Offisiell resultatliste for Foll-O-karusell #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusell #3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 11 juni 2014

D 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Noor Dirro Måren OK 18:07
2 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 19:08 +1:01
3 Tuva H. Ophus Måren OK 29:22 +11:15
4 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 29:59 +11:52

D-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Malin Gjetanger Måren OK 30:49
Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 19:21
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 18:14
Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 14:46
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 15:19 +0:33
3 Linn Mei Waaler Måren OK 16:27 +1:41
4 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 17:30 +2:44
5 Carmen Dirro Måren OK 31:34 +16:48

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 16:55

D 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Britt Ingunn Nydal NTNUI 20:47
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 23:39 +2:52
3 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 29:54 +9:07
4 Andrea Jødal Kristiansand OK 30:58 +10:11
Ingrid Holm Oppsal Orientering diskvalifisert

D 40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 17:41
2 Jenni Byvald Klubbløs 34:04 +16:23
Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 19:25
2 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 20:36 +1:11
3 Mona Strand Måren OK 24:27 +5:02
4 Grete Berntsen Måren OK 28:00 +8:35
5 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 32:53 +13:28

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Halck Måren OK 35:32
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 39:16 +3:44
3 Anne Kaasa Driv IL 47:56 +12:24
Jessica Kathle Måren OK diskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Bøhlerengen Måren OK 21:09

H 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 9:17
2 Jonas Krogh Oppsal Orientering 13:47 +4:30
3 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 18:01 +8:44
Andreas Gjetanger Måren OK diskvalifisert

H-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 22:07
Frode Hymer Ås-NMBU Orientering 14:39
Odin Hymer Ås-NMBU Orientering 15:39
Even Wollebekk Ås-NMBU Orientering 25:38

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Moen Måren OK 17:33
2 Lukas Bjelde Måren OK 18:24 +0:51

H 13-16N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aran Andersson Måren OK 16:42
2 Adrian Håvelsrud Kolbotn og Skimt OL 25:48 +9:06
3 Håkon Andre Ulven Kolbotn og Skimt OL 25:50 +9:08

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 23:02
2 Olav Torgersen Bækkelagets SK 24:57 +1:55
3 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 35:04 +12:02

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 23:18
2 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 24:56 +1:38
3 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 25:50 +2:32
4 Gard Martin Jonsson Bækkelagets SK 28:49 +5:31
5 Arturs Putnins Ås-NMBU Orientering 35:05 +11:47
6 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 37:42 +14:24
7 Tim L Berg Kristiansand OK 43:54 +20:36
8 Jon Aaby Kolbotn og Skimt OL 47:19 +24:01
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Bjerknes Måren OK 21:31
2 Pål Winsents Måren OK 23:27 +1:56

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Fredriksen Hauketo IF 16:35
2 Per Erik Østlie Driv IL 17:58 +1:23
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 19:42 +3:07
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 19:48 +3:13
5 Knut Vidar Johansen Måren OK 20:07 +3:32
6 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 20:21 +3:46
7 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 22:22 +5:47
8 Trond Wettergreen Driv IL 27:07 +10:32

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Jahr Driv IL 31:49
2 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 36:09 +4:20
Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

Åpen B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 14:57
2 Jon Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 16:40 +1:43
3 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 18:07 +3:10
4 Jon Strøm Hauketo IF 18:30 +3:33
5 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 20:51 +5:54
6 Anne Nydal Asker Skiklubb 23:04 +8:07
Kjetil Jacobsen Hamar OK ikke startet

Åpen C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 17:52
2 Amanda Lie Bækkelagets SK 19:31 +1:39

H 50-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 22:22
2 Arve Opheim Måren OK 22:44 +0:22
3 Ove Martinsen Hauketo IF 23:31 +1:09
4 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 23:57 +1:35
5 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 24:34 +2:12
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 27:19 +4:57
7 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 27:41 +5:19
8 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 29:03 +6:41
9 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 30:17 +7:55
10 Morten Karlsen Måren OK 30:41 +8:19
11 Roger Mostue Oppsal Orientering 36:57 +14:35
12 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 38:54 +16:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor