2. Viktor Silvemark 50:23 9 +50:23 1:37:11 4 -1 +1:37:11 +50:23
3. Robbin Kantarp 1:01:37 5 +1:01:37 2:38:48 3 -1 +2:38:48 +1:01:37
4. Petter Eriksson 1:09:14 5 +1:09:14 3:48:02 3 0 +3:48:02 +1:09:14
5. Robbin Kantarp 36:22 9 +36:22 4:24:24 4 +1 +4:24:24 +36:22
6. Viktor Silvemark 40:00 10 +40:00 5:04:24 3 -1 +5:04:24 +40:00
7. Petter Eriksson 34:18 2 +34:18 5:38:42 3 0 +5:38:42 +34:18
8. Emil Andersson 49:26 5 +49:26 6:28:08 4 +1 +6:28:08 +49:26
5 Fredrikstad SK 1 6:28:36 +6:28:36
1. Herman Ryen Martinsen 54:22 10 +54:22 54:22 10 +54:22
2. Christian Riddervold Kahrs 47:24 8 +47:24 1:41:46 10 0 +1:41:46 +47:24
3. Håvard Lucasen 1:01:27 4 +1:01:27 2:43:13 7 -3 +2:43:13 +1:01:27
4. Hans Petter Mathisen 1:14:31 10 +1:14:31 3:57:44 7 0 +3:57:44 +1:14:31
5. Audun Bjerkreim Nilsen 33:57 3 +33:57 4:31:41 5 -2 +4:31:41 +33:57
6. Hans Petter Mathisen 34:54 1 +34:54 5:06:35 5 0 +5:06:35 +34:54
7. Håvard Lucasen 34:38 3 +34:38 5:41:13 5 0 +5:41:13 +34:38
8. Mattias Karlsson 47:23 3 +47:23 6:28:36 5 0 +6:28:36 +47:23
6 Göteborg Majorna OK 1 6:29:35 +6:29:35
1. Joakim Eliasson 51:14 7 +51:14 51:14 7 +51:14
2. Anders Hedberg 46:50 6 +46:50 1:38:04 6 -1 +1:38:04 +46:50
3. Christian Tingström 1:08:01 12 +1:08:01 2:46:05 9 +3 +2:46:05 +1:08:01
4. Johan Runesson 1:08:55 1 +1:08:55 3:55:00 5 -4 +3:55:00 +1:08:55
5. Johan Böni 37:27 13 +37:27 4:32:27 7 +2 +4:32:27 +37:27
6. Anders Hedberg 37:02 3 +37:02 5:09:29 6 -1 +5:09:29 +37:02
7. Mikael Eliasson 35:17 6 +35:17 5:44:46 7 +1 +5:44:46 +35:17
8. Johan Runesson 44:49 1 +44:49 6:29:35 6 -1 +6:29:35 +44:49
7 IL Tyrving 1 6:29:45 +6:29:45
1. Espen Jakobsen 54:33 11 +54:33 54:33 11 +54:33
2. Duncan Coombs 55:08 13 +55:08 1:49:41 14 +3 +1:49:41 +55:08
3. Anders Tiltnes 58:54 2 +58:54 2:48:35 11 -3 +2:48:35 +58:54
4. Torgeir Nørbech 1:08:58 2 +1:08:58 3:57:33 6 -5 +3:57:33 +1:08:58
5. Vegard Brun Saga 34:48 6 +34:48 4:32:21 6 0 +4:32:21 +34:48
6. Jim Øystein Nybråten 37:10 4 +37:10 5:09:31 7 +1 +5:09:31 +37:10
7. Wojciech Kowalski 35:08 5 +35:08 5:44:39 6 -1 +5:44:39 +35:08
8. Bjørn Ekeberg 45:06 2 +45:06 6:29:45 7 +1 +6:29:45 +45:06
8 Nydalens SK 2 6:42:46 +6:42:46
1. Elias Jonsson 44:59 1 +44:59 44:59 1 +44:59
2. Térence Risse 58:55 14 +58:55 1:43:54 11 +10 +1:43:54 +58:55
3. Per Øyvind Stene 1:06:30 11 +1:06:30 2:50:24 13 +2 +2:50:24 +1:06:30
4. Sindre Rønning 1:13:26 9 +1:13:26 4:03:50 11 -2 +4:03:50 +1:13:26
5. Térence Risse 34:31 5 +34:31 4:38:21 9 -2 +4:38:21 +34:31
6. Sindre Rønning 38:00 8 +38:00 5:16:21 10 +1 +5:16:21 +38:00
7. Per Øyvind Stene 35:27 7 +35:27 5:51:48 8 -2 +5:51:48 +35:27
8. Sverre Waaler Kaas 50:58 8 +50:58 6:42:46 8 0 +6:42:46 +50:58
9 NTNUI 1 6:46:42 +6:46:42
1. Dag Lofthus 50:12 6 +50:12 50:12 6 +50:12
2. Vegard Ruttenborg 46:38 4 +46:38 1:36:50 3 -3 +1:36:50 +46:38
3. Simen Aamodt 1:06:25 10 +1:06:25 2:43:15 8 +5 +2:43:15 +1:06:25
4. Rasmus Rørholt Theisen 1:17:54 12 +1:17:54 4:01:09 9 +1 +4:01:09 +1:17:54
5. Per Melander Often 37:17 12 +37:17 4:38:26 10 +1 +4:38:26 +37:17
6. Magne Jutulstad 37:23 6 +37:23 5:15:49 9 -1 +5:15:49 +37:23
7. Vegard Ruttenborg 37:11 10 +37:11 5:53:00 9 0 +5:53:00 +37:11
8. Vegard Blomseth Johnsen 53:42 12 +53:42 6:46:42 9 0 +6:46:42 +53:42
10 Halden SK 2 6:47:57 +6:47:57
1. Morten Jarvis Westergård 45:21 2 +45:21 45:21 2 +45:21
2. Mats Nordbrøden 52:17 11 +52:17 1:37:38 5 +3 +1:37:38 +52:17
3. Espen Fiskum 1:02:59 6 +1:02:59 2:40:37 4 -1 +2:40:37 +1:02:59
4. Anders Felde Olaussen 1:23:39 13 +1:23:39 4:04:16 12 +8 +4:04:16 +1:23:39
5. Knut Aasheim 34:24 4 +34:24 4:38:40 11 -1 +4:38:40 +34:24
6. Jon Pedersen 37:42 7 +37:42 5:16:22 11 0 +5:16:22 +37:42
7. Peter Nordbrøden 38:30 12 +38:30 5:54:52 10 -1 +5:54:52 +38:30
8. Karl Fremstad 53:05 11 +53:05 6:47:57 10 0 +6:47:57 +53:05
11 IK Hakarpspojkarna 1 6:51:22 +6:51:22
1. Martin Djerf 55:05 12 +55:05 55:05 12 +55:05
2. Gustaf Sparrevik 45:17 1 +45:17 1:40:22 9 -3 +1:40:22 +45:17
3. Markus Hederskog 1:06:22 9 +1:06:22 2:46:44 10 +1 +2:46:44 +1:06:22
4. Joakim Hederskog 1:15:55 11 +1:15:55 4:02:39 10 0 +4:02:39 +1:15:55
5. Anton Hansson 35:35 8 +35:35 4:38:14 8 -2 +4:38:14 +35:35
6. Gustaf Sparrevik 37:17 5 +37:17 5:15:31 8 0 +5:15:31 +37:17
7. Eric Hansson 40:28 14 +40:28 5:55:59 11 +3 +5:55:59 +40:28
8. Filip Ossiansson 55:23 13 +55:23 6:51:22 11 0 +6:51:22 +55:23
12 Heming Orientering 1 6:54:46 +6:54:46
1. Bjørn Anders Flågen 55:09 13 +55:09 55:09 13 +55:09
2. Harald Astrup Arnesen 50:45 10 +50:45 1:45:54 12 -1 +1:45:54 +50:45
3. Ulrik Astrup Arnesen 1:03:02 7 +1:03:02 2:48:56 12 0 +2:48:56 +1:03:02
4. Kasper Fosser 1:12:07 8 +1:12:07 4:01:03 8 -4 +4:01:03 +1:12:07
5. Harald Astrup Arnesen 38:30 14 +38:30 4:39:33 12 +4 +4:39:33 +38:30
6. Ulrik Astrup Arnesen 38:33 9 +38:33 5:18:06 12 0 +5:18:06 +38:33
7. Bjørn Anders Flågen 40:19 13 +40:19 5:58:25 12 0 +5:58:25 +40:19
8. Kasper Fosser 56:21 14 +56:21 6:54:46 12 0 +6:54:46 +56:21
13 Varegg Fleridrett 1 6:54:56 +6:54:56
1. Vyacheslav Mukhidinov 55:45 14 +55:45 55:45 14 +55:45
2. Oskar Røen 53:02 12 +53:02 1:48:47 13 -1 +1:48:47 +53:02
3. Petter Marki Erichsen 1:09:47 13 +1:09:47 2:58:34 14 +1 +2:58:34 +1:09:47
4. Alan Cherry 1:09:13 4 +1:09:13 4:07:47 13 -1 +4:07:47 +1:09:13
5. Petter Marki Erichsen 37:12 11 +37:12 4:44:59 14 +1 +4:44:59 +37:12
6. Oskar Røen 42:18 13 +42:18 5:27:17 14 0 +5:27:17 +42:18
7. Vyacheslav Mukhidinov 37:59 11 +37:59 6:05:16 14 0 +6:05:16 +37:59
8. Alan Cherry 49:40 6 +49:40 6:54:56 13 -1 +6:54:56 +49:40
14 Kristiansand OK 1 6:55:33 +6:55:33
1. Dag Blandkjenn 45:22 3 +45:22 45:22 3 +45:22
2. Gaute Friestad 46:32 3 +46:32 1:31:54 2 -1 +1:31:54 +46:32
3. Sebastian Daland 1:10:10 14 +1:10:10 2:42:04 6 +4 +2:42:04 +1:10:10
4. Ståle Gjelsten 1:25:55 14 +1:25:55 4:07:59 14 +8 +4:07:59 +1:25:55
5. Dag Blandkjenn 36:28 10 +36:28 4:44:27 13 -1 +4:44:27 +36:28
6. Morten Jørgensen 41:35 12 +41:35 5:26:02 13 0 +5:26:02 +41:35
7. Gaute Friestad 37:06 9 +37:06 6:03:08 13 0 +6:03:08 +37:06
8. Luis Nogueira de la Muela 52:25 10 +52:25 6:55:33 14 +1 +6:55:33 +52:25
15 ol norska 1 6:56:24 +6:56:24
1. Joey Hadorn 56:03 20 +56:03 56:03 20 +56:03
2. Simon Dubach 1:12:27 28 +1:12:27 2:08:30 26 +6 +2:08:30 +1:12:27
3. Florian Schneider 1:01:11 15 +1:01:11 3:09:41 24 -2 +3:09:41 +1:01:11
4. Jonas Egger 1:09:03 15 +1:09:03 4:18:44 18 -6 +4:18:44 +1:09:03
5. Joey Hadorn 33:09 15 +33:09 4:51:53 16 -2 +4:51:53 +33:09
6. Dubach Michael 41:35 21 +41:35 5:33:28 16 0 +5:33:28 +41:35
7. Simon Dubach 37:15 17 +37:15 6:10:43 15 -1 +6:10:43 +37:15
8. Florian Schneider 45:41 15 +45:41 6:56:24 15 0 +6:56:24 +45:41
16 OL NWK ZH/SH 1 7:05:33 +7:05:33
1. Andrin Gründler 50:12 15 +50:12 50:12 15 +50:12
2. Andrin Bieri 59:33 22 +59:33 1:49:45 19 +4 +1:49:45 +59:33
3. Florian Attinger 1:12:27 27 +1:12:27 3:02:12 19 0 +3:02:12 +1:12:27
4. Sebastian Baumann 1:14:41 18 +1:14:41 4:16:53 17 -2 +4:16:53 +1:14:41
5. Christian Schellenberg 38:09 20 +38:09 4:55:02 18 +1 +4:55:02 +38:09
6. Andrin Gründler 41:28 20 +41:28 5:36:30 18 0 +5:36:30 +41:28
7. Florian Attinger 37:13 16 +37:13 6:13:43 17 -1 +6:13:43 +37:13
8. Mattia Gründler 51:50 20 +51:50 7:05:33 16 -1 +7:05:33 +51:50
17 Turun Metsänkävijät 1 7:06:31 +7:06:31
1. Endijs Titomers 50:35 16 +50:35 50:35 16 +50:35
2. Erik Thorsson 58:52 21 +58:52 1:49:27 17 +1 +1:49:27 +58:52
3. Martins Sirmais 1:06:18 19 +1:06:18 2:55:45 15 -2 +2:55:45 +1:06:18
4. Janis Kums 1:18:30 22 +1:18:30 4:14:15 16 +1 +4:14:15 +1:18:30
5. Endijs Titomers 38:14 21 +38:14 4:52:29 17 +1 +4:52:29 +38:14
6. Janis Kums 39:28 15 +39:28 5:31:57 15 -2 +5:31:57 +39:28
7. Sami Hamalista 39:53 18 +39:53 6:11:50 16 +1 +6:11:50 +39:53
8. Martins Sirmais 54:41 24 +54:41 7:06:31 17 +1 +7:06:31 +54:41
18 Halden SK 3 7:07:23 +7:07:23
1. Jon Pedersen 57:55 22 +57:55 57:55 22 +57:55
2. Trygve Kristoffer Løvli 51:33 16 +51:33 1:49:28 18 -4 +1:49:28 +51:33
3. Will Rigg 1:08:39 20 +1:08:39 2:58:07 18 0 +2:58:07 +1:08:39
4. Gene Beveridge 1:15:37 20 +1:15:37 4:13:44 15 -3 +4:13:44 +1:15:37
5. Niels Christian Hellerud 37:54 18 +37:54 4:51:38 15 0 +4:51:38 +37:54
6. Olav Milian Schmitt Gran 44:52 24 +44:52 5:36:30 17 +2 +5:36:30 +44:52
7. Christian F Schive 40:21 19 +40:21 6:16:51 18 +1 +6:16:51 +40:21
8. Espen Fiskum 50:32 18 +50:32 7:07:23 18 0 +7:07:23 +50:32
19 Konnerud IL 1 7:17:07 +7:17:07
1. Joar Gjerdahl 1:09:50 28 +1:09:50 1:09:50 28 +1:09:50
2. Jonas Sommerstad Juveli 51:09 15 +51:09 2:00:59 23 -5 +2:00:59 +51:09
3. Jørgen Baklid 1:03:54 16 +1:03:54 3:04:53 21 -2 +3:04:53 +1:03:54
4. Audun Heimdal 1:14:32 17 +1:14:32 4:19:25 19 -2 +4:19:25 +1:14:32
5. Håvard Landro Svingheim 47:29 27 +47:29 5:06:54 21 +2 +5:06:54 +47:29
6. Joar Gjerdahl 48:01 28 +48:01 5:54:55 25 +4 +5:54:55 +48:01
7. Jørgen Baklid 36:14 15 +36:14 6:31:09 20 -5 +6:31:09 +36:14
8. Audun Heimdal 45:58 16 +45:58 7:17:07 19 -1 +7:17:07 +45:58
20 NTNUI 2 7:22:31 +7:22:31
1. Anders Bjergaard 54:46 18 +54:46 54:46 18 +54:46
2. Simen Eid Nielsen 51:33 16 +51:33 1:46:19 15 -3 +1:46:19 +51:33
3. Sverre Turter Sandvold 1:09:40 22 +1:09:40 2:55:59 16 +1 +2:55:59 +1:09:40
4. Torkil Eide Solstad 1:34:02 28 +1:34:02 4:30:01 23 +7 +4:30:01 +1:34:02
5. Jørgen Madslien 38:32 22 +38:32 5:08:33 22 -1 +5:08:33 +38:32
6. Erik Gustafsson 40:07 18 +40:07 5:48:40 20 -2 +5:48:40 +40:07
7. Sverre Turter Sandvold 42:21 21 +42:21 6:31:01 19 -1 +6:31:01 +42:21
8. Simen Eid Nielsen 51:30 19 +51:30 7:22:31 20 +1 +7:22:31 +51:30
21 OK Rodhen 1 7:28:30 +7:28:30
1. Simon Andersson 58:28 24 +58:28 58:28 24 +58:28
2. Magnus Björk 1:06:27 25 +1:06:27 2:04:55 24 0 +2:04:55 +1:06:27
3. Martin Jansson 1:09:27 21 +1:09:27 3:14:22 26 +2 +3:14:22 +1:09:27
4. Henrik Jonsson 1:18:39 23 +1:18:39 4:33:01 25 -1 +4:33:01 +1:18:39
5. Emil Grehn 40:29 25 +40:29 5:13:30 26 +1 +5:13:30 +40:29
6. Torbjörn Jacobsson 45:30 25 +45:30 5:59:00 26 0 +5:59:00 +45:30
7. Martin Jansson 41:59 20 +41:59 6:40:59 25 -1 +6:40:59 +41:59
8. Henrik Jonsson 47:31 17 +47:31 7:28:30 21 -4 +7:28:30 +47:31
22 Fossum IF 2 7:29:40 +7:29:40
1. Tarjei Holo 51:31 17 +51:31 51:31 17 +51:31
2. Leif Størmer 55:30 19 +55:30 1:47:01 16 -1 +1:47:01 +55:30
3. Martin Borge Heir 1:17:48 28 +1:17:48 3:04:49 20 +4 +3:04:49 +1:17:48
4. Erling Hjermstad 1:28:23 26 +1:28:23 4:33:12 26 +6 +4:33:12 +1:28:23
5. Oscar Hæstad Bjørnstad 40:17 24 +40:17 5:13:29 25 -1 +5:13:29 +40:17
6. Øyvind Hjermstad 39:32 16 +39:32 5:53:01 23 -2 +5:53:01 +39:32
7. Tarjei Holo 42:27 22 +42:27 6:35:28 22 -1 +6:35:28 +42:27
8. Styrk Hundseid Kamsvåg 54:12 23 +54:12 7:29:40 22 0 +7:29:40 +54:12
23 Kongsberg OL 1 7:30:45 +7:30:45
1. Tord Strand 58:41 25 +58:41 58:41 25 +58:41
2. Trygve Heggedal 1:10:40 27 +1:10:40 2:09:21 27 +2 +2:09:21 +1:10:40
3. Damien Renard 1:04:54 18 +1:04:54 3:14:15 25 -2 +3:14:15 +1:04:54
4. Mathias Drage 1:12:01 16 +1:12:01 4:26:16 20 -5 +4:26:16 +1:12:01
5. Tord Strand 39:57 23 +39:57 5:06:13 20 0 +5:06:13 +39:57
6. Trygve Heggedal 45:59 26 +45:59 5:52:12 22 +2 +5:52:12 +45:59
7. Mathias Drage 46:27 25 +46:27 6:38:39 24 +2 +6:38:39 +46:27
8. Damien Renard 52:06 21 +52:06 7:30:45 23 -1 +7:30:45 +52:06
24 Ärla IF 2 7:34:28 +7:34:28
1. Halvor Eid Nielsen 55:31 19 +55:31 55:31 19 +55:31
2. Patrik Lind 58:51 20 +58:51 1:54:22 21 +2 +1:54:22 +58:51
3. Simon Hedlund 1:12:24 26 +1:12:24 3:06:46 22 +1 +3:06:46 +1:12:24
4. Oscar Vångell 1:23:34 25 +1:23:34 4:30:20 24 +2 +4:30:20 +1:23:34
5. Patrik Lind 35:44 16 +35:44 5:06:04 19 -5 +5:06:04 +35:44
6. Kalle Larsson 42:24 23 +42:24 5:48:28 19 0 +5:48:28 +42:24
7. Oscar Vångell 48:40 26 +48:40 6:37:08 23 +4 +6:37:08 +48:40
8. Simon Hedlund 57:20 26 +57:20 7:34:28 24 +1 +7:34:28 +57:20
25 OL NWK ZH/SH 3 7:37:01 +7:37:01
1. Sven Rüegg 59:45 26 +59:45 59:45 26 +59:45
2. Michael Felder 1:07:11 26 +1:07:11 2:06:56 25 -1 +2:06:56 +1:07:11
3. Christian Schellenberg 1:10:10 25 +1:10:10 3:17:06 27 +2 +3:17:06 +1:10:10
4. Lukas Meier 1:18:23 21 +1:18:23 4:35:29 27 0 +4:35:29 +1:18:23
5. Timo Tantanini 38:02 19 +38:02 5:13:31 27 0 +5:13:31 +38:02
6. Michael Felder 46:30 27 +46:30 6:00:01 27 0 +6:00:01 +46:30
7. Andrin Bieri 43:07 24 +43:07 6:43:08 26 -1 +6:43:08 +43:07
8. Lukas Schubnell 53:53 22 +53:53 7:37:01 25 -1 +7:37:01 +53:53
26 Nydalens SK 4 7:40:16 +7:40:16
1. Even Angell-Petersen 1:09:34 27 +1:09:34 1:09:34 27 +1:09:34
2. Knut Landstad 1:03:00 24 +1:03:00 2:12:34 28 +1 +2:12:34 +1:03:00
3. Christian Vogelsang 1:09:44 23 +1:09:44 3:22:18 28 0 +3:22:18 +1:09:44
4. Jostein Andersen 1:14:59 19 +1:14:59 4:37:17 28 0 +4:37:17 +1:14:59
5. Magne Omestad 36:06 17 +36:06 5:13:23 24 -4 +5:13:23 +36:06
6. Lars Eid Nielsen 39:58 17 +39:58 5:53:21 24 0 +5:53:21 +39:58
7. Elisabeth Ingvaldsen 50:31 28 +50:31 6:43:52 27 +3 +6:43:52 +50:31
8. Pål Haavengen 56:24 25 +56:24 7:40:16 26 -1 +7:40:16 +56:24
27 Trol 1 7:50:13 +7:50:13
1. Jeremy Genar 58:01 23 +58:01 58:01 23 +58:01
2. Desmond Franssen 54:50 18 +54:50 1:52:51 20 -3 +1:52:51 +54:50
3. Benjamin Anciaux 1:04:52 17 +1:04:52 2:57:43 17 -3 +2:57:43 +1:04:52
4. Ken Peeters 1:29:29 27 +1:29:29 4:27:12 21 +4 +4:27:12 +1:29:29
5. Sverre Buytaert 51:42 28 +51:42 5:18:54 28 +7 +5:18:54 +51:42
6. Desmond Franssen 41:12 19 +41:12 6:00:06 28 0 +6:00:06 +41:12
7. Simon Krekels 48:54 27 +48:54 6:49:00 28 0 +6:49:00 +48:54
8. Winston Franssen 1:01:13 27 +1:01:13 7:50:13 27 -1 +7:50:13 +1:01:13
28 Ok Kåre 1 7:50:59 +7:50:59
1. Emil Åberg 56:13 21 +56:13 56:13 21 +56:13
2. Albin Bergquist 1:01:56 23 +1:01:56 1:58:09 22 +1 +1:58:09 +1:01:56
3. Victor Flingmark 1:09:53 24 +1:09:53 3:08:02 23 +1 +3:08:02 +1:09:53
4. Fredrik Mattsson 1:19:28 24 +1:19:28 4:27:30 22 -1 +4:27:30 +1:19:28
5. Charlie Stolt 41:14 26 +41:14 5:08:44 23 +1 +5:08:44 +41:14
6. Fredrik Mattson 42:10 22 +42:10 5:50:54 21 -2 +5:50:54 +42:10
7. Victor Flingmark 42:50 23 +42:50 6:33:44 21 0 +6:33:44 +42:50
8. Marcus Ramstrøm 1:17:15 28 +1:17:15 7:50:59 28 +7 +7:50:59 +1:17:15
29 Leksands OK 1 7:47:25 +7:47:25
1. Patrick Zbinden 56:01 30 +56:01 56:01 30 +56:01
2. Erik Björklund 1:03:33 36 +1:03:33 1:59:34 32 +2 +1:59:34 +1:03:33
3. Johan Söderlund 1:13:35 36 +1:13:35 3:13:09 33 +1 +3:13:09 +1:13:35
4. Simon Jakob 1:28:58 32 +1:28:58 4:42:07 31 -2 +4:42:07 +1:28:58
5. Patrick Zbinden 31:29 29 +31:29 5:13:36 29 -2 +5:13:36 +31:29
6. Ulf Magnusson 45:35 33 +45:35 5:59:11 29 0 +5:59:11 +45:35
7. Johan Enges 51:08 38 +51:08 6:50:19 30 +1 +6:50:19 +51:08
8. Johan Söderlund 57:06 33 +57:06 7:47:25 29 -1 +7:47:25 +57:06
30 Bækkelagets SK 1 7:50:10 +7:50:10
1. Anders Storbraten 1:05:34 36 +1:05:34 1:05:34 36 +1:05:34
2. Raphael Ferrand 1:00:06 34 +1:00:06 2:05:40 36 0 +2:05:40 +1:00:06
3. Rune Olsen 1:05:34 29 +1:05:34 3:11:14 32 -4 +3:11:14 +1:05:34
4. Daniel Marston 1:35:09 38 +1:35:09 4:46:23 33 +1 +4:46:23 +1:35:09
5. Vetle Christiansen 33:02 30 +33:02 5:19:25 32 -1 +5:19:25 +33:02
6. Simen Smestad 48:49 37 +48:49 6:08:14 31 -1 +6:08:14 +48:49
7. Kristian Ruud 49:04 35 +49:04 6:57:18 32 +1 +6:57:18 +49:04
8. Rune Olsen 52:52 31 +52:52 7:50:10 30 -2 +7:50:10 +52:52
31 Løten o-lag 1 7:55:00 +7:55:00
1. Anine Lome 1:00:04 32 +1:00:04 1:00:04 32 +1:00:04
2. Ove Antvord Haugereid 54:44 30 +54:44 1:54:48 29 -3 +1:54:48 +54:44
3. Marius Øie 1:13:26 35 +1:13:26 3:08:14 30 +1 +3:08:14 +1:13:26
4. Marius Wikstrøm 1:33:47 35 +1:33:47 4:42:01 30 0 +4:42:01 +1:33:47
5. Ove Antvord Haugereid 37:18 34 +37:18 5:19:19 31 +1 +5:19:19 +37:18
6. Anine Lome 43:27 31 +43:27 6:02:46 30 -1 +6:02:46 +43:27
7. Marius Wikstrøm 45:09 30 +45:09 6:47:55 29 -1 +6:47:55 +45:09
8. Marius Øie 1:07:05 38 +1:07:05 7:55:00 31 +2 +7:55:00 +1:07:05
32 Långhundra IF 1 7:56:08 +7:56:08
1. Samuel Hedlund 1:03:14 35 +1:03:14 1:03:14 35 +1:03:14
2. Anton Sundgren 52:05 29 +52:05 1:55:19 30 -5 +1:55:19 +52:05
3. Simon Jakobsson 1:07:30 30 +1:07:30 3:02:49 29 -1 +3:02:49 +1:07:30
4. Fredrik Wigertz 1:34:54 37 +1:34:54 4:37:43 29 0 +4:37:43 +1:34:54
5. Samuel Hedlund 35:53 33 +35:53 5:13:36 30 +1 +5:13:36 +35:53
6. Fredrik Wigertz 57:38 40 +57:38 6:11:14 33 +3 +6:11:14 +57:38
7. Robin Pousette 47:24 33 +47:24 6:58:38 33 0 +6:58:38 +47:24
8. Anton Sundgren 57:30 34 +57:30 7:56:08 32 -1 +7:56:08 +57:30
33 OL NWK ZH/SH 2 8:06:00 +8:06:00
1. Reto Egger 59:44 31 +59:44 59:44 31 +59:44
2. Andrin Wey 56:04 31 +56:04 1:55:48 31 0 +1:55:48 +56:04
3. Max Böni 1:47:49 40 +1:47:49 3:43:37 37 +6 +3:43:37 +1:47:49
4. Jonas Gründler 1:23:45 31 +1:23:45 5:07:22 35 -2 +5:07:22 +1:23:45
5. Jonas Wepfer 41:17 39 +41:17 5:48:39 36 +1 +5:48:39 +41:17
6. Andrin Wey 44:44 32 +44:44 6:33:23 35 -1 +6:33:23 +44:44
7. Reto Egger 41:39 29 +41:39 7:15:02 34 -1 +7:15:02 +41:39
8. Nick Gebert 50:58 29 +50:58 8:06:00 33 -1 +8:06:00 +50:58
34 coolfr 1 8:07:36 +8:07:36
1. Quentin Mertenat 52:12 29 +52:12 52:12 29 +52:12
2. Jonas Wicky 1:09:25 38 +1:09:25 2:01:37 33 +4 +2:01:37 +1:09:25
3. David Bürge 1:09:19 31 +1:09:19 3:10:56 31 -2 +3:10:56 +1:09:19
4. Antoine Vullioud 1:33:45 34 +1:33:45 4:44:41 32 +1 +4:44:41 +1:33:45
5. Simon Marti 47:07 40 +47:07 5:31:48 33 +1 +5:31:48 +47:07
6. Quentin Mertenat 37:14 29 +37:14 6:09:02 32 -1 +6:09:02 +37:14
7. Jonas Wicky 47:41 34 +47:41 6:56:43 31 -1 +6:56:43 +47:41
8. Robin Beglinger 1:10:53 39 +1:10:53 8:07:36 34 +3 +8:07:36 +1:10:53
35 Bø OL 1 8:26:00 +8:26:00
1. Lars Steinar Hefre 1:02:02 33 +1:02:02 1:02:02 33 +1:02:02
2. Steinar Lande 1:03:24 35 +1:03:24 2:05:26 35 +2 +2:05:26 +1:03:24
3. Eivind Romberg Kvaale 1:36:47 39 +1:36:47 3:42:13 36 +1 +3:42:13 +1:36:47
4. Dag Steinar Ragvin 1:34:42 36 +1:34:42 5:16:55 37 +1 +5:16:55 +1:34:42
5. Eivind Romberg Kvaale 34:16 32 +34:16 5:51:11 37 0 +5:51:11 +34:16
6. Sigve Botnen 51:47 38 +51:47 6:42:58 37 0 +6:42:58 +51:47
7. Steinar Kvaale 45:15 31 +45:15 7:28:13 36 -1 +7:28:13 +45:15
8. Dag Steinar Ragvin 57:47 35 +57:47 8:26:00 35 -1 +8:26:00 +57:47
36 Kils OK 1 8:30:40 +8:30:40
1. Jonathan Uller 1:12:32 40 +1:12:32 1:12:32 40 +1:12:32
2. Erik Råberg 1:08:08 37 +1:08:08 2:20:40 38 -2 +2:20:40 +1:08:08
3. Olof Skoglund 1:31:39 38 +1:31:39 3:52:19 39 +1 +3:52:19 +1:31:39
4. Lukas Olm 1:15:51 30 +1:15:51 5:08:10 36 -3 +5:08:10 +1:15:51
5. Jonathan Uller 39:24 35 +39:24 5:47:34 35 -1 +5:47:34 +39:24
6. Lukas Olm 47:00 35 +47:00 6:34:34 36 +1 +6:34:34 +47:00
7. Henrik Råberg 50:46 37 +50:46 7:25:20 35 -1 +7:25:20 +50:46
8. Oluf Skoglund 1:05:20 37 +1:05:20 8:30:40 36 +1 +8:30:40 +1:05:20
37 NTNUI 3 8:38:16 +8:38:16
1. Jakob Kalvig Skogan 1:12:11 39 +1:12:11 1:12:11 39 +1:12:11
2. Håvard Myhre 59:23 32 +59:23 2:11:34 37 -2 +2:11:34 +59:23
3. Harald Kalager 1:09:39 32 +1:09:39 3:21:13 35 -2 +3:21:13 +1:09:39
4. Thorstein Wang 1:31:02 33 +1:31:02 4:52:15 34 -1 +4:52:15 +1:31:02
5. Håvard Myhre 41:12 38 +41:12 5:33:27 34 0 +5:33:27 +41:12
6. Harald Kalager 47:21 36 +47:21 6:20:48 34 0 +6:20:48 +47:21
7. Jakob Kalvig Skogan 1:21:25 40 +1:21:25 7:42:13 38 +4 +7:42:13 +1:21:25
8. Henrik Upsal 56:03 32 +56:03 8:38:16 37 -1 +8:38:16 +56:03
38 Asker Skiklubb 1 8:48:18 +8:48:18
1. Magnus Mellbye Larsen 1:08:04 37 +1:08:04 1:08:04 37 +1:08:04
2. Axel Hoveid 2:03:57 40 +2:03:57 3:12:01 40 +3 +3:12:01 +2:03:57
3. Eivind Øfsthus Gravir 1:12:06 34 +1:12:06 4:24:07 40 0 +4:24:07 +1:12:06
4. Vegard Gulbrandsen 1:15:12 29 +1:15:12 5:39:19 40 0 +5:39:19 +1:15:12
5. Eivind Øfsthus Gravir 40:54 37 +40:54 6:20:13 40 0 +6:20:13 +40:54
6. Axel Hoveid 39:50 30 +39:50 7:00:03 40 0 +7:00:03 +39:50
7. Magnus Mellbye Larsen 49:54 36 +49:54 7:49:57 39 -1 +7:49:57 +49:54
8. Vegard Gulbrandsen 58:21 36 +58:21 8:48:18 38 -1 +8:48:18 +58:21
39 Eiker OL 1 8:48:49 +8:48:49
1. Axel Berlin 1:09:29 38 +1:09:29 1:09:29 38 +1:09:29
2. Oscar Berlin 1:16:59 39 +1:16:59 2:26:28 39 +1 +2:26:28 +1:16:59
3. Vegard Myklemyr 1:18:04 37 +1:18:04 3:44:32 38 -1 +3:44:32 +1:18:04
4. Kenneth Sandvold 1:45:49 39 +1:45:49 5:30:21 39 +1 +5:30:21 +1:45:49
5. Vegard Myklemyr 40:46 36 +40:46 6:11:07 39 0 +6:11:07 +40:46
6. Kenneth Sandvold 46:01 34 +46:01 6:57:08 39 0 +6:57:08 +46:01
7. Oscar Berlin 59:59 39 +59:59 7:57:07 40 +1 +7:57:07 +59:59
8. Axel Berlin 51:42 30 +51:42 8:48:49 39 -1 +8:48:49 +51:42
40 Nydalens SK 3 8:51:54 +8:51:54
1. Mikal Brastad Larsen 1:03:09 34 +1:03:09 1:03:09 34 +1:03:09
2. Martin Hoset 1:00:00 33 +1:00:00 2:03:09 34 0 +2:03:09 +1:00:00
3. Gjermund T. Halden 1:11:46 33 +1:11:46 3:14:55 34 0 +3:14:55 +1:11:46
4. Markus Glad 2:06:25 40 +2:06:25 5:21:20 38 +4 +5:21:20 +2:06:25
5. Jostein Tandberg 34:14 31 +34:14 5:55:34 38 0 +5:55:34 +34:14
6. Markus Glad 52:18 39 +52:18 6:47:52 38 0 +6:47:52 +52:18
7. Mikal Brastad Larsen 47:14 32 +47:14 7:35:06 37 -1 +7:35:06 +47:14
8. Kyongsa Ri 1:16:48 40 +1:16:48 8:51:54 40 +3 +8:51:54 +1:16:48
41 Halden SK 4 7:58:19 +7:58:19
1. Niels Christian Hellerud 55:15 41 +55:15 55:15 41 +55:15
2. Peter Nordbrøden 54:22 41 +54:22 1:49:37 41 0 +1:49:37 +54:22
3. Olav Milian Schmitt Gran 1:17:32 41 +1:17:32 3:07:09 41 0 +3:07:09 +1:17:32
4. Erlend Brendstuen 1:43:56 49 +1:43:56 4:51:05 41 0 +4:51:05 +1:43:56
5. Will Rigg 32:33 41 +32:33 5:23:38 41 0 +5:23:38 +32:33
6. Alexander Skaug Ytterbøl 1:05:18 50 +1:05:18 6:28:56 41 0 +6:28:56 +1:05:18
7. Mats Nordbrøden 36:34 41 +36:34 7:05:30 41 0 +7:05:30 +36:34
8. Håkon Kaadal Bjørlo 52:49 41 +52:49 7:58:19 41 0 +7:58:19 +52:49
42 Lillomarka OL 1 8:45:51 +8:45:51
1. Eirik Høst Fossgard 1:13:29 45 +1:13:29 1:13:29 45 +1:13:29
2. Christian Grønvold 1:09:30 44 +1:09:30 2:22:59 43 -2 +2:22:59 +1:09:30
3. Elias Skjolden Sørensen 1:23:41 42 +1:23:41 3:46:40 42 -1 +3:46:40 +1:23:41
4. Jens Johan Brekke 1:29:33 46 +1:29:33 5:16:13 42 0 +5:16:13 +1:29:33
5. Christian Grønvold 37:25 42 +37:25 5:53:38 42 0 +5:53:38 +37:25
6. Eirik Høst Fossgard 55:55 42 +55:55 6:49:33 42 0 +6:49:33 +55:55
7. Jens Johan Brekke 57:49 48 +57:49 7:47:22 42 0 +7:47:22 +57:49
8. Elias Skjolden Sørensen 58:29 45 +58:29 8:45:51 42 0 +8:45:51 +58:29
43 Kristiansand OK 2 9:13:46 +9:13:46
1. John Runde 1:09:26 44 +1:09:26 1:09:26 44 +1:09:26
2. Thorbjørn Værp 1:45:09 53 +1:45:09 2:54:35 49 +5 +2:54:35 +1:45:09
3. Vetle Elias Lynnebakken 1:31:14 44 +1:31:14 4:25:49 48 -1 +4:25:49 +1:31:14
4. Johannes Bakke Aashamar 1:25:09 42 +1:25:09 5:50:58 47 -1 +5:50:58 +1:25:09
5. Vetle Elias Lynnebakken 40:45 45 +40:45 6:31:43 44 -3 +6:31:43 +40:45
6. John Runde 57:05 43 +57:05 7:28:48 43 -1 +7:28:48 +57:05
7. Thorbjørn Værp 44:04 42 +44:04 8:12:52 43 0 +8:12:52 +44:04
8. Johannes Bakke Aashamar 1:00:54 46 +1:00:54 9:13:46 43 0 +9:13:46 +1:00:54
44 Sturla, IF 1 9:26:23 +9:26:23
1. Tibor Vári 1:18:09 47 +1:18:09 1:18:09 47 +1:18:09
2. Anders Gustafsson 1:18:06 47 +1:18:06 2:36:15 46 -1 +2:36:15 +1:18:06
3. Ole Jørgen Bogen Arenth 1:40:52 50 +1:40:52 4:17:07 46 0 +4:17:07 +1:40:52
4. Sturla Frydenlund 1:26:07 44 +1:26:07 5:43:14 43 -3 +5:43:14 +1:26:07
5. Bernhard Bryhn 1:02:11 53 +1:02:11 6:45:25 46 +3 +6:45:25 +1:02:11
6. Geir Holm Gundersen 59:33 46 +59:33 7:44:58 46 0 +7:44:58 +59:33
7. Ole Jørgen Bogen Arenth 44:04 42 +44:04 8:29:02 45 -1 +8:29:02 +44:04
8. Sturla Frydenlund 57:21 44 +57:21 9:26:23 44 -1 +9:26:23 +57:21
45 Ås-NMBU Orientering 1 9:28:07 +9:28:07
1. Ivar Maalen 1:13:54 46 +1:13:54 1:13:54 46 +1:13:54
2. Per Henning Bjerva 1:03:25 42 +1:03:25 2:17:19 42 -4 +2:17:19 +1:03:25
3. Linus Olhans 1:34:14 46 +1:34:14 3:51:33 43 +1 +3:51:33 +1:34:14
4. Jo Inge Fjellstad 1:53:58 50 +1:53:58 5:45:31 44 +1 +5:45:31 +1:53:58
5. Endre Aaen 48:01 51 +48:01 6:33:32 45 +1 +6:33:32 +48:01
6. Robert Banfi 1:02:53 48 +1:02:53 7:36:25 44 -1 +7:36:25 +1:02:53
7. Gunnar Tenge 50:11 44 +50:11 8:26:36 44 0 +8:26:36 +50:11
8. Linus Olhans 1:01:31 47 +1:01:31 9:28:07 45 +1 +9:28:07 +1:01:31
46 Modum OL 1 9:51:37 +9:51:37
1. David Løver 59:01 42 +59:01 59:01 42 +59:01
2. Arno Grønhovd 1:30:58 49 +1:30:58 2:29:59 44 +2 +2:29:59 +1:30:58
3. Karsten Alexander Kopland 1:34:55 48 +1:34:55 4:04:54 44 0 +4:04:54 +1:34:55
4. Erik Trøen 1:43:12 48 +1:43:12 5:48:06 46 +2 +5:48:06 +1:43:12
5. Maren Kopland 57:41 52 +57:41 6:45:47 47 +1 +6:45:47 +57:41
6. Ann Elisabeth Gunnulfsen 1:14:19 53 +1:14:19 8:00:06 48 +1 +8:00:06 +1:14:19
7. Severin Berglia 56:45 47 +56:45 8:56:51 47 -1 +8:56:51 +56:45
8. Erik Trøen 54:46 43 +54:46 9:51:37 46 -1 +9:51:37 +54:46
47 Indre Østfold OK 1 9:52:02 +9:52:02
1. Asle Sagli Gudim 1:34:50 50 +1:34:50 1:34:50 50 +1:34:50
2. Claes-Tommy Herland 1:07:11 43 +1:07:11 2:42:01 47 -3 +2:42:01 +1:07:11
3. Sigmund Vister 1:36:24 49 +1:36:24 4:18:25 47 0 +4:18:25 +1:36:24
4. Bjørn Erik Glomsrud 1:28:32 45 +1:28:32 5:46:57 45 -2 +5:46:57 +1:28:32
5. Sigvart Eugen Bergland 40:32 44 +40:32 6:27:29 43 -2 +6:27:29 +40:32
6. Haakon Johannesen 1:09:32 52 +1:09:32 7:37:01 45 +2 +7:37:01 +1:09:32
7. Vegar Skinne 1:13:27 52 +1:13:27 8:50:28 46 +1 +8:50:28 +1:13:27
8. Eirik Blågestad 1:01:34 48 +1:01:34 9:52:02 47 +1 +9:52:02 +1:01:34
48 Østmarka OK 1 10:02:47 +10:02:47
1. Magnus Ramberg 1:24:51 49 +1:24:51 1:24:51 49 +1:24:51
2. Rune Teigland 1:30:27 48 +1:30:27 2:55:18 50 +1 +2:55:18 +1:30:27
3. Helge Bakkehøi 1:55:00 53 +1:55:00 4:50:18 50 0 +4:50:18 +1:55:00
4. Trond Kortner 1:26:00 43 +1:26:00 6:16:18 48 -2 +6:16:18 +1:26:00
5. Hans Kristian Stubban Hygen 43:42 47 +43:42 7:00:00 48 0 +7:00:00 +43:42
6. Terje Linløkken 57:31 45 +57:31 7:57:31 47 -1 +7:57:31 +57:31
7. Inge Ramberg 1:00:59 49 +1:00:59 8:58:30 48 +1 +8:58:30 +1:00:59
8. Knut Edvard Helland 1:04:17 49 +1:04:17 10:02:47 48 0 +10:02:47 +1:04:17
49 BUL-Tromsø 2 10:20:20 +10:20:20
1. Jonatan Graversen 1:06:40 43 +1:06:40 1:06:40 43 +1:06:40
2. Siri Eidnes 1:41:54 51 +1:41:54 2:48:34 48 +5 +2:48:34 +1:41:54
3. Axel Juell Theisen 1:44:08 52 +1:44:08 4:32:42 49 +1 +4:32:42 +1:44:08
4. Jan-Hugo Hanssen 2:14:39 52 +2:14:39 6:47:21 52 +3 +6:47:21 +2:14:39
5. Jonatan Graversen 38:55 43 +38:55 7:26:16 51 -1 +7:26:16 +38:55
6. Axel Juell Theisen 51:43 41 +51:43 8:17:59 49 -2 +8:17:59 +51:43
7. Siri Eidnes 55:13 46 +55:13 9:13:12 49 0 +9:13:12 +55:13
8. Jan-Hugo Hanssen 1:07:08 50 +1:07:08 10:20:20 49 0 +10:20:20 +1:07:08
50 Larvik OK 1 10:32:53 +10:32:53
1. Peder Rauan 1:50:44 51 +1:50:44 1:50:44 51 +1:50:44
2. Per Olav Gulbrandsen 1:43:16 52 +1:43:16 3:34:00 51 0 +3:34:00 +1:43:16
3. Jens Didrik Berg 1:34:23 47 +1:34:23 5:08:23 51 0 +5:08:23 +1:34:23
4. Tobias Kristensen 1:37:47 47 +1:37:47 6:46:10 51 0 +6:46:10 +1:37:47
5. Tom Kristensen 43:55 48 +43:55 7:30:05 52 +1 +7:30:05 +43:55
6. Ole Edvard Hjortland 57:06 44 +57:06 8:27:11 51 -1 +8:27:11 +57:06
7. Ingrid Undstad 53:39 45 +53:39 9:20:50 50 -1 +9:20:50 +53:39
8. Ole Petter Aasrum 1:12:03 52 +1:12:03 10:32:53 50 0 +10:32:53 +1:12:03
51 Gjø-Vard OL 1 10:43:25 +10:43:25
1. Are Strandlie 1:21:13 48 +1:21:13 1:21:13 48 +1:21:13
2. Øyvind Lien 1:13:27 45 +1:13:27 2:34:40 45 -3 +2:34:40 +1:13:27
3. Peder Fossheim Asplin 1:31:43 45 +1:31:43 4:06:23 45 0 +4:06:23 +1:31:43
4. Elling Fossheim Asplin 2:22:56 53 +2:22:56 6:29:19 49 +4 +6:29:19 +2:22:56
5. Øyvind Lien 42:05 46 +42:05 7:11:24 49 0 +7:11:24 +42:05
6. Elling Fossheim Asplin 1:06:41 51 +1:06:41 8:18:05 50 +1 +8:18:05 +1:06:41
7. Hege Solerød 1:08:07 51 +1:08:07 9:26:12 51 +1 +9:26:12 +1:08:07
8. Peder Fossheim Asplin 1:17:13 53 +1:17:13 10:43:25 51 0 +10:43:25 +1:17:13
52 Røyken OL 1 10:46:08 +10:46:08
1. Leif Erik Havnen 2:17:34 52 +2:17:34 2:17:34 52 +2:17:34
2. Jon Erik Kvarme 1:35:33 50 +1:35:33 3:53:07 52 0 +3:53:07 +1:35:33
3. Eirik Holth Johannessen 1:24:17 43 +1:24:17 5:17:24 52 0 +5:17:24 +1:24:17
4. Knut Sveinung Holth Rekaa 1:22:46 41 +1:22:46 6:40:10 50 -2 +6:40:10 +1:22:46
5. Peter Carlsen 44:45 49 +44:45 7:24:55 50 0 +7:24:55 +44:45
6. Kjetil Kjernsmo 1:05:00 49 +1:05:00 8:29:55 52 +2 +8:29:55 +1:05:00
7. Jon Erik Kvarme 1:23:21 53 +1:23:21 9:53:16 52 0 +9:53:16 +1:23:21
8. Aapo Aaltio 52:52 42 +52:52 10:46:08 52 0 +10:46:08 +52:52
53 OK Moss 1 11:51:26 +11:51:26
1. Thomas Tubbehaugen 2:57:19 53 +2:57:19 2:57:19 53 +2:57:19
2. Johanne Bratland Tjernshaugen 1:16:29 46 +1:16:29 4:13:48 53 0 +4:13:48 +1:16:29
3. Henning Bratland Carlsen 1:43:10 51 +1:43:10 5:56:58 53 0 +5:56:58 +1:43:10
4. Øyvind Løken 1:57:37 51 +1:57:37 7:54:35 53 0 +7:54:35 +1:57:37
5. Erik Rytter Jakobsen 45:59 50 +45:59 8:40:34 53 0 +8:40:34 +45:59
6. Thomas Tubbehaugen 1:01:08 47 +1:01:08 9:41:42 53 0 +9:41:42 +1:01:08
7. Christopher Schive 1:01:30 50 +1:01:30 10:43:12 53 0 +10:43:12 +1:01:30
8. Hallvard Koren 1:08:14 51 +1:08:14 11:51:26 53 0 +11:51:26 +1:08:14
coolfr 2 diskvalifisert
1. Olivier Meyer diskvalifisert diskvalifisert
2. Cyrill Aebischer diskvalifisert diskvalifisert
3. Yannis Güdel diskvalifisert diskvalifisert
4. Florian Bochud diskvalifisert diskvalifisert
5. Sarawut Atsattru diskvalifisert diskvalifisert
6. Hanspeter Zürrer diskvalifisert diskvalifisert
7. Dominic Studer diskvalifisert diskvalifisert
8. Mathias Blaise diskvalifisert diskvalifisert
D-Kader Hessen 1 diskvalifisert
1. Hendrik Holzhauer diskvalifisert diskvalifisert
2. Cedric Guthier diskvalifisert diskvalifisert
3. Frido von Uckro diskvalifisert diskvalifisert
4. Niklas Holzhauer diskvalifisert diskvalifisert
5. Paula Mühlstein diskvalifisert diskvalifisert
6. Cedric Guthier diskvalifisert diskvalifisert
7. Hendrik Holzhauer diskvalifisert diskvalifisert
8. Lukas Schumann diskvalifisert diskvalifisert
Fredrikstad SK 2 diskvalifisert
1. Dyre Martin Gulbrandsen diskvalifisert diskvalifisert
2. Espen Danevad diskvalifisert diskvalifisert
3. Henrik Ottesen diskvalifisert diskvalifisert
4. Kjell Arild Karlsen diskvalifisert diskvalifisert
5. Thomas Lie diskvalifisert diskvalifisert
6. Henrik Ottesen diskvalifisert diskvalifisert
7. Håvard Berget diskvalifisert diskvalifisert
8. Kristian Dalby diskvalifisert diskvalifisert
Fredrikstad SK 3 diskvalifisert
1. Magne Sæther diskvalifisert diskvalifisert
2. Pål Angvoll diskvalifisert diskvalifisert
3. Laurence Johnson diskvalifisert diskvalifisert
4. Matthew Fellbaum diskvalifisert diskvalifisert
5. Laurence Johnson diskvalifisert diskvalifisert
6. Matthew Fellbaum diskvalifisert diskvalifisert
7. Arnfinn Moe diskvalifisert diskvalifisert
8. Jan Edvin Blomkvist diskvalifisert diskvalifisert
Halden SK 1 diskvalifisert
1. Håkon Raadal Bjørlo diskvalifisert diskvalifisert
2. Jarkko Huovila diskvalifisert diskvalifisert
3. Vegard Jarvis Westergård diskvalifisert diskvalifisert
4. Eirik Kamstrup Hovind diskvalifisert diskvalifisert
5. Emil Wingstedt diskvalifisert diskvalifisert
6. Andreas Rüedlinger diskvalifisert diskvalifisert
7. Vegard Jarvis Westgård diskvalifisert diskvalifisert
8. Thomas Natvig Årstad diskvalifisert diskvalifisert
Hamok 1 diskvalifisert
1. Toon Melis diskvalifisert diskvalifisert
2. Miel Deferme diskvalifisert diskvalifisert
3. Klaas Mellebeek diskvalifisert diskvalifisert
4. Frederik Meynen diskvalifisert diskvalifisert
5. Lies Deferme diskvalifisert diskvalifisert
6. Toon Melis diskvalifisert diskvalifisert
7. Miel Deferme diskvalifisert diskvalifisert
8. Frederik Meynen diskvalifisert diskvalifisert
OK Ravinen 1 diskvalifisert
1. Jacob Lindstam diskvalifisert diskvalifisert
2. Odin Raugstad diskvalifisert diskvalifisert
3. Emil Granqvist diskvalifisert diskvalifisert
4. Kalle Bergman diskvalifisert diskvalifisert
5. Ingrid Tysse diskvalifisert diskvalifisert
6. Jacob Lindstam diskvalifisert diskvalifisert
7. Emil Granqvist diskvalifisert diskvalifisert
8. Kalle Bergman diskvalifisert diskvalifisert
OK Tisaren 1 diskvalifisert
1. Jonatan Aronsson diskvalifisert diskvalifisert
2. Niklas Gustafsson diskvalifisert diskvalifisert
3. Gustav Hindér diskvalifisert diskvalifisert
4. Oskar Andrén diskvalifisert diskvalifisert
5. Sebastian Agerhäll diskvalifisert diskvalifisert
6. Oscar Andersson diskvalifisert diskvalifisert
7. Oskar Andrén diskvalifisert diskvalifisert
8. Gustav Hindér diskvalifisert diskvalifisert
OLG Regensburg 1 diskvalifisert
1. Klemens Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
2. Fabian Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
3. Lukas Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
4. Daniel Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
5. Klemens Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
6. Daniel Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
7. Fabian Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
8. Lukas Janischowsky diskvalifisert diskvalifisert
Oppsal Orientering 1 diskvalifisert
1. Thor Mella diskvalifisert diskvalifisert
2. Bent Erik Skaug diskvalifisert diskvalifisert
3. Ola Marius Pedersen diskvalifisert diskvalifisert
4. Sigve Vågsnes diskvalifisert diskvalifisert
5. Ludvig Rødnes diskvalifisert diskvalifisert
6. Espen Wigaard diskvalifisert diskvalifisert
7. Are Wigaard diskvalifisert diskvalifisert
8. Erik Persson diskvalifisert diskvalifisert
Oslostudentenes IK 5 diskvalifisert
1. Guttorm L Egge diskvalifisert diskvalifisert
2. Aapo Aaltio diskvalifisert diskvalifisert
3. Mikael Olausson diskvalifisert diskvalifisert
4. Thomas Nipen diskvalifisert diskvalifisert
5. Francisco Velázquez diskvalifisert diskvalifisert
6. Harald Iwe diskvalifisert diskvalifisert
7. Guttorm L Egge diskvalifisert diskvalifisert
8. Mikael Olausson diskvalifisert diskvalifisert
Södertälje-Nykvarn Orientering 1 diskvalifisert
1. Johan Ek-Larsson diskvalifisert diskvalifisert
2. Rickard Ohlsson diskvalifisert diskvalifisert
3. Ivar Lundanes diskvalifisert diskvalifisert
4. Kent Ohlsson diskvalifisert diskvalifisert
5. Jan Brunner diskvalifisert diskvalifisert
6. Ivar Lundanes diskvalifisert diskvalifisert
7. Jakob Enmark diskvalifisert diskvalifisert
8. Ralph Street diskvalifisert diskvalifisert
TGV Horn 1 diskvalifisert
1. Martin Schwarz diskvalifisert diskvalifisert
2. Steffen Hartmann diskvalifisert diskvalifisert
3. Jakob Schach diskvalifisert diskvalifisert
4. Tapio Haarlaa diskvalifisert diskvalifisert
5. Steffen Hartmann diskvalifisert diskvalifisert
6. Martin Schwarz diskvalifisert diskvalifisert
7. Jakob Schach diskvalifisert diskvalifisert
8. Tapio Haarlaa diskvalifisert diskvalifisert

Night Hawk Women

30 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 NTNUI 1 4:49:59 +4:49:59
1. Maren Jansson Haverstad 49:00 5 +49:00 49:00 5 +49:00
2. Linn Hokholt 52:12 5 +52:12 1:41:12 1 -4 +1:41:12 +52:12
3. Sigrid Alexandersen 1:09:52 6 +1:09:52 2:51:04 2 +1 +2:51:04 +1:09:52
4. Sigrid Alexandersen 25:39 1 +25:39 3:16:43 1 -1 +3:16:43 +25:39
5. Linn Hokholt 36:34 2 +36:34 3:53:17 1 0 +3:53:17 +36:34
6. Audhild Bakken Rognstad 56:42 6 +56:42 4:49:59 1 0 +4:49:59 +56:42
2 Halden SK 1 4:51:32 +4:51:32
1. Bodil Helgerud 47:44 1 +47:44 47:44 1 +47:44
2. Hanna Haugen Nordbrøden 54:41 8 +54:41 1:42:25 3 +2 +1:42:25 +54:41
3. Kine Hallan Steiwer 1:14:17 13 +1:14:17 2:56:42 5 +2 +2:56:42 +1:14:17
4. Kine Hallan Steiwer 27:00 3 +27:00 3:23:42 3 -2 +3:23:42 +27:00
5. Lizzie Ingham 35:34 1 +35:34 3:59:16 2 -1 +3:59:16 +35:34
6. Hollie Orr 52:16 3 +52:16 4:51:32 2 0 +4:51:32 +52:16
3 Fredrikstad SK 1 4:53:03 +4:53:03
1. Mia Mathisen Bekhus 54:10 9 +54:10 54:10 9 +54:10
2. Marie Olaussen 51:37 4 +51:37 1:45:47 6 -3 +1:45:47 +51:37
3. Emma Johansson 1:10:54 12 +1:10:54 2:56:41 4 -2 +2:56:41 +1:10:54
4. Marit Kahrs 28:19 5 +28:19 3:25:00 4 0 +3:25:00 +28:19
5. Emma Johansson 37:57 5 +37:57 4:02:57 3 -1 +4:02:57 +37:57
6. Heidi Østlid Bagstevold 50:06 2 +50:06 4:53:03 3 0 +4:53:03 +50:06
4 Nydalens SK 1 4:58:11 +4:58:11
1. Ragne Wiklund 1:03:04 20 +1:03:04 1:03:04 20 +1:03:04
2. Anine Ahlsand 52:59 7 +52:59 1:56:03 14 -6 +1:56:03 +52:59
3. Malin Sørensen 1:10:25 8 +1:10:25 3:06:28 10 -4 +3:06:28 +1:10:25
4. Malin Sørensen 28:42 6 +28:42 3:35:10 9 -1 +3:35:10 +28:42
5. Anine Ahlsand 37:13 3 +37:13 4:12:23 6 -3 +4:12:23 +37:13
6. Anne M Hausken Nordberg 45:48 1 +45:48 4:58:11 4 -2 +4:58:11 +45:48
5 Byåsen IL 1 5:03:56 +5:03:56
1. Ragnhild Eide 48:45 4 +48:45 48:45 4 +48:45
2. Emma Arnesen 52:52 6 +52:52 1:41:37 2 -2 +1:41:37 +52:52
3. Ingeborg Eide 1:09:19 1 +1:09:19 2:50:56 1 -1 +2:50:56 +1:09:19
4. Ragnhild Eide 26:48 2 +26:48 3:17:44 2 +1 +3:17:44 +26:48
5. Emma Arnesen 50:55 19 +50:55 4:08:39 4 +2 +4:08:39 +50:55
6. Ingeborg Eide 55:17 5 +55:17 5:03:56 5 +1 +5:03:56 +55:17
6 Bækkelagets SK 1 5:09:23 +5:09:23
1. Lene Godager Kaas 48:36 2 +48:36 48:36 2 +48:36
2. Marthe Gløersen 1:03:51 19 +1:03:51 1:52:27 10 +8 +1:52:27 +1:03:51
3. Lone Brochmann 1:14:34 16 +1:14:34 3:07:01 11 +1 +3:07:01 +1:14:34
4. Lene Godager Kaas 28:08 4 +28:08 3:35:09 8 -3 +3:35:09 +28:08
5. Kine Gulliksen 37:24 4 +37:24 4:12:33 7 -1 +4:12:33 +37:24
6. Nikoline Ekeberg Schjerve 56:50 7 +56:50 5:09:23 6 -1 +5:09:23 +56:50
7 Fossum IF 1 5:13:05 +5:13:05
1. Maria Brodin 1:02:12 19 +1:02:12 1:02:12 19 +1:02:12
2. Victoria Hæstad Bjørnstad 48:31 1 +48:31 1:50:43 7 -12 +1:50:43 +48:31
3. Ragnhild Hjermstad 1:10:22 7 +1:10:22 3:01:05 7 0 +3:01:05 +1:10:22
4. Maria Brodin 34:24 17 +34:24 3:35:29 10 +3 +3:35:29 +34:24
5. Ragnhild Hjermstad 43:14 10 +43:14 4:18:43 9 -1 +4:18:43 +43:14
6. Victoria Hæstad Bjørnstad 54:22 4 +54:22 5:13:05 7 -2 +5:13:05 +54:22
8 Løten o-lag 1 5:13:31 +5:13:31
1. Emilie Westli Andersen 53:01 8 +53:01 53:01 8 +53:01
2. Evine Westli Andersen 57:58 11 +57:58 1:50:59 8 0 +1:50:59 +57:58
3. Sofie Johansson 1:10:46 10 +1:10:46 3:01:45 8 0 +3:01:45 +1:10:46
4. Evine Westli Andersen 30:48 11 +30:48 3:32:33 7 -1 +3:32:33 +30:48
5. Sofie Johansson 41:43 7 +41:43 4:14:16 8 +1 +4:14:16 +41:43
6. Emilie Westli Andersen 59:15 9 +59:15 5:13:31 8 0 +5:13:31 +59:15
9 Frol IL 1 5:16:00 +5:16:00
1. Gøril Rønning Sund 54:21 10 +54:21 54:21 10 +54:21
2. Maren Grande 49:38 3 +49:38 1:43:59 4 -6 +1:43:59 +49:38
3. Eirin Svanøe-Hafstad 1:09:48 5 +1:09:48 2:53:47 3 -1 +2:53:47 +1:09:48
4. Maren Grande 34:41 18 +34:41 3:28:28 5 +2 +3:28:28 +34:41
5. Gøril Rønning Sund 42:07 8 +42:07 4:10:35 5 0 +4:10:35 +42:07
6. Eirin Svanøe-Hafstad 1:05:25 11 +1:05:25 5:16:00 9 +4 +5:16:00 +1:05:25
10 OL NWK ZH/SH 1 5:32:11 +5:32:11
1. Sara Würmli 1:02:11 18 +1:02:11 1:02:11 18 +1:02:11
2. Siana Senn 59:03 13 +59:03 2:01:14 18 0 +2:01:14 +59:03
3. Paula Gross 1:09:23 3 +1:09:23 3:10:37 12 -6 +3:10:37 +1:09:23
4. Ursula Forrer 36:49 21 +36:49 3:47:26 14 +2 +3:47:26 +36:49
5. Marion Aebi 42:37 9 +42:37 4:30:03 13 -1 +4:30:03 +42:37
6. Lea Widmer 1:02:08 10 +1:02:08 5:32:11 10 -3 +5:32:11 +1:02:08
11 NTNUI 2 5:36:42 +5:36:42
1. Ingvild Maalen-Johansen 1:02:05 16 +1:02:05 1:02:05 16 +1:02:05
2. Live Bredholt Jørgensen 1:02:10 15 +1:02:10 2:04:15 20 +4 +2:04:15 +1:02:10
3. Kristine Fjeldbo 1:09:38 4 +1:09:38 3:13:53 15 -5 +3:13:53 +1:09:38
4. Kristin Antonsen 30:48 10 +30:48 3:44:41 11 -4 +3:44:41 +30:48
5. Kristine Fjeldbo 43:41 11 +43:41 4:28:22 12 +1 +4:28:22 +43:41
6. Solveig Blandkjenn 1:08:20 16 +1:08:20 5:36:42 11 -1 +5:36:42 +1:08:20
12 Ärla IF 1 5:40:30 +5:40:30
1. Lisa Andersson 48:42 3 +48:42 48:42 3 +48:42
2. Lovisa Onsbring 1:03:44 18 +1:03:44 1:52:26 9 +6 +1:52:26 +1:03:44
3. Julia Davidsson 1:19:05 19 +1:19:05 3:11:31 13 +4 +3:11:31 +1:19:05
4. Lovisa Onsbring 33:31 14 +33:31 3:45:02 13 0 +3:45:02 +33:31
5. Julia Davidsson 46:59 14 +46:59 4:32:01 14 +1 +4:32:01 +46:59
6. Lisa Andersson 1:08:29 17 +1:08:29 5:40:30 12 -2 +5:40:30 +1:08:29
13 Lillomarka OL 1 5:41:24 +5:41:24
1. Karoline Sønsterudbråten 1:02:08 17 +1:02:08 1:02:08 17 +1:02:08
2. Ingvild C. Fleisje 1:04:15 22 +1:04:15 2:06:23 21 +4 +2:06:23 +1:04:15
3. Charlotte Watson 1:09:20 2 +1:09:20 3:15:43 16 -5 +3:15:43 +1:09:20
4. Ellen Marie Ariansen 37:50 23 +37:50 3:53:33 16 0 +3:53:33 +37:50
5. Emma Eithun Paulsen 50:30 18 +50:30 4:44:03 18 +2 +4:44:03 +50:30
6. Charlotte Watson 57:21 8 +57:21 5:41:24 13 -5 +5:41:24 +57:21
14 Asker Skiklubb 1 5:45:04 +5:45:04
1. Synne Strand 51:07 7 +51:07 51:07 7 +51:07
2. Hilda Øfsthus 1:03:56 20 +1:03:56 1:55:03 13 +6 +1:55:03 +1:03:56
3. Tilla Farnes Hennum 1:10:32 9 +1:10:32 3:05:35 9 -4 +3:05:35 +1:10:32
4. Ellen Aure Skogedal 39:07 24 +39:07 3:44:42 12 +3 +3:44:42 +39:07
5. Tilla Farnes Hennum 38:46 6 +38:46 4:23:28 10 -2 +4:23:28 +38:46
6. Margrethe Wisløff 1:21:36 22 +1:21:36 5:45:04 14 +4 +5:45:04 +1:21:36
15 Konnerud IL 1 5:49:45 +5:49:45
1. Maiken Økern Hågård 55:34 11 +55:34 55:34 11 +55:34
2. Therese Haare 49:03 2 +49:03 1:44:37 5 -6 +1:44:37 +49:03
3. Anette Juveli 1:14:50 17 +1:14:50 2:59:27 6 +1 +2:59:27 +1:14:50
4. Maiken Økern Hågård 31:21 12 +31:21 3:30:48 6 0 +3:30:48 +31:21
5. Isa Heggedal 54:59 21 +54:59 4:25:47 11 +5 +4:25:47 +54:59
6. Jessica Orr 1:23:58 23 +1:23:58 5:49:45 15 +4 +5:49:45 +1:23:58
16 IL Tyrving 1 5:50:50 +5:50:50
1. Ida Tiltnes 1:05:01 22 +1:05:01 1:05:01 22 +1:05:01
2. Cassie Trewin 57:05 10 +57:05 2:02:06 19 -3 +2:02:06 +57:05
3. Mari Jevne Arnesen 1:10:51 11 +1:10:51 3:12:57 14 -5 +3:12:57 +1:10:51
4. Anniken Helland-Hansen 36:17 19 +36:17 3:49:14 15 +1 +3:49:14 +36:17
5. Oda Sikkeland 52:32 20 +52:32 4:41:46 15 0 +4:41:46 +52:32
6. Weronika Cych 1:09:04 19 +1:09:04 5:50:50 16 +1 +5:50:50 +1:09:04
17 OL NWK ZH/SH 2 5:51:42 +5:51:42
1. Mirjam Pfister 55:54 12 +55:54 55:54 12 +55:54
2. Annick Meister 1:04:59 23 +1:04:59 2:00:53 17 +5 +2:00:53 +1:04:59
3. Joana Wälti 1:21:21 20 +1:21:21 3:22:14 17 0 +3:22:14 +1:21:21
4. Hanna Wey 33:11 13 +33:11 3:55:25 17 0 +3:55:25 +33:11
5. Katja Brütsch 48:23 16 +48:23 4:43:48 17 0 +4:43:48 +48:23
6. Flurina Bieri 1:07:54 14 +1:07:54 5:51:42 17 0 +5:51:42 +1:07:54
18 Sandefjord OK 1 5:55:15 +5:55:15
1. Signe Bredholt Jørgensen 59:26 14 +59:26 59:26 14 +59:26
2. Maria Prestbøen 58:58 12 +58:58 1:58:24 15 +1 +1:58:24 +58:58
3. Ella Arentz Hagen 1:25:18 21 +1:25:18 3:23:42 20 +5 +3:23:42 +1:25:18
4. Maria Prestbøen 36:18 20 +36:18 4:00:00 20 0 +4:00:00 +36:18
5. Signe Bredholt Jørgensen 43:43 12 +43:43 4:43:43 16 -4 +4:43:43 +43:43
6. Ella Arentz Hagen 1:11:32 20 +1:11:32 5:55:15 18 +2 +5:55:15 +1:11:32
19 Nydalens SK 2 5:59:19 +5:59:19
1. Karen Bjergaard 1:15:46 23 +1:15:46 1:15:46 23 +1:15:46
2. Marit Wenseth Kure 1:06:53 24 +1:06:53 2:22:39 24 +1 +2:22:39 +1:06:53
3. Nicole Ragvin 1:14:30 15 +1:14:30 3:37:09 23 -1 +3:37:09 +1:14:30
4. Anne Johanne Lind 30:41 9 +30:41 4:07:50 22 -1 +4:07:50 +30:41
5. Dana B. Stene 44:10 13 +44:10 4:52:00 19 -3 +4:52:00 +44:10
6. Marion Huber 1:07:19 12 +1:07:19 5:59:19 19 0 +5:59:19 +1:07:19
20 Kongsberg OL 1 6:05:11 +6:05:11
1. Eline Drage 1:16:50 24 +1:16:50 1:16:50 24 +1:16:50
2. Aurora Moholth 1:03:16 16 +1:03:16 2:20:06 23 -1 +2:20:06 +1:03:16
3. Åsne Skram Trømborg 1:14:27 14 +1:14:27 3:34:33 22 -1 +3:34:33 +1:14:27
4. Åsne Skram Trømborg 33:50 15 +33:50 4:08:23 23 +1 +4:08:23 +33:50
5. Siri Moholth 47:46 15 +47:46 4:56:09 20 -3 +4:56:09 +47:46
6. Aurora Moholth 1:09:02 18 +1:09:02 6:05:11 20 0 +6:05:11 +1:09:02
21 Eiker OL 1 6:05:15 +6:05:15
1. Thea Dyrkorn 1:03:18 21 +1:03:18 1:03:18 21 +1:03:18
2. Nina Jeanette Tollehaug 1:03:56 20 +1:03:56 2:07:14 22 +1 +2:07:14 +1:03:56
3. Ane Dyrkorn 1:15:37 18 +1:15:37 3:22:51 18 -4 +3:22:51 +1:15:37
4. Ane Dyrkorn 33:50 15 +33:50 3:56:41 19 +1 +3:56:41 +33:50
5. Anne Marthe Peveri 1:00:41 22 +1:00:41 4:57:22 22 +3 +4:57:22 +1:00:41
6. Thea Dyrkorn 1:07:53 13 +1:07:53 6:05:15 21 -1 +6:05:15 +1:07:53
22 Halden SK 2 6:09:00 +6:09:00
1. Hedda Raadal Bjørlo 50:46 6 +50:46 50:46 6 +50:46
2. Idun Kristine Felde Olaussen 1:03:20 17 +1:03:20 1:54:06 11 +5 +1:54:06 +1:03:20
3. Nina Asheim Birkeland 1:28:48 22 +1:28:48 3:22:54 19 +8 +3:22:54 +1:28:48
4. Karoline Aune 37:12 22 +37:12 4:00:06 21 +2 +4:00:06 +37:12
5. Marianne Dæhli 1:00:52 23 +1:00:52 5:00:58 23 +2 +5:00:58 +1:00:52
6. Delphine Poirot 1:08:02 15 +1:08:02 6:09:00 22 -1 +6:09:00 +1:08:02
23 Oppsal Orientering 1 6:15:00 +6:15:00
1. Ane Sofie Krogh 59:03 13 +59:03 59:03 13 +59:03
2. Karoline Andersen 1:00:14 14 +1:00:14 1:59:17 16 +3 +1:59:17 +1:00:14
3. Anniken Eriksrud Karlsen 1:38:48 24 +1:38:48 3:38:05 24 +8 +3:38:05 +1:38:48
4. Ane Sofie Krogh 30:23 8 +30:23 4:08:28 24 0 +4:08:28 +30:23
5. Arnhild Krogh 48:41 17 +48:41 4:57:09 21 -3 +4:57:09 +48:41
6. Johanne Bratland Tjernshaugen 1:17:51 21 +1:17:51 6:15:00 23 +2 +6:15:00 +1:17:51
24 Fredrikstad SK 2 6:43:33 +6:43:33
1. Kristin Ottesen 59:27 15 +59:27 59:27 15 +59:27
2. Rikke Blakkestad Ingesen 54:43 9 +54:43 1:54:10 12 -3 +1:54:10 +54:43
3. Linda Solberg 1:32:28 23 +1:32:28 3:26:38 21 +9 +3:26:38 +1:32:28
4. Gitte Bromander 29:56 7 +29:56 3:56:34 18 -3 +3:56:34 +29:56
5. Sigrid Saur Modahl 1:20:22 24 +1:20:22 5:16:56 24 +6 +5:16:56 +1:20:22
6. Silje Moe 1:26:37 24 +1:26:37 6:43:33 24 0 +6:43:33 +1:26:37
25 Porsgrunn OL 1 7:03:27 +7:03:27
1. Emilie Westin 1:06:55 25 +1:06:55 1:06:55 25 +1:06:55
2. Eli Marie Wiig 1:28:09 25 +1:28:09 2:35:04 25 0 +2:35:04 +1:28:09
3. Hilde Vassend 1:35:09 25 +1:35:09 4:10:13 25 0 +4:10:13 +1:35:09
4. Sara Mathisen 32:06 25 +32:06 4:42:19 25 0 +4:42:19 +32:06
5. Emilie Westin 55:42 26 +55:42 5:38:01 25 0 +5:38:01 +55:42
6. Kjersti Adéla Westin 1:25:26 25 +1:25:26 7:03:27 25 0 +7:03:27 +1:25:26
26 Oslostudentenes IK 1 7:54:25 +7:54:25
1. Belinda Jørandli Rudsengen 1:17:55 26 +1:17:55 1:17:55 26 +1:17:55
2. Alexandra Devik 1:50:31 26 +1:50:31 3:08:26 26 0 +3:08:26 +1:50:31
3. Audrun Utskarpen 1:52:13 26 +1:52:13 5:00:39 26 0 +5:00:39 +1:52:13
4. Belinda Jørandli Rudsengen 34:54 26 +34:54 5:35:33 26 0 +5:35:33 +34:54
5. Audrun Utskarpen 48:50 25 +48:50 6:24:23 26 0 +6:24:23 +48:50
6. Hanne Maria Vister 1:30:02 26 +1:30:02 7:54:25 26 0 +7:54:25 +1:30:02
27 coolfr 1 7:39:18 +7:39:18
1. Flavia Lehmann 1:22:10 27 +1:22:10 1:22:10 27 +1:22:10
2. Céline Guilland 1:33:33 27 +1:33:33 2:55:43 27 0 +2:55:43 +1:33:33
3. Nicole Kopp 1:38:18 28 +1:38:18 4:34:01 27 0 +4:34:01 +1:38:18
4. Loriane Schafer 34:42 27 +34:42 5:08:43 27 0 +5:08:43 +34:42
5. Flavia Lehmann 58:01 27 +58:01 6:06:44 27 0 +6:06:44 +58:01
6. Nicole Kopp 1:32:34 28 +1:32:34 7:39:18 27 0 +7:39:18 +1:32:34
28 Varegg Fleridrett 1 8:56:24 +8:56:24
1. Kristiane Elise Ottesen 1:58:53 28 +1:58:53 1:58:53 28 +1:58:53
2. Ida Lehmann 1:44:14 28 +1:44:14 3:43:07 28 0 +3:43:07 +1:44:14
3. Kårhild Husby Nordstad 1:36:40 27 +1:36:40 5:19:47 28 0 +5:19:47 +1:36:40
4. Ingrid Vrålstad Løvås 35:12 28 +35:12 5:54:59 28 0 +5:54:59 +35:12
5. Ida Lehmann 1:37:53 28 +1:37:53 7:32:52 28 0 +7:32:52 +1:37:53
6. Kårhild Husby Nordstad 1:23:32 27 +1:23:32 8:56:24 28 0 +8:56:24 +1:23:32
Kristiansand OK 1 diskvalifisert
1. Linn Carina Daland diskvalifisert diskvalifisert
2. Ole Tørnqvist diskvalifisert diskvalifisert
3. Marie Roll-Tørnqvist diskvalifisert diskvalifisert
4. Otto Richard Eide diskvalifisert diskvalifisert
5. Maria Njølstad Vonen diskvalifisert diskvalifisert
6. Chris Forne diskvalifisert diskvalifisert
NTNUI 3 diskvalifisert
1. Karoline Dahl Fosby diskvalifisert diskvalifisert
2. Marie Styrvold diskvalifisert diskvalifisert
3. Ingeborg Ellegaard Melby diskvalifisert diskvalifisert
4. Mai Elin Watson diskvalifisert diskvalifisert
5. Karoline Dahl Fosby diskvalifisert diskvalifisert
6. Maja Fjellstad Knutsen diskvalifisert diskvalifisert

Night Hawk Girls

31 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kongsberg OL 1 2:13:38
1. Helene Eger 33:08 3 33:08 3
2. Marlin Haavengen 32:56 2 1:06:04 2 -1
3. Helene Eger 31:47 1 1:37:51 1 -1
4. Marlin Haavengen 35:47 1 2:13:38 1 0
2 Fossum IF 1 2:17:45
1. Ingrid G. Kvålsgard 32:58 1 32:58 1
2. Åsne Naadland Holo 33:03 3 1:06:01 1 0
3. Ingrid G. Kvålsgard 32:34 3 1:38:35 2 +1
4. Åsne Naadland Holo 39:10 3 2:17:45 2 0
3 OL NWK ZH/SH 1 2:19:25
1. Lea Widmer 33:04 2 33:04 2
2. Katja Brütsch 35:46 11 1:08:50 4 +2
3. Annick Meister 32:14 2 1:41:04 3 -1
4. Siana Senn 38:21 2 2:19:25 3 0
4 Kongsberg OL 3 2:25:13
1. Ingvild Langeggen 35:28 8 35:28 8
2. Åsne Haavengen 35:33 9 1:11:01 8 0
3. Ingvild Langeggen 34:48 5 1:45:49 5 -3
4. Åsne Haavengen 39:24 4 2:25:13 4 -1
5 Gjø-Vard OL 1 2:25:16
1. Kristine Kravdal 35:34 11 35:34 11
2. Kristine Haanes Strandlie 35:36 10 1:11:10 10 -1
3. Kristine Kravdal 34:16 4 1:45:26 4 -6
4. Kristine Haanes Strandlie 39:50 6 2:25:16 5 +1
6 Raumar Orientering 2 2:25:19
1. Pernille Sønsterudbråten 33:25 4 33:25 4
2. Hedda Skatvedt 33:11 4 1:06:36 3 -1
3. Pernille Sønsterudbråten 39:18 9 1:45:54 6 +3
4. Hedda Skatvedt 39:25 5 2:25:19 6 0
7 Porsgrunn OL 1 2:31:42
1. Anna Meen 37:34 15 37:34 15
2. Hanne Vassend 32:40 1 1:10:14 5 -10
3. Anna Meen 40:35 11 1:50:49 9 +4
4. Hanne Vassend 40:53 8 2:31:42 7 -2
8 Kongsberg OL 2 2:33:27
1. Tale Strand 37:30 14 37:30 14
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl 36:04 13 1:13:34 13 -1
3. Tale Strand 35:16 6 1:48:50 7 -6
4. Kjersti Tønnessen Bergstøl 44:37 12 2:33:27 8 +1
9 Fossum IF 2 2:34:34
1. Ingrid Hasaas 35:22 6 35:22 6
2. Tonje Rognerud Bøe 39:42 16 1:15:04 14 +8
3. Ingrid Hasaas 38:40 7 1:53:44 12 -2
4. Pernille Katla 40:50 7 2:34:34 9 -3
10 Lillomarka OL 1 2:34:34
1. Maria Rørvik Haver 35:29 9 35:29 9
2. Oda Marie Colquhoun 35:32 8 1:11:01 8 -1
3. Oda Marie Colquhoun 41:05 13 1:52:06 11 +3
4. Maria Rørvik Haver 42:28 9 2:34:34 10 -1
11 OL NWK ZH/SH 2 2:34:35
1. Sunita Früh 35:21 5 35:21 5
2. Hanna Wey 35:20 5 1:10:41 6 +1
3. Sara van Oordt 38:46 8 1:49:27 8 +2
4. Ledna Oettli 45:08 14 2:34:35 11 +3
12 Asker Skiklubb 1 2:35:10
1. Ina Martini 35:32 10 35:32 10
2. Lotte Jauhojärvi Markussen 35:28 7 1:11:00 7 -3
3. Ina Martini 40:22 10 1:51:22 10 +3
4. Lotte Jauhojärvi Markussen 43:48 10 2:35:10 12 +2
13 Raumar Orientering 1 2:43:33
1. Hanne Eide Rapp 37:36 16 37:36 16
2. Kristine Eide Rapp 35:23 6 1:12:59 12 -4
3. Hanne Eide Rapp 45:51 16 1:58:50 14 +2
4. Kristine Eide Rapp 44:43 13 2:43:33 13 -1
14 Eiker OL 1 2:49:12
1. Solveig Letmolie 42:05 19 42:05 19
2. Christine Hoen 36:43 14 1:18:48 17 -2
3. Solveig Letmolie 43:45 14 2:02:33 16 -1
4. Christine Hoen 46:39 15 2:49:12 14 -2
15 Konnerud IL 3 2:50:37
1. Annette Bjørnås Krogstie 36:16 13 36:16 13
2. Amanda Skyttersæter Saugerud 42:13 18 1:18:29 16 +3
3. Annette Bjørnås Krogstie 40:35 12 1:59:04 15 -1
4. Amanda Skyttersæter Saugerud 51:33 17 2:50:37 15 0
16 Østmarka OK 1 2:56:30
1. Anna Cecilie Linløkken 41:08 18 41:08 18
2. Ingrid Marie Stubban Hygen 41:08 17 1:22:16 19 +1
3. Ingrid Marie Stubban Hygen 49:57 19 2:12:13 19 0
4. Anna Cecilie Linløkken 44:17 11 2:56:30 16 -3
17 Lillomarka OL 2 2:56:45
1. Ingrid Blindheim 35:59 12 35:59 12
2. Netta Bar-Nathan 35:59 12 1:11:58 11 -1
3. Ingrid Blindheim 46:38 18 1:58:36 13 +2
4. Netta Bar-Nathan 58:09 18 2:56:45 17 +4
18 Heming Orientering 2 2:56:58
1. Hanna Eckhardt Andersen 35:23 7 35:23 7
2. Ida Marie Flågen 45:01 19 1:20:24 18 +11
3. Ida Marie Flågen 46:16 17 2:06:40 18 0
4. Hanna Eckhardt Andersen 50:18 16 2:56:58 18 0
19 IL Tyrving 2 3:22:46
1. Emma Meyer Larsson 40:55 17 40:55 17
2. Julie Meinicke 37:26 15 1:18:21 15 -2
3. Emma Meyer Larsson 44:23 15 2:02:44 17 +2
4. Stella Holmboe 1:20:02 19 3:22:46 19 +2
20 IL Tyrving 1 2:59:13
1. Maren Norderud 35:25 20 35:25 20
2. Mina Jørgensen 35:56 21 1:11:21 20 0
3. Julie Meinicke 1:04:10 23 2:15:31 21 +1
4. Mina Jørgensen 43:42 21 2:59:13 20 -1
21 OK Moss 1 3:01:13
1. Aurora Gjølsjø 47:59 21 47:59 21
2. Selma Kristiansen 47:58 23 1:35:57 22 +1
3. Karoline Bjørnerød 37:58 20 2:13:55 20 -2
4. Aurora Gjølsjø 47:18 22 3:01:13 21 +1
22 Konnerud IL 2 3:03:04
1. Anniken Ranvik 1:05:43 23 1:05:43 23
2. Mari Landro Svingheim 33:15 20 1:38:58 23 0
3. Anniken Ranvik 41:53 21 2:20:51 23 0
4. Mari Landro Svingheim 42:13 20 3:03:04 22 -1
23 Kongsberg OL 4 3:15:00
1. Sarah Wøllo 48:33 22 48:33 22
2. Kathinka Rogstad 41:23 22 1:29:56 21 -1
3. Karoline Torø 45:37 22 2:15:33 22 +1
4. Sarah Wøllo 59:27 23 3:15:00 23 +1
24 IL Tyrving 3 4:57:21
1. Stella Holmboe 52:43 24 52:43 24
2. Ingrid Lund Hovden 1:23:32 24 2:16:15 24 0
3. Ingrid Lund Hovden 1:08:28 24 3:24:43 24 0
4. Vida Helland-Hansen 1:32:38 24 4:57:21 24 0
25 IL Tyrving 4 5:32:00
1. Vida Helland-Hansen 1:23:32 25 1:23:32 25
2. Eileen Bjanes 1:23:33 25 2:47:05 25 0
3. Kajsa Meyer Larsson 1:12:16 25 3:59:21 25 0
4. Eileen Bjanes 1:32:39 25 5:32:00 25 0
Fredrikstad SK 1 diskvalifisert
1. Amalie Løkkeberg diskvalifisert diskvalifisert
2. Emma Danevad diskvalifisert diskvalifisert
3. Ida-Synnøve Kristiansen diskvalifisert diskvalifisert
4. Emma Danevad diskvalifisert diskvalifisert
Heming Orientering 1 diskvalifisert
1. Maya Jones Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
2. Live Østvold diskvalifisert diskvalifisert
3. Maya Jones Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
4. Live Østvold diskvalifisert diskvalifisert
Konnerud IL 1 diskvalifisert
1. Andrea Ranvik diskvalifisert diskvalifisert
2. Jenny Baklid diskvalifisert diskvalifisert
3. Andrea Ranvik diskvalifisert diskvalifisert
4. Jenny Baklid diskvalifisert diskvalifisert
Konnerud IL 4 diskvalifisert
1. Tonje-Malin Rhrich diskvalifisert diskvalifisert
2. Silje Carlsen diskvalifisert diskvalifisert
3. Tonje-Malin Rhrich diskvalifisert diskvalifisert
4. Silje Carlsen diskvalifisert diskvalifisert
Nydalens SK 1 diskvalifisert
1. Marte Madslien Bakken diskvalifisert diskvalifisert
2. Elise Wærp Hauge diskvalifisert diskvalifisert
3. Elise Wærp Hauge diskvalifisert diskvalifisert
4. Frida Solsrud diskvalifisert diskvalifisert
Østmarka OK 2 diskvalifisert
1. Alexandra Linløkken diskvalifisert diskvalifisert
2. Janna Sofie Tellesbø diskvalifisert diskvalifisert
3. Janna Sofie Tellesbø diskvalifisert diskvalifisert
4. Alexandra Linløkken diskvalifisert diskvalifisert

Night Hawk Boys

44 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Asker Skiklubb 1 2:00:32
1. Henrik Fredriksen Aas 30:27 1 30:27 1
2. Sander Arntzen 30:32 1 1:00:59 1 0
3. Henrik Fredriksen Aas 28:48 2 1:29:47 1 0
4. Sander Arntzen 30:45 1 2:00:32 1 0
2 Kristiansand OK 1 2:03:16
1. David Runde 32:55 11 32:55 11
2. Marius Aurebekk 32:17 7 1:05:12 9 -2
3. David Runde 26:55 1 1:32:07 2 -7
4. Marius Aurebekk 31:09 2 2:03:16 2 0
3 Vang OL 1 2:06:06
1. Even Lindaas 31:45 3 31:45 3
2. Njaal Ellegaard Melby 32:21 8 1:04:06 3 0
3. Even Lindaas 29:31 3 1:33:37 3 0
4. Njaal Ellegaard Melby 32:29 4 2:06:06 3 0
4 Nydalens SK 1 2:09:15
1. Audun Bergan 32:33 7 32:33 7
2. Kornelius Kriszat-Løvfald 32:24 9 1:04:57 7 0
3. Audun Bergan 29:54 4 1:34:51 4 -3
4. Kornelius Kriszat-Løvfald 34:24 5 2:09:15 4 0
5 Nydalens SK 2 2:11:52
1. Ole Jakob Frankrig 31:40 2 31:40 2
2. Isak Jonsson 30:40 2 1:02:20 2 0
3. Ole Jakob Frankrig 34:01 8 1:36:21 5 +3
4. Isak Jonsson 35:31 8 2:11:52 5 0
6 Fredrikstad SK 1 2:15:20
1. Sondre Ottesen 33:28 12 33:28 12
2. Bendik Eliassen 31:29 3 1:04:57 7 -5
3. Sondre Ottesen 35:54 10 1:40:51 9 +2
4. Bendik Eliassen 34:29 6 2:15:20 6 -3
7 Konnerud IL 1 2:19:49
1. Sindre Lysaker Norbom 32:36 8 32:36 8
2. Aslak Heimdal 31:36 4 1:04:12 5 -3
3. Sindre Lysaker Norbom 40:13 12 1:44:25 10 +5
4. Aslak Heimdal 35:24 7 2:19:49 7 -3
8 Heming Orientering 1 2:21:14
1. Petter Astrup Arnesen 32:53 10 32:53 10
2. Magnus Eide-Fredriksen 31:47 6 1:04:40 6 -4
3. Magnus Eide-Fredriksen 32:59 7 1:37:39 8 +2
4. Petter Astrup Arnesen 43:35 10 2:21:14 8 0
9 Heming Orientering 3 2:21:57
1. Ferdinand Fremming 32:40 9 32:40 9
2. Kristian Østermann 32:55 12 1:05:35 10 +1
3. Ferdinand Fremming 32:03 6 1:37:38 7 -3
4. Kristian Østermann 44:19 11 2:21:57 9 +2
10 Fossum IF 1 2:22:04
1. Sivert Sande Kverme 32:27 4 32:27 4
2. Peter Gisholt 33:24 16 1:05:51 11 +7
3. Sivert Sande Kverme 31:08 5 1:36:59 6 -5
4. Peter Gisholt 45:05 12 2:22:04 10 +4
11 Fredrikstad SK 2 2:27:03
1. Kristoffer B. Helminsen 36:10 17 36:10 17
2. Odin Sæther 32:34 10 1:08:44 13 -4
3. Kristoffer B. Helminsen 41:38 14 1:50:22 14 +1
4. Odin Sæther 36:41 9 2:27:03 11 -3
12 Heming Orientering 2 2:38:59
1. Henrik Reusch 32:29 5 32:29 5
2. August Syrdal Øen 35:29 18 1:07:58 12 +7
3. Henrik Reusch 42:13 16 1:50:11 12 0
4. August Syrdal Øen 48:48 16 2:38:59 12 0
13 Fredrikstad SK 4 2:40:44
1. Isak Juel Fagermoen 35:38 13 35:38 13
2. Oliver Hagaseth Mydske 35:21 17 1:10:59 16 +3
3. Isak Juel Fagermoen 42:18 17 1:53:17 15 -1
4. Oliver Hagaseth Mydske 47:27 13 2:40:44 13 -2
14 Konnerud IL 2 2:40:54
1. Nicolai Harvik 35:44 14 35:44 14
2. Nikolai Nordhaug 35:44 19 1:11:28 17 +3
3. Nicolai Harvik 41:59 15 1:53:27 17 0
4. Nikolai Nordhaug 47:27 13 2:40:54 14 -3
15 Fossum IF 2 2:44:24
1. Erlend Børli 35:56 16 35:56 16
2. Mikkel Katla 33:01 13 1:08:57 14 -2
3. Erlend Børli 39:52 11 1:48:49 11 -3
4. Mikkel Katla 55:35 22 2:44:24 15 +4
16 OL NWK ZH/SH 2 2:44:34
1. Timo Tantanini 32:31 6 32:31 6
2. Jonas Wepfer 31:36 4 1:04:07 4 -2
3. Sunita Früh 49:53 26 1:54:00 18 +14
4. Yannic Wild 50:34 18 2:44:34 16 -2
17 OK Moss 1 2:44:38
1. Alfred Bjørnerød 37:28 18 37:28 18
2. Christopher Ladim 37:09 21 1:14:37 20 +2
3. Alfred Bjørnerød 35:40 9 1:50:17 13 -7
4. Christopher Ladim 54:21 21 2:44:38 17 +4
18 OL Toten-Troll 1 2:45:08
1. Håvard Gjestvang 37:33 19 37:33 19
2. Jakob Mo 33:07 14 1:10:40 15 -4
3. Sigurd Kvamme 42:45 18 1:53:25 16 +1
4. Jakob Mo 51:43 19 2:45:08 18 +2
19 Fredrikstad SK 3 2:45:14
1. Runar Saur Modahl 40:57 24 40:57 24
2. Eirik Imrik 32:40 11 1:13:37 18 -6
3. Runar Saur Modahl 43:10 19 1:56:47 19 +1
4. Eirik Imrik 48:27 15 2:45:14 19 0
20 Kristiansand OK 2 2:53:06
1. Jonas Myhre 40:37 23 40:37 23
2. Odd-Anton Hermansen 33:17 15 1:13:54 19 -4
3. Trygve Børte Nomeland 50:02 27 2:03:56 21 +2
4. Brage Takle 49:10 17 2:53:06 20 -1
21 Gjø-Vard OL 2 2:55:59
1. Lars Lien 40:07 21 40:07 21
2. Sune Raknes Sogstad 40:06 23 1:20:13 23 +2
3. Lars Lien 41:30 13 2:01:43 20 -3
4. Sune Raknes Sogstad 54:16 20 2:55:59 21 +1
22 Asker Skiklubb 2 3:03:18
1. Simen Aure Skogedal 41:20 26 41:20 26
2. Frikk Alvaro Embergsrud 37:43 22 1:19:03 22 -4
3. Simen Aure Skogedal 47:40 23 2:06:43 24 +2
4. Frikk Alvaro Embergsrud 56:35 23 3:03:18 22 -2
23 Raumar Orientering 2 3:03:25
1. Gaute Fosstveit 40:30 22 40:30 22
2. Christoffer Sletten 40:34 24 1:21:04 24 +2
3. Gaute Fosstveit 45:38 21 2:06:42 23 -1
4. Christoffer Sletten 56:43 24 3:03:25 23 0
24 Vang OL 2 3:07:14
1. Ole Johan Bråten 35:54 15 35:54 15
2. Fredrik Sveen 47:21 28 1:23:15 26 +11
3. Ole Johan Bråten 46:59 22 2:10:14 26 0
4. Fredrik Sveen 57:00 25 3:07:14 24 -2
25 OK Moss 2 3:11:46
1. Sondre Ladim 40:59 25 40:59 25
2. Tor Erling Gjølsjø 40:58 25 1:21:57 25 0
3. Sondre Ladim 44:47 20 2:06:44 25 0
4. Tor Erling Gjølsjø 1:05:02 26 3:11:46 25 0
26 Lillomarka OL 1 3:15:25
1. Mathias Pedersen Wold 38:02 20 38:02 20
2. Arthur Brunborg 36:37 20 1:14:39 21 +1
3. Mathias Pedersen Wold 49:37 25 2:04:16 22 +1
4. Arthur Brunborg 1:11:09 28 3:15:25 26 +4
27 Odal OL - Orientering 1 3:21:59
1. Henrik Åserud Sørensen 42:00 27 42:00 27
2. Sondre Skytteren 43:14 26 1:25:14 27 0
3. Henrik Åserud Sørensen 49:14 24 2:14:28 27 0
4. Sondre Skytteren 1:07:31 27 3:21:59 27 0
28 BUL-Tromsø 1 3:22:36
1. Anna Jacobsen-Gaski 50:38 29 50:38 29
2. Idunn Strand 51:12 29 1:41:50 29 0
3. Jacob Meldgaard 1:08:45 29 2:50:35 29 0
4. Ane-Marte Borg Hanssen 32:01 3 3:22:36 28 -1
29 Fossum IF 3 3:46:07
1. Sindre Vie Strisland 42:26 28 42:26 28
2. Eirik Vie Strisland 44:02 27 1:26:28 28 0
3. Sindre Vie Strisland 54:22 28 2:20:50 28 0
4. Eirik Vie Strisland 1:25:17 29 3:46:07 29 +1
30 Fredrikstad SK 5 3:54:59
1. Thomas Blomkvist 1:09:41 30 1:09:41 30
2. Sivert Poppe 37:22 30 1:47:03 30 0
3. Thomas Blomkvist 54:57 30 2:42:00 30 0
4. Sivert Poppe 1:12:59 30 3:54:59 30 0
31 IL Koll 1 4:51:47
1. Christian Fredrik Borg 1:24:06 33 1:24:06 33
2. Balder Gammelli-Messel 1:23:50 32 2:47:56 32 -1
3. Balder Gammelli-Messel 58:02 31 3:45:58 32 0
4. Christian Fredrik Borg 1:05:49 31 4:51:47 31 -1
32 Fossum IF 4 4:54:39
1. Kathinka Zahl Hagen 1:15:50 32 1:15:50 32
2. Oliver Nilsen 1:15:47 31 2:31:37 31 -1
3. Kathinka Zahl Hagen 1:04:19 32 3:35:56 31 0
4. Oliver Nilsen 1:18:43 32 4:54:39 32 +1
33 Gjø-Vard OL 1 6:43:54
1. Annar Erlien Solerød 1:10:42 31 1:10:42 31
2. Anna Emilie Torseth 2:16:05 33 3:26:47 33 +2
3. Anna Emilie Torseth 1:53:50 33 5:20:37 33 0
4. Annar Erlien Solerød 1:23:17 33 6:43:54 33 0
coolfr 1 diskvalifisert
1. Jonas Soldini diskvalifisert diskvalifisert
2. Nils Manuel Gut diskvalifisert diskvalifisert
3. Jérémie Wichoud diskvalifisert diskvalifisert
4. Jonas Soldini diskvalifisert diskvalifisert
Fossum IF 6 diskvalifisert
1. Marius Bakke diskvalifisert diskvalifisert
2. Vebjørn Blom-Hagen diskvalifisert diskvalifisert
3. Vebjørn Blom-Hagen diskvalifisert diskvalifisert
4. Marius Bakke diskvalifisert diskvalifisert
Fossum IF 7 diskvalifisert
1. Gustav Andresen Skotte diskvalifisert diskvalifisert
2. Sondre Zahl Hagen diskvalifisert diskvalifisert
3. Gustav Andresen Skotte diskvalifisert diskvalifisert
4. Sondre Zahl Hagen diskvalifisert diskvalifisert
IL Tyrving 1 diskvalifisert
1. Ådne Skjærstein diskvalifisert diskvalifisert
2. Torjus Ullern diskvalifisert diskvalifisert
3. Torjus Ullern diskvalifisert diskvalifisert
4. Oliver Wallin Higgins diskvalifisert diskvalifisert
Larvik OK 1 diskvalifisert
1. Henrik Kaupang Lye diskvalifisert diskvalifisert
2. Iver Ringheim diskvalifisert diskvalifisert
3. Ida Sofie Hjortland diskvalifisert diskvalifisert
4. Iver Ringheim diskvalifisert diskvalifisert
Nydalens SK 3 diskvalifisert
1. Rolf Andreas Berg diskvalifisert diskvalifisert
2. Tobias Espedal diskvalifisert diskvalifisert
3. Elias Stubberud diskvalifisert diskvalifisert
4. Anders Håvard Larsen diskvalifisert diskvalifisert
OL NWK ZH/SH 1 diskvalifisert
1. Corino Wyder diskvalifisert diskvalifisert
2. Lorenz Köhle diskvalifisert diskvalifisert
3. Lorenz Köhle diskvalifisert diskvalifisert
4. Corino Wyder diskvalifisert diskvalifisert
Raumar Orientering 1 diskvalifisert
1. Øistein Fagerli Næss diskvalifisert diskvalifisert
2. Even Nygaard Østreng diskvalifisert diskvalifisert
3. Øistein Fagerli Næss diskvalifisert diskvalifisert
4. Even Nygaard Østreng diskvalifisert diskvalifisert
Røyken OL 1 diskvalifisert
1. Simen Kolbergsrud diskvalifisert diskvalifisert
2. Daniel Nystuen diskvalifisert diskvalifisert
3. Simen Kolbergsrud diskvalifisert diskvalifisert
4. Daniel Nystuen diskvalifisert diskvalifisert
Østmarka OK 1 diskvalifisert
1. Tor Magnus Grøstad diskvalifisert diskvalifisert
2. Andreas Ramberg diskvalifisert diskvalifisert
3. Andreas Ramberg diskvalifisert diskvalifisert
4. Tor Magnus Grøstad diskvalifisert diskvalifisert
Fossum IF 5 brutt
1. Odin Fismen brutt brutt
2. Børge Nilsen Berg brutt brutt
3. Børge Nilsen Berg brutt brutt
4. brutt brutt

Night Hawk Veteran Men

9 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Fossum IF 1 8:33:49 +8:33:49
1. Arild Andresen 1:09:21 1 +1:09:21 1:09:21 1 +1:09:21
2. Morten Heir 1:06:27 1 +1:06:27 2:15:48 1 0 +2:15:48 +1:06:27
3. Øystein Holo 1:29:03 2 +1:29:03 3:44:51 1 0 +3:44:51 +1:29:03
4. Harald Bakke 1:39:59 2 +1:39:59 5:24:50 1 0 +5:24:50 +1:39:59
5. Nils Hæstad 41:49 1 +41:49 6:06:39 1 0 +6:06:39 +41:49
6. Kjetil Steen 45:16 2 +45:16 6:51:55 1 0 +6:51:55 +45:16
7. Erling Katla 46:20 1 +46:20 7:38:15 1 0 +7:38:15 +46:20
8. Morten Fismen 55:34 1 +55:34 8:33:49 1 0 +8:33:49 +55:34
2 IL Koll 1 10:51:09 +10:51:09
1. Trude Fixdal 2:48:07 2 +2:48:07 2:48:07 2 +2:48:07
2. Peder Natvig 1:18:20 2 +1:18:20 4:06:27 2 0 +4:06:27 +1:18:20
3. Erik Paulsrud 1:18:13 1 +1:18:13 5:24:40 2 0 +5:24:40 +1:18:13
4. Bo Engdahl 1:26:22 1 +1:26:22 6:51:02 2 0 +6:51:02 +1:26:22
5. Harald Aulie 43:52 2 +43:52 7:34:54 2 0 +7:34:54 +43:52
6. Jan Tore Ludvigsen 43:30 1 +43:30 8:18:24 2 0 +8:18:24 +43:30
7. Fridulv Sagberg 1:21:28 2 +1:21:28 9:39:52 2 0 +9:39:52 +1:21:28
8. Odd Arne Lian 1:11:17 2 +1:11:17 10:51:09 2 0 +10:51:09 +1:11:17
3 Fossum IF 2 9:18:36 +9:18:36
1. Morten Rannem 1:18:08 5 +1:18:08 1:18:08 5 +1:18:08
2. Hans Jevanord 1:05:29 3 +1:05:29 2:23:37 4 -1 +2:23:37 +1:05:29
3. Torbjørn Blom-hagen 1:27:58 4 +1:27:58 3:51:35 4 0 +3:51:35 +1:27:58
4. Charles Halaas 1:48:39 4 +1:48:39 5:40:14 3 -1 +5:40:14 +1:48:39
5. Anders Grevstad 43:42 3 +43:42 6:23:56 3 0 +6:23:56 +43:42
6. Lars Hjermstad 52:36 5 +52:36 7:16:32 3 0 +7:16:32 +52:36
7. Olav Hasaas 56:10 5 +56:10 8:12:42 3 0 +8:12:42 +56:10
8. Stein H. Hagen 1:05:54 5 +1:05:54 9:18:36 3 0 +9:18:36 +1:05:54
4 Nydalens SK 1 9:29:11 +9:29:11
1. Torstein Hole 1:06:19 3 +1:06:19 1:06:19 3 +1:06:19
2. Per Sandberg 1:32:58 6 +1:32:58 2:39:17 5 +2 +2:39:17 +1:32:58
3. Terje Wiig Mathisen 1:30:44 5 +1:30:44 4:10:01 5 0 +4:10:01 +1:30:44
4. Einar Lunøe 1:53:59 5 +1:53:59 6:04:00 5 0 +6:04:00 +1:53:59
5. Bjørn Hauge 43:53 5 +43:53 6:47:53 4 -1 +6:47:53 +43:53
6. Torstein Hole 53:17 6 +53:17 7:41:10 5 +1 +7:41:10 +53:17
7. Sindre Langaas 44:18 3 +44:18 8:25:28 5 0 +8:25:28 +44:18
8. Jon Iver Bakken 1:03:43 3 +1:03:43 9:29:11 4 -1 +9:29:11 +1:03:43
5 OK Moss 1 9:35:51 +9:35:51
1. Kjetil Karlsen 1:08:05 4 +1:08:05 1:08:05 4 +1:08:05
2. Hallvard Koren 1:13:16 4 +1:13:16 2:21:21 3 -1 +2:21:21 +1:13:16
3. Tore Bjørnerød 1:23:29 3 +1:23:29 3:44:50 3 0 +3:44:50 +1:23:29
4. Øystein Olsen 2:16:24 6 +2:16:24 6:01:14 4 +1 +6:01:14 +2:16:24
5. Kjetil Karlsen 47:13 7 +47:13 6:48:27 5 +1 +6:48:27 +47:13
6. Tore Granheim 44:37 3 +44:37 7:33:04 4 -1 +7:33:04 +44:37
7. Tore Bjørnerød 46:08 4 +46:08 8:19:12 4 0 +8:19:12 +46:08
8. Øystein Olsen 1:16:39 6 +1:16:39 9:35:51 5 +1 +9:35:51 +1:16:39
6 Raumar Orientering 1 11:57:29 +11:57:29
1. Pål Kogstad Næss 2:58:04 7 +2:58:04 2:58:04 7 +2:58:04
2. Per Østreng 1:18:28 5 +1:18:28 4:16:32 7 0 +4:16:32 +1:18:28
3. Øystein Rapp 1:47:28 6 +1:47:28 6:04:00 6 -1 +6:04:00 +1:47:28
4. Ståle Sønsterudbråten 1:47:09 3 +1:47:09 7:51:09 6 0 +7:51:09 +1:47:09
5. Per Østreng 43:51 4 +43:51 8:35:00 6 0 +8:35:00 +43:51
6. Øystein Rapp 51:02 4 +51:02 9:26:02 6 0 +9:26:02 +51:02
7. Pål Kogstad Næss 1:26:13 7 +1:26:13 10:52:15 6 0 +10:52:15 +1:26:13
8. Ståle Sønsterudbråten 1:05:14 4 +1:05:14 11:57:29 6 0 +11:57:29 +1:05:14
7 Kongsberg OL 1 14:28:00 +14:28:00
1. Bjørn Victor Larsen 1:45:42 6 +1:45:42 1:45:42 6 +1:45:42
2. Kolbjørn Kasin 2:10:39 7 +2:10:39 3:56:21 6 0 +3:56:21 +2:10:39
3. Atle Wøllo 3:04:47 7 +3:04:47 7:01:08 7 +1 +7:01:08 +3:04:47
4. Per Øivind Eger 2:30:42 7 +2:30:42 9:31:50 7 0 +9:31:50 +2:30:42
5. Roger Andre Vanebo 47:07 6 +47:07 10:18:57 7 0 +10:18:57 +47:07
6. Atle Wøllo 1:13:25 7 +1:13:25 11:32:22 7 0 +11:32:22 +1:13:25
7. Arild Finstad 1:23:21 6 +1:23:21 12:55:43 7 0 +12:55:43 +1:23:21
8. Svein-Olav Torø 1:32:17 7 +1:32:17 14:28:00 7 0 +14:28:00 +1:32:17
Heming Orientering 1 diskvalifisert
1. Kimme Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
2. Christian Reusch diskvalifisert diskvalifisert
3. Knut Erling Øen diskvalifisert diskvalifisert
4. Nils Petter Fremming diskvalifisert diskvalifisert
5. Christian Reusch diskvalifisert diskvalifisert
6. Anders Flågen diskvalifisert diskvalifisert
7. Knut Erling Øen diskvalifisert diskvalifisert
8. Harald Eide-Fredriksen diskvalifisert diskvalifisert
Halden SK 1 brutt
1. Kjetil Bjørlo brutt brutt
2. Magnus Nordbrøden brutt brutt
3. Andreas Johansson brutt brutt
4. Øyvind Helgerud brutt brutt
5. Bjørn Brække brutt brutt
6. Marius Bjugan brutt brutt
7. Øyvind Helgerud brutt brutt
8. Øyvind Stokseth brutt brutt

Night Hawk Veteran Women

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 1 6:17:50 +6:17:50
1. Maria Jonsson 58:43 1 +58:43 58:43 1 +58:43
2. Synnøve Lyssand Sandberg 1:16:43 1 +1:16:43 2:15:26 1 0 +2:15:26 +1:16:43
3. Berit Sofie Wiklund 1:31:00 2 +1:31:00 3:46:26 1 0 +3:46:26 +1:31:00
4. Kari Madslien 33:40 1 +33:40 4:20:06 1 0 +4:20:06 +33:40
5. Anja Berge Gjellestad 53:40 2 +53:40 5:13:46 1 0 +5:13:46 +53:40
6. Maria Jonsson 1:04:04 2 +1:04:04 6:17:50 1 0 +6:17:50 +1:04:04
2 Halden SK 1 6:21:20 +6:21:20
1. Hanne Lerche Raadal 1:00:39 2 +1:00:39 1:00:39 2 +1:00:39
2. Runa Lien Backstrøm 1:34:23 2 +1:34:23 2:35:02 2 0 +2:35:02 +1:34:23
3. Heidi Stokseth 1:19:11 1 +1:19:11 3:54:13 2 0 +3:54:13 +1:19:11
4. Anja Wingstedt 35:26 2 +35:26 4:29:39 2 0 +4:29:39 +35:26
5. Hanne Lerche Raadal 48:23 1 +48:23 5:18:02 2 0 +5:18:02 +48:23
6. Ingrid Kronborg Bronebakk 1:03:18 1 +1:03:18 6:21:20 2 0 +6:21:20 +1:03:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor