Offisiell resultatliste for NM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Heat 1

2 690 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 14:00 5:12
2 Ane Dyrkorn Eiker OL 14:14 +0:14 5:17
3 Vera Melkild Freidig 14:16 +0:16 5:18
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 14:28 +0:28 5:22
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 14:52 +0:52 5:31
6 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 15:00 +1:00 5:34
7 Thea Dyrkorn Eiker OL 15:02 +1:02 5:35
8 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 15:03 +1:03 5:35
9 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 15:15 +1:15 5:40
10 Line Sølberg OL Trollelg 15:17 +1:17 5:40
11 Ida Aurebekk Kristiansand OK 15:21 +1:21 5:42
12 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:30 +1:30 5:45
13 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 15:35 +1:35 5:47
14 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 15:42 +1:42 5:50
15 Heidi Therese Wiest Vang OL 15:55 +1:55 5:55
16 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 15:56 +1:56 5:55
17 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 15:58 +1:58 5:56
18 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 16:27 +2:27 6:06
19 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 16:49 +2:49 6:15
20 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 16:53 +2:53 6:16
21 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 16:59 +2:59 6:18
22 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 18:17 +4:17 6:47
23 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 18:23 +4:23 6:50

D17-18 Heat 2

2 810 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 14:21 5:06
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 14:40 +0:19 5:13
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 14:40 +0:19 5:13
4 Malin Sandstad Freidig 14:45 +0:24 5:14
5 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 14:49 +0:28 5:16
6 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 14:54 +0:33 5:18
7 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 15:23 +1:02 5:28
8 Åshild Faller Råheim Fet OL 15:31 +1:10 5:31
9 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 15:42 +1:21 5:35
10 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:55 +1:34 5:39
11 Anine Hallén Nydalens SK 16:03 +1:42 5:42
12 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 16:05 +1:44 5:43
13 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 16:16 +1:55 5:47
14 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 16:22 +2:01 5:49
15 Marie Bakken Sørensen Freidig 16:28 +2:07 5:51
16 Hanne Daltveit Fana IL 16:42 +2:21 5:56
17 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 16:50 +2:29 5:59
18 Emilie Westin Porsgrunn OL 17:07 +2:46 6:05
19 Malin Opøien OL Trollelg 17:45 +3:24 6:19
Julie Roll Tørnqvist Fana IL diskvalifisert
Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert
Idunn Haavengen Kongsberg OL diskvalifisert

D17-18 Heat 3

2 830 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:59 4:56
2 Anine Lome Hamar OK 14:45 +0:46 5:12
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:12 +1:13 5:22
4 Synne Strand Asker Skiklubb 15:15 +1:16 5:23
5 Aurora Moholth Kongsberg OL 15:32 +1:33 5:29
6 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 15:45 +1:46 5:33
7 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:59 +2:00 5:38
8 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 16:10 +2:11 5:42
9 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 16:11 +2:12 5:43
10 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 16:20 +2:21 5:46
11 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 16:28 +2:29 5:49
12 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 16:32 +2:33 5:50
13 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 17:24 +3:25 6:08
14 Martine Engebretsen Heming Orientering 17:48 +3:49 6:17
15 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 18:52 +4:53 6:40
16 Karoline Aune Halden SK 18:57 +4:58 6:41
17 Pernille Opheim Freidig 19:47 +5:48 6:59
18 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 20:03 +6:04 7:05
19 Guro Skari Berger Lillehammer OK 20:21 +6:22 7:11
20 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 20:45 +6:46 7:19
Ingrid Bredalen Lillomarka OL diskvalifisert

D19-20 Heat 1

2 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 13:38 5:04
2 Emma Arnesen Byåsen IL 14:15 +0:37 5:17
2 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 14:15 +0:37 5:17
4 Frida Sæther Freidig 14:18 +0:40 5:18
5 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 14:27 +0:49 5:22
6 Julie Hjortland Larvik OK 14:31 +0:53 5:23
7 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 15:13 +1:35 5:39
8 Åshild Kolstad Freidig 15:15 +1:37 5:40
9 Nina Asheim Birkeland Halden SK 15:21 +1:43 5:42
10 Maren Grande Frol IL 15:22 +1:44 5:42
11 Siri Moholth Kongsberg OL 16:39 +3:01 6:11

D19-20 Heat 2

2 810 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 13:39 4:51
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 14:12 +0:33 5:03
3 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 14:48 +1:09 5:16
4 Tonje Vassend Fossum IF 14:55 +1:16 5:18
5 Marte Hoff Hagen NTNUI 15:24 +1:45 5:28
6 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 15:51 +2:12 5:38
7 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 16:17 +2:38 5:47
8 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 16:48 +3:09 5:58
9 Evine Westli Andersen Løten o-lag 16:51 +3:12 5:59
10 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 17:17 +3:38 6:09
11 Ingvild Wang Lillomarka OL 18:54 +5:15 6:43

D21 Heat 1

3 070 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 14:19 4:39
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 14:25 +0:06 4:41
3 Jo Shepherd Halden SK 14:39 +0:20 4:46
4 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 14:57 +0:38 4:52
5 Emma Johansson Fredrikstad SK 14:59 +0:40 4:52
6 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:10 +0:51 4:56
7 Kine Hallan Steiwer Halden SK 15:17 +0:58 4:58
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15:21 +1:02 5:00
9 Karen Oline Kolstad Freidig 15:23 +1:04 5:00
9 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 15:23 +1:04 5:00
11 Runa Fremstad Larvik OK 15:30 +1:11 5:02
12 Anna Ulvensøen NTNUI 15:39 +1:20 5:05
12 Mai Elin Watson NTNUI 15:39 +1:20 5:05
12 Helen Palmer Halden SK 15:39 +1:20 5:05
15 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 15:45 +1:26 5:07
16 Gunhild Rogne Halland NTNUI 17:27 +3:08 5:41
17 Johanne Rakner NTNUI 17:35 +3:16 5:43
18 Gunhild Forland Askøy OL 19:21 +5:02 6:18
19 Stefani Popova Hadeland OL 20:12 +5:53 6:34

D21 Heat 2

3 050 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 13:59 4:35
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 14:18 +0:19 4:41
3 Siri Ulvestad Nydalens SK 14:30 +0:31 4:45
4 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 14:33 +0:34 4:46
5 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 14:38 +0:39 4:47
6 Kristine Fjellanger NTNUI 14:45 +0:46 4:50
7 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:47 +0:48 4:50
8 Marion Huber Nydalens SK 14:54 +0:55 4:53
9 Linn Hokholt NTNUI 15:07 +1:08 4:57
10 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 15:36 +1:37 5:06
11 Kristine Berglia Eiker OL 15:41 +1:42 5:08
12 Marta Ulvensøen NTNUI 15:48 +1:49 5:10
13 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:59 +2:00 5:14
14 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 16:11 +2:12 5:18
15 Siri Kollerud Lillomarka OL 16:56 +2:57 5:33
16 Sara Profors Frol IL 17:32 +3:33 5:44
17 Mariell Arntzen Gneist, IL 17:41 +3:42 5:47
18 Eline Drage Kongsberg OL 17:44 +3:45 5:48
19 Trine Bolstad Ganddal IL 18:52 +4:53 6:11
20 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 19:06 +5:07 6:15

H17-18 Heat 1

3 070 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 13:03 4:15
2 Einar Melsom Fossum IF 13:04 +0:01 4:15
2 Håvard Eidsmo Freidig 13:04 +0:01 4:15
4 Sebastian Daland Kristiansand OK 13:09 +0:06 4:17
5 Oscar Lyngen Frol IL 13:16 +0:13 4:19
6 Lukas Liland Nydalens SK 13:25 +0:22 4:22
7 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 13:40 +0:37 4:27
8 Oskar Spets Storhov Freidig 13:44 +0:41 4:28
9 Tord Strand Kongsberg OL 13:57 +0:54 4:32
10 Anders Haga Raumar Orientering 14:03 +1:00 4:34
11 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 14:19 +1:16 4:39
12 Anders Haugskott OL Trollelg 14:22 +1:19 4:40
13 Per Ivar Stokland Ganddal IL 14:30 +1:27 4:43
14 Sam Lunøe Nydalens SK 14:34 +1:31 4:44
14 Johannes Bordal Ringsaker OK 14:34 +1:31 4:44
16 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 14:48 +1:45 4:49
17 Vegard Myklemyr Eiker OL 15:13 +2:10 4:57
18 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 15:16 +2:13 4:58
19 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 15:27 +2:24 5:01
20 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:54 +2:51 5:10
21 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 16:13 +3:10 5:16
21 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 16:13 +3:10 5:16
23 Erlend Brendstuen Halden SK 17:12 +4:09 5:36
Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb diskvalifisert

H17-18 Heat 2

3 050 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 13:09 4:18
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 13:09 4:18
3 Tobias Kristensen Larvik OK 13:21 +0:12 4:22
4 Erling Hjermstad Fossum IF 13:41 +0:32 4:29
5 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 13:43 +0:34 4:29
6 Even-Johan Kaspersen Mo OK 13:52 +0:43 4:32
7 Marius Pytten Kristiansand OK 14:00 +0:51 4:35
8 Mathias Vindal Freidig 14:02 +0:53 4:36
9 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 14:08 +0:59 4:38
10 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 14:10 +1:01 4:38
11 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 14:11 +1:02 4:39
12 Axel Hoveid Asker Skiklubb 14:20 +1:11 4:41
13 Tarjei Holo Fossum IF 14:24 +1:15 4:43
14 Øyvind Hjermstad Fossum IF 14:41 +1:32 4:48
15 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 14:49 +1:40 4:51
16 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:55 +1:46 4:53
17 Adrian Opheim Freidig 15:31 +2:22 5:05
18 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 16:18 +3:09 5:20
Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Emil Løwengreen Fredrikstad SK diskvalifisert
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Mathias Hermstad Freidig diskvalifisert

H17-18 Heat 3

3 130 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 12:42 4:03
2 Alex Carcas Halden SK 13:14 +0:32 4:13
3 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 13:36 +0:54 4:20
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 13:43 +1:01 4:22
4 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 13:43 +1:01 4:22
6 Joar Oldernes Lillomarka OL 13:53 +1:11 4:26
6 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:53 +1:11 4:26
8 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 14:06 +1:24 4:30
9 Kjetil Mølnvik Freidig 14:11 +1:29 4:31
10 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 14:17 +1:35 4:33
10 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 14:17 +1:35 4:33
12 Jostein Tandberg Nydalens SK 14:20 +1:38 4:34
13 Knut Kyrkjebø TIF Viking 14:23 +1:41 4:35
14 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 14:42 +2:00 4:41
15 Håkon Lund Kongsberg OL 14:44 +2:02 4:42
16 August Asheim Birkeland Halden SK 15:16 +2:34 4:52
17 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 15:19 +2:37 4:53
18 Håkon Grande Verdal OK 16:43 +4:01 5:20
19 Martin Andresen Skotte Fossum IF 17:07 +4:25 5:28
20 Andreas Grønbech Askøy OL 17:47 +5:05 5:40
21 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 18:00 +5:18 5:45
22 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 18:24 +5:42 5:52
23 Andreas Sedin Raumar Orientering 18:34 +5:52 5:55
Martin Borge Heir Fossum IF diskvalifisert

H19-20 Heat 1

3 070 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 12:41 4:07
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:09 +0:28 4:17
3 Steinar Kollerud Lillomarka OL 13:11 +0:30 4:17
4 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 13:25 +0:44 4:22
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 13:27 +0:46 4:22
6 Oskar Størmer Fossum IF 13:37 +0:56 4:26
7 Øyvind Wiggen Byåsen IL 13:45 +1:04 4:28
7 Stian Sundsvik Frol IL 13:45 +1:04 4:28
9 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 13:46 +1:05 4:29
10 Peter Nordbrøden Halden SK 13:51 +1:10 4:30
11 Ole Kostøl Kristiansand OK 13:59 +1:18 4:33
12 Aksel Madslien Nydalens SK 14:09 +1:28 4:36
13 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 14:24 +1:43 4:41
14 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 17:37 +4:56 5:44

H19-20 Heat 2

3 050 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 12:42 4:09
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:55 +0:13 4:14
3 Audun Heimdal Konnerud IL 12:58 +0:16 4:15
4 Karl Fremstad Halden SK 13:05 +0:23 4:17
5 Henrik Eijsink Nydalens SK 13:07 +0:25 4:18
6 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 13:13 +0:31 4:20
7 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 13:35 +0:53 4:27
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 13:50 +1:08 4:32
9 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 13:52 +1:10 4:32
10 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 13:56 +1:14 4:34
11 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 14:09 +1:27 4:38
12 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 14:34 +1:52 4:46

H21 Heat 1

3 530 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bojan Blumenstein Nydalens SK 13:37 3:51
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:39 +0:02 3:52
3 Tim Robertson Fossum IF 13:44 +0:07 3:53
4 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 13:48 +0:11 3:54
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:49 +0:12 3:54
6 Jonas Klausen Espedal NTNUI 13:55 +0:18 3:56
7 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 14:02 +0:25 3:58
8 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 14:04 +0:27 3:59
9 Vegard Danielsen Kristiansand OK 14:10 +0:33 4:00
10 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:11 +0:34 4:01
11 Paul Sirum Frol IL 14:24 +0:47 4:04
12 Per Melander Often NTNUI 14:31 +0:54 4:06
13 Sindre Sandven Fossum IF 14:36 +0:59 4:08
14 Oskar Røen Varegg Fleridrett 15:00 +1:23 4:14
15 Morten Jarvis Westergård Halden SK 15:06 +1:29 4:16
16 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 15:28 +1:51 4:22
17 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 15:37 +2:00 4:25
18 Per Wiréhn Asker Skiklubb 16:30 +2:53 4:40
19 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 17:01 +3:24 4:49
20 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 17:04 +3:27 4:50
21 Stian Solheim Fana IL 17:54 +4:17 5:04

H21 Heat 2

3 490 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:59 4:00
2 Sindre Johannessen Freidig 14:13 +0:14 4:04
2 Simen Aamodt NTNUI 14:13 +0:14 4:04
4 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 14:33 +0:34 4:10
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:34 +0:35 4:10
6 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 14:36 +0:37 4:11
7 Borger Melsom Fossum IF 14:42 +0:43 4:12
8 Mathias Nipen IL Tyrving 15:03 +1:04 4:18
9 Anders Felde Olaussen Halden SK 15:18 +1:19 4:23
10 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 15:24 +1:25 4:24
11 Trygve Buanes TIF Viking 15:28 +1:29 4:25
12 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:32 +1:33 4:27
13 Øyvind Watterdal Hadeland OL 15:45 +1:46 4:30
14 Simen Bordal Fossum IF 15:54 +1:55 4:33
15 Rune Nygaard IL Gular 16:13 +2:14 4:38
16 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 16:38 +2:39 4:45
17 Tomas Eidsmo Freidig 16:46 +2:47 4:48
Carl Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert
Eirik Bjørkevoll Odda OL diskvalifisert
Erlend Gjestemoen Bergens TF diskvalifisert
Bjørn Lundanes NTNUI diskvalifisert

H21 Heat 3

3 420 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 13:34 3:58
2 Emil Wingstedt Halden SK 13:45 +0:11 4:01
3 Andreas Rüedlinger Halden SK 13:58 +0:24 4:05
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:08 +0:34 4:07
5 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 14:10 +0:36 4:08
6 Matthew Speake Lillomarka OL 14:14 +0:40 4:09
7 Anders Vister Nydalens SK 14:18 +0:44 4:10
8 Håvard Haga Nydalens SK 14:25 +0:51 4:12
9 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 14:31 +0:57 4:14
10 Mattis Holt Freidig 14:35 +1:01 4:15
11 Andreas Høye Fredrikstad SK 14:40 +1:06 4:17
12 Andreas G. Polden Gneist, IL 15:28 +1:54 4:31
13 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:33 +1:59 4:32
14 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:47 +2:13 4:36
15 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 15:58 +2:24 4:40
16 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 16:04 +2:30 4:41
17 Thore Kornmo Porsgrunn OL 17:07 +3:33 5:00
18 Bjørn Hølleland Fana IL 19:01 +5:27 5:33
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Thomas Åsheim Storsteinnes IL diskvalifisert
Morten Bjerga Sundli Ganddal IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor