Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drømmemila, Raumarkarusellen løp nr. 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drømmemila, Raumarkarusellen løp nr. 5
Arrangørorganisasjoner: Eidsvoll OL / Raumar Orientering
Dato: onsdag 18 juni 2014

Herrer

2 070 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Aas Eidsvoll OL 12:54 6:13
2 Arne Saxhaug Raumar Orientering 14:52 +1:58 7:10
3 Knut Saxhaug Eidsvoll OL 15:01 +2:07 7:15
4 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 16:04 +3:10 7:45
5 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 16:34 +3:40 8:00
6 Geir Johan Andersen Eidsvoll OL 16:56 +4:02 8:10
7 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:00 +4:06 8:12
8 Morten Tangen Hamar OK 17:09 +4:15 8:17
9 Ottar Larssen Ullensaker OL 17:34 +4:40 8:29
10 Terje Bråten Raumar Orientering 17:57 +5:03 8:40
11 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 18:44 +5:50 9:02
12 Tom Eidsether Eidsvoll OL 18:54 +6:00 9:07
13 John Thomas Petersen Nittedal OL 19:19 +6:25 9:19
14 Tor Strand Raumar Orientering 19:23 +6:29 9:21
15 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 20:54 +8:00 10:05
16 Kasper Sørberg Frogner IL 21:41 +8:47 10:28
17 Odd Gundersen Eidsvoll OL 22:34 +9:40 10:54
18 Simen Saxhaug Eidsvoll OL 23:20 +10:26 11:16
19 Jan Sveen Ullensaker OL 23:56 +11:02 11:33
20 Gunnar Fosstveit Ullensaker OL 24:01 +11:07 11:36
21 Andreas Sedin Ullensaker OL 24:06 +11:12 11:38
22 John Retterås Eidsvoll OL 24:26 +11:32 11:48
23 Henning Husmo Ullensaker OL 24:31 +11:37 11:50
24 Jon Erik Johnsen Eidsvoll OL 25:21 +12:27 12:14
25 Webjørn Svendsen Ullensaker OL 28:19 +15:25 13:40
26 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 29:38 +16:44 14:18
27 Haavard Gundersen Eidsvoll OL 29:54 +17:00 14:26
28 Christoffer Sletten Ullensaker OL 33:07 +20:13 15:59
29 Ivar Monsrud Nes OL 33:18 +20:24 16:05
30 Andreas Kastel Gjerdrum OL 35:38 +22:44 17:12
31 Ove Werner Eidsvoll OL 36:33 +23:39 17:39
32 Lars Risebrobakken Ullensaker OL 40:35 +27:41 19:36
33 Erlend Bogstad NOTEAM 42:53 +29:59 20:42
34 Thore Onarheim Svendsen Ullensaker OL 42:54 +30:00 20:43
35 Trygve-Erling Gjeldset Gjerdrum OL 55:21 +42:27 26:44
Terje Antonsen Eidsvoll OL diskvalifisert
Knut Engen Raumar Orientering diskvalifisert
Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL diskvalifisert
Anders Horvei Frogner IL diskvalifisert
Trond Erik Hovind Ullensaker OL diskvalifisert
Herman Sedin Ullensaker OL diskvalifisert
Per Sørberg Gjerdrum OL diskvalifisert
Stian Sørlie Gjerdrum OL diskvalifisert
Eirik Rustad Raumar Orientering ikke startet

Damer

2 070 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:56 8:10
2 Mari Hernandez Toten Troll 18:10 +1:14 8:46
3 Linda Engen Raumar Orientering 20:52 +3:56 10:04
4 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 21:23 +4:27 10:19
5 Anne-Grete Austad Ullensaker OL 21:35 +4:39 10:25
6 Trine Ruud Bråten Ullensaker OL 21:40 +4:44 10:28
7 Heidi Gabrielsen Hurdal OL 24:38 +7:42 11:54
8 Stine Austad Ullensaker OL 25:08 +8:12 12:08
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 25:42 +8:46 12:24
10 Linda Fredh Hamar OK 26:40 +9:44 12:52
11 Thea Sørberg Frogner IL 27:06 +10:10 13:05
12 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 27:09 +10:13 13:06
13 Nanna Bergan Frogner IL 29:34 +12:38 14:17
14 Thea Fagerhaug Gjerdrum OL 29:51 +12:55 14:25
15 Anna L. Couther Eidsvoll OL 29:59 +13:03 14:29
16 Hanne Sørby Ullensaker OL 30:11 +13:15 14:34
17 Toril Berg-Domås Kolbotn og Skimt OL 30:55 +13:59 14:56
18 Kari K. Hovind Ullensaker OL 38:15 +21:19 18:28
19 Bente Aarhus Nes OL 39:31 +22:35 19:05
20 Marianne Risebrobakken Ullensaker OL 40:32 +23:36 19:34
21 Sandra Karlsen Raumar Orientering 45:58 +29:02 22:12
22 Johanne Heggelund Gjerdrum OL 46:00 +29:04 22:13
23 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 49:36 +32:40 23:57
24 Helene Strand Eidsvoll OL 49:44 +32:48 24:01
Ida Engen Raumar Orientering ikke startet

Rekrutt

650 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kornelijus Amatis Frogner IL 9:03 13:55
0 Marius Arnesen Gjerdrum OL 9:06 +0:03 14:00
0 Erlend Bogstad Ullensaker OL 6:05 9:21
0 Henny Børke Frogner IL 1:00:00 +50:57 1:32:18
0 Thea Flatås Gjerdrum OL 7:14 11:07
0 Brage Fosstvedt Ullensaker OL 14:00 +4:57 21:32
0 Erle Fosstveit Raumar Orientering 16:17 +7:14 25:03
0 Evelina Hoppa Gjerdrum OL 15:23 +6:20 23:40
0 Kaius Hoppa Gjerdrum OL 10:20 +1:17 15:53
0 Hannah Kastel Gjerdrum OL 9:33 +0:30 14:41
0 Svend Åge Kristensen Frogner IL 9:07 +0:04 14:01
0 Alvin Andersen Maribo Eidsvoll OL 8:13 12:38
0 Eirill Johanne Andersen Maribo Eidsvoll OL 11:31 +2:28 17:43
0 Herman Moer Gjerdrum OL 5:24 8:18
0 Julie Moer Raumar Orientering 7:26 11:26
0 Ivar R. Saxhaug Ullensaker OL 10:22 +1:19 15:56
0 Alexander Sletter Gjerdrum OL 21:53 +12:50 33:40
0 Thore Onarheim Svendsen Ullensaker OL 6:03 9:18
0 Nora Sørberg Gjerdrum OL 8:08 12:30
0 Inga Sørlie Gjerdrum OL 13:30 +4:27 20:46
Audun Børke Raumar Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor