Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 8 mai 2016

NM-DHHD

53 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Bækkelagets SK 1 1:03:18
1. Lone Brochmann 15:23 1 15:23 1
2. Carl Godager Kaas 16:19 5 +0:42 31:42 1 0 0:00
3. Øystein Kvaal Østerbø 15:37 1 47:19 1 0
4. Nikoline Ekeberg Schjerve 15:59 3 +1:09 1:03:18 1 0 0:00
2 Halden SK 1 1:03:20 +0:02
1. Kine Hallan Steiwer 16:18 8 +0:55 16:18 8 +0:55
2. Emil Wingstedt 15:53 3 +0:16 32:11 4 -4 +0:29 -0:26
3. Andreas Rüedlinger 15:46 2 +0:09 47:57 2 -2 +0:38 +0:09
4. Hollie Orr 15:23 2 +0:33 1:03:20 2 0 +0:02 -0:36
3 Nydalens SK 1 1:04:44 +1:26
1. Siri Ulvestad 15:50 2 +0:27 15:50 2 +0:27
2. Anders Vister 17:14 9 +1:37 33:04 6 +4 +1:22 +0:55
3. Bojan Blumenstein 16:50 6 +1:13 49:54 6 0 +2:35 +1:13
4. Anne M Hausken Nordberg 14:50 1 1:04:44 3 -3 +1:26
4 Fossum IF 1 1:05:06 +1:48
1. Victoria Hæstad Bjørnstad 16:07 5 +0:44 16:07 5 +0:44
2. Emil Ahlbäck 15:38 2 +0:01 31:45 2 -3 +0:03 -0:41
3. Tim Robertson 16:26 4 +0:49 48:11 3 +1 +0:52 +0:49
4. Sigrid Alexandersen 16:55 7 +2:05 1:05:06 4 +1 +1:48 +0:56
5 Lillomarka OL 1 1:06:25 +3:07
1. Karoline Sønsterudbråten 17:50 15 +2:27 17:50 15 +2:27
2. Matthew Speake 16:36 7 +0:59 34:26 10 -5 +2:44 +0:17
3. Gaute Hallan Steiwer 15:56 3 +0:19 50:22 8 -2 +3:03 +0:19
4. Andrine Benjaminsen 16:03 4 +1:13 1:06:25 5 -3 +3:07 +0:04
6 Fredrikstad SK 1 1:07:05 +3:47
1. Emma Johansson 16:02 3 +0:39 16:02 3 +0:39
2. Hans Petter Mathisen 17:48 12 +2:11 33:50 8 +5 +2:08 +1:29
3. Mattias Karlsson 16:26 4 +0:49 50:16 7 -1 +2:57 +0:49
4. Heidi Østlid Bagstevold 16:49 6 +1:59 1:07:05 6 -1 +3:47 +0:50
7 NTNUI 2 1:07:51 +4:33
1. Anna Ulvensøen 16:34 10 +1:11 16:34 10 +1:11
2. Jonas Klausen Espedal 16:49 8 +1:12 33:23 7 -3 +1:41 +0:30
3. Bjørn Lundanes 17:06 8 +1:29 50:29 9 +2 +3:10 +1:29
4. Audhild Bakken Rognstad 17:22 9 +2:32 1:07:51 7 -2 +4:33 +1:23
8 Varegg Fleridrett 1 1:08:55 +5:37
1. Kristin Löfgren 16:31 9 +1:08 16:31 9 +1:08
2. Håkon Jarvis Westergård 15:37 1 32:08 3 -6 +0:26
3. Per Harald Havnen Johansen 17:11 9 +1:34 49:19 5 +2 +2:00 +1:34
4. Kårhild Husby Nordstad 19:36 17 +4:46 1:08:55 8 +3 +5:37 +3:37
9 Halden SK 2 1:09:35 +6:17
1. Jo Shepherd 16:04 4 +0:41 16:04 4 +0:41
2. Vegard Jarvis Westergård 18:17 17 +2:40 34:21 9 +5 +2:39 +1:58
3. Karl Fremstad 17:38 11 +2:01 51:59 10 +1 +4:40 +2:01
4. Hanna Haugen Nordbrøden 17:36 11 +2:46 1:09:35 9 -1 +6:17 +1:37
10 Frol IL 1 1:09:38 +6:20
1. Eirin Svanøe-Hafstad 16:09 6 +0:46 16:09 6 +0:46
2. Ulf Forseth Indgaard 16:07 4 +0:30 32:16 5 -1 +0:34 -0:12
3. Carl Petter Lyngen 16:53 7 +1:16 49:09 4 -1 +1:50 +1:16
4. Maren Grande 20:29 21 +5:39 1:09:38 10 +6 +6:20 +4:30
11 Byåsen IL 1 1:10:14 +6:56
1. Ragnhild Eide 18:01 18 +2:38 18:01 18 +2:38
2. Øyvind Wiggen 18:16 16 +2:39 36:17 17 -1 +4:35 +1:57
3. Terje Maroni 17:32 10 +1:55 53:49 13 -4 +6:30 +1:55
4. Ingeborg Eide 16:25 5 +1:35 1:10:14 11 -2 +6:56 +0:26
12 Fossum IF 3 1:12:32 +9:14
1. Kristin Helland Hansen 17:23 12 +2:00 17:23 12 +2:00
2. Erling Hermstad 18:11 15 +2:34 35:34 14 +2 +3:52 +1:52
3. Øyvind Hjermstad 19:51 20 +4:14 55:25 16 +2 +8:06 +4:14
4. Tonje Vassend 17:07 8 +2:17 1:12:32 12 -4 +9:14 +1:08
13 Lillomarka OL 2 1:13:21 +10:03
1. Siri Kollerud 18:24 21 +3:01 18:24 21 +3:01
2. Nicholas Oskarsson 16:20 6 +0:43 34:44 11 -10 +3:02 +0:01
3. Steinar Kollerud 19:07 19 +3:30 53:51 14 +3 +6:32 +3:30
4. Ingvild C. Fleisje 19:30 16 +4:40 1:13:21 13 -1 +10:03 +3:31
14 Nydalens SK 3 1:13:23 +10:05
1. Ingvil Ahlsand 17:44 14 +2:21 17:44 14 +2:21
2. Lukas Liland 17:24 10 +1:47 35:08 13 -1 +3:26 +1:05
3. Henrik Eijsink 17:51 12 +2:14 52:59 12 -1 +5:40 +2:14
4. Anine Hallén 20:24 20 +5:34 1:13:23 14 +2 +10:05 +4:25
15 Asker Skiklubb 1 1:13:32 +10:14
1. Tilla Farnes Hennum 17:52 16 +2:29 17:52 16 +2:29
2. Vegard Gulbrandsen 18:00 14 +2:23 35:52 15 -1 +4:10 +1:41
3. Per Wiréhn 20:10 22 +4:33 56:02 18 +3 +8:43 +4:33
4. Synne Strand 17:30 10 +2:40 1:13:32 15 -3 +10:14 +1:31
16 Halden SK 4 1:14:04 +10:46
1. Idun Kristine Felde Olaussen 17:06 11 +1:43 17:06 11 +1:43
2. Alex Carcas 17:48 12 +2:11 34:54 12 +1 +3:12 +1:29
3. Anders Felde Olaussen 18:03 15 +2:26 52:57 11 -1 +5:38 +2:26
4. Karoline Aune 21:07 22 +6:17 1:14:04 16 +5 +10:46 +5:08
17 Freidig 2 1:14:23 +11:05
1. Malin Sandstad 18:21 20 +2:58 18:21 20 +2:58
2. Tomas Eidsmo 18:31 21 +2:54 36:52 19 -1 +5:10 +2:12
3. Kjetil Mølnvik 19:04 18 +3:27 55:56 17 -2 +8:37 +3:27
4. Vera Melkild 18:27 12 +3:37 1:14:23 17 0 +11:05 +2:28
18 Fredrikstad SK 2 1:15:19 +12:01
1. Mia Mathisen Bekhus 18:08 19 +2:45 18:08 19 +2:45
2. Herman Ryen Martinsen 18:21 19 +2:44 36:29 18 -1 +4:47 +2:02
3. Torben Christian Wendler 18:39 16 +3:02 55:08 15 -3 +7:49 +3:02
4. Rikke Blakkestad Ingesen 20:11 19 +5:21 1:15:19 18 +3 +12:01 +4:12
19 Frol IL 2 1:15:56 +12:38
1. Sara Profors 20:10 24 +4:47 20:10 24 +4:47
2. Stian Sundsvik 18:20 18 +2:43 38:30 22 -2 +6:48 +2:01
3. Oscar Lyngen 17:58 14 +2:21 56:28 20 -2 +9:09 +2:21
4. Kari Svingheim 19:28 15 +4:38 1:15:56 19 -1 +12:38 +3:29
20 Asker Skiklubb 2 1:17:05 +13:47
1. Margrethe Wisløff 17:52 16 +2:29 17:52 16 +2:29
2. Axel Hoveid 20:11 26 +4:34 38:03 20 +4 +6:21 +3:52
3. Eivind Øfsthus Gravir 20:00 21 +4:23 58:03 21 +1 +10:44 +4:23
4. Nora Synnøve Woxholth 19:02 13 +4:12 1:17:05 20 -1 +13:47 +3:03
21 Eiker OL 1 1:19:44 +16:26
1. Ane Dyrkorn 17:35 13 +2:12 17:35 13 +2:12
2. Kristine Berglia 21:29 29 +5:52 39:04 25 +12 +7:22 +5:10
3. Vegard Myklemyr 20:46 23 +5:09 59:50 23 -2 +12:31 +5:09
4. Thea Dyrkorn 19:54 18 +5:04 1:19:44 21 -2 +16:26 +3:55
22 Kristiansand OK 1 1:20:53 +17:35
1. Ida Aurebekk 20:59 26 +5:36 20:59 26 +5:36
2. Vegard Danielsen 17:24 10 +1:47 38:23 21 -5 +6:41 +1:05
3. Johannes Bakke Aashamar 17:56 13 +2:19 56:19 19 -2 +9:00 +2:19
4. Andrea Drangsholt 24:34 27 +9:44 1:20:53 22 +3 +17:35 +8:35
23 Larvik OK 1 1:21:16 +17:58
1. Runa Fremstad 16:16 7 +0:53 16:16 7 +0:53
2. Tobias Kristensen 19:51 25 +4:14 36:07 16 +9 +4:25 +3:32
3. Lars Fremstad 23:36 26 +7:59 59:43 22 +6 +12:24 +7:59
4. Martine Topstad 21:33 23 +6:43 1:21:16 23 +1 +17:58 +5:34
24 Sandefjord OK 1 1:21:32 +18:14
1. Ella Arentz Hagen 18:24 21 +3:01 18:24 21 +3:01
2. Hallvard Arntzen Foss 20:11 26 +4:34 38:35 23 +2 +6:53 +3:52
3. Signe Bredholt Jørgensen 23:37 27 +8:00 1:02:12 25 +2 +14:53 +8:00
4. Maria Prestbøen 19:20 14 +4:30 1:21:32 24 -1 +18:14 +3:21
25 Porsgrunn OL 1 1:25:37 +22:19
1. Camilla L. Rosenvold 21:22 27 +5:59 21:22 27 +5:59
2. Håkon Kornmo 20:43 28 +5:06 42:05 28 +1 +10:23 +4:24
3. Thore Kornmo 21:24 24 +5:47 1:03:29 27 -1 +16:10 +5:47
4. Emilie Westin 22:08 24 +7:18 1:25:37 25 -2 +22:19 +6:09
26 OL Tønsberg og omegn 1 1:25:59 +22:41
1. Sandra B. Robertsen 24:43 29 +9:20 24:43 29 +9:20
2. Mathias Gløersen 19:45 24 +4:08 44:28 29 0 +12:46 +3:26
3. Øystein Fruseth Christiansen 19:00 17 +3:23 1:03:28 26 -3 +16:09 +3:23
4. Jannicke Ødegård 22:31 25 +7:41 1:25:59 26 0 +22:41 +6:32
27 Gneist, IL 1 1:27:32 +24:14
1. Mariell Arntzen 20:52 25 +5:29 20:52 25 +5:29
2. Andreas G. Polden 18:27 20 +2:50 39:19 26 +1 +7:37 +2:08
3. Magne Knudsen 21:29 25 +5:52 1:00:48 24 -2 +13:29 +5:52
4. Ina Hopland Skage 26:44 28 +11:54 1:27:32 27 +3 +24:14 +10:45
28 Lillomarka OL 3 1:33:23 +30:05
1. Ingvild Wang 22:33 28 +7:10 22:33 28 +7:10
2. Joar Oldernes 19:17 23 +3:40 41:50 27 -1 +10:08 +2:58
3. Emma Eithun Paulsen 27:03 28 +11:26 1:08:53 29 +2 +21:34 +11:26
4. Ellen Marie Ariansen 24:30 26 +9:40 1:33:23 28 -1 +30:05 +8:31
29 Heming Orientering 2 1:44:14 +40:56
1. Marianne Reusch 19:45 23 +4:22 19:45 23 +4:22
2. Bjørn Anders Flågen 19:06 22 +3:29 38:51 24 +1 +7:09 +2:47
3. Anders Flågen 30:00 29 +14:23 1:08:51 28 +4 +21:32 +14:23
4. Ann Elin Flågen 35:23 29 +20:33 1:44:14 29 +1 +40:56 +19:24
Askøy OL 1 diskvalifisert
1. Tonje Aasheim Nymark diskvalifisert diskvalifisert
2. Andreas Grønbech diskvalifisert diskvalifisert
3. Gunhild Forland diskvalifisert diskvalifisert
4. Toril Aasheim Nymark diskvalifisert diskvalifisert
Byåsen IL 2 diskvalifisert
1. Emma Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
2. Hans Aleksander Østhagen diskvalifisert diskvalifisert
3. Haakon Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
4. Ingvild, Ytterhus Utengen diskvalifisert diskvalifisert
Bækkelagets SK 2 diskvalifisert
1. Kine Gulliksen diskvalifisert diskvalifisert
2. Mathias Nipen diskvalifisert diskvalifisert
3. Felix Breitschädel diskvalifisert diskvalifisert
4. Marthe Gløersen diskvalifisert diskvalifisert
Fana IL 1 diskvalifisert
1. Julie Roll Tørnqvist diskvalifisert diskvalifisert
2. Bjørn Hølleland diskvalifisert diskvalifisert
3. Anders Daltveit diskvalifisert diskvalifisert
4. Hanne Daltveit diskvalifisert diskvalifisert
Fossum IF 2 diskvalifisert
1. Guro Vassend diskvalifisert diskvalifisert
2. Borger Melsom diskvalifisert diskvalifisert
3. Oskar Størmer diskvalifisert diskvalifisert
4. Ragnhild Hjermstad diskvalifisert diskvalifisert
Freidig 1 diskvalifisert
1. Frida Sæther diskvalifisert diskvalifisert
2. Håvard Eidsmo diskvalifisert diskvalifisert
3. Mattis Holt diskvalifisert diskvalifisert
4. Karen Oline Kolstad diskvalifisert diskvalifisert
Freidig 3 diskvalifisert
1. Pernille Opheim diskvalifisert diskvalifisert
2. Mathias Hermstad diskvalifisert diskvalifisert
3. Adrian Opheim diskvalifisert diskvalifisert
4. Marie Bakken Sørensen diskvalifisert diskvalifisert
Ganddal IL 1 diskvalifisert
1. Torill Brekken diskvalifisert diskvalifisert
2. Per Ivar Stokland diskvalifisert diskvalifisert
3. Alf Johan Walgermo Lima diskvalifisert diskvalifisert
4. Trine Bolstad diskvalifisert diskvalifisert
Halden SK 3 diskvalifisert
1. Helen Palmer diskvalifisert diskvalifisert
2. Håkon Raadal Bjørlo diskvalifisert diskvalifisert
3. Morten Jarvis Westergård diskvalifisert diskvalifisert
4. Nina Asheim Birkeland diskvalifisert diskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1 diskvalifisert
1. Kristina Voll diskvalifisert diskvalifisert
2. Johannes Djupesland diskvalifisert diskvalifisert
3. Jostein Baustad diskvalifisert diskvalifisert
4. Ingvild Paulsen Vie diskvalifisert diskvalifisert
Heming Orientering 1 diskvalifisert
1. Martine Engebretsen diskvalifisert diskvalifisert
2. Ulrik Astrup Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
3. Kasper Fosser diskvalifisert diskvalifisert
4. Sofie Skyttersæter Iversen diskvalifisert diskvalifisert
Kongsberg OL 1 diskvalifisert
1. Ingjerd Myhre diskvalifisert diskvalifisert
2. Tord Strand diskvalifisert diskvalifisert
3. Håkon Lund diskvalifisert diskvalifisert
4. Aurora Moholth diskvalifisert diskvalifisert
Kongsberg OL 2 diskvalifisert
1. Eline Drage diskvalifisert diskvalifisert
2. Siri Moholth diskvalifisert diskvalifisert
3. Rikke Hjelseth Larsen diskvalifisert diskvalifisert
4. Idunn Haavengen diskvalifisert diskvalifisert
Konnerud IL 1 diskvalifisert
1. Thea Sildnes Baklid diskvalifisert diskvalifisert
2. Jørgen Baklid diskvalifisert diskvalifisert
3. Audun Heimdal diskvalifisert diskvalifisert
4. Maiken Økern Hågård diskvalifisert diskvalifisert
Løten o-lag 1 diskvalifisert
1. Emilie Westli Andersen diskvalifisert diskvalifisert
2. Marius Øie diskvalifisert diskvalifisert
3. Hilde Grøneng diskvalifisert diskvalifisert
4. Evine Westli Andersen diskvalifisert diskvalifisert
NTNUI 1 diskvalifisert
1. Linn Hokholt diskvalifisert diskvalifisert
2. Simen Aamodt diskvalifisert diskvalifisert
3. Sindre Østgulen Deisz diskvalifisert diskvalifisert
4. Kristine Fjellanger diskvalifisert diskvalifisert
NTNUI 3 diskvalifisert
1. Mai Elin Watson diskvalifisert diskvalifisert
2. Per Melander Often diskvalifisert diskvalifisert
3. Håkon Fruseth Christiansen diskvalifisert diskvalifisert
4. Marte Hoff Hagen diskvalifisert diskvalifisert
NTNUI 4 diskvalifisert
1. Marta Ulvensøen diskvalifisert diskvalifisert
2. Eivind Schjelderup Skarpsno diskvalifisert diskvalifisert
3. Gunhild Rogne Halland diskvalifisert diskvalifisert
4. Johanne Rakner diskvalifisert diskvalifisert
Nydalens SK 2 diskvalifisert
1. Marion Huber diskvalifisert diskvalifisert
2. Sverre Waaler Kaas diskvalifisert diskvalifisert
3. Håvard Haga diskvalifisert diskvalifisert
4. Anine Ahlsand diskvalifisert diskvalifisert
OL Trollelg 1 diskvalifisert
1. Line Sølberg diskvalifisert diskvalifisert
2. Trond Einar Moen Pedersli diskvalifisert diskvalifisert
3. Ove Baardsgaard diskvalifisert diskvalifisert
4. Malin Opøien diskvalifisert diskvalifisert
Raumar Orientering 1 diskvalifisert
1. Mathilde Sønsterudbråten diskvalifisert diskvalifisert
2. Anders Haga diskvalifisert diskvalifisert
3. Andreas Sedin diskvalifisert diskvalifisert
4. Tiril Emilie Ruud Bråten diskvalifisert diskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 1 diskvalifisert
1. Hannah Malmei diskvalifisert diskvalifisert
2. Jon Duncan diskvalifisert diskvalifisert
3. Vegard Peikli diskvalifisert diskvalifisert
4. Marie Line Furland diskvalifisert diskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2 diskvalifisert
1. Marthe Svihus diskvalifisert diskvalifisert
2. Morten Aamodt diskvalifisert diskvalifisert
3. Lars Hole Mikalsen diskvalifisert diskvalifisert
4. Sunniva Omdal diskvalifisert diskvalifisert
Varegg Fleridrett 2 diskvalifisert
1. Constance Storvestre diskvalifisert diskvalifisert
2. Markus Kjærner-Semb diskvalifisert diskvalifisert
3. Simen Jevne Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
4. Olena Strugalova diskvalifisert diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor