Offisiell resultatliste for Sørløpene Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 5 september 2015

N-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tina Booth Kristiansand OK 19:32
2 Selma White Søgne og Songdalen OK 27:44 +8:12
3 Jonas Henriksen Søgne og Songdalen OK 27:54 +8:22
4 Tori Rosendahl IL Vindbjart 36:15 +16:43

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Stødle Kristiansand OK 34:44
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 43:27 +8:43

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Ekeland Oddersjaa SSK 26:43

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Malin Hauge Hisøy OK 21:56
2 Silje Kregnes Kristiansand OK 28:20 +6:24
3 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 28:54 +6:58

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inga Stødle Kristiansand OK 1:11:19
Kristin Mestad Torridal IL diskvalifisert

D 17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Ribe Søgne og Songdalen OK 42:34
2 Heidi Fidje Andersen OK Sør 43:00 +0:26

D 17-B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vibeke Vold Sunde Søgne og Songdalen OK 38:45
2 Mette Heddeland Kristiansand OK 40:50 +2:05
3 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 42:46 +4:01
4 Hanne Hermansen Kristiansand OK 1:02:32 +23:47

D 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åse Aud Nyhus Birkenes IL 1:34:13

D 17-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andrea Drangsholt Torridal IL 1:09:39

D 21-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Andersen Konnerud IL 39:20
2 Silje Hauge Hisøy OK 43:33 +4:13
3 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 45:00 +5:40
4 Christina White Søgne og Songdalen OK 53:41 +14:21

D 35-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Reiersen Jensen Birkenes IL 45:07
2 Marianne Hauge Hisøy OK 52:12 +7:05

D 45-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Hald Kristiansand OK 40:51

D 55-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bente Mestad Torridal IL 36:57
2 Mette Mestad Torridal IL 47:18 +10:21
3 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 1:03:07 +26:10
4 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 1:12:45 +35:48

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 55:37

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 58:59

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Bøbel Imås 40:59

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gudveig Jørunland OK Sør 1:19:28

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Fidje Andersen OK Sør 1:08:24

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 David Runde Kristiansand OK 17:25
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 26:32 +9:07
3 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 27:55 +10:30
4 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 30:52 +13:27
5 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 32:00 +14:35
6 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 37:39 +20:14
7 Erlend Fidje Andersen OK Sør 47:33 +30:08
Mardon Rødli Birkenes IL diskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guttorm Rosendahl IL Vindbjart 46:31

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 51:01
2 Olaf Rosendahl IL Vindbjart 1:10:37 +19:36
Anund Nyhus Birkenes IL diskvalifisert

H 17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 34:17
2 Morten Coward OK Sør 34:37 +0:20
3 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 42:32 +8:15
4 Tor Svein Langås Oddersjaa SSK 44:52 +10:35
Anders Bjørnholmen Øvensen Kristiansand OK diskvalifisert

H 17-20

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 38:03
2 Morten Jørgensen Kristiansand OK 38:17 +0:14
3 Kristian Nyhus Kristiansand OK 41:37 +3:34
4 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 41:42 +3:39
5 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 47:37 +9:34
6 John Runde Kristiansand OK 52:38 +14:35

H 21-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 35:58
2 Vegard Danielsen Kristiansand OK 36:53 +0:55
3 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 37:23 +1:25
4 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 41:24 +5:26
5 Sjur Hovi Kristiansand OK 41:37 +5:39

H 35-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 45:15

H 45-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Bujordet Kristiansand OK 28:33
2 Ola Sløgedal Marnardal IL 29:01 +0:28
3 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 33:29 +4:56
4 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 36:41 +8:08
5 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 38:34 +10:01
6 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 39:22 +10:49
7 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 46:31 +17:58
8 Ove Kjetså Otra IL 49:43 +21:10
9 Asle Kregnes Kristiansand OK 55:43 +27:10
10 Guttorm Nyhus Birkenes IL 1:06:59 +38:26
11 Inge Hauge Hisøy OK 1:24:32 +55:59

H 55-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 28:33
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 34:20 +5:47
3 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 39:39 +11:06
4 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 42:55 +14:22
5 Bjørn Reinhartsen Kristiansand OK 47:46 +19:13
Rune Kittelsen Kristiansand OK diskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Moe Kristiansand OK 28:22
2 Stein Coward OK Sør 32:55 +4:33
3 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 33:51 +5:29
4 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 47:08 +18:46

H 65-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Løland Birkenes IL 34:24
2 Widar Taxth Løland IL Express 39:14 +4:50
3 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 50:43 +16:19

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Skjæveland Ganddal IL 30:52
2 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 34:17 +3:25
3 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 38:47 +7:55
Bjørn Syvertsen IL Vindbjart diskvalifisert

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Jørunland OK Sør 44:42
2 Arild Telstø IL Vindbjart 45:39 +0:57
3 Peter Rosendahl IL Vindbjart 50:24 +5:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017