Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordnorsk mesterskap stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Nordnorsk mesterskap stafett
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: søndag 17 august 2014

D13-16

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL BUL-Tromsø 1 44:06
1. Idunn Strand 25:03 2 +2:53 25:03 2 +2:53
2. Tora Indregard 19:03 1 44:06 1 -1 -2:53
2 Sørreisa OL 1 45:15 +1:09
1. Malin Kristina Møller Jørgensen 22:10 1 22:10 1
2. Ellinor Agersborg Moan 23:05 2 +4:02 45:15 2 +1 +1:09 +1:09
3 Nordreisa IL 1 59:52 +15:46
1. Amalie T Vang 26:48 3 +4:38 26:48 3 +4:38
2. Ida Hallen 33:04 3 +14:01 59:52 3 0 +15:46 +11:08

D15

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL BUL-Tromsø 1 1:40:45
1. Anne Urset 36:12 1 36:12 1
2. Liv Karen Johannessen 35:41 1 1:11:53 1 0 0:00
3. Arntraut Götsch 28:52 1 1:40:45 1 0 0:00
2 Nordreisa IL 1 2:12:48 +32:03
1. Harriet Steinkjer Nystu 49:57 2 +13:45 49:57 2 +13:45
2. Ragnhild S Dyrstad 50:03 3 +14:22 1:40:00 2 0 +28:07 +14:22
3. Torunn Ankjell 32:48 2 +3:56 2:12:48 2 0 +32:03 +3:56
3 Bjerkvik IF 1 2:30:34 +49:49
1. Atalie Pedersen 52:45 3 +16:33 52:45 3 +16:33
2. Anne-Marie Pedersen 47:15 2 +11:34 1:40:00 2 -1 +28:07 +11:34
3. Alice Pedersen 50:34 3 +21:42 2:30:34 3 +1 +49:49 +21:42

D150

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Sørreisa OL 1 1:52:34
1. Bodil Brun Marcussen 35:33 1 35:33 1
2. Guri Løkse 36:57 1 1:12:30 1 0 0:00
3. Eli Blomseth Helgesen 40:04 1 1:52:34 1 0 0:00

H13-16

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL BUL-Tromsø 1 52:23
1. Vegard Vaeng Bernhardsen 25:59 1 25:59 1
2. Håvard Vaeng Bernhardsen 26:24 2 +7:28 52:23 1 0 0:00
2 Nordreisa IL/Rotsundelv IL 1 57:08 +4:45
1. Hans Erik Sandelin 26:39 2 +0:40 26:39 2 +0:40
2. Sverre Hauan 30:29 3 +11:33 57:08 2 0 +4:45 +4:05
3 Nordreisa IL 1 1:08:51 +16:28
1. Preben Nystu 35:30 3 +9:31 35:30 3 +9:31
2. Håkon Dyrstad 33:21 4 +14:25 1:08:51 3 0 +16:28 +6:57
4 OK Silsand 1 1:38:56 +46:33
1. Vegard Stangnes 1:20:00 4 +54:01 1:20:00 4 +54:01
2. Erling Stangnes 18:56 1 1:38:56 4 0 +46:33 -7:28
IL BUL-Tromsø 2 brutt
1. Trym Engelsen 40:59 0 +15:00 brutt
2. inaktiv brutt

H15

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL BUL-Tromsø 1 1:38:17
1. Thomas Johnsen 32:00 1 32:00 1
2. Geir Moholdt 38:23 5 +8:20 1:10:23 4 +3 +2:11 +2:11
3. Gjermund Urset 27:54 1 1:38:17 1 -3 -2:11
2 OK Silsand 1 1:41:49 +3:32
1. Sondre Lorentsen 32:20 3 +0:20 32:20 3 +0:20
2. Odd-Ivan Lorentsen 36:19 4 +6:16 1:08:39 2 -1 +0:27 +0:07
3. Håvard Krey Hansen 33:10 2 +5:16 1:41:49 2 0 +3:32 +3:05
3 IL BUL-Tromsø 2 1:47:25 +9:08
1. Ole-André Helgaas 32:08 2 +0:08 32:08 2 +0:08
2. Børge Harvey 36:04 3 +6:01 1:08:12 1 -1 -0:08
3. Jan-Hugo Hanssen 39:13 4 +11:19 1:47:25 3 +2 +9:08 +9:08
4 Alta OL 1 1:50:58 +12:41
1. Vebjørn H Mikkelsen 39:05 7 +7:05 39:05 7 +7:05
2. Thomas Frost 30:03 1 1:09:08 3 -4 +0:56 -6:09
3. Marius Witte 41:50 7 +13:56 1:50:58 4 +1 +12:41 +11:45
5 Bodø og Omegn IF Orientering 1 1:58:35 +20:18
1. Håkon Hegreberg 38:20 6 +6:20 38:20 6 +6:20
2. Per Rekkedal 44:42 8 +14:39 1:23:02 8 +2 +14:50 +8:30
3. Arild Hegreberg 35:33 3 +7:39 1:58:35 5 -3 +20:18 +5:28
6 Sørreisa OL 1 1:59:28 +21:11
1. Øyvind Blomseth Helgesen 37:51 4 +5:51 37:51 4 +5:51
2. Andreas Gunnberg Johansen 42:22 7 +12:19 1:20:13 5 +1 +12:01 +6:10
3. Yngve Blomseth Helgesen 39:15 5 +11:21 1:59:28 6 +1 +21:11 +9:10
7 Mellembygd OL 1 2:06:04 +27:47
1. Axel Theisen 45:49 11 +13:49 45:49 11 +13:49
2. Mats Jørgen Nordmo Ingdal 35:16 2 +5:13 1:21:05 6 -5 +12:53 -0:56
3. Arild Ingdal 44:59 9 +17:05 2:06:04 7 +1 +27:47 +14:54
8 Alta OL 2 2:06:14 +27:57
1. Helge Pedersen 42:46 8 +10:46 42:46 8 +10:46
2. Andreas Westgård 38:48 6 +8:45 1:21:34 7 -1 +13:22 +2:36
3. Pål Opgård 44:40 8 +16:46 2:06:14 8 +1 +27:57 +14:35
9 Harstad OL 2 2:20:25 +42:08
1. Lasse Skalle 54:00 12 +22:00 54:00 12 +22:00
2. Kristin Svendsen 46:00 9 +15:57 1:40:00 12 0 +31:48 +9:48
3. Torstein Svendsen 40:25 6 +12:31 2:20:25 9 -3 +42:08 +10:20
10 Harstad OL 1 2:21:31 +43:14
1. Siri Eidnes 38:12 5 +6:12 38:12 5 +6:12
2. Øyvind Skalle 57:10 12 +27:07 1:35:22 9 +4 +27:10 +20:58
3. Lars Skalle 46:09 11 +18:15 2:21:31 10 +1 +43:14 +16:04
11 Mo OK 4 2:23:58 +45:41
1. Runar Johansen 42:53 9 +10:53 42:53 9 +10:53
2. Morten Lind 55:04 11 +25:01 1:37:57 11 +2 +29:45 +18:52
3. Knut Øyvind Johansen 46:01 10 +18:07 2:23:58 11 0 +45:41 +15:56
12 IL BUL-Tromsø 3 2:37:22 +59:05
1. Per Arne Engstad 44:52 10 +12:52 44:52 10 +12:52
2. Ola Engelsen 51:49 10 +21:46 1:36:41 10 0 +28:29 +15:37
3. Harald Strand 1:00:41 12 +32:47 2:37:22 12 +2 +59:05 +30:36

H150

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL BUL-Tromsø 1 1:33:44
1. Jonny I Hansen 32:20 1 32:20 1
2. Atle Iversen 29:24 1 1:01:44 1 0 0:00
3. Bengt Haugen 32:00 1 1:33:44 1 0 0:00
2 Sørreisa OL 1 1:46:18 +12:34
1. Hans-Martin Vaeng 35:59 2 +3:39 35:59 2 +3:39
2. Arvid Johansen 33:09 3 +3:45 1:09:08 2 0 +7:24 +3:45
3. Roar Jørgensen 37:10 2 +5:10 1:46:18 2 0 +12:34 +5:10
3 Alta OL 1 2:04:06 +30:22
1. Odd Runar Dahl 45:22 3 +13:02 45:22 3 +13:02
2. Owe Witte 30:49 2 +1:25 1:16:11 3 0 +14:27 +1:25
3. Martin Frischknecht 47:55 3 +15:55 2:04:06 3 0 +30:22 +15:55
4 Sørreisa OL 2 2:23:23 +49:39
1. Dag Marcussen 53:51 4 +21:31 53:51 4 +21:31
2. Heidi Gundberg 37:16 4 +7:52 1:31:07 4 0 +29:23 +7:52
3. Ronny Moan 52:16 4 +20:16 2:23:23 4 0 +49:39 +20:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor