Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: fredag 15 august 2014

D17-18E

2 690 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 15:14 5:39
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 16:05 +0:51 5:58
2 Frida Sæther Freidig 16:05 +0:51 5:58
4 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 16:21 +1:07 6:04
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 16:25 +1:11 6:06
6 Anine Ahlsand Nydalens SK 16:32 +1:18 6:08
7 Åshild Kolstad Mo OK 16:36 +1:22 6:10
8 Tonje Vassend Porsgrunn OL 16:37 +1:23 6:10
8 Emma Arnesen Byåsen IL 16:37 +1:23 6:10
10 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:50 +1:36 6:15
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 16:53 +1:39 6:16
12 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 17:21 +2:07 6:26
13 Siri Moholth Kongsberg OL 17:34 +2:20 6:31
14 Sigrid Bjørgen Hamar OK 17:41 +2:27 6:34
15 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 17:46 +2:32 6:36
16 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 18:00 +2:46 6:41
17 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 18:13 +2:59 6:46
18 Nanna Norderud IL Tyrving 18:28 +3:14 6:51
19 Maren Grande Verdal OK 18:29 +3:15 6:52
19 Kristin Brekke Lillomarka OL 18:29 +3:15 6:52
21 Dorte Narum Hamar OK 18:52 +3:38 7:00
22 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 19:05 +3:51 7:05
23 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 19:55 +4:41 7:24
24 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 19:58 +4:44 7:25
25 Ingvild Wang Lillomarka OL 20:00 +4:46 7:26
26 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 20:01 +4:47 7:26
27 Karen Bjergaard Nydalens SK 20:03 +4:49 7:27
28 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 20:16 +5:02 7:32
29 Kristine Klock Fleten Wing OK 20:35 +5:21 7:39
30 Julia Plaian Asker Skiklubb 20:41 +5:27 7:41
31 Marie Dale Steinkjer OK 20:56 +5:42 7:46
32 Kristine Ausen Porsgrunn OL 21:36 +6:22 8:01
33 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 23:11 +7:57 8:37
34 Ane Svegård Bye Byåsen IL 23:25 +8:11 8:42
35 Andrea Myre Johaug Os IL 30:47 +15:33 11:26
Julie Hjortland Larvik OK ikke startet

D19-20E

2 690 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:57 5:33
2 Mathilde Rundhaug Frol IL 15:12 +0:15 5:39
3 Karen Oline Kolstad Freidig 15:42 +0:45 5:50
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 15:51 +0:54 5:53
5 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 16:02 +1:05 5:57
6 Synnøve Bråten Vegårshei IL 16:14 +1:17 6:02
7 Siri Kollerud Lillomarka OL 16:16 +1:19 6:02
8 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 16:53 +1:56 6:16
9 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 17:32 +2:35 6:31
10 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 17:53 +2:56 6:38
11 Gry Granstedt Halden SK 18:04 +3:07 6:42
12 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:15 +3:18 6:47
13 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:39 +3:42 6:55
14 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 19:58 +5:01 7:25
15 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 21:11 +6:14 7:52
16 Line Sundsvik Frol IL 22:22 +7:25 8:18
17 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 22:28 +7:31 8:21
Sigrid Alexandersen Fossum IF ikke startet
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet

D21E

2 860 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 15:55 5:33
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:21 +0:26 5:43
3 Hanne Sandstad Freidig 16:24 +0:29 5:44
4 Kristine Fjeldbo NTNUI 16:37 +0:42 5:48
5 Marte Narum Konnerud IL 16:42 +0:47 5:50
6 Britt Ingunn Nydal NTNUI 16:56 +1:01 5:55
7 Anna Ulvensøen NTNUI 17:10 +1:15 6:00
8 Maren Jansson Haverstad NTNUI 17:19 +1:24 6:03
9 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 17:27 +1:32 6:06
10 Marta Ulvensøen NTNUI 17:33 +1:38 6:08
11 Sara Profors Frol IL 17:52 +1:57 6:14
12 Elin-Kristin Hem NTNUI 17:56 +2:01 6:16
13 Silje Uhlen Maurset NTNUI 18:06 +2:11 6:19
14 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 18:21 +2:26 6:24
15 Mari Angell-Petersen Freidig 18:49 +2:54 6:34
16 Marianne Dæhli NTNUI 19:07 +3:12 6:41
17 Kine Sofie Sandstad Frol IL 19:09 +3:14 6:41
18 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 19:30 +3:35 6:49
19 Jenny Persson Byåsen IL 19:41 +3:46 6:52
20 Line Hovdenak Stenersen NTNUI 21:06 +5:11 7:22
21 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 22:38 +6:43 7:54
22 Katharina Rogstad NTNUI 24:10 +8:15 8:26
Kari Svingheim Frol IL diskvalifisert
Christine Turter Sandvold NTNUI ikke startet
Julie Størmer NTNUI ikke startet
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK ikke startet
Mari Fasting Halden SK ikke startet

H17-18E

2 940 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Størmer Fossum IF 14:05 4:47
2 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 14:12 +0:07 4:49
3 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 14:20 +0:15 4:52
4 Vegard Rønning Huber Hamar OK 14:23 +0:18 4:53
5 Karl Fremstad Kongsberg OL 14:25 +0:20 4:54
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:27 +0:22 4:54
7 Sverre Bang Støeng Hamar OK 14:31 +0:26 4:56
8 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 14:34 +0:29 4:57
9 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 14:44 +0:39 5:00
10 Audun Heimdal Konnerud IL 14:45 +0:40 5:01
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 14:46 +0:41 5:01
12 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:52 +0:47 5:03
13 Sigurd Melsom Fossum IF 14:56 +0:51 5:04
14 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 14:59 +0:54 5:05
15 Steinar Kollerud Lillomarka OL 15:02 +0:57 5:06
16 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 15:18 +1:13 5:12
16 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 15:18 +1:13 5:12
18 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 15:19 +1:14 5:12
19 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 15:26 +1:21 5:14
20 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 15:35 +1:30 5:18
21 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 15:51 +1:46 5:23
21 Johan Otto Munkeby Frol IL 15:51 +1:46 5:23
23 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 15:56 +1:51 5:25
23 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 15:56 +1:51 5:25
25 Even Lindstad Børresen Hamar OK 15:58 +1:53 5:25
26 Brage Jørum Byåsen IL 15:59 +1:54 5:26
27 Øyvind Wiggen Byåsen IL 16:08 +2:03 5:29
28 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:10 +2:05 5:29
29 Trygve Lægran Steinkjer OK 16:15 +2:10 5:31
30 Henrik Upsal Kristiansand OK 16:33 +2:28 5:37
31 Asbjørn Midtbø Wing OK 16:34 +2:29 5:38
32 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:36 +2:31 5:38
33 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 16:39 +2:34 5:39
34 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:46 +2:41 5:42
35 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 17:00 +2:55 5:46
36 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 17:18 +3:13 5:53
37 Johannes K. Midtbø Wing OK 17:43 +3:38 6:01
38 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 19:17 +5:12 6:33
39 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 19:50 +5:45 6:44
40 Nils Ola Kvam Freidig 20:26 +6:21 6:57
41 Martin Løvås OK Nidarøst 29:28 +15:23 10:01
Marius Landsem Melhus Steinkjer OK diskvalifisert
Ole Kostøl Kristiansand OK diskvalifisert
Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Stian Sundsvik Frol IL diskvalifisert
Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF ikke startet
Rein Helle Mårdalen Freidig ikke startet
Elias T. Mølnvik Fossum IF ikke startet

H19-20E

2 940 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 13:04 4:26
2 Mathias Drage Kongsberg OL 13:39 +0:35 4:38
3 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 13:43 +0:39 4:39
4 Sven Hellmüller Fossum IF 13:46 +0:42 4:40
5 Markus Holter Halden SK 13:50 +0:46 4:42
6 Sigur Heggedal Kongsberg OL 13:59 +0:55 4:45
7 Jonas Ressem Frol IL 14:10 +1:06 4:49
8 Paul Sirum Frol IL 14:16 +1:12 4:51
9 Borger Melsom Fossum IF 14:27 +1:23 4:54
10 Eivind Høydal Nydalens SK 14:40 +1:36 4:59
11 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 14:49 +1:45 5:02
12 Jon Nilsen Kristiansand OK 14:59 +1:55 5:05
13 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:01 +1:57 5:06
14 Vegard Ressem Frol IL 15:11 +2:07 5:09
15 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 15:21 +2:17 5:13
16 Jørgen Sæternes Ulvang Sandnes IL (Finnmark) 15:43 +2:39 5:20
17 Simen Bordal Ringsaker OK 15:58 +2:54 5:25
18 Ola Keiserås IL Leik 16:59 +3:55 5:46
19 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 17:12 +4:08 5:51
Håvard Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Mattis Holt Freidig diskvalifisert
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI diskvalifisert
Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK ikke startet
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK ikke startet
Morten Jørgensen Kristiansand OK ikke startet
Sindre Sandven Kongsberg OL ikke startet
Magne Jutulstad NTNUI ikke startet
Andreas Sølberg OL Trollelg ikke startet

H21E

3 130 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 14:25 4:36
2 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 14:30 +0:05 4:37
3 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:41 +0:16 4:41
4 Martin Vister Frol IL 14:44 +0:19 4:42
5 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 14:52 +0:27 4:44
5 Matthew Speake Lillomarka OL 14:52 +0:27 4:44
7 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:58 +0:33 4:46
8 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 15:13 +0:48 4:51
9 Hans Petter Mathisen NTNUI 15:37 +1:12 4:59
10 Isak Bergset NTNUI 15:58 +1:33 5:06
11 Ivar Lundanes Emblem IL 16:05 +1:40 5:08
11 Sindre Johannessen Freidig 16:05 +1:40 5:08
13 Lars Hol Moholdt Wing OK 16:06 +1:41 5:08
13 Dag Lofthus NTNUI 16:06 +1:41 5:08
15 Trygve Olsen NTNUI 16:09 +1:44 5:09
16 Espen Fiskum Halden SK 16:12 +1:47 5:10
17 Halvor Eid Nielsen NTNUI 16:36 +2:11 5:18
18 Gisle Holberg OK Skøynar 16:37 +2:12 5:18
18 Terje Maroni Byåsen IL 16:37 +2:12 5:18
20 Kjetil Okkenhaug NTNUI 16:49 +2:24 5:22
21 Sondre Sande Gullord NTNUI 16:58 +2:33 5:25
22 Øystein Haug Frol IL 17:04 +2:39 5:27
23 Harald Kalager NTNUI 17:10 +2:45 5:29
24 Einar Tommelstad Nydalens SK 17:11 +2:46 5:29
25 Jon Sivertsen Verdal OK 17:29 +3:04 5:35
26 Adrian Opheim NTNUI 17:38 +3:13 5:38
27 Jørgen Fiskum Frol IL 17:40 +3:15 5:38
28 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 18:01 +3:36 5:45
29 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 18:11 +3:46 5:48
30 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:12 +3:47 5:48
31 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 18:19 +3:54 5:51
32 Radim Hosek Ok Vyspely Jih Cech 18:25 +4:00 5:53
33 Erlend Nydal NTNUI 18:27 +4:02 5:53
34 Bjarte Ims Freidig 18:52 +4:27 6:01
35 Eirik Aal NTNUI 18:54 +4:29 6:02
36 Svein Inge Ydse Verdal OK 19:08 +4:43 6:06
37 Snorre Hansen Byåsen IL 19:11 +4:46 6:07
38 Frank Aasgård Wing OK 20:55 +6:30 6:40
39 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 22:00 +7:35 7:01
Ola Berger Byåsen IL diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Olav Lundanes Halden SK diskvalifisert
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert
Anders Vister Raumar Orientering diskvalifisert
Vegard Ruttenborg NTNUI diskvalifisert
Anders Nordberg Nydalens SK diskvalifisert
Per Melander Often NTNUI diskvalifisert
Håvard Haga Raumar Orientering ikke startet
Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL ikke startet
Per Wiréhn Byåsen IL ikke startet
Bjørn Lundanes NTNUI ikke startet
Eirik Kamstrup Hovind NTNUI ikke startet
Ulf Forseth Indgaard Frol IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor