Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

N-åpen

2 210 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Hanna Andreassen Aas Halden SK 31:46 14:22
0 Erlend Bakke Fossum IF 27:55 12:37
0 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 15:13 6:53
0 Nathaniel Berby Trøsken IL 39:22 +7:36 17:48
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 19:06 8:38
0 Johan Fredrik Braarud Halden SK 43:36 +11:50 19:43
0 Emma Braathen Trøsken IL 39:31 +7:45 17:52
0 Birk Breimo OK Moss 31:12 14:07
0 Joel Bronebakk Halden SK 40:38 +8:52 18:23
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 28:01 12:40
0 Guro Brænden Lillomarka OL 23:23 10:34
0 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 29:26 13:19
0 Marte Eger Kongsberg OL 17:35 7:57
0 Tuva Fossaas Gimle IF 32:05 +0:19 14:31
0 Mathias Grimstad Halden SK 21:19 9:38
0 Mia Grimstad Halden SK 22:15 10:04
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 22:08 10:00
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 20:57 9:28
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 22:12 10:02
0 Erik Hermansson Åmåls OK 21:02 9:31
0 Edvardt Holene Halden SK 44:17 +12:31 20:02
0 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 22:25 10:08
0 Ingvild Hove Halden SK 27:14 12:19
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 18:14 8:15
0 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 21:09 9:34
0 Jonna Jensen Åhl Åmåls OK 23:26 10:36
0 Agnes S Johansen Gimle IF 25:52 11:42
0 Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 24:16 10:58
0 Hilma Kahra Åmåls OK 22:34 10:12
0 Synne Kjernsmo Røyken OL 26:48 12:07
0 Signe Kvalheim Halden SK 33:17 +1:31 15:03
0 Thea Kvalheim Halden SK 16:43 7:33
0 Alice Källstrand Åmåls OK 23:27 10:36
0 Frida Kärner Grooss Allerød OK 15:59 7:13
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19:39 8:53
0 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19:45 8:56
0 Jørrgen Ler Fet OL 30:22 13:44
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 35:08 +3:22 15:53
0 Iben Liveng Braadland Konnerud IL 22:25 10:08
0 Ludvig Ludvigsen IL Koll 49:11 +17:25 22:15
0 Julian Malmberg IL GeoForm 26:42 12:04
0 Linn Malmberg IL Tyrving 26:43 12:05
0 Melker Martner IFK Gøteborg 40:43 +8:57 18:25
0 Ragnhild Nersten Fossum IF 34:03 +2:17 15:24
0 Emma Nordlie Magnussen Halden SK 26:54 12:10
0 Mathis Renard Kongsberg OL 27:32 12:27
0 Astrid Reusch Heming Orientering 33:13 +1:27 15:01
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 18:27 8:20
0 Aksel Johan Sandvik Halden SK 53:20 +21:34 24:07
0 Daniel Sirnes Halden SK 26:16 11:53
0 Ask Skivdal Sarpsborg OL 27:07 12:16
0 Adele Øen Skårland Trøsken IL 30:20 13:43
0 Milla Skårland Trøsken IL 30:29 13:47
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 36:45 +4:59 16:37
0 Isak Solberg Fredrikstad SK 27:57 12:38
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 16:51 7:37
0 Helene Stang Trøsken IL 33:35 +1:49 15:11
0 Stefansson NOTEAM 33:23 +1:37 15:06
0 Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 39:25 +7:39 17:50
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 36:17 +4:31 16:25
0 Johanne Storhaug Konnerud IL 19:22 8:45
0 Jon Strand Kongsberg OL 15:15 6:54
0 Silje Strand Lierbygda OL 36:58 +5:12 16:43
0 Vilhelm Svarød Halden SK 27:57 12:38
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 30:46 13:55
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 24:51 11:14
0 Aksel Torgersen Halden SK 53:16 +21:30 24:06
0 emit Ukjent løper061106 NOTEAM 43:16 +11:30 19:34
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 28:30 12:53
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 18:09 8:12
Olav Grevstad Fossum IF diskvalifisert

D -10

2 190 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 19:15 8:47
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 28:20 +1:21 12:56
0 Saga Källstrand Åmåls OK 23:07 10:33
0 Inger Anne Braarud Halden SK 26:59 12:19
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 19:06 8:43
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 21:33 9:50
0 Elise Renard Kongsberg OL 28:23 +1:24 12:57
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 25:15 11:31
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 19:42 8:59
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 24:56 11:23
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 20:19 9:16
0 Helene Scheele Nydalens SK 25:02 11:25
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 34:32 +7:33 15:46
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 11-12

2 730 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:00 7:41
2 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 22:21 +1:21 8:11
3 Hedda Kärner Grooss Allerød OK 22:28 +1:28 8:13
4 Synne Sandven Notodden OL 23:51 +2:51 8:44
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 24:58 +3:58 9:08
6 Marie Lien Backstrøm Halden SK 27:39 +6:39 10:07
7 Emma Helene Olsen Halden SK 28:09 +7:09 10:18
8 Nora Christine Hansen Røyken OL 28:31 +7:31 10:26
9 Maren Henriksen Halden SK 28:43 +7:43 10:31
10 Marie Scheele Nydalens SK 29:50 +8:50 10:55
11 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 30:13 +9:13 11:04
12 Iril Ringheim Larvik OK 32:21 +11:21 11:50
13 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 34:18 +13:18 12:33
14 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 36:18 +15:18 13:17
15 Josefin Eylertsen Halden SK 38:40 +17:40 14:09
16 Mathilde Fossaas Gimle IF 38:57 +17:57 14:16
17 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 41:47 +20:47 15:18
18 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 43:56 +22:56 16:05
19 Julie Brenås Varteig OL 47:54 +26:54 17:32

D 11-12N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Malene Berstad Heming Orientering 18:29 7:23
2 Helle Kvalheim Halden SK 19:42 +1:13 7:52

D 13-16C

3 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 37:50 11:34
2 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 39:46 +1:56 12:09
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 39:51 +2:01 12:11
4 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 40:19 +2:29 12:19
5 Astrid Rognstad Hadeland OL 42:29 +4:39 12:59
6 Synne Marie Jenssen Halden SK 45:04 +7:14 13:46
7 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 45:15 +7:25 13:50
8 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 53:49 +15:59 16:27
Marte Lynne Kristiansand OK diskvalifisert

D 13-16N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 16:35 6:38
2 Synne Siggerud Sarpsborg OL 21:43 +5:08 8:41

D13

4 090 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 36:21 8:53
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 40:11 +3:50 9:49
3 Marie Roll Tørnqvist Fana IL 47:52 +11:31 11:42
4 Ida Marie Flågen Heming Orientering 49:31 +13:10 12:06
5 Konstanse Moholth Kongsberg OL 51:11 +14:50 12:30
6 Mille Jægtvik Konnerud IL 53:38 +17:17 13:06
7 Hedda Spangberg Konnerud IL 54:56 +18:35 13:25
8 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:01:23 +25:02 15:00
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1:01:51 +25:30 15:07
10 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:04:22 +28:01 15:44
11 Mari Øverby Kongsberg OL 1:08:18 +31:57 16:41
12 Mari Brende Fossum IF 1:10:50 +34:29 17:19
13 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1:12:47 +36:26 17:47
14 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1:14:49 +38:28 18:17
15 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 1:45:28 +1:09:07 25:47
16 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 1:58:53 +1:22:32 29:04
Hilde Sogn Haug Fossum IF diskvalifisert

D14

4 090 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 32:44 8:00
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 33:45 +1:01 8:15
3 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 36:41 +3:57 8:58
4 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 37:03 +4:19 9:03
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 37:54 +5:10 9:15
6 Åsne Haavengen Kongsberg OL 39:13 +6:29 9:35
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 46:38 +13:54 11:24
8 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 48:36 +15:52 11:52
9 Ea Lunøe Nydalens SK 49:58 +17:14 12:13
10 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 52:22 +19:38 12:48
11 Berthe Teslo Hadeland OL 53:01 +20:17 12:57
12 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 53:45 +21:01 13:08
13 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 56:15 +23:31 13:45
14 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 57:00 +24:16 13:56
15 Alexandra Linløkken Østmarka OK 57:06 +24:22 13:57
16 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 58:47 +26:03 14:22
17 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 59:39 +26:55 14:35
18 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:13:38 +40:54 18:00
Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Nina Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert

D 15-16B

4 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 53:00 12:57
2 Torill Oldernes Lillomarka OL 54:45 +1:45 13:23
3 Inga Stødle Kristiansand OK 1:13:03 +20:03 17:51
4 Eline Bryne Heming Orientering 1:18:37 +25:37 19:13
5 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 1:23:48 +30:48 20:29
Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering diskvalifisert
Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett diskvalifisert
Tuva Hepburn Kristiansand OK diskvalifisert

D 15

4 320 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 38:35 8:55
2 Jenny Baklid Konnerud IL 39:59 +1:24 9:15
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:07 +2:32 9:31
4 Malin Hauge Hisøy OK 43:02 +4:27 9:57
5 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 43:14 +4:39 10:00
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 44:16 +5:41 10:14
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 45:08 +6:33 10:26
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 45:31 +6:56 10:32
9 Mari Strømme Lid TIF Viking 47:13 +8:38 10:55
10 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 48:24 +9:49 11:12
11 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 49:01 +10:26 11:20
12 Mina Jørgensen IL Tyrving 50:05 +11:30 11:35
13 Elise Ausen Porsgrunn OL 51:16 +12:41 11:52
14 Tale Strand Kongsberg OL 51:23 +12:48 11:53
15 Ada Wulfsberg Nydalens SK 51:32 +12:57 11:55
16 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 51:40 +13:05 11:57
17 Andrea Ranvik Konnerud IL 53:38 +15:03 12:24
18 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 53:52 +15:17 12:28
19 Elin Martanova Slavia Liberec 55:45 +17:10 12:54
20 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 56:24 +17:49 13:03
21 Anniken Ranvik Konnerud IL 58:24 +19:49 13:31
22 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 59:45 +21:10 13:49
23 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 59:58 +21:23 13:52
24 Christine Hoen Eiker OL 1:00:15 +21:40 13:56
25 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:01:23 +22:48 14:12
26 Silje Kregnes Kristiansand OK 1:02:12 +23:37 14:23
27 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:02:50 +24:15 14:32
28 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:06:11 +27:36 15:19
29 Solveig Letmolie Eiker OL 1:07:00 +28:25 15:30
30 Thea Land Konnerud IL 1:16:57 +38:22 17:48
31 Anni Saarela Konnerud IL 1:30:35 +52:00 20:58
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert

D 16

4 320 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 40:09 9:17
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 40:54 +0:45 9:28
3 Helene Eger Kongsberg OL 41:06 +0:57 9:30
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 41:33 +1:24 9:37
5 Åsne Holo Fossum IF 41:43 +1:34 9:39
6 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 41:49 +1:40 9:40
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 42:07 +1:58 9:44
8 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:31 +2:22 9:50
9 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 42:41 +2:32 9:52
10 Ingrid Hasaas Fossum IF 45:49 +5:40 10:36
10 Maren Norderud IL Tyrving 45:49 +5:40 10:36
12 Aurora Gjølsjø OK Moss 45:55 +5:46 10:37
13 Marie Hansen Sarpsborg OL 46:44 +6:35 10:49
14 Anna Meen Porsgrunn OL 47:18 +7:09 10:56
15 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 47:24 +7:15 10:58
16 Pernille Katla Fossum IF 48:05 +7:56 11:07
17 Ragne Norrud Fossum IF 49:24 +9:15 11:26
18 Lisa Jenssen Halden SK 50:54 +10:45 11:46
19 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 51:22 +11:13 11:53
20 Solveig Eline Berg IL Tyrving 53:05 +12:56 12:17
21 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 53:59 +13:50 12:29
22 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 54:45 +14:36 12:40
23 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 57:27 +17:18 13:17
24 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 58:11 +18:02 13:28
25 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 59:24 +19:15 13:44
26 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:03:53 +23:44 14:47
27 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:04:20 +24:11 14:53
28 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:14:26 +34:17 17:13
Sarah Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert
Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK diskvalifisert
Marlin Haavengen Kongsberg OL diskvalifisert

D 17-AK

4 280 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maren Kaarby Nydalens SK 45:06 10:32
2 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 49:02 +3:56 11:27
3 Sølvi Fossøy Eiker OL 50:23 +5:17 11:46 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Ida Hope Oslostudentenes IK 51:41 +6:35 12:04
5 Hege Holth Rekaa Røyken OL 52:42 +7:36 12:18
6 Silje Syversen Oppsal Orientering 54:50 +9:44 12:48
7 Eline Drage Kongsberg OL 56:06 +11:00 13:06
8 Marit Isachsen Asker Skiklubb 57:11 +12:05 13:21
9 Grete Westgaard Sentrum OK 1:03:23 +18:17 14:48
10 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:06:19 +21:13 15:29
11 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:11:00 +25:54 16:35
12 Stine Austad Raumar Orientering 1:20:19 +35:13 18:45
13 Silje Borge Hovi Skien OK 1:23:17 +38:11 19:27
Nicole Ragvin Nydalens SK diskvalifisert
Marita Lilja Grønhovd Modum OL diskvalifisert

D 17-AL

6 430 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Renard Kongsberg OL 1:04:50 10:04
2 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:06:48 +1:58 10:23
3 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1:08:14 +3:24 10:36
4 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 1:08:45 +3:55 10:41
5 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:10:23 +5:33 10:56
6 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:15:18 +10:28 11:42
7 Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:16:37 +11:47 11:54
8 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:16:42 +11:52 11:55
9 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:17:40 +12:50 12:04
10 Karoline Andersen Asker Skiklubb 1:18:49 +13:59 12:15
11 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 1:24:10 +19:20 13:05
12 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:25:00 +20:10 13:13

D 17-B

4 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Hjortland Larvik OK 46:29 11:30
2 Ingrid Bredalen Lillomarka OL 54:24 +7:55 13:27
3 Cecilie Bergan Fet OL 55:44 +9:15 13:47
4 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 55:48 +9:19 13:48
5 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 57:26 +10:57 14:12
6 Yvonne Svendsen IL Tyrving 1:09:50 +23:21 17:17
7 Annemarie Ranvik Konnerud IL 1:15:31 +29:02 18:41

D 17-C

3 270 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 33:22 10:12
2 Janne Larsen Porsgrunn OL 34:59 +1:37 10:41
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 42:27 +9:05 12:58
4 Ina Blågestad Indre Østfold OK 47:03 +13:41 14:23
5 Heidi Eriksen Larvik OK 49:26 +16:04 15:07
6 Line Bjørnås Konnerud IL 49:33 +16:11 15:09
7 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 54:43 +21:21 16:43
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 56:20 +22:58 17:13
9 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 59:21 +25:59 18:08
10 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:01:34 +28:12 18:49
11 Beathe Edstrøm Oppsal Orientering 1:10:12 +36:50 21:28
12 Kathrine Tollehaug Eiker OL 1:15:50 +42:28 23:11
13 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:17:05 +43:43 23:34
Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK diskvalifisert

D 35-

5 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Høilund Sentrum OK 54:47 9:53
2 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 57:37 +2:50 10:24

D 40-

5 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Undstad Larvik OK 47:48 8:37
2 Monica Berglund Ringerike OL 52:41 +4:53 9:30
3 Anne Sofie Klavestad Fredrikstad SK 52:57 +5:09 9:33
4 Kersti Kärner Allerød OK 57:23 +9:35 10:21
5 Milda Øhlckers IL Tyrving 58:38 +10:50 10:35
6 Kari Strand Kongsberg OL 59:18 +11:30 10:42
7 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:03:43 +15:55 11:30
8 Kristin Eger Kongsberg OL 1:06:34 +18:46 12:00
9 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:22:35 +34:47 14:54
10 Linda Fredh Måren OK 2:03:02 +1:15:14 22:12

D 40-AK

2 980 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 30:07 10:06
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 30:39 +0:32 10:17
3 Lenka Westin Porsgrunn OL 33:07 +3:00 11:06
4 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 36:55 +6:48 12:23
5 Åse Nysæter Skien OK 37:10 +7:03 12:28
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 37:12 +7:05 12:28
7 Tonje Holm OK Moss 37:54 +7:47 12:43
8 Toini Skyttersæter Konnerud IL 38:07 +8:00 12:47
9 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 40:13 +10:06 13:29
10 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 40:15 +10:08 13:30
11 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 49:31 +19:24 16:36
12 Ruth-Marie Høilund Ler Sentrum OK 51:25 +21:18 17:15
13 Cora Ebner Kongsberg OL 1:06:15 +36:08 22:13

D 45-

5 540 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 47:33 8:34
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 48:07 +0:34 8:41
3 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 48:23 +0:50 8:44
4 Hege Feiring IL Tyrving 49:41 +2:08 8:58
5 Isa Heggedal Konnerud IL 51:07 +3:34 9:13
6 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 52:31 +4:58 9:28
7 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 53:39 +6:06 9:41
8 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 53:45 +6:12 9:42
9 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 54:59 +7:26 9:55
10 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 55:03 +7:30 9:56
11 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 55:18 +7:45 9:58
12 Trine Oldernes Lillomarka OL 55:28 +7:55 10:00
13 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 57:06 +9:33 10:18
14 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 57:22 +9:49 10:21
15 Mona Lome Hamar OK 57:37 +10:04 10:24
16 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 57:39 +10:06 10:24
17 Hilde Vassend Porsgrunn OL 58:40 +11:07 10:35
18 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 59:06 +11:33 10:40
19 Tove Aasheim Askøy OL 1:00:28 +12:55 10:54
20 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 1:02:18 +14:45 11:14
21 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:03:44 +16:11 11:30
21 Kristin Sandven Notodden OL 1:03:44 +16:11 11:30
23 Anett Wallin IL Tyrving 1:04:19 +16:46 11:36
24 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:05:22 +17:49 11:47
25 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:11:14 +23:41 12:51
26 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:13:34 +26:01 13:16
27 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:15:58 +28:25 13:42
28 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:16:14 +28:41 13:45
29 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:18:37 +31:04 14:11
30 Katrine Bakke Fossum IF 1:18:40 +31:07 14:11
31 Paula Berstad Heming Orientering 1:20:39 +33:06 14:33
32 Hilde Poppe Fredrikstad SK 1:21:45 +34:12 14:45
33 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:23:19 +35:46 15:02
34 Marianne Reusch Heming Orientering 1:27:27 +39:54 15:47
35 Mette Spangberg Konnerud IL 1:36:05 +48:32 17:20
36 Mona Bakke Porsgrunn OL 1:44:39 +57:06 18:53

D 50-

4 280 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 41:29 9:41
2 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 43:27 +1:58 10:09
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 45:40 +4:11 10:40
4 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 47:01 +5:32 10:59
5 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 47:16 +5:47 11:02
6 Hilde Storløkken Kongsberg OL 48:50 +7:21 11:24
7 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 49:21 +7:52 11:31
8 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 50:43 +9:14 11:50
9 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 50:49 +9:20 11:52
10 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 53:06 +11:37 12:24
11 Kjersti Hov Fossum IF 53:26 +11:57 12:29
12 Ragnhild Hald Kristiansand OK 53:54 +12:25 12:35
13 Tove Heimdal Konnerud IL 54:28 +12:59 12:43
14 Vanja Staff OL Toten-Troll 54:43 +13:14 12:47
15 Anne Lofthus Lillehammer OK 54:47 +13:18 12:47
16 Ida Syversen Røyken OL 55:22 +13:53 12:56
17 Tiri Rebård Sandefjord OK 56:48 +15:19 13:16
18 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 57:07 +15:38 13:20
19 Anne C Turter Nydalens SK 1:00:58 +19:29 14:14
20 Heli Marjoma Stigsökarna 1:06:36 +25:07 15:33
21 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:09:00 +27:31 16:07
22 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:15:31 +34:02 17:38
23 Else Grandal IL Tyrving 1:16:58 +35:29 17:58
24 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:17:18 +35:49 18:03
25 Maria Persson Asker Skiklubb 1:19:57 +38:28 18:40
26 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:22:52 +41:23 19:21
27 Anne Dahl Kjelsås IL 1:25:33 +44:04 19:59
28 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:28:40 +47:11 20:42
29 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:32:01 +50:32 21:29
Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL diskvalifisert
Kirsti Rogstad Kongsberg OL diskvalifisert
Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert
Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert

D 50-AK

2 980 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 25:18 8:29
2 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 36:18 +11:00 12:10
3 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 37:37 +12:19 12:37
4 Anna Göhlman IL Tyrving 45:21 +20:03 15:13
5 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 51:12 +25:54 17:10
6 Eva Syversen Røyken OL 55:38 +30:20 18:40
7 Hanne Brende Fossum IF 1:00:08 +34:50 20:10
8 Inger Schibsted Røyken OL 1:33:15 +1:07:57 31:17

D 55-

3 570 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Line Nydal Berglia Eiker OL 31:59 8:57
2 Christine Gjermo Østmarka OK 33:11 +1:12 9:17
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 34:35 +2:36 9:41
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 34:45 +2:46 9:44
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 35:29 +3:30 9:56
6 Toril Hallan Lillomarka OL 35:43 +3:44 10:00
7 Ellen Marie Turter Nydalens SK 36:10 +4:11 10:07
8 Grete Hovi Skien OK 36:23 +4:24 10:11
9 Berit Danielsen IL Tyrving 38:51 +6:52 10:52
10 Anne Berit Eid Nydalens SK 39:58 +7:59 11:11
11 Bente Line Indre Østfold OK 40:14 +8:15 11:16
12 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 47:17 +15:18 13:14
13 Grete Berntsen Måren OK 53:57 +21:58 15:06
14 May Jorunn Rognlien Modum OL 55:04 +23:05 15:25
15 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 55:26 +23:27 15:31
Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

D 60-

3 570 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 35:22 9:54
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 35:30 +0:08 9:56
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 38:00 +2:38 10:38
4 Elisabet Öström OK Tyr 38:04 +2:42 10:39
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 38:16 +2:54 10:43
6 Anne Sørum Ringsaker OK 39:28 +4:06 11:03
7 Lis Dæhli Løten o-lag 39:57 +4:35 11:11
8 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 41:47 +6:25 11:42
9 Randi Nilstad IL Tyrving 47:24 +12:02 13:16
10 Mayna Nossen Tistedalen FL 52:09 +16:47 14:36
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 52:12 +16:50 14:37
12 Inger Nergaard Stokke IL 55:46 +20:24 15:37
13 Elisabeth Rød Andebu IL 1:06:32 +31:10 18:38

D 65-

2 980 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Verde Sturla, IF 32:43 10:58
2 Hilary Palmer Notts OC 42:04 +9:21 14:06
3 Marit Bokerød Hansen Idd Sportsklubb 50:29 +17:46 16:56
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 52:22 +19:39 17:34
5 Eva Marie Gran OK Øst 1:10:12 +37:29 23:33

D 70-

2 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 41:20 13:52
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 41:57 +0:37 14:04
3 Aase Tove Golden Måren OK 48:29 +7:09 16:16
4 Inger Halck Måren OK 50:26 +9:06 16:55
5 Heidrun Mattick Gimle IF 51:05 +9:45 17:08
6 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 52:23 +11:03 17:34
7 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:08:41 +27:21 23:02

D 75-

2 980 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 46:30 15:36
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 50:46 +4:16 17:02

H -10

2 190 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Abdirahman Bashir Hassan OK Moss 26:16 +6:47 11:59
0 Albin Skott Åmåls OK 19:02 8:41
0 Selmer Løken OK Moss 23:30 +4:01 10:43
0 Ivar Kahra Åmåls OK 24:08 +4:39 11:01
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 19:29 8:53
0 Even Lien Gjø-Vard OL 17:45 8:06
0 Eric Jensen Åhl Åmåls OK 19:29 8:53
0 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 17:10 7:50
0 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 19:19 8:49
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 27:48 +8:19 12:41

H 11-12

2 730 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Løken Kongsberg OL 19:08 7:00
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 19:08 7:00
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 19:12 +0:04 7:01
4 Sondre Ladim OK Moss 21:05 +1:57 7:43
5 Rasmus Berglund Ringerike OL 21:38 +2:30 7:55
6 Jonas Krogh Oppsal Orientering 22:04 +2:56 8:04
7 Arne Bergan Kongsberg OL 22:16 +3:08 8:09
8 Jonas Olaussen Halden SK 22:43 +3:35 8:19
9 Theodor Bjørk Sandefjord OK 23:30 +4:22 8:36
10 Brage Eikås Sandefjord OK 23:44 +4:36 8:41
11 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 23:50 +4:42 8:43
12 Axel Aalde Nydalens SK 24:12 +5:04 8:51
13 Trond Oldernes Lillomarka OL 24:17 +5:09 8:53
14 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 24:18 +5:10 8:54
15 Herman Lien Backstrøm Halden SK 24:35 +5:27 9:00
16 David Hermansson Åmåls OK 26:02 +6:54 9:32
17 Tidemann Lier Indre Østfold OK 26:44 +7:36 9:47
18 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 27:06 +7:58 9:55
19 Fridtjof Reusch Heming Orientering 27:37 +8:29 10:06
20 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 27:41 +8:33 10:08
21 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 27:45 +8:37 10:09
22 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 30:03 +10:55 11:00
23 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 31:10 +12:02 11:24
24 Benjamin August Viken Tverlandet IL 31:50 +12:42 11:39
25 Eskil Brænden Lillomarka OL 32:44 +13:36 11:59
26 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 33:13 +14:05 12:10
27 Adrian Hagen Porsgrunn OL 33:24 +14:16 12:14
28 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 35:34 +16:26 13:01
29 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 36:46 +17:38 13:28
30 Christian Fredrik Borg IL Koll 57:55 +38:47 21:12
Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK diskvalifisert

H 11-12N

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Christopher Borg IL Koll 13:01 5:12
2 Johannes Salvesen Lunde IL Koll 13:53 +0:52 5:33
3 Endre W Normann Tverlandet IL 16:57 +3:56 6:46
4 Sigurd T Asplin IL Koll 18:30 +5:29 7:24
5 Geir Olav Dybvad Tverlandet IL 23:01 +10:00 9:12
6 Vetle Fosdal Gimle IF 23:52 +10:51 9:32

H 13-16C

3 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 36:18 11:06
2 Martin Ausen Porsgrunn OL 45:08 +8:50 13:48
3 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 46:12 +9:54 14:07
4 Magnus Jystad Østmarka OK 49:50 +13:32 15:14
5 Henrik Gudim Østmarka OK 49:56 +13:38 15:16
6 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 59:48 +23:30 18:17
7 Gaute Lindaas Elverum OK 1:00:57 +24:39 18:38
8 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 1:03:50 +27:32 19:31
Frederic Mathisen Halden SK diskvalifisert

H 13-16N

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Bergan Fet OL 19:37 7:50
2 Martin Jystad Østmarka OK 25:30 +5:53 10:12
3 Martin Kindem Gimle IF 28:50 +9:13 11:32

H13

4 090 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 34:20 8:23
2 Gaute Bergan Nydalens SK 37:59 +3:39 9:17
3 Adam Conway Kongsberg OL 38:52 +4:32 9:30
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 40:46 +6:26 9:58
4 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 40:46 +6:26 9:58
6 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 41:56 +7:36 10:15
7 Mikkel Berglund Ringerike OL 43:14 +8:54 10:34
8 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 43:24 +9:04 10:36
9 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 43:55 +9:35 10:44
10 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 46:49 +12:29 11:26
11 Birk Felland Sætnan Fossum IF 48:29 +14:09 11:51
12 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 53:43 +19:23 13:08
13 Mats Lindaas Elverum OK 1:02:23 +28:03 15:15
14 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:02:46 +28:26 15:20
15 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:06:37 +32:17 16:17
16 Jonathan Eylertsen Halden SK 1:11:38 +37:18 17:30
17 Elias Stubberud Nydalens SK 1:17:10 +42:50 18:52
Thomas Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert
Simen Gravningen Stokke IL brutt
Johan Eger Kongsberg OL brutt

H14

4 090 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 32:43 7:59
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 32:51 +0:08 8:01
3 Henrik Reusch Heming Orientering 37:04 +4:21 9:03
4 Ferdinand Fremming Heming Orientering 37:11 +4:28 9:05
5 Mikkel Katla Fossum IF 40:12 +7:29 9:49
5 Kristian Østermann Heming Orientering 40:12 +7:29 9:49
7 Erlend Børli Fossum IF 40:41 +7:58 9:56
8 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 40:43 +8:00 9:57
9 Ådne Skjærstein IL Tyrving 40:56 +8:13 10:00
10 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 41:30 +8:47 10:08
11 Erik Bohne Varegg Fleridrett 41:40 +8:57 10:11
12 Vetle Drage Kongsberg OL 41:49 +9:06 10:13
13 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 42:15 +9:32 10:19
14 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 42:21 +9:38 10:21
15 Jonas Eikås Sandefjord OK 44:10 +11:27 10:47
16 August Syrdal Øen Heming Orientering 44:19 +11:36 10:50
17 Grunde Isaksætre Grue IL 44:33 +11:50 10:53
18 John Otterlei Østmarka OK 47:19 +14:36 11:34
19 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 48:40 +15:57 11:53
20 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 49:37 +16:54 12:07
21 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 51:25 +18:42 12:34
22 Christopher Ladim OK Moss 53:55 +21:12 13:10
23 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 55:20 +22:37 13:31
24 Iver Ringheim Larvik OK 55:44 +23:01 13:37
25 Theodor Lier Indre Østfold OK 59:16 +26:33 14:29
26 Martin Brække Halden SK 1:01:49 +29:06 15:06
27 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1:08:07 +35:24 16:39
28 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1:08:42 +35:59 16:47
29 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:08:51 +36:08 16:50
30 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 1:17:36 +44:53 18:58
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert

H 15-16B

4 090 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Horvei Raumar Orientering 42:53 10:29
2 Kristoffer Bryne Heming Orientering 1:03:18 +20:25 15:28
3 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 1:03:55 +21:02 15:37
Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK diskvalifisert

H 15

5 490 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 37:41 6:51
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 39:39 +1:58 7:13
3 Lars Young Vik Nydalens SK 40:22 +2:41 7:21
4 Isak Jonsson Nydalens SK 41:46 +4:05 7:36
5 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 46:56 +9:15 8:32
6 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 47:42 +10:01 8:41
7 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 48:38 +10:57 8:51
8 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 49:32 +11:51 9:01
9 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 49:42 +12:01 9:03
10 Eivind Berner Myhre Fossum IF 50:43 +13:02 9:14
11 Lars Sandstad Freidig 53:12 +15:31 9:41
12 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 54:14 +16:33 9:52
13 Sivert Sande Kverme Fossum IF 58:12 +20:31 10:36
14 Even Gravningen Stokke IL 1:01:13 +23:32 11:09
15 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:03:49 +26:08 11:37
16 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 1:04:53 +27:12 11:49
17 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:05:29 +27:48 11:55
18 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1:06:34 +28:53 12:07
19 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 1:07:32 +29:51 12:18
20 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 1:25:58 +48:17 15:39
Jonatan Aune Halden SK diskvalifisert
David Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 16

5 490 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 34:46 6:19
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 36:29 +1:43 6:38
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 37:08 +2:22 6:45
4 Aslak Heimdal Konnerud IL 37:26 +2:40 6:49
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 39:48 +5:02 7:14
6 Mats Eidsmo Freidig 41:15 +6:29 7:30
7 Even Lindaas Vang OL 41:25 +6:39 7:32
8 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 41:31 +6:45 7:33
9 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 41:45 +6:59 7:36
10 Skjalg Nysæter Skien OK 43:33 +8:47 7:55
11 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 44:54 +10:08 8:10
12 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 45:32 +10:46 8:17
13 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 45:35 +10:49 8:18
14 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 46:30 +11:44 8:28
15 Kristian Pytten Kristiansand OK 46:34 +11:48 8:28
16 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 46:35 +11:49 8:29
17 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 47:04 +12:18 8:34
18 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 47:22 +12:36 8:37
19 Trygve Myhr Asker Skiklubb 48:36 +13:50 8:51
20 Andreas Ramberg Østmarka OK 48:38 +13:52 8:51
21 Emil Størmer Fossum IF 48:40 +13:54 8:51
22 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 48:59 +14:13 8:55
23 Peter Gisholt Fossum IF 49:19 +14:33 8:58
24 Vegard Løvli Asker Skiklubb 50:38 +15:52 9:13
25 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 50:52 +16:06 9:15
26 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 51:29 +16:43 9:22
27 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 51:49 +17:03 9:26
28 Håkon Sturød Nydalens SK 53:00 +18:14 9:39
29 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 53:14 +18:28 9:41
30 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 53:45 +18:59 9:47
31 Sølve Drage Kongsberg OL 54:44 +19:58 9:58
32 Oskar Arnevik Ringerike OL 55:34 +20:48 10:07
33 Elias Øhman Gjø-Vard OL 55:36 +20:50 10:07
34 Jonas Myhre Kristiansand OK 57:53 +23:07 10:32
35 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 59:55 +25:09 10:54
36 Vegard Skinne Indre Østfold OK 1:21:09 +46:23 14:46

H 17-AK

5 880 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 37:33 6:23
2 Morten Jørgensen Kristiansand OK 40:49 +3:16 6:56
3 Kristian Dalby Fredrikstad SK 41:53 +4:20 7:07
4 Martin Hoset Nydalens SK 44:00 +6:27 7:28
5 Øystein Rodem Nydalens SK 48:20 +10:47 8:13
6 Ola Lesteberg Kongsberg OL 50:16 +12:43 8:32
7 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 57:14 +19:41 9:44
8 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 58:20 +20:47 9:55
9 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 59:01 +21:28 10:02
10 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 59:22 +21:49 10:05
11 Sander Arnevik Ringerike OL 1:00:19 +22:46 10:15
12 Marius Staff OL Toten-Troll 1:01:13 +23:40 10:24
13 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:01:18 +23:45 10:25
14 Jens Öström OK Tyr 1:01:52 +24:19 10:31
15 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:01:54 +24:21 10:31
16 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 1:07:19 +29:46 11:26
17 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 1:08:03 +30:30 11:34
Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK diskvalifisert

H 17-AL

7 400 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 David Gottfridsson Lillomarka OL 50:56 6:52
2 Damien Renard Kongsberg OL 51:56 +1:00 7:01
3 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 52:09 +1:13 7:02
4 Ragnar Tonjer Nydalens SK 53:41 +2:45 7:15
5 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 56:19 +5:23 7:36
6 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 58:03 +7:07 7:50
7 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 1:01:25 +10:29 8:17
8 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 1:03:12 +12:16 8:32
9 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:03:35 +12:39 8:35
10 Morten Severin Saue NTNUI 1:05:58 +15:02 8:54
11 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:12:08 +21:12 9:44
12 Morten Tangen Måren OK 1:20:31 +29:35 10:52
13 Eirik Larsen Skien OK 1:31:33 +40:37 12:22
14 Andreas Alvem NTNUI 1:36:08 +45:12 12:59
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert

H 17-B

4 040 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 42:11 10:26
2 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 45:03 +2:52 11:09
3 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 46:17 +4:06 11:27
4 Morten Andresen OK Skeidi 47:16 +5:05 11:41
5 Rune Nygård Indre Østfold OK 48:15 +6:04 11:56
6 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 48:49 +6:38 12:05
7 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 56:31 +14:20 13:59
8 Kristoffer Nylund Eiker OL 56:32 +14:21 13:59
9 Kjell Petter Småge Konnerud IL 56:54 +14:43 14:05
10 Tom André Alstadsæther Eiker OL 58:27 +16:16 14:28
11 Thor Norderud IL Tyrving 1:06:40 +24:29 16:30
12 Jarle Rogndokken Fet OL 1:09:00 +26:49 17:04

H 17-C

3 270 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørn Langerud Porsgrunn OL 34:34 10:34
2 Jan Molstad Gjø-Vard OL 37:59 +3:25 11:36
3 Anders Espenes Varteig OL 44:16 +9:42 13:32
4 Roy Roger Espenes Varteig OL 47:33 +12:59 14:32

H 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 17:34 7:01

H 35-

7 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Holo Fossum IF 55:51 7:32
2 Øyvind Løken OK Moss 1:06:08 +10:17 8:56
3 Erik Råberg OK Tyr 1:06:42 +10:51 9:00
4 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:21:33 +25:42 11:01

H 40-

7 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Michelsen Fossum IF 56:45 7:40
2 Tom Bergan Fet OL 56:56 +0:11 7:41
3 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 57:47 +1:02 7:48
4 Arild Andresen Fossum IF 1:00:02 +3:17 8:06
5 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:00:54 +4:09 8:13
6 Jan Tore Ludvigsen IL Koll 1:02:09 +5:24 8:23
7 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:02:15 +5:30 8:24
8 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:02:24 +5:39 8:25
9 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:03:07 +6:22 8:31
10 Geir Hoff IL Tyrving 1:03:42 +6:57 8:36
11 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:03:46 +7:01 8:37
12  s Kravdal Gjø-Vard OL 1:05:28 +8:43 8:50
13 Lars Martin Hafstad Byåsen IL 1:08:04 +11:19 9:11
14 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:09:20 +12:35 9:22
15 Jiri Martan Slavia Liberec 1:09:35 +12:50 9:24
16 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:10:05 +13:20 9:28
17 Torstein Hole Nydalens SK 1:10:28 +13:43 9:31
18 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:12:54 +16:09 9:51
19 André Jægtvik Konnerud IL 1:13:14 +16:29 9:53
20 Stein H. Hagen Fossum IF 1:13:55 +17:10 9:59
21 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:14:31 +17:46 10:04
22 Kyrre Gran Fet OL 1:16:08 +19:23 10:17
23 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:18:18 +21:33 10:34
24 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:19:42 +22:57 10:46
25 Trond Myhre Fossum IF 1:25:42 +28:57 11:34
26 Lars Berglund Ringerike OL 1:34:15 +37:30 12:44

H 40-AK

4 280 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Aalde Nydalens SK 36:35 8:32
2 Jesper Grooss Allerød OK 37:18 +0:43 8:42
3 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 37:48 +1:13 8:49
4 Olav Hasaas Fossum IF 46:42 +10:07 10:54
5 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 48:21 +11:46 11:17
6 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:29 +12:54 11:33
7 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 51:50 +15:15 12:06
8 Trond Foss Sandefjord OK 1:02:27 +25:52 14:35
9 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:20:15 +43:40 18:45

H 45-

7 040 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 46:09 6:33
2 Johan Ivarsson Freidig 46:30 +0:21 6:36
3 Leif Størmer Fossum IF 48:26 +2:17 6:52
4 Rune Scheele Nydalens SK 50:14 +4:05 7:08
5 Thore Kornmo Porsgrunn OL 50:23 +4:14 7:09
6 Odd Strand Kongsberg OL 51:39 +5:30 7:20
7 Jörgen Åhl Åmåls OK 52:05 +5:56 7:23
8 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 52:44 +6:35 7:29
9 Harald Bakke Fossum IF 54:13 +8:04 7:42
10 Tore Nymark Askøy OL 54:30 +8:21 7:44
11 Svein Nygård Lillomarka OL 54:35 +8:26 7:45
12 Torgeir Snilsberg OK Moss 57:22 +11:13 8:08
13 Per Øivind Eger Kongsberg OL 59:06 +12:57 8:23
14 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 59:22 +13:13 8:25
15 Dag Ausen Porsgrunn OL 59:25 +13:16 8:26
16 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 59:43 +13:34 8:28
16 Håvard Hågård Konnerud IL 59:43 +13:34 8:28
18 Sven Arne Gylterud Fossum IF 1:00:09 +14:00 8:32
19 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:00:35 +14:26 8:36
20 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 1:01:01 +14:52 8:40
21 Stig Melling Ringerike OL 1:01:02 +14:53 8:40
22 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:01:24 +15:15 8:43
23 Christian Jomaas Fossum IF 1:01:27 +15:18 8:43
24 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:01:40 +15:31 8:45
25 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:01:44 +15:35 8:46
26 Tor Brenna Nittedal OL 1:01:52 +15:43 8:47
27 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:02:03 +15:54 8:48
28 Terje Blindheim Lillomarka OL 1:02:24 +16:15 8:51
29 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:03:45 +17:36 9:03
30 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:03:49 +17:40 9:03
31 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:04:04 +17:55 9:06
32 Øystein Rapp Raumar Orientering 1:04:10 +18:01 9:06
33 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:04:26 +18:17 9:09
34 Hallvard Koren OK Moss 1:05:05 +18:56 9:14
35 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:05:37 +19:28 9:19
36 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:07:10 +21:01 9:32
37 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 1:07:45 +21:36 9:37
38 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:08:03 +21:54 9:39
39 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 1:09:27 +23:18 9:51
40 Henning Martinsen Fredrikstad SK 1:10:08 +23:59 9:57
41 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 1:11:00 +24:51 10:05
42 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:11:33 +25:24 10:09
43 Anders Grevstad Fossum IF 1:12:16 +26:07 10:15
44 Einar Teslo Hadeland OL 1:16:00 +29:51 10:47
45 Tom Kristensen Larvik OK 1:16:05 +29:56 10:48
46 Christian Reusch Heming Orientering 1:17:10 +31:01 10:57
47 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:18:20 +32:11 11:07
48 Anders Flågen Heming Orientering 1:18:59 +32:50 11:13
49 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 1:19:02 +32:53 11:13
50 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:19:05 +32:56 11:14
51 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 1:29:04 +42:55 12:39
52 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:31:34 +45:25 13:00
53 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:35:23 +49:14 13:32
54 Ole Myklemyr Eiker OL 1:44:23 +58:14 14:49
Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Asbjørn Roe Larvik OK diskvalifisert
Eirik Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert

H 50-

6 430 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Olaussen Fredrikstad SK 43:32 6:46
2 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 47:40 +4:08 7:24
3 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 47:50 +4:18 7:26
4 Øyvind Hylleseth Skien OK 49:47 +6:15 7:44
5 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 50:09 +6:37 7:47
6 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 50:30 +6:58 7:51
7 Jon Iver Bakken Nydalens SK 51:13 +7:41 7:57
8 Helge Gisholt OK Skeidi 51:33 +8:01 8:01
9 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 51:40 +8:08 8:02
10 Kjetil Karlsen OK Moss 52:19 +8:47 8:08
11 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 53:03 +9:31 8:15
12 Sigmund Vister Indre Østfold OK 53:32 +10:00 8:19
13 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 56:35 +13:03 8:47
14 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 57:10 +13:38 8:53
15 Frank Svarød Idd Sportsklubb 57:30 +13:58 8:56
16 Frode Haugskott OL Trollelg 58:25 +14:53 9:05
17 Erik Saugerud Konnerud IL 59:55 +16:23 9:19
18 Håkon Løvli Asker Skiklubb 1:01:03 +17:31 9:29
19 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:01:16 +17:44 9:31
20 Dag Brenås Varteig OL 1:01:32 +18:00 9:34
21 Øystein Østermann Heming Orientering 1:01:57 +18:25 9:38
22 Njål Svingheim Konnerud IL 1:02:02 +18:30 9:38
23 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:02:21 +18:49 9:41
24 Vegard Halden Nydalens SK 1:02:55 +19:23 9:47
25 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:03:05 +19:33 9:48
26 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 1:04:00 +20:28 9:57
27 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:06:24 +22:52 10:19
28 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 1:06:46 +23:14 10:23
29 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:06:47 +23:15 10:23
30 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:06:48 +23:16 10:23
31 Arne Bujordet Kristiansand OK 1:07:33 +24:01 10:30
32 Phil Conway Kongsberg OL 1:09:08 +25:36 10:45
33 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:09:31 +25:59 10:48
34 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:10:01 +26:29 10:53
35 Johan Lilljeqvist Stigsökarna 1:11:09 +27:37 11:03
36 Oluf Bøckman Kristiansand OK 1:12:46 +29:14 11:19
37 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:14:30 +30:58 11:35
38 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 1:16:09 +32:37 11:50
39 Ole Tørnqvist Fana IL 1:16:56 +33:24 11:57
40 Øyvind Helmersen Fet OL 1:17:16 +33:44 12:00
41 Terje Linløkken Østmarka OK 1:21:02 +37:30 12:36
42 Jørn Moe Fet OL 1:21:52 +38:20 12:43
43 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:23:40 +40:08 13:00
44 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 1:28:03 +44:31 13:41
45 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:32:33 +49:01 14:23
46 Geir Paulsen OL Trollelg 1:40:18 +56:46 15:35
47 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 1:41:32 +58:00 15:47
48 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:45:02 +1:01:30 16:20
49 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 2:21:39 +1:38:07 22:01
Ulf Danielsson Åmåls OK diskvalifisert
Øyvind Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Terje Bakke Porsgrunn OL diskvalifisert
Erlend Råheim OK Øst diskvalifisert

H 50-AK

3 570 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roger Lysnes Hedrum OL 34:14 9:35
2 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 35:35 +1:21 9:58
3 Terje Brende Fossum IF 36:07 +1:53 10:07
4 Håkon Jendal Fossum IF 37:18 +3:04 10:26
5 Bjørn Slåtterø Gimle IF 41:27 +7:13 11:36
6 Hans Olav Krogsæter Fossum IF 43:41 +9:27 12:14
7 Ingvar Braaten Modum OL 44:02 +9:48 12:20
8 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 45:31 +11:17 12:44
9 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 45:42 +11:28 12:48
10 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 46:17 +12:03 12:57
11 Tore Lindaas Elverum OK 53:04 +18:50 14:51
12 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 58:56 +24:42 16:30

H 55-

5 880 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 44:33 7:34
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 44:36 +0:03 7:35
3 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 45:34 +1:01 7:44
4 Sören Jonsson Nydalens SK 46:20 +1:47 7:52
5 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 47:42 +3:09 8:06
6 Onno Verberne OL Toten-Troll 47:57 +3:24 8:09
7 Jon Bjørgum Kristiansand OK 48:09 +3:36 8:11
8 Trond Olsen Løten o-lag 49:05 +4:32 8:20
9 Knut Aas Ringerike OL 51:37 +7:04 8:46
10 Sture Ottesen Indre Østfold OK 52:43 +8:10 8:57
11 Martin Granly Lillomarka OL 53:17 +8:44 9:03
12 Tore Sagvolden Østmarka OK 53:25 +8:52 9:05
12 Kjell Westin Porsgrunn OL 53:25 +8:52 9:05
14 Lars Hjermstad Fossum IF 53:26 +8:53 9:05
15 Morten Due Måren OK 53:50 +9:17 9:09
16 Jan-Ove Bråthen OK Øst 55:20 +10:47 9:24
17 Øystein Kildahl Østmarka OK 55:39 +11:06 9:27
18 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 57:25 +12:52 9:45
19 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 57:54 +13:21 9:50
20 Per Sandberg Nydalens SK 58:42 +14:09 9:58
21 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 59:22 +14:49 10:05
22 Kjell Markset IL Koll 59:24 +14:51 10:06
23 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 59:25 +14:52 10:06
24 Morten Karlsen Måren OK 1:00:34 +16:01 10:18
25 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 1:00:59 +16:26 10:22
26 Trond Baklid Konnerud IL 1:01:57 +17:24 10:32
27 Ole Johnny Petersen Eiker OL 1:03:53 +19:20 10:51
28 Gunnar Veastad Lillehammer OK 1:04:09 +19:36 10:54
29 Bjørn Willadssen Heming Orientering 1:05:13 +20:40 11:05
30 Hallvard Berg IL Tyrving 1:05:18 +20:45 11:06
31 Terje Bråten Raumar Orientering 1:06:48 +22:15 11:21
32 Christopher Schive OK Moss 1:07:01 +22:28 11:23
33 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 1:07:39 +23:06 11:30
34 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:09:08 +24:35 11:45
35 Terje Henriksen Asker Skiklubb 1:11:08 +26:35 12:05
36 Roar Tønnessen Kongsberg OL 1:12:56 +28:23 12:24
37 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:13:47 +29:14 12:32
38 Roy Gjerding OK Moss 1:18:30 +33:57 13:21
39 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 1:30:00 +45:27 15:18
Johan Lunde IL Koll diskvalifisert

H 60-

4 670 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Thon Sturla, IF 37:25 8:00
2 Arve Glittum OK Skeidi 38:16 +0:51 8:11
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 38:48 +1:23 8:18
4 Øyvind Sørlie Hadeland OL 40:13 +2:48 8:36
5 Torgeir Strandhagen Røyken OL 40:27 +3:02 8:39
6 Sigurd Dæhli Løten o-lag 40:53 +3:28 8:45
7 Øystein Ruud Fredrikstad SK 41:47 +4:22 8:56
8 Harald Hovi Skien OK 42:33 +5:08 9:06
9 Olov Öström OK Tyr 42:59 +5:34 9:12
10 Are Eriksen Oslostudentenes IK 43:39 +6:14 9:20
11 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 43:49 +6:24 9:22
12 Per Osen Vestre Akers SK 44:36 +7:11 9:33
13 Reidar Fossum Asker Skiklubb 44:52 +7:27 9:36
14 Rune Laurantsen Skien OK 45:14 +7:49 9:41
15 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 46:24 +8:59 9:56
16 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 48:33 +11:08 10:23
17 Per Stenseth Fredrikstad SK 49:22 +11:57 10:34
18 Morten Johannessen Røyken OL 52:12 +14:47 11:10
19 Alf Pettersen IL Tyrving 52:31 +15:06 11:14
20 Stein Turtumøygard Måren OK 55:17 +17:52 11:50
21 Per Hermann Krøger Måren OK 55:28 +18:03 11:52
22 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 57:38 +20:13 12:20
23 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 59:42 +22:17 12:47
24 Jan Sveen Raumar Orientering 1:01:09 +23:44 13:05
25 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:01:13 +23:48 13:06
26 Svein Minge Tistedalen FL 1:03:47 +26:22 13:39
27 Geir Nilsen Emblem IL 1:05:38 +28:13 14:03

H 65-

4 670 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 39:36 8:28
2 Willy Grønstad Gimle IF 41:19 +1:43 8:50
3 Kjell Winther Oppsal Orientering 43:34 +3:58 9:19
4 Hans Roar Bakken Eiker OL 45:27 +5:51 9:43
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 46:26 +6:50 9:56
6 Tor Trøan Hadeland OL 47:05 +7:29 10:04
7 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 47:26 +7:50 10:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Per Reidulf Holm OK Moss 48:01 +8:25 10:16
9 Sveinung Rekaa Notodden OL 48:33 +8:57 10:23
10 Per Øhlckers IL Tyrving 52:19 +12:43 11:12
11 Arvid Galborgen Eds SK 52:29 +12:53 11:14
12 Steinar Skoglund Fossum IF 52:51 +13:15 11:19
13 Elling Aakre Andebu IL 54:06 +14:30 11:35
14 Atle Remme Porsgrunn OL 56:08 +16:32 12:01
15 Leif Lødeng OK Moss 58:27 +18:51 12:30
16 Svein Endre Hove Byåsen IL 59:29 +19:53 12:44
17 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 59:55 +20:19 12:49
18 Helge Schei Førde IL 1:00:54 +21:18 13:02
19 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:01:48 +22:12 13:14
20 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:03:43 +24:07 13:38
21 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:07:38 +28:02 14:28
22 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:11:51 +32:15 15:23

H 70-

3 570 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 33:56 9:30
2 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 34:46 +0:50 9:44
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 38:27 +4:31 10:46
4 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 38:40 +4:44 10:49
5 Helge Bjaaland Heming Orientering 39:31 +5:35 11:04
6 Jørgen Holmboe IL Tyrving 39:38 +5:42 11:06
7 Rolf Gjølberg Larvik OK 40:01 +6:05 11:12
8 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 40:16 +6:20 11:16
9 Roar Forbord Malvik IL 41:24 +7:28 11:35
10 Trond Feiring Hamar OK 41:53 +7:57 11:43
11 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 42:24 +8:28 11:52
12 Tore Langaard Oppsal Orientering 42:40 +8:44 11:57
13 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 44:03 +10:07 12:20
14 Erik Johan Grorud Haslum IL 45:14 +11:18 12:40
15 Lars Martin Gjein Stokke IL 45:28 +11:32 12:44
16 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 46:21 +12:25 12:58
17 Kjell Meen Porsgrunn OL 46:40 +12:44 13:04
18 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 46:43 +12:47 13:05
19 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 47:32 +13:36 13:18
20 Tore Vaaje Asker Skiklubb 52:16 +18:20 14:38
21 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 53:49 +19:53 15:04
22 Lars Åge Seim Gimle IF 58:51 +24:55 16:29
23 John Palmer Notts OC 58:54 +24:58 16:29
24 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:00:12 +26:16 16:51
25 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:53:26 +1:19:30 31:46

H 75-

2 980 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 30:54 10:22
2 Bjørn Egner Heming Orientering 35:27 +4:33 11:53
3 Thore Løken OK Moss 38:20 +7:26 12:51
4 Trygve Fosse Gimle IF 40:58 +10:04 13:44
5 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 41:27 +10:33 13:54
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 42:26 +11:32 14:14
7 Erling Tidemann Lommedalens IL 42:41 +11:47 14:19
8 Kåre Knudsen IL GeoForm 43:12 +12:18 14:29
9 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 43:34 +12:40 14:37
10 Thor Edvardsen Larvik OK 44:26 +13:32 14:54
11 Odd Kletteli Bækkelagets SK 46:37 +15:43 15:38
12 Roger Torper Indre Østfold OK 46:49 +15:55 15:42
13 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 50:37 +19:43 16:59
14 Harald Wibye OK Moss 59:44 +28:50 20:02
15 Helge Halvorsen Larvik OK 1:04:39 +33:45 21:41
16 Per Meiland Lommedalens IL 1:10:10 +39:16 23:32

H 80-

2 980 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 42:12 14:09
2 Stein Koren OK Moss 45:52 +3:40 15:23
3 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 47:44 +5:32 16:01
4 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 49:42 +7:30 16:40
5 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 53:40 +11:28 18:00
6 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 1:17:39 +35:27 26:03

H 85-

2 980 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ørnulf Fremming Haugerud IF 2:34:10 51:44

DIR-AK

4 060 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Dybdahl Lillomarka OL 34:41 8:32
2 Tomas Hermansson Åmåls OK 35:08 +0:27 8:39
3 Ingunn Fristad Halden SK 36:13 +1:32 8:55
4 Stian Overskeid Indre Østfold OK 37:18 +2:37 9:11
5 Jo Wiklund Nydalens SK 39:29 +4:48 9:43
6 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 39:55 +5:14 9:49
7 Bruno Nazario Kristiansand OK 40:02 +5:21 9:51
8 Einar Modahl Fredrikstad SK 40:11 +5:30 9:53
9 Andreas Huber Hamar OK 40:16 +5:35 9:55
10 Steinar Eastwood Lillomarka OL 40:28 +5:47 9:58
11 Birgit Ø Jensen Konnerud IL 40:49 +6:08 10:03
12 Terje Melsom Fossum IF 41:13 +6:32 10:09
13 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 41:28 +6:47 10:12
14 Astrid Bjørnerød OK Moss 44:41 +10:00 11:00
15 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 45:54 +11:13 11:18
16 Oscar Gustafsson Idefjordens SK 45:57 +11:16 11:19
17 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 46:12 +11:31 11:22
18 Andreas Holm Halden SK 46:14 +11:33 11:23
19 Kjell Erik Kristiansen Indre Østfold OK 46:34 +11:53 11:28
20 Elin Krogstad Fossum IF 47:11 +12:30 11:37
21 Fanni Markussen Asker Skiklubb 54:05 +19:24 13:19
22 Elise Hafskjold Nydalens SK 54:23 +19:42 13:23
23 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 55:46 +21:05 13:44
24 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 56:24 +21:43 13:53
25 Håkon Børli Fossum IF 59:20 +24:39 14:36
26 Ida Hyvönen OK Tyr 59:23 +24:42 14:37
27 Mathias Vold Lillomarka OL 1:09:22 +34:41 17:05
28 Lars Vold Lillomarka OL 1:09:24 +34:43 17:05
29 Bjørn Årbu Varteig OL 1:10:30 +35:49 17:21
30 Marion Amundsen Ringerike OL 1:16:33 +41:52 18:51
Arnfinn Skåland Trøsken IL diskvalifisert
Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert
Siw Børli Fossum IF brutt

DIR-AL

7 160 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Richard Olsson Södertälje-Nykvarn Orientering 47:58 6:41
2 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 56:13 +8:15 7:51
3 Tore Bjørnerød OK Moss 57:36 +9:38 8:02
4 Petter Bjørgul Halden SK 59:57 +11:59 8:22
5 Endre Aaen Ås-NMBU Orientering 1:01:08 +13:10 8:32
6 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingø 1:02:07 +14:09 8:40
7 Karsten Kopland Modum OL 1:02:54 +14:56 8:47
8 Einar Tommelstad Nydalens SK 1:04:01 +16:03 8:56
9 Jennie Andersson Göteborg Majorna OK 1:04:16 +16:18 8:58
10 Even Janson Modum OL 1:10:40 +22:42 9:52
11 Sondre Gullord Nydalens SK 1:12:51 +24:53 10:10
12 Trond Brevik Fossum IF 1:13:00 +25:02 10:11
13 Albin Larsson Katrineholm OK 1:13:22 +25:24 10:14
14 Erik Jakobsen OK Moss 1:15:33 +27:35 10:33
15 Inge Ramberg Østmarka OK 1:21:50 +33:52 11:25
16 Britt-Marie Erlandsson Stigsökarna 1:32:13 +44:15 12:52
17 Gard Antonsen Fredrikstad SK 1:32:41 +44:43 12:56
18 Terje Eiken Kongsberg OL 1:52:34 +1:04:36 15:43

DIR-B

4 040 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Grønlund Moen Gimle IF 39:46 9:50
2 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 41:34 +1:48 10:17
3 Michaela Källstrand Åmåls OK 49:32 +9:46 12:15
4 Ingrid Tronshaug Stokke IL 49:47 +10:01 12:19
5 Helge Brynestad Ringsaker OK 51:36 +11:50 12:46
6 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 52:41 +12:55 13:02
7 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 54:02 +14:16 13:22
8 Jørn Christen Johnsen Fredrikstad SK 54:54 +15:08 13:35
9 Merete Rørvik Lillomarka OL 55:12 +15:26 13:39
10 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 55:17 +15:31 13:41
11 Eva S Johansen Gimle IF 57:36 +17:50 14:15
12 Mattias Holmström Åmåls OK 58:27 +18:41 14:28
13 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:00:07 +20:21 14:52
14 Tomas Carlsson Åmåls OK 1:02:02 +22:16 15:21
15 Kristian Meløysund Nydalens SK 1:02:11 +22:25 15:23
16 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 1:06:12 +26:26 16:23
17 Tom Rådahl IL Tyrving 1:08:13 +28:27 16:53
Magne Aas Asker Skiklubb diskvalifisert

DIR-C

3 080 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Gudmestad Fredrikstad SK 33:16 10:48
2 Kristian Aas Asker Skiklubb 34:14 +0:58 11:06
3 Morten Breimo OK Moss 34:45 +1:29 11:16
4 Karolina Kahra Åmåls OK 36:07 +2:51 11:43
5 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 36:31 +3:15 11:51
6 Trine Bergstrøm Halden SK 37:47 +4:31 12:16
7 Elin Brekke Lillomarka OL 37:55 +4:39 12:18
8 Kristin Alexandersen Fredrikstad SK 38:47 +5:31 12:35
9 Ronja Heller Bækkelagets SK 41:06 +7:50 13:20
10 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 44:29 +11:13 14:26
11 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 46:06 +12:50 14:58
12 Nanna Bergan Raumar Orientering 47:19 +14:03 15:21
13 Henrik Kahra Åmåls OK 53:20 +20:04 17:18
14 Jan Erik Pockrandt Fredrikstad SK 1:01:14 +27:58 19:52
15 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 1:05:06 +31:50 21:08

DIR-N Lang

8 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erika Jensen Åhl Åmåls OK 1:04:02 7:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor