Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex/NØ karusell, løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex/NØ karusell, løp 5
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: tirsdag 19 august 2014

N-åpen kort

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Charlotte Bakke Folldal IF 19:50
Vemund Bjørkeng Folldal IF 22:52
Ingrid N. Brendryen Folldal IF 28:35
Ole Einar Brendryen Folldal IF 21:51
Sondre Husom Folldal IF 35:32
Sunniva Husom Folldal IF 19:22
Brage Husum Folldal IF 34:47
Markus Kjønsberg Folldal IF 22:54
Ingvild Brustad Lileeng Folldal IF 33:00
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 24:06
Jørgen Røhjell Folldal IF 16:54
Emilie Schärer Kvikne IL 20:02
Celine Bakke Folldal IF diskvalifisert
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF ikke startet

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 37:01

D 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jorun Bækken Os IL 25:31
2 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 29:43 +4:12
3 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 30:06 +4:35
4 Inga Sandvold Tynset IF 31:13 +5:42
5 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 33:26 +7:55

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 31:08

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guri Sandvold Tynset IF 33:48
2 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 37:50 +4:02
3 Gina Nygård Tynset IF 58:23 +24:35

D 17-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari jensen Aas Os IL 46:24
2 Idun Bækken Os IL 50:55 +4:31
3 Andrea Myre Johaug Os IL 1:45:42 +59:18
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK ikke startet

H -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sivert Husom Folldal IF 23:34
Lukas Kort Os IL 14:04
Truls Lunåsmo Tynset IF 21:14
Vebjørn Røhjell Folldal IF 19:07

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 26:49
2 Hallstein Bondhus Often Tynset IF 30:55 +4:06
Asgeir Espeland Tynset IF ikke startet

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Benjamin Buvik Folldal IF 22:05

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 24:49
2 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 25:28 +0:39

H 17-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 49:03
2 Anders Rønning Nord-Østerdal OK 56:15 +7:12

N-åpen lang N/C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 36:06
2 Martin Øyen Tørraasen Folldal IF 42:54 +6:48
Elisabeth Espeland Tynset IF ikke startet

D 4 km A

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 52:08
2 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:10:51 +18:43
Anne Mette Grøtli Kvikne IL ikke startet
Britt Vangen Sandvold Tynset IF ikke startet

H 4 km A

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Gullikstad Røros IL 35:58
2 Leif Røhjell Byåsen IL 46:07 +10:09
3 Sigbjørn Nygård Tynset IF 46:24 +10:26
4 Asmund Pedersen Alvdal IL 47:16 +11:18
5 Lars Buttingsrud Vingelen IL 59:18 +23:20
6 Hans Sletten Folldal IF 1:48:10 +1:12:12

H 6 km A

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Svergja Kvikne IL 44:29
2 John Svergja Kvikne IL 46:12 +1:43
3 Gerard Kort Os IL 1:11:02 +26:33
Magnar Often Tynset IF ikke startet

D 3,5 km A/B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 48:02
2 Dagrunn Urseth Vingelen IL 1:05:03 +17:01
3 Anne Mette Normann Tronsli Tynset IF 1:12:16 +24:14

H 3,5 km A/B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Conrad Schärer Kvikne IL 42:35
2 Tor Østvang Os IL 43:12 +0:37
3 Reidar Mylius Ålen IL 50:19 +7:44
4 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 50:56 +8:21
5 Oddvar Erlien Vingelen IL 59:05 +16:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor