Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 3 - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 3 - Finale
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: torsdag 1 mai 2014

D -10

1 210 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ida Høsøien Tynset IF 31:55 26:22
Eline Horten Jordet Vingelen IL 10:12 8:25
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 14:52 12:17
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 13:42 11:19
Guro Schjølberg Tynset IF 14:44 12:10
Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 16:43 13:48

D 11-12

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 14:59 8:33
2 Emma Tørhaug Brevad Kvikne IL 17:22 +2:23 9:55
3 Inga Skjevdal Røros IL 18:28 +3:29 10:33

D 13-14

1 750 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 13:08 7:30
2 Inga Sandvold Tynset IF 13:30 +0:22 7:42
3 Jorun Bækken Os IL 14:35 +1:27 8:20
4 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 15:34 +2:26 8:53
5 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 22:55 +9:47 13:05
Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert

D 15-16

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Sandvold Tynset IF 15:23 6:24
2 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 17:14 +1:51 7:10
3 Gina Nygård Tynset IF 17:42 +2:19 7:22
4 Kine Storås Tynset IF 20:28 +5:05 8:31
5 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 34:44 +19:21 14:28

D 17-

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Karin Langbekkhei Os IL 16:32 6:53
2 Idun Bækken Os IL 16:56 +0:24 7:03
3 Bente Horten Vingelen IL 21:33 +5:01 8:58
4 Mari jensen Aas Os IL 23:10 +6:38 9:39
5 Andrea Myre Johaug Os IL 24:32 +8:00 10:13
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK ikke startet

D 40-

2 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 15:57 6:38
2 Birgit Wikan Berg IL Nansen 18:25 +2:28 7:40
3 Sissel Bolstad Tynset IF 18:40 +2:43 7:46
4 Britt Laila Nilsgård Røros IL 21:24 +5:27 8:55
5 Kari Osmoen Os IL 22:04 +6:07 9:11
6 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 22:21 +6:24 9:18
7 Ragnhild Dåsnes Os IL 22:50 +6:53 9:30
Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert
Anne Mette Grøtli Kvikne IL diskvalifisert
Liv Meli IL Nansen diskvalifisert

H -10

1 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lars Horten Jordet Vingelen IL 15:08 12:30
Lukas Kort Os IL 22:02 18:12
Jørgen Langbekkhei Os IL diskvalifisert

H 11-12

1 750 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 12:29 7:08
2 Ola Galaaen Vingelen IL 14:44 +2:15 8:25
3 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 17:19 +4:50 9:53
4 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 18:28 +5:59 10:33
Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert
Vetle Bondhus Often Tynset IF diskvalifisert
Fredrik Storås Tynset IF diskvalifisert

H 13-14

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgeir Espeland Tynset IF 13:02 7:26
Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF diskvalifisert
Hallstein Bondhus Often Tynset IF diskvalifisert

H 15-16

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:40 4:51
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:44 +1:04 5:18
3 Thomas Kort Os IL 16:22 +4:42 6:49
4 Trygve Bondhus Often Tynset IF 16:57 +5:17 7:03

H 17-

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Aukrust Osmoen Os IL 12:31 5:12
2 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 13:02 +0:31 5:25
3 Lars Gunnar Skjevdal Røros IL 13:05 +0:34 5:27
4 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 15:05 +2:34 6:17

H 40-

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 14:01 5:50
2 Harald Svergja Kvikne IL 14:34 +0:33 6:04
3 Gerard Kort Os IL 16:34 +2:33 6:54
4 Per Engebakken IL Nansen 17:17 +3:16 7:12
5 Leif Jordet Vingelen IL 18:09 +4:08 7:33
Atle Berg IL Nansen diskvalifisert
John Svergja Kvikne IL ikke startet

H 60-

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Tore Stubbe Nord-Østerdal OK diskvalifisert

H 70-

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mads Berg IL Nansen 23:02 13:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor