Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 4 juni 2014

D 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 21:40 10:50
2 Noor Dirro Måren OK 25:37 +3:57 12:48

D 13-14

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 26:09 10:03
2 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 29:11 +3:02 11:13
3 Carmen Dirro Måren OK 30:59 +4:50 11:55
4 Linn Mei Waaler Måren OK 35:19 +9:10 13:35

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Valaker Edvardsen Måren OK 27:19 13:39

D 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 24:50 8:00

D 17-

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 37:55 9:28

D 40-

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Dirro Østmarka OK 24:50 8:00
2 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 28:05 +3:15 9:03
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 28:15 +3:25 9:06
4 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 36:50 +12:00 11:52

D 50-

3 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Strand Måren OK 25:40 8:16
2 Mona Strand Måren OK 30:24 +4:44 9:48
3 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 31:32 +5:52 10:10
4 Lene Ambjørnrud Borthen Kolbotn og Skimt OL 33:51 +8:11 10:55
5 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34:22 +8:42 11:05
6 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 36:04 +10:24 11:38
7 Grete Berntsen Måren OK 37:35 +11:55 12:07
8 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 48:54 +23:14 15:46

D 60-

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kaasa Driv IL 40:35 13:05
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 48:45 +8:10 15:43
3 Jessica Kathle Måren OK 53:47 +13:12 17:20
4 Ingeborg Bakken Måren OK 54:17 +13:42 17:30
5 Inger Halck Måren OK 57:35 +17:00 18:34

D 70-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 34:45 13:21
2 Unni Bøhlerengen Måren OK 39:11 +4:26 15:04

H 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 14:28 7:14
2 Andreas Gjetanger Måren OK 22:24 +7:56 11:12

H 13-14

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Moen Måren OK 29:27 11:19
2 Lukas Bjelde Måren OK 30:03 +0:36 11:33
3 Matis Brøndbo Ås-NMBU Orientering 35:14 +5:47 13:33

H 13-16N

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Håvelsrud Kolbotn og Skimt OL 19:06 9:33
2 Aron Andersson Måren OK 30:46 15:23
3 Håkon Andre Ulven Kolbotn og Skimt OL 40:02 20:01

H 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 42:33 10:38
2 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 54:48 +12:15 13:42

H 17-

5 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 37:45 6:37
2 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 44:35 +6:50 7:49
3 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 45:43 +7:58 8:01
4 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 45:53 +8:08 8:02
5 Magnus Nordbrøden Halden SK 50:53 +13:08 8:55
6 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 57:50 +20:05 10:08
7 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 59:04 +21:19 10:21
8 Lars Treekrem Heming Orientering 1:07:36 +29:51 11:51
9 Arturs Putnins Ås-NMBU Orientering 1:09:26 +31:41 12:10

H 40-

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Bjerknes Måren OK 30:20 7:35
2 Truls Kvaase Bækkelagets SK 32:20 +2:00 8:05
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 35:08 +4:48 8:47

H 50-

4 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Opheim Måren OK 34:21 8:35
2 Ove Martinsen Hauketo IF 35:24 +1:03 8:51
3 Christopher Schive OK Moss 35:42 +1:21 8:55
4 Morten Karlsen Måren OK 36:27 +2:06 9:06
5 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 43:47 +9:26 10:56
6 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 1:02:12 +27:51 15:33
7 Petter Fure Oppsal Orientering 1:13:44 +39:23 18:26
Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H 60-

3 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 25:12 8:07
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 31:05 +5:53 10:01
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 32:47 +7:35 10:34
4 Per Erik Østlie Driv IL 33:50 +8:38 10:54
5 Knut Vidar Johansen Måren OK 34:33 +9:21 11:08
6 Stein Turtumøygard Måren OK 37:45 +12:33 12:10
7 Trond Wettergreen Driv IL 40:43 +15:31 13:08

H 70-

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 49:11 15:51
2 Åsmund Jahr Driv IL 49:17 +0:06 15:53
3 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 49:52 +0:41 16:05
4 Per Erik Sørensen Haugerud IF 1:00:59 +11:48 19:40
5 Tor Kaurin Måren OK 1:10:56 +21:45 22:52
Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF diskvalifisert

D -12N

1 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 19:36 10:53
2 Maria Bertelsen Kolbotn og Skimt OL 20:16 11:15
3 Maiken Langli Kolbotn og Skimt OL 20:18 11:16
4 Malin Gjetanger Måren OK 22:20 12:24
5 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 22:42 12:36
6 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 25:10 13:58
7 Tyra Borg Bjerkreim Måren OK 28:53 16:02
8 Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK 29:02 16:07
9 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 31:20 17:24
10 Tuva H. Ophus Måren OK 31:58 17:45

H -12N

1 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 18:37 10:20
2 Even Wollebek Ås-NMBU Orientering 19:27 10:48
3 Nils Niklasson Kolbotn og Skimt OL 21:26 11:54
4 Philip Unnersaker Kolbotn og Skimt OL 21:38 12:01
5 Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 24:45 13:45
6 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 25:07 13:57
7 Benjamin Clewing Ås-NMBU Orientering 26:29 14:42
8 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 27:14 15:07
9 Daniel Leonardo Paez Duestad Kolbotn og Skimt OL 30:17 16:49
10 Sander Frantzen Kolbotn og Skimt OL 30:22 16:52
11 Peter Evensen Solhjell Soon IK 35:37 19:47
12 August Holth-Siegel Ås-NMBU Orientering 36:20 20:11
13 Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 37:26 20:47
14 Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering 38:47 21:32

Åpen B

2 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 23:32 9:03
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 23:49 +0:17 9:09
3 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 29:41 +6:09 11:25
4 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 31:22 +7:50 12:03
4 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 31:22 +7:50 12:03
6 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 31:28 +7:56 12:06
7 Ivar Ulven Kolbotn og Skimt OL 41:34 +18:02 15:59
8 Andrea Jødal Bækkelagets SK 53:54 +30:22 20:43
9 Amanda Lie Bækkelagets SK 53:56 +30:24 20:44
10 Bjarne Smaadahl Kolbotn og Skimt OL 2:01:07 +1:37:35 46:35

Åpen C

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Brøndbo Ås-NMBU Orientering 22:59 11:29
2 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 26:10 +3:11 13:05
3 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 45:19 +22:20 22:39

LangLett

4 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 42:18 9:00
2 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 45:09 +2:51 9:36
3 Kristine Günther Kolbotn og Skimt OL 59:40 +17:22 12:41
Kristoffer Gulheim Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor