Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: fredag 9 september 2016

D 21 Heat: 1

2 870 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 22:39 7:53
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 23:25 +0:46 8:09
3 Mathilde Rundhaug Frol IL 24:05 +1:26 8:23
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 25:12 +2:33 8:46
5 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 25:18 +2:39 8:48
6 Kine Hallan Steiwer Halden SK 25:34 +2:55 8:54
7 Karen Oline Kolstad Freidig 25:44 +3:05 8:57
8 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 25:50 +3:11 9:00
9 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 26:13 +3:34 9:08
10 Marte Narum Nydalens SK 27:29 +4:50 9:34
11 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 27:49 +5:10 9:41
12 Marion Huber Nydalens SK 28:05 +5:26 9:47
13 Hanne Sandstad Freidig 28:10 +5:31 9:48
14 Ida Tiltnes IL Tyrving 29:09 +6:30 10:09
15 Kari Svingheim Frol IL 29:58 +7:19 10:26
16 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 32:36 +9:57 11:21
17 Camilla Öhman NTNUI 32:56 +10:17 11:28
18 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 33:51 +11:12 11:47
19 Sara Profors Frol IL 33:56 +11:17 11:49
20 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 36:03 +13:24 12:33
21 Karoline Dahl Fosby NTNUI 37:06 +14:27 12:55
22 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 38:14 +15:35 13:19
23 Marta Ulvensøen NTNUI 39:14 +16:35 13:40
24 Randi Johanne Skjerve Frol IL 41:14 +18:35 14:22
25 Marit Schmid OL Trollelg 41:55 +19:16 14:36
26 Heidi Jensen NTNUI 44:15 +21:36 15:25
Åsa Franzen IL Tyrving diskvalifisert
Marthe Gløersen Bækkelagets SK diskvalifisert

D 21 Heat: 2

2 910 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 23:29 8:04
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 24:34 +1:05 8:26
3 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 26:15 +2:46 9:01
4 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 26:28 +2:59 9:05
5 Linn Hokholt NTNUI 27:00 +3:31 9:16
6 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 27:16 +3:47 9:22
7 Elen Katrine Skjerve Frol IL 27:46 +4:17 9:32
8 Kristine Berglia Eiker OL 28:04 +4:35 9:38
9 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 28:26 +4:57 9:46
10 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 28:57 +5:28 9:56
11 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 29:00 +5:31 9:57
12 Lizzie Ingham Halden SK 29:29 +6:00 10:07
13 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 29:32 +6:03 10:08
14 Siri Ulvestad Nydalens SK 29:44 +6:15 10:13
15 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 29:59 +6:30 10:18
16 Therese Haare Konnerud IL 30:24 +6:55 10:26
17 Helen Palmer Halden SK 31:11 +7:42 10:42
18 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 31:26 +7:57 10:48
19 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 31:28 +7:59 10:48
19 Iliana Ilieva Halden SK 31:28 +7:59 10:48
21 Siri Kollerud Lillomarka OL 31:46 +8:17 10:54
22 Hilde Sofie Hansen Mo OK 36:19 +12:50 12:28
23 Line Sundsvik Frol IL 40:34 +17:05 13:56
Anni-Maija Fincke Halden SK diskvalifisert
Vigdis Hobøl Oppsal Orientering diskvalifisert
Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert

D 21 Heat: 3

2 910 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 24:48 8:31
2 Mari Fasting Halden SK 26:04 +1:16 8:57
3 Bodil Helgerud Halden SK 26:11 +1:23 8:59
4 Runa Fremstad Larvik OK 26:19 +1:31 9:02
5 Maren Jansson Haverstad NTNUI 27:32 +2:44 9:27
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 27:36 +2:48 9:29
7 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 27:47 +2:59 9:32
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 27:53 +3:05 9:34
9 Eva Jurenikova Halden SK 27:54 +3:06 9:35
10 Julie Størmer NTNUI 28:20 +3:32 9:44
11 Sofie Johansson Løten o-lag 28:25 +3:37 9:45
11 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 28:25 +3:37 9:45
13 Jo Shepherd Halden SK 29:24 +4:36 10:06
14 Gøril Rønning Sund Frol IL 29:43 +4:55 10:12
15 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 29:44 +4:56 10:13
16 Kristine Fjellanger NTNUI 30:05 +5:17 10:20
17 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 30:07 +5:19 10:20
18 Aurora Fossøy NTNUI 30:43 +5:55 10:33
19 Gry Granstedt NTNUI 31:14 +6:26 10:43
20 Sigrid Alexandersen NTNUI 31:22 +6:34 10:46
21 Anne Urset IL BUL-Tromsø 32:21 +7:33 11:07
22 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 33:51 +9:03 11:37
23 Solveig Blandkjenn NTNUI 34:57 +10:09 12:00
24 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 35:48 +11:00 12:18
25 Doris Stien Kaspersen Mo OK 35:57 +11:09 12:21
26 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 1:14:05 +49:17 25:27

H 21 Heat: 1

3 500 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Dæhli Halden SK 22:56 6:33
2 Olav Lundanes Halden SK 23:49 +0:53 6:48
3 Paul Sirum Frol IL 24:02 +1:06 6:52
4 Markus Holter Halden SK 24:17 +1:21 6:56
5 Jo Forseth Indgaard Frol IL 24:38 +1:42 7:02
6 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 24:48 +1:52 7:05
7 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 25:03 +2:07 7:09
8 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 25:04 +2:08 7:09
9 Jarkko Huovila Halden SK 26:16 +3:20 7:30
10 Magnus Svingheim Raumar Orientering 26:34 +3:38 7:35
11 Gaute Friestad Kristiansand OK 26:38 +3:42 7:36
12 Marius Øie Løten o-lag 27:00 +4:04 7:42
13 Jan Schmid OL Trollelg 27:03 +4:07 7:43
14 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 27:08 +4:12 7:45
15 Mats Nordbrøden Halden SK 27:41 +4:45 7:54
16 Lars Owren Freidig 27:58 +5:02 7:59
17 Carl Petter Lyngen Frol IL 28:02 +5:06 8:00
18 Halvor Saunes Nydalens SK 28:44 +5:48 8:12
19 Harald Kalager NTNUI 28:50 +5:54 8:14
20 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 29:42 +6:46 8:29
21 Martin Hoset Nydalens SK 30:03 +7:07 8:35
22 Øyvind Hylleseth Skien OK 30:49 +7:53 8:48
23 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 31:07 +8:11 8:53
24 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 31:53 +8:57 9:06
25 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 31:58 +9:02 9:08
26 Dag Steinar Ragvin Bø OL 32:19 +9:23 9:14
27 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 32:48 +9:52 9:22
28 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 33:08 +10:12 9:28
29 Jan Kocbach Fana IL 33:24 +10:28 9:32
30 Martin Schälli Bækkelagets SK 38:21 +15:25 10:57
Mattis Holt Freidig diskvalifisert
Magne Jutulstad NTNUI brutt

H 21 Heat: 2

3 590 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 22:10 6:10
2 Yngve Skogstad Frol IL 22:40 +0:30 6:18
3 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 23:08 +0:58 6:26
4 Sindre Rønning Nydalens SK 23:25 +1:15 6:31
5 Vegard Danielsen Kristiansand OK 23:53 +1:43 6:39
6 Thomas Natvig Årstad Halden SK 24:08 +1:58 6:43
7 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 24:19 +2:09 6:46
8 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 24:36 +2:26 6:51
9 Sigur Heggedal Nydalens SK 24:39 +2:29 6:51
10 Vegard Brun Saga IL Tyrving 24:43 +2:33 6:53
11 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 24:50 +2:40 6:55
12 Eirik Rustad Raumar Orientering 24:56 +2:46 6:56
13 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 25:23 +3:13 7:04
14 Sindre Sandven Fossum IF 25:25 +3:15 7:04
15 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 25:26 +3:16 7:05
16 Simen Eid Nielsen NTNUI 25:27 +3:17 7:05
17 Simen Aamodt NTNUI 25:31 +3:21 7:06
18 Tim Robertson Fossum IF 26:04 +3:54 7:15
19 Terje Maroni Byåsen IL 26:07 +3:57 7:16
20 Per Melander Often NTNUI 26:29 +4:19 7:22
21 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 26:46 +4:36 7:27
22 Leif Størmer Fossum IF 27:37 +5:27 7:41
23 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 30:08 +7:58 8:23
24 Christian Peter MacLassen IL BUL-Tromsø 30:24 +8:14 8:28
25 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 32:21 +10:11 9:00
26 Adrian Opheim NTNUI 32:52 +10:42 9:09
27 Geir Moholdt IL BUL-Tromsø 33:20 +11:10 9:17
28 Per Wiréhn Asker Skiklubb 35:54 +13:44 10:00
29 Einar Tommelstad Nydalens SK 37:53 +15:43 10:33
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK diskvalifisert

H 21 Heat: 3

3 510 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Lundanes Emblem IL 23:23 6:39
2 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 23:41 +0:18 6:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 23:45 +0:22 6:45
4 Martin Vister Frol IL 24:11 +0:48 6:53
5 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 24:21 +0:58 6:56
6 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 24:37 +1:14 7:00
7 Anders Vister Nydalens SK 24:40 +1:17 7:01
8 Andreas Sølberg OL Trollelg 24:43 +1:20 7:02
9 Bojan Blumenstein Nydalens SK 25:24 +2:01 7:14
10 Emil Ahlbäck Fossum IF 25:46 +2:23 7:20
11 Thore Kornmo Porsgrunn OL 25:49 +2:26 7:21
12 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 25:50 +2:27 7:21
13 Jonas Madslien Bakken NTNUI 26:13 +2:50 7:28
13 Morten Jarvis Westergård Halden SK 26:13 +2:50 7:28
15 Andreas G. Polden Gneist, IL 26:18 +2:55 7:29
16 Anders Felde Olaussen Halden SK 26:24 +3:01 7:31
17 Emil Jönsson IL Tyrving 26:25 +3:02 7:31
18 Alan Cherry Varegg Fleridrett 26:34 +3:11 7:34
19 Jonas Klausen Espedal NTNUI 27:00 +3:37 7:41
20 Holger Hott Kristiansand OK 27:10 +3:47 7:44
21 Tomas Eidsmo Freidig 27:28 +4:05 7:49
22 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 27:32 +4:09 7:50
23 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 27:44 +4:21 7:54
24 Yngve Volden Løten o-lag 27:47 +4:24 7:54
25 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 28:11 +4:48 8:01
26 Ole-André Helgaas IL BUL-Tromsø 30:11 +6:48 8:35
27 Ola Berger Byåsen IL 30:27 +7:04 8:40
28 Ola Keiserås IL Leik 30:45 +7:22 8:45
29 Tore Nymark Askøy OL 31:54 +8:31 9:05
30 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 31:55 +8:32 9:05
31 Tommy Schmid OL Trollelg 32:49 +9:26 9:20

H 21 Heat: 4

3 510 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 22:28 6:24
2 Borger Melsom Fossum IF 22:33 +0:05 6:25
3 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 22:58 +0:30 6:32
4 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 23:48 +1:20 6:46
5 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 24:08 +1:40 6:52
6 Matthew Speake Lillomarka OL 24:20 +1:52 6:55
7 Isak Bergset NTNUI 24:29 +2:01 6:58
8 Rune Nygaard IL Gular 24:53 +2:25 7:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 24:54 +2:26 7:05
10 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 25:06 +2:38 7:09
11 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 25:07 +2:39 7:09
12 Fredrik Eliasson Halden SK 25:46 +3:18 7:20
13 Espen Jakobsen IL Tyrving 26:13 +3:45 7:28
14 Øyvind Helgerud Halden SK 26:21 +3:53 7:30
15 Espen Hultgreen Weltzien IL Tyrving 26:32 +4:04 7:33
16 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 26:39 +4:11 7:35
17 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 26:46 +4:18 7:37
18 Espen Fiskum Halden SK 27:23 +4:55 7:48
19 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 27:41 +5:13 7:53
20 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 27:49 +5:21 7:55
21 Gunnar A Fiskum NTNUI 28:01 +5:33 7:58
22 Kristian Dalby Fredrikstad SK 28:37 +6:09 8:09
22 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 28:37 +6:09 8:09
22 Erik Andersson IL Tyrving 28:37 +6:09 8:09
25 Jørgen Madslien NTNUI 28:55 +6:27 8:14
26 Kristian Opsahl Bredesen Frol IL 29:16 +6:48 8:20
27 Sverre Turter Sandvold NTNUI 29:32 +7:04 8:24
28 Kristoffer Nesland NTNUI 32:08 +9:40 9:09
29 Jørgen Frøyd Larvik OK 37:28 +15:00 10:40
30 Gustav Fiskum NTNUI 38:39 +16:11 11:00
31 Arne Johannes Løkken NTNUI 40:29 +18:01 11:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor