Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap)
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 16 august 2014

D17-18E

5 490 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 43:10 7:51
2 Frida Sæther Freidig 45:38 +2:28 8:18
3 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 45:47 +2:37 8:20
4 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 48:03 +4:53 8:45
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 49:44 +6:34 9:03
6 Julie Hjortland Larvik OK 49:51 +6:41 9:04
7 Anine Ahlsand Nydalens SK 50:00 +6:50 9:06
8 Evine Westli Andersen Løten o-lag 50:44 +7:34 9:14
9 Siri Moholth Kongsberg OL 51:06 +7:56 9:18
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 51:14 +8:04 9:19
11 Emma Arnesen Byåsen IL 51:27 +8:17 9:22
12 Åshild Kolstad Mo OK 51:56 +8:46 9:27
13 Kristin Brekke Lillomarka OL 52:34 +9:24 9:34
14 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 53:12 +10:02 9:41
15 Nanna Norderud IL Tyrving 55:14 +12:04 10:03
16 Tonje Vassend Porsgrunn OL 55:37 +12:27 10:07
17 Gina Mølnvik Freidig 56:54 +13:44 10:21
18 Maren Grande Verdal OK 58:05 +14:55 10:34
19 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 59:34 +16:24 10:51
20 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:00:18 +17:08 10:59
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:01:31 +18:21 11:12
22 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:05:31 +22:21 11:56
23 Dorte Narum Hamar OK 1:05:59 +22:49 12:01
24 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 1:07:01 +23:51 12:12
25 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 1:08:04 +24:54 12:23
26 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 1:08:08 +24:58 12:24
27 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:30 +25:20 12:28
28 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:09:32 +26:22 12:39
29 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:09:56 +26:46 12:44
30 Ane Svegård Bye Byåsen IL 1:15:10 +32:00 13:41
31 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:15:31 +32:21 13:45
32 Marie Dale Steinkjer OK 1:21:39 +38:29 14:52
33 Julia Plaian Asker Skiklubb 1:24:37 +41:27 15:24
34 Andrea Myre Johaug Os IL 2:02:24 +1:19:14 22:17
Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering brutt
Karen Bjergaard Nydalens SK ikke startet

D19-20E

6 450 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 49:28 7:40
2 Karen Oline Kolstad Freidig 50:31 +1:03 7:49
3 Synnøve Bråten Vegårshei IL 52:52 +3:24 8:11
4 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 54:11 +4:43 8:24
5 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 56:29 +7:01 8:45
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 57:19 +7:51 8:53
7 Siri Kollerud Lillomarka OL 58:19 +8:51 9:02
8 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 58:32 +9:04 9:04
9 Line Sundsvik Frol IL 1:00:26 +10:58 9:22
10 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:00:29 +11:01 9:22
11 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:01:34 +12:06 9:32
12 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:05:53 +16:25 10:12
13 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:07:46 +18:18 10:30
14 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 1:08:42 +19:14 10:39
15 Gry Granstedt Halden SK 1:10:10 +20:42 10:52
16 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:10:28 +21:00 10:55
17 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 1:30:37 +41:09 14:02
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK brutt

D21E

8 620 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Sandstad Freidig 1:03:39 7:23
2 Marte Narum Konnerud IL 1:05:13 +1:34 7:33
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:08:45 +5:06 7:58
4 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:09:37 +5:58 8:04
5 Ida Lindkvist Leksands OK 1:11:54 +8:15 8:20
6 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:12:13 +8:34 8:22
7 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:13:25 +9:46 8:31
8 Marta Ulvensøen NTNUI 1:13:37 +9:58 8:32
9 Anna Ulvensøen NTNUI 1:17:12 +13:33 8:57
10 Mari Angell-Petersen Freidig 1:20:12 +16:33 9:18
11 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:22:43 +19:04 9:35
12 Kristin Åstebøl Byåsen IL 1:27:25 +23:46 10:08
13 Sara Profors Frol IL 1:29:39 +26:00 10:24
14 Guro Heimstad Kleiven NTNUI 1:38:13 +34:34 11:23
15 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:40:42 +37:03 11:40
16 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 1:45:34 +41:55 12:14
17 Katharina Rogstad NTNUI 1:48:46 +45:07 12:37
Jenny Persson Byåsen IL brutt
Marianne Dæhli NTNUI brutt
Kari Svingheim Frol IL brutt
Mari Fasting Halden SK ikke startet
Audhild Bakken Rognstad NTNUI ikke startet
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK ikke startet

H17-18E

8 320 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 54:11 6:30
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 54:13 +0:02 6:30
3 Stian Sundsvik Frol IL 54:30 +0:19 6:33
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 55:17 +1:06 6:38
5 Karl Fremstad Kongsberg OL 56:22 +2:11 6:46
6 Oskar Størmer Fossum IF 57:51 +3:40 6:57
7 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 58:19 +4:08 7:00
8 Knut Aasheim Oppsal Orientering 58:30 +4:19 7:01
9 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 59:25 +5:14 7:08
10 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 59:31 +5:20 7:09
11 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 1:00:15 +6:04 7:14
12 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:00:24 +6:13 7:15
13 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:00:41 +6:30 7:17
14 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:01:35 +7:24 7:24
15 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:28 +8:17 7:30
16 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 1:02:32 +8:21 7:30
17 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:02:45 +8:34 7:32
18 Sigurd Melsom Fossum IF 1:03:45 +9:34 7:39
19 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:04:46 +10:35 7:47
20 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:06:25 +12:14 7:58
20 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:06:25 +12:14 7:58
22 Brage Jørum Byåsen IL 1:06:43 +12:32 8:01
23 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 1:06:47 +12:36 8:01
24 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 1:07:24 +13:13 8:06
25 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:07:48 +13:37 8:08
26 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:08:36 +14:25 8:14
27 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 1:08:45 +14:34 8:15
28 Vegard Rønning Huber Hamar OK 1:09:15 +15:04 8:19
29 Magnus Wølneberg IL Tyrving 1:09:28 +15:17 8:20
30 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:12:01 +17:50 8:39
31 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:13:19 +19:08 8:48
32 Even Lindstad Børresen Hamar OK 1:13:34 +19:23 8:50
33 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:14:45 +20:34 8:59
34 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:14:54 +20:43 9:00
35 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 1:15:29 +21:18 9:04
36 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 1:17:23 +23:12 9:18
37 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:20:29 +26:18 9:40
38 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:21:07 +26:56 9:44
39 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:21:42 +27:31 9:49
40 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 1:21:46 +27:35 9:49
41 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 1:28:47 +34:36 10:40
42 Asbjørn Midtbø Wing OK 1:30:16 +36:05 10:50
43 Henrik Olav Aandstad Indre Østfold OK 1:34:46 +40:35 11:23
Nils Ola Kvam Freidig brutt
Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF ikke startet
Ole Kostøl Kristiansand OK ikke startet
Elias T. Mølnvik Fossum IF ikke startet

H19-20E

10 230 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:07:28 6:35
2 Jonas Ressem Frol IL 1:10:30 +3:02 6:53
3 Sven Hellmüller Fossum IF 1:10:47 +3:19 6:55
4 Paul Sirum Frol IL 1:10:49 +3:21 6:55
5 Borger Melsom Fossum IF 1:11:59 +4:31 7:02
6 Mathias Drage Kongsberg OL 1:12:02 +4:34 7:02
7 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:12:24 +4:56 7:04
8 Eivind Høydal Nydalens SK 1:12:43 +5:15 7:06
9 Markus Holter Halden SK 1:13:29 +6:01 7:10
10 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:14:47 +7:19 7:18
11 Jon Nilsen Kristiansand OK 1:14:48 +7:20 7:18
12 Vegard Ressem Frol IL 1:17:03 +9:35 7:31
13 Simen Bordal Ringsaker OK 1:17:26 +9:58 7:34
14 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:18:15 +10:47 7:38
15 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:19:35 +12:07 7:46
16 Ola Keiserås IL Leik 1:24:06 +16:38 8:13
17 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:28:03 +20:35 8:36
18 Jørgen Sæternes Ulvang Sandnes IL (Finnmark) 1:32:14 +24:46 9:00
19 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:39:01 +31:33 9:40
Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Håvard Myhre Kongsberg OL brutt
Mattis Holt Freidig brutt
Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK ikke startet
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK ikke startet
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Sindre Sandven Kongsberg OL ikke startet
Magne Jutulstad NTNUI ikke startet
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI ikke startet
Andreas Sølberg OL Trollelg ikke startet

H21E

14 800 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:30:43 6:07
2 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:31:44 +1:01 6:11
3 Ivar Lundanes Emblem IL 1:33:01 +2:18 6:17
4 Olav Lundanes Halden SK 1:34:59 +4:16 6:25
5 Espen Fiskum Halden SK 1:35:42 +4:59 6:27
6 Martin Vister Frol IL 1:36:38 +5:55 6:31
7 Matthew Speake Lillomarka OL 1:37:33 +6:50 6:35
8 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:39:49 +9:06 6:44
9 Dag Lofthus NTNUI 1:39:55 +9:12 6:45
10 Isak Bergset NTNUI 1:40:04 +9:21 6:45
11 Anders Vister Raumar Orientering 1:40:24 +9:41 6:47
12 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:41:10 +10:27 6:50
13 Øyvind Enger NTNUI 1:41:17 +10:34 6:50
14 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:43:21 +12:38 6:58
15 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 1:44:05 +13:22 7:01
16 Torkil Eide Solstad NTNUI 1:44:23 +13:40 7:03
17 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:45:37 +14:54 7:08
18 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:46:07 +15:24 7:10
19 Ola Berger Byåsen IL 1:46:45 +16:02 7:12
20 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:46:52 +16:09 7:13
21 Espen Sundsvik Frol IL 1:48:55 +18:12 7:21
22 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:49:46 +19:03 7:25
23 Lars Hol Moholdt Wing OK 1:51:59 +21:16 7:33
24 Sverre Turter Sandvold NTNUI 1:52:33 +21:50 7:36
25 Trygve Olsen NTNUI 1:52:41 +21:58 7:36
25 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1:52:41 +21:58 7:36
27 Mikkel Sørensen NTNUI 1:59:18 +28:35 8:03
28 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 2:00:01 +29:18 8:06
29 Gisle Holberg Ok Skøynar 2:02:18 +31:35 8:15
30 Roar Skulbørstad OL Trollelg 2:02:57 +32:14 8:18
31 Terje Maroni Byåsen IL 2:03:15 +32:32 8:19
32 Harald Kalager NTNUI 2:04:24 +33:41 8:24
33 Tommy Schmid OL Trollelg 2:15:45 +45:02 9:10
34 Snorre Hansen Byåsen IL 2:19:57 +49:14 9:27
35 Even Nyhus NTNUI 2:25:36 +54:53 9:50
36 Øivind Thorvald Due Trier Oslostudentenes IK 2:35:08 +1:04:25 10:28
37 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 2:42:36 +1:11:53 10:59
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Adrian Opheim NTNUI diskvalifisert
Jørgen Fiskum Frol IL diskvalifisert
Carl Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert
Marius Øie Løten o-lag brutt
Einar Tommelstad Nydalens SK brutt
Frank Aasgård Wing OK brutt
Knut Sveinung Rekaa Freidig brutt
Bjørn Lundanes NTNUI ikke startet
Svein Inge Ydse Verdal OK ikke startet
Bård Smestad Wing OK ikke startet
Eirik Aal NTNUI ikke startet
Håvard Haga Raumar Orientering ikke startet
Per Wiréhn Byåsen IL ikke startet
Erlend Nydal NTNUI ikke startet
Eirik Kamstrup Hovind NTNUI ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018